Setari Cookie-uri

Cat de important este marimea sanilor pentru barbati?? help pls

2 maimute turbate la gratii! . La vocabularul pe care il ai, maimuto, se vede ca ai crescut la mata la tara si esti si mandra de propiile aberatii. Scoala 0, norocu nu internetul asta, ca mai vezi si tu cate un articol si ne dai un copy, sa vedem ca ai invatat sa folosesti soarecul
uratzica
Postat pe 9 Iulie 2010 11:30
De la: anastasia_m, la data 2010-07-08 20:46:09
De la: scorpio67, la data 2010-07-08 20:31:34
De la: uratzica, la data 2010-07-08 15:25:25 Vai, apare si filozoafa forumului, SCORPIO, care nici acum nu a invatat semnele de punctuatie. Degeaba m-am chinui pe un alt topic initiat de ea, sa-i explic cum sta treaba, ca de, tanti, fiind mult prea ocupata sa cucereasca barbatii cu mintea, a uitat sa mearga pe la scoala. Nu este capabila sa posteze un mesaj corect, in schimb, este experta in sfaturi, critici, si bolnava de grandomanie. Estetique88, nu-i mai da replici, pt ca menirea ei pe acest forum si in aceasta viata, e doar sa-si expuna "inteligenta" care pute!!!!!!!!!!! Si a invatat sa dea si ea un copy.


Mai fund de vaca , ai grija sa nu te ineci in atata dementa si rautate !
Bolile psihice se trateaza , sa stii ! Ar trebui sa incerci !



fund de vaca ????? scorpiutooo.... eu credeam ca e de gasca da na daca zici tu


Ai dreptate, i-am acordat prea mult creier !

Postat pe 9 Iulie 2010 21:43
De la: uratzica, la data 2010-07-09 11:30:142 maimute turbate la gratii! . La vocabularul pe care il ai, maimuto, se vede ca ai crescut la mata la tara si esti si mandra de propiile aberatii. Scoala 0, norocu nu internetul asta, ca mai vezi si tu cate un articol si ne dai un copy, sa vedem ca ai invatat sa folosesti soarecul


Acum inteleg de ce ti-ai pus dosul ca poza, ti-e mai usor sa scoti flacari pe el !
Imi creste inima cand vad una mai nebuna ca mine ! Cu cat te chnui sa ma provoci mai mult cu atat ma distrezi mai tare ! Asta-i tot ce poti ? ! Subtzire , nu-mi zgarii nici vopseaua macar ! Mai incearca , poponetz de gasca !

Postat pe 9 Iulie 2010 21:46
uratica mica vezi ca ai inceput sa vezi in dungi


mirobolanta care sunt
anastasia_m
Postat pe 9 Iulie 2010 21:53
stiu ca iti doreai o parere de la un barbat dar eu iti pot oferi un sfat de la cineva care e la fel..
am fost foarte complexata...pt k nu am sanii mai mari k nu sunt si eu ca fetele ...
dar crede-ma k niciunul din barbatii pe care i-am intalnit (si am intalnit destiu)nu le-a pasat de faptul k am sanii mici...toata treaba e sa stii sa te imbraci in asa fel incat sa compensezi asta si mai ales daca esti inteligenta....nu ai defapt nicio problema...
sanii nu sunt ceva existential pt barbati...ei vor altceva nu o siliconata sau vreo vaca,scuza-ti expresia...si crede-ma: sanii mici sunt mult mai frumos decat cei mari...si au enumarate avanjaje...nu se lasa asa repede...nu ne incomodeaza la alergat...nu ne treb sutiene la comanda...si atregem priverea numai in decolteu...ai sa vezi k cu trecerea timpului asta ramane un detaliu...ai incredere in tine...
micky_mouse37
Postat pe 8 August 2010 15:24
De la: micky_mouse37, la data 2010-08-08 15:24:44
sanii nu sunt ceva existential pt barbati...



alarmanta fraza asta. ai folosit cuvantul existential, ceea ce e bine, dar ce-i cu negatia

cat despre topic, cu cat mai mare, cu atat mai sexy, cu cat mai mic cu atat mai nebunatik. personal ma dau in vant dupa cei mici si obraznici si cand sint si gelosi e extra . cu cei mari nu prea poati sa te joci cum trebuie
Histria
Postat pe 11 August 2010 09:25
De la: yassSmin, la data 2010-05-22 19:21:04Buna tuturor
am observat ca majoritatea barbatilor sunt obsedati de sani si ii cam primul lucru` la care se uita.
is curioasa cum sta de fapt treaba....chiar asa de important este sa ai sanii cat mai mari........sau conteaza mai mult forma lor??? ii cam o dilema "mare " pt mine pt ca eu ii am cam mici:(
astept cat mai multe opinii....mai ales de la barbati:>




