Setari Cookie-uri

Ce e de facut cand iubitul tau nu se simte 'bun la pat'?

De la: kitty_krieger, la data 2010-06-02 14:06:26
De la: Adellin, la data 2010-05-30 18:16:36 Cherry Iully - Auzi tu zdreamta,acum chiar m-am infuriat,ce mortii mati nu-ti place?Te crezi desteapta?Pai ia de aici fa proasta ce esti..." analfabeto"heeeeeeeeeeei,macar cand intri cu intentia de a corecta fi mai atenta la cum scrii,paralel-o!Pai tu sau altii aveti dreptul sa-mi spuneti ce sa scriu sau ce nu,mai nemernic-o?Tu iti permiti sa ma faci proasta cand habar nu ai cum te cheama cu actu de identitate in mana FA,retardat-o!Adica ce incerc eu frate,ca-mi arunc privirea peste fotografia ta de la avatar(ca profilul nu am de ce sa ti-l vizitez,esti pielea p.... pt mine,esti o nulitate)si-mi dau seama ce hram porti!

Ia sa vedem,cate dintre voi nu vor mai posta pe acest forum doar pentru ca eu postez ce cred de cuviinta,ce simt si ce vrea muschiul meu!Stai cuminte in banca ta FA,vad ca tu te bagi in seama cu japca(asta e de cartier,nu de la tara,nu?)Daca nu-ti convine ce comentez eu treci peste in mortii mati ca nu esti obligata nici sa citesti nici sa ma suporti!Am intrat in polemici cu initiatoarea topicului,fara sa fac referire la vreun alt comentariu,a fost doar intre mine si ea!Daca te-ar fi ajutat capul cat de cat ai fi facut un comentariu pe marginea subiectului fara sa te legi de ceea ce am spus eu!Parerile mele sunt strict personale,nu ma intereseaza ca deranjeaza si nici nu ma astept sa fie luate in considerare,dar,ca fiecare dintre noi,AM DREPTUL MAI NEMERNIC-O,SA POSTEZ UNDE VREAU,CAT VREAU,CUM VREAU!Acum ia o sfoara si spanzura-te ca si asa esti degeaba!MARS!!!


uraaa, avem mascota noua
daca tot esti tu asa scolita, macar scrie romaneste corect



Si ca un apropo...Spuneai ca nu ai mai jignit pe nimeni?

Si pentru Anemma!

Cartile nu-ti vor fi de folos...Vei afla doar niste lucruri...
Adevarata descoperire o vei face impreuna cu el...Incearca sa-l descoperi!Numai tu stii sa o faci!
vss
Postat pe 6 Iunie 2010 08:36
Tu esti clar cu capul fata,crede-ma pe cuvant,stiu ce spun!Intri pe topic,ma jignesti si astepti ce?Flori?Aplauze?Esti penibila,in adevaratul sens al cuvantului!Hai sa incerc sa le iau pe rand,oricum nu cred ca te ajuta cu ceva asta ,dar fac un ultim efort,tare-mi este mila de tine!

1-Viata mea e cat se poate de normala(cu siguranta mult mai normala decat a ta,fiindca sunt in stare sa o iau in ras,sa ma bucur,sa fac misto,sa fiu deschisa,sa raspund acid sau inteligent depinde de interlocutori)
2-Nu consider pierdere de timp postand pe forum(asta e o alta dovada a domniei tale de superficialitate),e o experienta,tot ce citesc ,ce comentez,ce astept sau ce se petrece fara sa astep;(macar am bunul simt sa tin strict de parerile mele si sa nu ma intereseze comenturile celorlalti vis-a vis de subiectul x sau y)
3-Am un barbat,PROFESOR de barbat(adica nu am nevoie de jocuri erotice in care sa fac pe eleva ,ce minte bolnava ai fata,fereasca D-zeu)
4-Nu incerc sa intimidez pe nimeni,jignesc si insult cand sunt provocata si bine fac.Se spune ca oamenilor trebuie sa le oferi ce se asteapta...daca ei sunt cretini,fa-te cretin,daca sunt prosti,fa-te prost,daca sunt destepti fi destept...astfel poti dovedi ca-ti pasa si ca nu esti degeaba!E o folozofie de viata proprie,nu incerca sa o aplici ca oricum nu ai sanse,tu esti si vei ramane vesnic la limita de jos,dupa toata turma evident,fiindca esti atat de plina de tine incat te crezi buricul pamantului!Nu incerca sa te cobori la nivelul meu ca sub nivelul unde te aflii tu nu exista altul...adica m-ai inteles?Tu nu te afli la un nivel anume,esti 0,o nulitate!
5-Eu nu caut nod in papura(ce expresie de gradinita,ceva mai inteligent de unde frate!),nu ma iau de nimeni,pur si simplu POSTEZ CE CRED DE CUVIINTA REFERITOR LA SUBIECTELE DESCHISE DE DIVERSE PERSOANE,AM DREPTUL SA O FAC!Nu ma consider desteapta,nu ma compar cu nimeni,dar nici nu am sa stau cu mainile incrucisate si am sa plec capul cand sunt jignita sau luata la trei metri in fata sulii ca nu am de ce so,imi cunosc prea bine drepturile,iar faza cum ca cel destept cedeaza e de cacat,daca ai ceva de spus spune,daca te tine,daca nu stai cuminte in banca ta si lasa-i sa vb pe cei care au intr-adevar ceva de spus!
6-Mesajul tau a fost cat se poate de clar,DAR NU ERA NECESAR SA TE DERANJEZI SA NE JIGNESTI;te-am incurcat raspunzandu-ti cu aceeasi moneda,eh,asta face diferenta...mai gandeste-te(scz,e o figura de stil,stiu ca nu ai cum sa gandesti)
7-POTI CREDE CE VREI DESPRE EDUCATIA SI MENTALITATEA MEA,MA DOARE-N PIX,ESTI O NIMENI,NU IMI DAI SI NU-MI IEI NIMIC,PARERILE SUNT VESNIC IMPARTITE,IAR PAREREA MEA E CEA CARE CONTEAZA CU ADEVARAT,RESTUL....MULTIMEA VIDA!

