Setari Cookie-uri

Cat de important este marimea sanilor pentru barbati?? help pls

De la: yassSmin, la data 2010-05-30 19:20:12poy oricum...daca o femeie are sani mari defectele ei nu mai conteaza...ca si uitate....o fi ea nush ce proasta, vulgara, enervanta,crizoasa etc dar sanii compenseaza tot. pe cand daca le are mai mici(sau deloc:| ) atunci nici nu e bagata in seama si nici nu ai cum sa o mai cunosti....cam asta am observat...da` mai zice`tzi si voi ceva uimitzi`ma


asta pana dupa prima repriza de sex. dupa sa vezi cum sunt inventariate toate defectele si NEXT :)))). Noi barbatii ne interesam de pers cu care iesim dupa prima partida de sex. pana atunci sunteti ok (adica in teste), voi va interesati inainte de a ajunge in pat cu noi si acceptati sau respingeti.

macar cele cu sanii mai mici nu pierd vremea in pat degeaba :))
E un mit ce spui tu, nu are legatura cu realitatea sau are prea rar.

si, apoi, vrei sa iei toata discoteca dupa tine sau vrei o persoana cu care sa te potrivesti? cantitatea de obicei e cautata de barbati...
leo_
Postat pe 1 Iunie 2010 03:11
De la: estetique88, la data 2010-06-01 00:16:56Pentru mine e o calitate...am avut numai avantaje...nu trebuie sa mi-o spuna nimeni,pot trage concluzii si singura...


sigur nu ma laud cu bustul lui SCORPIO care se lauda cu un diametru de 100 si ma numeste pe mine,sugestiv...eu am un diametru de 83 si mi-e f bine ca sunt asa

daca n-o fi calitate,defect nu e,sigur:)


E doar o calitate fizica , impresioneaza la prima vedere si atat ! De asta mi-era teama ca va suna a lauda , dar mie sanii mari nu imi par avntaje.Eu imi cuceresc barbatii cu mintea nu cu tzatzele la inaintare.
Mie nu-mi place sa fiu doar o imagine , un accesoriu decorativ si atat.

Postat pe 1 Iunie 2010 07:34
se zice ca fara sani nu exista paradis
e atat de adevarat, sanii femeilor nu reprezinta doar ceea ce ating barbatii reprezinta gandirea femeilor, modul in care acestea stiu sa isi scoata in evidenta frumusetea fizica in ciuda multelor defecte pe care le au
cu alte cuvinte o femeie care stie sa isi uimeasca partenerul desi are sanii micii de fapt ea e cea cu sanii cei mai mari, ea e cea mai frumoasa, ea e cea perfecta pt ca reuseste sa depaseasca asteptarile partenerului de viata
yumy
Postat pe 1 Iunie 2010 09:15
De la: yumalai, la data 2010-06-01 09:15:37se zice ca fara sani nu exista paradis
e atat de adevarat, sanii femeilor nu reprezinta doar ceea ce ating barbatii reprezinta gandirea femeilor, modul in care acestea stiu sa isi scoata in evidenta frumusetea fizica in ciuda multelor defecte pe care le au
cu alte cuvinte o femeie care stie sa isi uimeasca partenerul desi are sanii micii de fapt ea e cea cu sanii cei mai mari, ea e cea mai frumoasa, ea e cea perfecta pt ca reuseste sa depaseasca asteptarile partenerului de viata


Subscriu !

Postat pe 1 Iunie 2010 09:17
De la: scorpio67, la data 2010-06-01 09:17:17
De la: yumalai, la data 2010-06-01 09:15:37se zice ca fara sani nu exista paradis
e atat de adevarat, sanii femeilor nu reprezinta doar ceea ce ating barbatii reprezinta gandirea femeilor, modul in care acestea stiu sa isi scoata in evidenta frumusetea fizica in ciuda multelor defecte pe care le au
cu alte cuvinte o femeie care stie sa isi uimeasca partenerul desi are sanii micii de fapt ea e cea cu sanii cei mai mari, ea e cea mai frumoasa, ea e cea perfecta pt ca reuseste sa depaseasca asteptarile partenerului de viata


