Setari Cookie-uri

Am o lipitoare în casã ºi nu scap de ea nicicum....help!

De la: DydiG, la data 2010-05-31 12:00:17
De la: lusha_ubitik, la data 2010-05-26 13:03:49
Ai dreptate.Nu vad tastatura caci am un touch screen (LoooL). Tu da-ti cu parerea in continuare despre mine, ca eu te citesc Si e o realizare atunci cand reusesti sa faci ceea ce am facut eu. Dar tu nu stii ce si cum, asa ca shhtt...Si ti-am mai spus ca, parerile unor necunoscuti referitor la mine si la tot ceea ce ma priveste NU MA AFECTEZA
Ciao ciao


Este o onoare pt mine ca imi citesti in sfarsit postarile.... este un inceput bun.
Nu stiu ce ai facut tu,ce realizare mare ai facut,ar fi bine daca tot o ti una si buna cu asta sa argumentezi.

"Am crescut destul daca sunt capanila sa stau impreuna cu un barbat mult mai mare ca mine, si ca naiba, sa-l si duc pe caile bune"
Deci afirmatia de a fi capabil sa traiesti cu un barbat mult mai mare nu e o realizare.... si sa-l duci tu pe caile bune pe un barbat mult mai mare decat tine
O intrebare de curiozitate,pe ce fel de cai era ca sa-l aduci pe o cale buna? Macar in ce domeniu... ?


iar despre "shhtt" care l-ai scris pe acolo te contrazice vizavi de afirmatia cu libera exprimare....
Deci tot ce am scris eu, nu am scris in dorinta de a te afecta intr-un fel...era doar un sfat prietenesc .

O zi frumoasa





Asa cum am spus viata mea privata nu e subiect de forum (deci nu voi sta sa iti aduc tie sau altora argumente). Si nu te ingrijora, ca nu m-ai afectat cu nimic, doar ti-am mai spus de "n" ori ca parerile altora vis-a-vis de ceaa ce ma priveste nu ma "afecteaza". Plus ca eu cred ca e mare lucru in ziua de azi, o "pustoiaca" de 20 de ani sa stea cu un barbat mult mai mare (vazand ca pe aici, la 20 e ani, astia nu stiu altceva decat discoteca s.e.x si droguri)

O zi buna si tie draga DydiG
lusha_ubitik
Postat pe 31 Mai 2010 12:45
ai incercat sa vorebsti cu fratele tau si sa-i explici cum e situatia?daca da eu zic ca ai putea forte bine sa o iei pe fata aia de fata cu toata lumea si sa le deschizi ochii pentru ca ea nu este nici pe departe cum crede fratele tau ca este.Bithc!
kudika010739
Postat pe 6 Iunie 2010 14:54
nu inteleg! tatal tau este somer....iar mama casnica...lipitoarea il stoarce de mii de euro pe fratele tau care din cate am intreles face scoala...de unde are fratele mii de euro??
Iar solutia e simpla.....scoate'tii pe amandoi afara iar fratele cand va da de greu si se va lamuri cu cine sta se va intoarce singurel acasa...
gabitzatanas
Postat pe 12 Iunie 2010 00:35
In aceeasi situatie sunt si eu,dar "printesa" m-a dat afara din camera mea,acum intru numai daca ma lasa ea, si cred ca cel mai bine ar fii sa ii areti superioritatea si sa o faci sa plece de buna voie, pune-i bete in roate sau OUT!,o scoti pe proasta din casa
kudika_1022084
Postat pe 8 Ianuarie 2017 15:05

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
prieteni cu beneficii... 48 De la: geo_refinantat 10 Mai 2011 18:22
Un barbat la epilat... 148 De la: _fantoma_ 11 Decembrie 2012 14:12
Te intimideaza ceva la persoanele de sex opus? 18 De la: kudika_15477 2 Septembrie 2012 14:45
Sexul pana la casatorie.. 3620 De la: dandanaua_reloaded 27 Februarie 2010 21:16
Nu il mai inteleg! 112 De la: kudika195501 26 Noiembrie 2010 18:26