PS.Raspunsul dat lui cherry iully,e tot o reactie la comentariul ei vis-a-vis de ce am postat eu!

Dreptul la replica si exprimarea libera....repeta-ti pana reusesti sa retii macar putin din asta....mai fata cu educatie si intelect de da pe deasupra!Hai ca m-am distrat destul cu tine,sa-ti fie de amar si la vara cald!
Adellin
Postat pe 6 Iunie 2010 11:26
De la: Adellin, la data 2010-06-06 11:26:50
Dreptul la replica si exprimarea libera....repeta-ti pana reusesti sa retii macar putin din asta...

si tie repeta-ti de vreo 5 miliarde de ori
si mai repeta-ti "respectandu-i pe ceilalti, ma respect pe mine" tot de atatea ori
kitty_krieger
Postat pe 7 Iunie 2010 00:40
De la: Adellin, la data 2010-05-29 23:21:16 Crede-ma pe cuvant ca nu am fost suparata pe tine nici macar un minut!Am citit replicile tale impreuna cu fiul meu si ne-am amuzat(jur ca i-am spus copilului:mama,nu vb ea,vb gura fara ea,nu e dracu asa negru cum pare)!Nici de data asta nu m-am inselat Vis-avis de poveste...pt nunta ma refer....as putea sa umblu putin la scenariu?Nu de alta dar iti respect viitorul sot,doar pt ca stiu ce inseamna munca titanica pe care o duce pt asi atinge telurile,si as vrea sa il binedispun in adevaratul sens al cuvantului ;)!Ok,acum hai sa te imbratisez si sa-ti doresc sa fi fericita,sa ai grija de tine si de dl viitor chirurg!Asa,sa nu uit,te rog,fa-mi o favoare,pe viitor cand ai sa mai deschizi vreun topic,gandeste-te ca pot fi si eu acolo(sau alti ca mine),si asteapta-te la caterinca,da-o in mama ei de viata ca merita din plin sa o luam in ras,nu crezi?Sa auzim de bine!


chiar daca v-ati facut una pe alta ca la usa cortului ...........ma bucur ca va trecut si ca s-a incheiat cu bine, se vede ca nici una dintre voi nu aveti rautate pe dinauntru si ca va recunoasteti greseliile rele de gura dar bune la suflet....
free_to_be_happy
Postat pe 7 Iunie 2010 11:42
De la: kitty_krieger, la data 2010-06-07 00:40:04
De la: Adellin, la data 2010-06-06 11:26:50
Dreptul la replica si exprimarea libera....repeta-ti pana reusesti sa retii macar putin din asta...

si tie repeta-ti de vreo 5 miliarde de ori
si mai repeta-ti "respectandu-i pe ceilalti, ma respect pe mine" tot de atatea ori



Explica-te,cum ai dovedit tu ca te respecti,implicit ma respecti,in tot ce ai spus vis-a-vis de comentariile mele pe acest forum?Hmmm,e grele... ,am sa trec pt inca o data cu vederea superficialitatea ta,doar fiindca sunt excesiv de toleranta cu cei neajutorati(sau saraci cu duhul)!
Spre deosebire de tine eu fac diferenta intre ironie si ridicol,stiu sa fiu buna,atenta dar si dracoasa daca se impune,asta nu denota lipsa de respect fata de nimeni ci verticalitate,echilibru interior,o chestie care depaseste perceptia ta si de care ai nevoie daca vrei sa ramai tu,sa nu ajungi sa te identifici cu altii doar de dragul de a fi acceptat sau aprobat!Hai sa traiesti;te rog respectuos stai cuminte si nu ma provoca,e pt a treia oara cand fac asta,dar ultima,categoric!O zi faina sa ai!
Adellin
Postat pe 7 Iunie 2010 11:51
De la: Adellin, la data 2010-06-07 11:51:15
De la: kitty_krieger, la data 2010-06-07 00:40:04
De la: Adellin, la data 2010-06-06 11:26:50
Dreptul la replica si exprimarea libera....repeta-ti pana reusesti sa retii macar putin din asta...