Subscriu !

scopio neatza si esti invitata speciala la o cafelutza
yumy
Postat pe 1 Iunie 2010 09:18
De la: andreea_n_x, la data 2010-06-01 00:31:16adica io vb dintr/o experienta negativa...ca ii am cam mari si asta ma deranjeaza...consider ca am avut destul de multe insuccese in viata asta din cauza faptului asta....e chestie de atitudine...nu am cum sa ma mandresc ca ii am mari...ba mi/e shi rushine vara cand tre sa ies pe strada...si nu stiu ce sa mai imbrac si de pe unde ca sa nu se vada asha de mari cum sunt in realitate ci sa para mai ...inexistent ...bustul...daca se poate invizibil!!!....poate intr/o zi o sa imi permit o operatie de michorare a lor si atunci voi fi foarte fericita!!!...





......cu toate ca sunt scunda am 1,65 ..am fost admirata din cauza sanilor "frumosi si voluptosi" nu ii am exagerat de mari am cat trebuie...90-70-98..nush ce sa zik nu am avut niciodata vreo problema din cauza asta...chiar sunt mandra pot spune de ce mi`a oferit "mama natura"...chiar dak sunt mari nu ii am lasati...stiti vb aia "sa ma spal cu ei pe spate"....dar si sani mici sunt frumosi...k 2 mere sa zik asa.... si nu toti barbatii sunt la fel gusturile difera de la om la om... unora le plac sanii mici ascutiti altora mici si rotunzi,altora mari si moi,mari si rotunzi...s.a.m.d......mai bine fiti multumite cu ce aveti;)
an3mary19
Postat pe 7 Iunie 2010 15:26
De la: an3mary19, la data 2010-06-07 15:26:57
De la: andreea_n_x, la data 2010-06-01 00:31:16adica io vb dintr/o experienta negativa...ca ii am cam mari si asta ma deranjeaza...consider ca am avut destul de multe insuccese in viata asta din cauza faptului asta....e chestie de atitudine...nu am cum sa ma mandresc ca ii am mari...ba mi/e shi rushine vara cand tre sa ies pe strada...si nu stiu ce sa mai imbrac si de pe unde ca sa nu se vada asha de mari cum sunt in realitate ci sa para mai ...inexistent ...bustul...daca se poate invizibil!!!....poate intr/o zi o sa imi permit o operatie de michorare a lor si atunci voi fi foarte fericita!!!...





......cu toate ca sunt scunda am 1,65 ..am fost admirata din cauza sanilor "frumosi si voluptosi" nu ii am exagerat de mari am cat trebuie...90-70-98..nush ce sa zik nu am avut niciodata vreo problema din cauza asta...chiar sunt mandra pot spune de ce mi`a oferit "mama natura"...chiar dak sunt mari nu ii am lasati...stiti vb aia "sa ma spal cu ei pe spate"....dar si sani mici sunt frumosi...k 2 mere sa zik asa.... si nu toti barbatii sunt la fel gusturile difera de la om la om... unora le plac sanii mici ascutiti altora mici si rotunzi,altora mari si moi,mari si rotunzi...s.a.m.d......mai bine fiti multumite cu ce aveti;)mie mi se pare o prostie k dak ai sanii mari sa faci operatie de micsorare si dak ii ai mici sa iti bagi silicoane...nush ma scuzati dar asta e parerea mea....nu am nimic cu nimeni dar mai bine te simti bine in pielea ta
an3mary19
Postat pe 7 Iunie 2010 15:29
depinde de barbat!
kay
Postat pe 7 Iunie 2010 17:07
stai linistita cine te place,te place cu s-au fara sanii,mari s-au mici ce conteaza dk este dragoste.N-ai sa ramai singura din cauza asta...si mai rar barbati care sa renunte chiar si la o aventura doar pt k ai sanii prea mici...hai sa fim serioase si nu mai visa...Dar de ce zici asta ai intampinat probleme cu baietii din cauza asta?succes pe mai departe si nu te descuraja..
kudika154062
Postat pe 7 Iunie 2010 17:11
De la: yassSmin, la data 2010-05-30 19:20:35poy oricum...daca o femeie are sani mari defectele ei nu mai conteaza...ca si uitate....o fi ea nush ce proasta, vulgara, enervanta,crizoasa etc dar sanii compenseaza tot. pe cand daca le are mai mici(sau deloc:| ) atunci nici nu e bagata in seama si nici nu ai cum sa o mai cunosti....cam asta am observat...da` mai zice`tzi si voi ceva uimitzi`ma