Eu nu sunt obsedat de sani, sunt obsedat de altceva :) Nu, nu este chiar asa de important sa ai sanii cat mai mari, eu prefer femeile cu sanii micuti. Si-apoi, daca IUBESTI o femeie, iti plac sanii ei oricum ar fi. Sper ca te-am ajutat cu ceva.
kataomoi
Postat pe 28 Septembrie 2010 18:35
barbatii au uneori si alte obsesii decat sanii si uneori ajung sa doara mult, o sa vezi cand o sa cresti mare
G1ul1a
Postat pe 28 Septembrie 2010 18:43
De la: yassSmin, la data 2010-05-22 19:21:04Buna tuturor
am observat ca majoritatea barbatilor sunt obsedati de sani si ii cam primul lucru` la care se uita.
is curioasa cum sta de fapt treaba....chiar asa de important este sa ai sanii cat mai mari........sau conteaza mai mult forma lor??? ii cam o dilema "mare " pt mine pt ca eu ii am cam mici:(
astept cat mai multe opinii....mai ales de la barbati:>


o pereche de tate mari pentru o femeie sunt la fel de importante ca si o p#la mare pentru un barbat, iti incanta ochii dar daca dupa bucuria "vizuala" nu urmeaza si o bucurie carnala, degeaba ...
battleofwits
Postat pe 28 Septembrie 2010 18:49
tuturor barbatilor le plac sanii mari, mai sunt si exceptii cand se consoleaza cu ideea ca sanii mici sunt draguti k asa au prietenele lor si oricum n-au vazut/atins ei sani mai mari la viata lor. implantul de silicoane e o optiune dar nu in Romania , no waY. succes!
Forget_Me_Not
Postat pe 28 Septembrie 2010 19:40
nu am sanii mari da nici mici , undeva intre ...ca doua mere asa niciodata nu m a pasionat marimea lor , am facut dans sportiv , am un corp .....cine naiba se mai uita la sani cand apar cu cracii mei de 2 m vorba vine
bella28
Postat pe 29 Septembrie 2010 14:27
De la: lempika, la data 2010-09-29 14:27:17nu am sanii mari da nici mici , undeva intre ...ca doua mere asa niciodata nu m a pasionat marimea lor , am facut dans sportiv , am un corp .....cine naiba se mai uita la sani cand apar cu cracii mei de 2 m vorba vine


doua mere, doua pere...............
io-s multumit daca am de ce sa apuc cu buzele, nu sa caut inebunit sfarculetele!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 29 Septembrie 2010 14:33
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-09-29 14:33:33
De la: lempika, la data 2010-09-29 14:27:17nu am sanii mari da nici mici , undeva intre ...ca doua mere asa niciodata nu m a pasionat marimea lor , am facut dans sportiv , am un corp .....cine naiba se mai uita la sani cand apar cu cracii mei de 2 m vorba vine


doua mere, doua pere...............
io-s multumit daca am de ce sa apuc cu buzele, nu sa caut inebunit sfarculetele!!


tare asta
bella28
Postat pe 29 Septembrie 2010 19:45
De la: Forget_Me_Not, la data 2010-09-28 19:40:45 tuturor barbatilor le plac sanii mari, mai sunt si exceptii cand se consoleaza cu ideea ca sanii mici sunt draguti k asa au prietenele lor si oricum n-au vazut/atins ei sani mai mari la viata lor. implantul de silicoane e o optiune dar nu in Romania , no waY. succes!


uite eu sunt o exceptie care nu se consoleaza. nu am nevoie de o femeie cu sani mari pentru ca vreau sa arate bine la orice varsta. cele cu sanii mari si-i maresc si mai mult dupa nastere si se deformeaza. implanturile nu le accept. a fost motivul pentru care m-am despartit de o fosta. mi se pare ca trisezi cand faci asta.
leo_
Postat pe 30 Septembrie 2010 23:34
Leo........ti se pare ca femeile triseaza daca au sanii frumosi????
E o bataie de cap in plus pentru fete sa poarta implanturi.....
Gandeste-te cum ar fi sa cazi si sa iti rupi vreo 2 dinti....si iubita ta sa te paraseasca pentru ca nu vrea ca tu sa iti pui dintii (sa iti faci implant) pentru ca i se pare ca TRISEZI.......
Cine va mai intelege??!!
joy_18
Postat pe 30 Septembrie 2010 23:44
foarte bine punctat joy
AdrianaR
Postat pe 30 Septembrie 2010 23:47

Hi Hi Hi...... :)
joy_18
Postat pe 1 Octombrie 2010 16:42
Eu militez contra sanilor siliconati pentru ca nu am bani de implanturi
I_m_nuts2011
Postat pe 1 Octombrie 2010 16:49
De la: joy_18, la data 2010-09-30 23:44:38Leo........ti se pare ca femeile triseaza daca au sanii frumosi????
E o bataie de cap in plus pentru fete sa poarta implanturi.....
Gandeste-te cum ar fi sa cazi si sa iti rupi vreo 2 dinti....si iubita ta sa te paraseasca pentru ca nu vrea ca tu sa iti pui dintii (sa iti faci implant) pentru ca i se pare ca TRISEZI.......
Cine va mai intelege??!!


