Setari Cookie-uri

Extensii de par..cusute , microring sau keratina?

M-ar interesa foare mult parelile voastre, mai ales ale celor care au avut sau au extensii. Eu am de vreun an extensii clip on , dar mi se par o mare bataie de cap.Sus-jos, sus-jos si in plus nici macar nu pot face baie la piscina/mare cu ele.De prins in coada il pot prinde dar nu foarte sus pt ca se vad clipsurile.Nu mai zic ca se simt daca imi pune mana cineva pe par si se si vad cand bate vantul.Singurul avantaj e ca sunt cele mai ieftine si usor de intretinut. Ma intereseaza totusi extensiile cusute sau cu keratina, desi am auzit ca pot distruge parul si sunt cam greu de intretinut. Recunosc ca de cele cu microring nu prea m-am interesat, dar sunt deschisa la optiuni Si daca puteti sa imi spune-ti si preturile cu tot cu manopera si restul, ca sa imi fac o idee ar fii perfect
cupcake
Postat pe 16 Mai 2010 17:24
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:50
fetelor eu am extensii cusute de cativa ani si se vad excelent si nu imi strica deloc parul, inainte aveam cu keratina dar erau groaznice cand le dadeam jos mi se rupea tot parul.
salonul unde mi le pun are preturi super bune, ma costa cam 750 lei parul cu tot cu manopera si le remontez la 3 luni cand mai platesc doar manopera .daca vreti intrati aici si vedeti mai multe detalii http://extensiidepar.wix.com/1
kudika_18072
Postat pe 11 Octombrie 2012 00:06

Buna fetelor,
multumesc pentru recomandare , am foat la Marius la salon Marylux si mi-am pus extensii cusute si sunt foarte mandra de extensiutzele mele care arata supeeeer ,pana acum ma chinuiam cu cele cu clips care sunt mult mai incomode si iti cad cand nu te astepti. Acum sunt cea mai fericita , am un par...... de invidiat!
Cat despre pret , m-a costat 800 lei un set de 150 g cu tot cu tuns si coafat zic eu foarte bine , pt.ca, am mai intrebat si in alta parte si m-ar fi costat cam 1500 doar extensiile pt. ca era mai de fitze salonul.
Ce sa mai zic, va recomand din toata inima , succes !
telefonul lui este 0722389370
kudika_926749
Postat pe 4 Iulie 2013 15:39
Hi girls!
am fost si eu la Marius si mi-am pus extensii cusute si acum sunt foarte multumita! aveam cu microring inainte si mi se incurcase groaznic parul , a stat sa mi-l descurce cam o ora , si nu va spun ce dureros a fost sa le desfaca fir cu fir , nu mai vreau asa ceva!!!Noroc cu voi ca l-am gasit , este un profesionist intr-adevar nu ca "stilistii" aia cu figuri care au numai vrajeala dar nu stiu meserie deloc insa te jupoaie de bani (imi ceruse unul de pe Victoriei cam 2200 de lei pentru acelas lucru!!! iar pe cele cu microring am platit 300 euroi si s-au incurcat in 2 luni )
Cu siguranta il recomand ,nu va mai stricati parul cu keratina si microring.
pupici!
kudika_938983
Postat pe 23 Octombrie 2013 15:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum iese vopseaua de par de pe corp ???? 14 De la: Lady_Boo 7 Aprilie 2014 14:41
Tratamente pt par+ imi cade parul foarte mult. 107 De la: alina_luminita 17 Mai 2018 12:43
Help!!I need you hellp! 7 De la: coatina 28 Iunie 2009 19:51
ingrijirea parului 58 De la: lavllove 23 Mai 2009 22:12
Produs pentru caderea parului, 100% natural 4 De la: biancorossi 27 Octombrie 2008 10:36