Personal nu-mi plac femeile cu sanii mari, ci mai degraba sa aiba un aspect general placut si forme (fund, talie, picioare drepte etc). Sanii prea mari mi se par cam dezgustatori...si daca mai sunt si prea lasati... Mai bine mai mici si fermi decat sa le faca funda dupa gat
In legatura cu ce zici tu...ca daca are sanii mari nu mai conteaza defectele... Prefer una mai normala decat un fotomodel cu sani si de toate si proasta de bubuie de iti vine sa fugi cand deschide gura. Ba mai rau...fiind frumoasa mai atrage si privirile si daca are creierul cat o nuca si da numai prostioare din ea...mai rau iese in evidenta. Asa ca nu cred ca niste sani mari pot acoperi un caracter infect sau un creier neted pe care patineaza si musca
bogdandbm
Postat pe 7 Iunie 2010 18:53
De la: bogdandbm, la data 2010-06-07 18:53:08
De la: yassSmin, la data 2010-05-30 19:20:35poy oricum...daca o femeie are sani mari defectele ei nu mai conteaza...ca si uitate....o fi ea nush ce proasta, vulgara, enervanta,crizoasa etc dar sanii compenseaza tot. pe cand daca le are mai mici(sau deloc:| ) atunci nici nu e bagata in seama si nici nu ai cum sa o mai cunosti....cam asta am observat...da` mai zice`tzi si voi ceva uimitzi`ma


Personal nu-mi plac femeile cu sanii mari, ci mai degraba sa aiba un aspect general placut si forme (fund, talie, picioare drepte etc). Sanii prea mari mi se par cam dezgustatori...si daca mai sunt si prea lasati... Mai bine mai mici si fermi decat sa le faca funda dupa gat
In legatura cu ce zici tu...ca daca are sanii mari nu mai conteaza defectele... Prefer una mai normala decat un fotomodel cu sani si de toate si proasta de bubuie de iti vine sa fugi cand deschide gura. Ba mai rau...fiind frumoasa mai atrage si privirile si daca are creierul cat o nuca si da numai prostioare din ea...mai rau iese in evidenta. Asa ca nu cred ca niste sani mari pot acoperi un caracter infect sau un creier neted pe care patineaza si musca


De cand cu tzatzele umplute cu silicon le-a intrat in cap ca toti barbatii lesina si nu mai vad defectele !
Ma bucur sa aud parerea unui barbat , ca nu numai sanii conteaza !

Postat pe 7 Iunie 2010 18:57
De la: scorpio67

De cand cu tzatzele umplute cu silicon le-a intrat in cap ca toti barbatii lesina si nu mai vad defectele !
Ma bucur sa aud parerea unui barbat , ca nu numai sanii conteaza ! [/quote]