nu, mi se pare ca triseaza daca isi pun implanturi. in plus deseori isi pun ca sa elimine propriile lor frustrari si nu ca sa ma fac pe mine sa ma simt mai bine.

ok, sunt de acord ca daca cade si isi rupe vreo 2 sani sa isi puna implanturi, dar nu pana nu ii are rupti :)))) sa nu spun ca sunt destul de toxice implanturile pentru copii, iar eu daca iau o femeie (de nevasta ma refer) o iau si pentru asta printre altele.
leo_
Postat pe 2 Octombrie 2010 08:58
Cum sa nu conteze ?!?! Mama are cupa D, mare, bunica materna , cupa D, la fel ca majoritatea femeilor inrudite cu mine; doar 2 au cupa C. Nu mi-as strica eu genele cu una fara pic de piept, ca sa imi reproseze fie-mea peste 20 ani: "-Tati, dar de ce eu am sanii mici?"; "-Pai, draga mea, daca maica-ta are cupa A (sau B), nu te astepta sa fii cine stie ce amazoana!". Scuze, fetelor, dar marimea conteaza !

Postat pe 23 Februarie 2014 18:23
în legãturã cu subiectul eu, toarºa cred urmãtoarele : cui dreak îi pasã de ai tu 2...3 sau 4 sâni...în formã de mere..pere..sau compot de dude..de nu ºtii sã-þi foloseºti potrivit gura...pruna ºi curu ?....de eºti mãiastrã..poþi sã ai þâþe cât veina mea de sus. Desigur...de produci ºi onomatopee asemeni ei....noaptea.
quid_pro_quo
Postat pe 23 Februarie 2014 18:36
Vorbeste cu "cretine" despre tine! Sau ce, am ofensat-o cumva pe prietena ta si acum plange cu sughituri?!? Vezi ca asta e forum, nu cloaca!

Postat pe 23 Februarie 2014 18:59
Marimile au insemnatate doar in mintea femeilor.
kudika_956440
Postat pe 25 Februarie 2014 20:31
poi iti dau un ex.. poate femeia nu arata ok dar daca are sanii mari cam acela e farmecul ei.. binenteles eu ador sanii mari.. sa am pe ce pune mana sa simt cand pwp.. dar sunt draguti si cei mici...

Marius_Dragutzzu_1
Postat pe 25 Februarie 2014 20:39
poti sa te mariti si cu sani mici si cu mari,depinde cine te vrea
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 20:51
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-02-25 20:39:59poi iti dau un ex.. poate femeia nu arata ok dar daca are sanii mari cam acela e farmecul ei.. binenteles eu ador sanii mari.. sa am pe ce pune mana sa simt cand pwp.. dar sunt draguti si cei mici...

ai o problema...
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 20:52
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-02-25 20:39:59poi iti dau un ex.. poate femeia nu arata ok dar daca are sanii mari cam acela e farmecul ei.. binenteles eu ador sanii mari.. sa am pe ce pune mana sa simt cand pwp.. dar sunt draguti si cei mici...


Daca marimea sanilor e o problema ptr. tine,poti sa o iei pe la spate. Dar se pare ca singura ta problema e.…sa le-o tragi.
kudika_956440
Postat pe 25 Februarie 2014 20:54
De la: kudika_956440, la data 2014-02-25 20:54:08
De la: Marius_Dragutzzu_1, la data 2014-02-25 20:39:59poi iti dau un ex.. poate femeia nu arata ok dar daca are sanii mari cam acela e farmecul ei.. binenteles eu ador sanii mari.. sa am pe ce pune mana sa simt cand pwp.. dar sunt draguti si cei mici...


Daca marimea sanilor e o problema ptr. tine,poti sa o iei pe la spate. Dar se pare ca singura ta problema e.…sa le-o tragi.
NEGRUTTTT
Postat pe 25 Februarie 2014 21:06
Aham...deci numai ce-i mare este valabil si de bagat in seama! Well...d'apoi de ce n-am aplica si noi femeile aceleasi "dogme" sinistre in ceea ce va priveste si pe voi, masculii?!
rondina
Postat pe 25 Februarie 2014 21:24
De la: rondina, la data 2014-02-25 21:24:30 Aham...deci numai ce-i mare este valabil si de bagat in seama! Well...d'apoi de ce n-am aplica si noi femeile aceleasi "dogme" sinistre in ceea ce va priveste si pe voi, masculii?!
pai...voi le aplicati mereu
kudika_956440
Postat pe 25 Februarie 2014 21:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu mai stiu cum sa ma comport cu el 24 De la: rox81 24 Mai 2010 08:50
Ce urasc la Barbati & Femei !!!! 133 De la: alexandra_n 29 Mai 2009 12:33
Nu mai stiu e sa fac............ 14 De la: amanda01 11 August 2009 15:56
Relatie cu un Don Juan 23 De la: dienuscha 12 Noiembrie 2012 20:16
de ce iubim barbatii?! 60 De la: cristi_nne 26 Mai 2009 12:47