Se poate recupera taxa de prima inmatriculare.

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

silvia20bv Avatarul lui silvia20bv

2 mesaje
Oras: brasov

Astazi am castigat procesul importiva statului si ne-am recuperat banii cheltuiti pentru prima inmatriculare. Ne-au zis si noua niste prieteni ca acest lucru este posibil, si iata-ne dupa 3 luni am primit banii.

daca sunteti in aceeasi situatie documentati-va putin www.lex-brasov.com si nu ezitati sa va cereti drepturile...
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

E bine ca se poate , dar auzisem ca au transformat-o in taxa de poluare .Din ce perioada ai platit-o sau nu conteaza? Eu, din 2008.
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga
silvia20bv Avatarul lui silvia20bv

2 mesaje
Oras: brasov

nu conteaza din ce perioada ... apeleaza cu incredere la avocatul acela ... iti va oferi toate detaliile
necunoscut Avatarul lui necunoscut

5640 mesaje

Din pacate pe adresa indicata nu pot intra , poate nu e cea completa?
Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria ta valoare. Cu cat cauti sa placi la toata lumea, cu atat esti in primejdie sa nu fii respectat de nimeni. - Delacroix Fereste-te deopotriva de prietenia dusmanului si de dusmania prietenului. - Nicolae Iorga Sunt succese care te injosesc si infrangeri care te inalta. - N. Iorga