Pai depinde de barbati acum (eu inca ma vad baiat ) ...mie la o fata mi se par mult mai importante alte lucruri decat aspectul fizic, mai ales ca sunt adeptul relatiilor stabile si de durata. Referitor la fizic...atat timp cat are un aspect fizic general placut (sa nu fie nici obeza, nici sa aiba 30 de kg cu geaca de iarna pe ea si uda) e ok. Mi se pare mult mai important ca o fata sa stie ce vrea de la viata, sa nu puna botul la vrajeala ieftina de cocalari, sa aiba si ea niste principii in viata dupa care se ghideaza, sa stie sa aprecieze aprecieze un baiat care merita, sa participe si ea la relatie, nu numai sa astepte sa i se ofere si sa primeasca, sa nu fie proasta si aiurita incat sa te faci de ras cand iesi cu ea in lume, sa aiba un caracter puternic etc...nimicuri dinastea si dupaia aspect fizic si cand evolueaza lucrurile mai mult vezi cum e si in dormitor (care si sexul e o parte importanta din relatie, dar dupa parerea mea nu cea mai importanta )
In legatura cu siliconul...niste sani umpluti cu silicon dau bine la vedere...dar in acelasi timp au si aspectul acela de fake, de sintetic...si banuiesc ca si la atingere e aceeasi senzatie
bogdandbm
Postat pe 7 Iunie 2010 19:42
De la: bogdandbm, la data 2010-06-07 19:42:22De la: scorpio67

De cand cu tzatzele umplute cu silicon le-a intrat in cap ca toti barbatii lesina si nu mai vad defectele !
Ma bucur sa aud parerea unui barbat , ca nu numai sanii conteaza !


Pai depinde de barbati acum (eu inca ma vad baiat ) ...mie la o fata mi se par mult mai importante alte lucruri decat aspectul fizic, mai ales ca sunt adeptul relatiilor stabile si de durata. Referitor la fizic...atat timp cat are un aspect fizic general placut (sa nu fie nici obeza, nici sa aiba 30 de kg cu geaca de iarna pe ea si uda) e ok. Mi se pare mult mai important ca o fata sa stie ce vrea de la viata, sa nu puna botul la vrajeala ieftina de cocalari, sa aiba si ea niste principii in viata dupa care se ghideaza, sa stie sa aprecieze aprecieze un baiat care merita, sa participe si ea la relatie, nu numai sa astepte sa i se ofere si sa primeasca, sa nu fie proasta si aiurita incat sa te faci de ras cand iesi cu ea in lume, sa aiba un caracter puternic etc...nimicuri dinastea si dupaia aspect fizic si cand evolueaza lucrurile mai mult vezi cum e si in dormitor (care si sexul e o parte importanta din relatie, dar dupa parerea mea nu cea mai importanta )
In legatura cu siliconul...niste sani umpluti cu silicon dau bine la vedere...dar in acelasi timp au si aspectul acela de fake, de sintetic...si banuiesc ca si la atingere e aceeasi senzatie [/quote]

Am avut curiozitatea sa ating unele, sunt nefiresc de tari si cand se misca nu au elasticitatea par doi saci tepeni legati de gat .Si da sunt de acord cu tine , ca toate calitatile fac o femeie : Fizic placut, caracter , educatie , inteligenta si ce mai apreciati voi la femei.

Postat pe 7 Iunie 2010 20:27
De la: yassSmin, la data 2010-05-22 19:21:04Buna tuturor
am observat ca majoritatea barbatilor sunt obsedati de sani si ii cam primul lucru` la care se uita.
is curioasa cum sta de fapt treaba....chiar asa de important este sa ai sanii cat mai mari........sau conteaza mai mult forma lor??? ii cam o dilema "mare " pt mine pt ca eu ii am cam mici:(
astept cat mai multe opinii....mai ales de la barbati:>
kudika093264
Postat pe 7 Iunie 2010 23:34
De la: leo_, la data 2010-06-01 03:06:47
De la: yassSmin, la data 2010-05-22 19:21:04Buna tuturor
am observat ca majoritatea barbatilor sunt obsedati de sani si ii cam primul lucru` la care se uita.
is curioasa cum sta de fapt treaba....chiar asa de important este sa ai sanii cat mai mari........sau conteaza mai mult forma lor??? ii cam o dilema "mare " pt mine pt ca eu ii am cam mici:(
astept cat mai multe opinii....mai ales de la barbati:>


mmm...ce sa zic...
si eu am sanii marisori...nu exagerat de mari...insa sunt acolo :P
sunt multumita cu ce am si cum am... in definitiv,ii multumesc lui D-zeu ca sunt sanatoasa... si nimic mai mult
cu toate astea...
nu prea ma intereseaza ce crede un barbat (sincer) despre marimea lor...
daca ii convine,si ii place de mine asa cum sunt,cu defecte si calitati, inseamna ca putem pune bazele unei relatii ( eu fiind adepta relatiilor serioase)...
daca ceva nu`i convine,poate sa merga la urmatoarea...
stiti vorba aia... :balta e plina de pesti..
si inca una...dragoste cu forta = viol....
care va fi al meu,va fi...
asa ca dragutza mea...ia si vezi`ti de treaba,simte`te bine in pielea ta ptr ca nu ai sa reusesti niciodata sa multumesti un barbat in totalitate...
acu` vor sani mari,mai pe urma se plang ca is lasati si etc...
sau invers,vor sani mici,si dupa ce ii au vor sa vada cum e si cu una cu sanii mari...;))
sa nu`i invinovatim prea mult...asa e firea lor :P
nu ca noi am fi cu mult diferite..
`n fine...
important e sa ne simtim bine asa cum suntem acum,cat inca mai avem timp... ptr ca la un moment dat tot imbatranim si ajungem urati/e...

Numai bine!
emanuela_19
Postat pe 13 Iunie 2010 21:14
cu sau fara sani,femeia are ceva estetic-mai putin pbbl cand e fara dinti la 80 de ani:)
cu toate avem ceva frumos...
poate sanii mari nu-s prea ok pt un om care vrea altceva de la o femeie si nu fizic-sex...sau poate fi ceva ok dak numai asta se cauta de la un tip
de obicei..se zice "nu vb cu un barbat serios cand ai bluza mai descheiata si sanii mai la vedere" pt ca privirea pica,indiferent de mairimea lor..in bluza:)
so... si cu si fara..tot femei suntem
dak nu ne place unu' care vrea sanii mari, ne va placea un altul..si tot asa:)
dragon_fly88
Postat pe 13 Iunie 2010 21:23
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-13 21:23:08cu sau fara sani,femeia are ceva estetic-mai putin pbbl cand e fara dinti la 80 de ani:)
cu toate avem ceva frumos...
poate sanii mari nu-s prea ok pt un om care vrea altceva de la o femeie si nu fizic-sex...sau poate fi ceva ok dak numai asta se cauta de la un tip
de obicei..se zice "nu vb cu un barbat serios cand ai bluza mai descheiata si sanii mai la vedere" pt ca privirea pica,indiferent de mairimea lor..in bluza:)
so... si cu si fara..tot femei suntem
dak nu ne place unu' care vrea sanii mari, ne va placea un altul..si tot asa:)

bravo asa este...
emanuela_19
Postat pe 13 Iunie 2010 21:36
De la: emanuela_19, la data 2010-06-13 21:36:29
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-13 21:23:08cu sau fara sani,femeia are ceva estetic-mai putin pbbl cand e fara dinti la 80 de ani:)
cu toate avem ceva frumos...
poate sanii mari nu-s prea ok pt un om care vrea altceva de la o femeie si nu fizic-sex...sau poate fi ceva ok dak numai asta se cauta de la un tip
de obicei..se zice "nu vb cu un barbat serios cand ai bluza mai descheiata si sanii mai la vedere" pt ca privirea pica,indiferent de mairimea lor..in bluza:)
so... si cu si fara..tot femei suntem
dak nu ne place unu' care vrea sanii mari, ne va placea un altul..si tot asa:)

bravo asa este...

mda..stiu..
dragon_fly88
Postat pe 13 Iunie 2010 21:38
De la: yassSmin, la data 2010-05-22 19:21:04Buna tuturor
am observat ca majoritatea barbatilor sunt obsedati de sani si ii cam primul lucru` la care se uita.
is curioasa cum sta de fapt treaba....chiar asa de important este sa ai sanii cat mai mari........sau conteaza mai mult forma lor??? ii cam o dilema "mare " pt mine pt ca eu ii am cam mici:(
astept cat mai multe opinii....mai ales de la barbati:>





... pentru o femei sinii mari sint o mare problema (sau daca nu sint vor deveni) ... problemele apar cu virsta si aduc niste probleme mult mai mari decit placerea de a fi admirata la tineretze ...

... pentru barbatii care stiu ce cauta (si sint din ce in ce mai putini si datorita lipsei unei invataturi de viata, sa ii spun asa, din partea familiei) sinii mari, sau mici, NU CONTEAZA ... ba chiar sint de preferat sinii mai mici pentru ca se mentin si dupa o nastere si cu trecerea timpului (asta ca sa comentam o chestie de prost gust - aspectul nostru ca oameni) ... pentru barbatii nematurizati sau care cauta partenere sexuale pentru o perioada limitata, sinii mari aproape ca sint tot ce conteaza ...

... parerea mea este ca nimeni nu trebuie sa isi faca complexe (chiar daca media de prost gust de la noi indeamna la spalarea creierului datorita prioritatii pe care o pune numai si numai pe fizic) pentru ca nu sinii ii vor aduce respectul nimanui ... se poate ca sa existe o perioada in care vor parea importanti dar dupa asta vine sigur perioada in care nimeni nu mai da doi bani pe ei ...

marco918
Postat pe 14 Iunie 2010 00:53
... auzi, da nu ar fi mai bine sa iti bagi alfabankul ala si pe fii-tu drept in c_r ? ... asa ti-ai da seama exact ce iti lipseste ...
marco918
Postat pe 14 Iunie 2010 01:01
deci sa inteleg ca pana la urma nu conteaza? hmm....si totusi parca in realitatea de zi cu zi se "reflecta" altceva.....pana la urma sexul este important intr`o relatie unde conteaza si aspectul fizic (deci si sanii!! ) care trebuie cel putin sa itti placa si mai ales sa excite ...asa`i sau nu`i asa??? da` nu mai fitzi asa tacuti...SCRIETII
yassSmin
Postat pe 24 Iunie 2010 22:11
De la: kay, la data 2010-06-07 17:07:41 depinde de barbat![/quote

asta mi-a adus aminte de o chestie:
cica,"cat de mult doarme un barbat dupa casatorie?
R:" depinde de nevasta-sa!"
mitura
Postat pe 24 Iunie 2010 22:15
da` nu mai fitzi asa tacuti...SCRIETII [/quote]

mai Yasmine ... baieti s-au apucat de masaje

tu cu ce iti aduci aportul in afara de marar??????????
anastasia_m
Postat pe 24 Iunie 2010 22:17
Conteaza amindoua.
kudika098645
Postat pe 24 Iunie 2010 22:18
Vai, apare si filozoafa forumului, SCORPIO, care nici acum nu a invatat semnele de punctuatie. Degeaba m-am chinui pe un alt topic initiat de ea, sa-i explic cum sta treaba, ca de, tanti, fiind mult prea ocupata sa cucereasca barbatii cu mintea, a uitat sa mearga pe la scoala. Nu este capabila sa posteze un mesaj corect, in schimb, este experta in sfaturi, critici, si bolnava de grandomanie. Estetique88, nu-i mai da replici, pt ca menirea ei pe acest forum si in aceasta viata, e doar sa-si expuna "inteligenta" care pute!!!!!!!!!!! Si a invatat sa dea si ea un copy.
uratzica
Postat pe 8 Iulie 2010 15:25
De la: marco918, la data 2010-06-14 01:01:04... auzi, da nu ar fi mai bine sa iti bagi alfabankul ala si pe fii-tu drept in c_r ? ... asa ti-ai da seama exact ce iti lipseste ...



De acord cu tine !

Postat pe 8 Iulie 2010 20:29
De la: uratzica, la data 2010-07-08 15:25:25 Vai, apare si filozoafa forumului, SCORPIO, care nici acum nu a invatat semnele de punctuatie. Degeaba m-am chinui pe un alt topic initiat de ea, sa-i explic cum sta treaba, ca de, tanti, fiind mult prea ocupata sa cucereasca barbatii cu mintea, a uitat sa mearga pe la scoala. Nu este capabila sa posteze un mesaj corect, in schimb, este experta in sfaturi, critici, si bolnava de grandomanie. Estetique88, nu-i mai da replici, pt ca menirea ei pe acest forum si in aceasta viata, e doar sa-si expuna "inteligenta" care pute!!!!!!!!!!! Si a invatat sa dea si ea un copy.


Mai fund de vaca , ai grija sa nu te ineci in atata dementa si rautate !
Bolile psihice se trateaza , sa stii ! Ar trebui sa incerci !

Postat pe 8 Iulie 2010 20:31
De la: uratzica, la data 2010-07-08 15:25:25 Vai, apare si filozoafa forumului, SCORPIO, care nici acum nu a invatat semnele de punctuatie. Degeaba m-am chinui pe un alt topic initiat de ea, sa-i explic cum sta treaba, ca de, tanti, fiind mult prea ocupata sa cucereasca barbatii cu mintea, a uitat sa mearga pe la scoala. Nu este capabila sa posteze un mesaj corect, in schimb, este experta in sfaturi, critici, si bolnava de grandomanie. Estetique88, nu-i mai da replici, pt ca menirea ei pe acest forum si in aceasta viata, e doar sa-si expuna "inteligenta" care pute!!!!!!!!!!! Si a invatat sa dea si ea un copy.


Si raspunsul ala nu-mi era adresat, dar de turbare nu mai vezi bine !

Postat pe 8 Iulie 2010 20:43
De la: scorpio67, la data 2010-07-08 20:31:34
De la: uratzica, la data 2010-07-08 15:25:25 Vai, apare si filozoafa forumului, SCORPIO, care nici acum nu a invatat semnele de punctuatie. Degeaba m-am chinui pe un alt topic initiat de ea, sa-i explic cum sta treaba, ca de, tanti, fiind mult prea ocupata sa cucereasca barbatii cu mintea, a uitat sa mearga pe la scoala. Nu este capabila sa posteze un mesaj corect, in schimb, este experta in sfaturi, critici, si bolnava de grandomanie. Estetique88, nu-i mai da replici, pt ca menirea ei pe acest forum si in aceasta viata, e doar sa-si expuna "inteligenta" care pute!!!!!!!!!!! Si a invatat sa dea si ea un copy.


Mai fund de vaca , ai grija sa nu te ineci in atata dementa si rautate !
Bolile psihice se trateaza , sa stii ! Ar trebui sa incerci !



fund de vaca ????? scorpiutooo.... eu credeam ca e de gasca da na daca zici tu
anastasia_m
Postat pe 8 Iulie 2010 20:46
De la: yassSmin, la data 2010-05-22 19:21:04Buna tuturor
am observat ca majoritatea barbatilor sunt obsedati de sani si ii cam primul lucru` la care se uita.
is curioasa cum sta de fapt treaba....chiar asa de important este sa ai sanii cat mai mari........sau conteaza mai mult forma lor??? ii cam o dilema "mare " pt mine pt ca eu ii am cam mici:(
astept cat mai multe opinii....mai ales de la barbati:>

pot sa fie mari si fara o forma atractiva, mai ales fara sutien, pot sa fie si mici si mai putini atractivi.. ain't life a bitch?! cand unui tip ii place de tine nu are astfel de probleme, daca doar se benocleaza la decolteu atunci mai bine iti vezi de drum.
felixcat
Postat pe 9 Iulie 2010 00:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pentru cei care si-au refacut viata cu amanta 20 De la: Barbie30 2 Septembrie 2010 10:25
Ajutati-ma cu un sfat!!! 90 De la: kudika467601 5 Decembrie 2011 08:42
Confesiune 26 De la: ralu_michael 21 Iunie 2009 18:43
Ce masuri sa iau 54 De la: kudika462277 14 Decembrie 2011 02:52
eu 21 de ani, el 20 19 De la: adyna2905 20 Ianuarie 2011 12:33