si tie repeta-ti de vreo 5 miliarde de ori
si mai repeta-ti "respectandu-i pe ceilalti, ma respect pe mine" tot de atatea ori



Explica-te,cum ai dovedit tu ca te respecti,implicit ma respecti,in tot ce ai spus vis-a-vis de comentariile mele pe acest forum?Hmmm,e grele... ,am sa trec pt inca o data cu vederea superficialitatea ta,doar fiindca sunt excesiv de toleranta cu cei neajutorati(sau saraci cu duhul)!
Spre deosebire de tine eu fac diferenta intre ironie si ridicol,stiu sa fiu buna,atenta dar si dracoasa daca se impune,asta nu denota lipsa de respect fata de nimeni ci verticalitate,echilibru interior,o chestie care depaseste perceptia ta si de care ai nevoie daca vrei sa ramai tu,sa nu ajungi sa te identifici cu altii doar de dragul de a fi acceptat sau aprobat!Hai sa traiesti;te rog respectuos stai cuminte si nu ma provoca,e pt a treia oara cand fac asta,dar ultima,categoric!O zi faina sa ai!

[img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1503/1503663uws2i3j29x.gif[/img]
Mai eu ti-am mai spus ca esti fix tipul de persoana pe care o descrie semnatura mea, dar tu nu "batman, batman"
[img]http://dl3.glitter-graphics.net/pub/1503/1503663uws2i3j29x.gif[/img]
kitty_krieger
Postat pe 7 Iunie 2010 13:53
De la: kitty_krieger, la data 2010-06-07 00:40:04
De la: Adellin, la data 2010-06-06 11:26:50
Dreptul la replica si exprimarea libera....repeta-ti pana reusesti sa retii macar putin din asta...

si tie repeta-ti de vreo 5 miliarde de ori
si mai repeta-ti "respectandu-i pe ceilalti, ma respect pe mine" tot de atatea ori

acelasi drept pe care il are toata lumea...nu doar u draga adellin...prin care ne putem exprima parerea k ai un limbaj abject si niste reactii demne de mila....ma duc oricum sa imi mai iau cateva lamai asa cum m'ai sfatuit
dark_eye
Postat pe 7 Iunie 2010 19:05
Pt Kitty:

Un curcan statea de vorba cu un taur:
- Tare as dori sa fiu in stare sa ajung pe varful acelui copac - suspina el. Dar nu am energia necesara sa fac asta.
- Pai, ia mananca din rahatul meu, care este plin cu substante nutritive.
Curcanul manca din rahatul taurului si reusi in prima zi sa se inalte pe prima creanga a copacului. Si tot asa mancand di aceeasi sursa dupa trei zile reusi sa ajunga in virful copacului. Dar, un vinator vazindu-l pe curcan in varful copacului, il ochi si il impusca!

MORALA:Mancand rahat poti ajunge in varf,dar nu poti ramane acolo pt mult timp!



Pt dark eye:
Cel ce scrie,transmite,cel ce vorbeste ,comunica,cel ce gesticuleaza,convinge!Incearca cu ultima,poate reusesti sa te faci simtita,dar in alta parte;multumesc!Aaaa,si continua cu lamaie,zau!
Adellin
Postat pe 9 Iunie 2010 18:03
De la: Adellin, la data 2010-06-09 18:03:35 Pt Kitty:

Un curcan statea de vorba cu un taur:
- Tare as dori sa fiu in stare sa ajung pe varful acelui copac - suspina el. Dar nu am energia necesara sa fac asta.
- Pai, ia mananca din rahatul meu, care este plin cu substante nutritive.
Curcanul manca din rahatul taurului si reusi in prima zi sa se inalte pe prima creanga a copacului. Si tot asa mancand di aceeasi sursa dupa trei zile reusi sa ajunga in virful copacului. Dar, un vinator vazindu-l pe curcan in varful copacului, il ochi si il impusca!

MORALA:Mancand rahat poti ajunge in varf,dar nu poti ramane acolo pt mult timp!



Pt dark eye:
Cel ce scrie,transmite,cel ce vorbeste ,comunica,cel ce gesticuleaza,convinge!Incearca cu ultima,poate reusesti sa te faci simtita,dar in alta parte;multumesc!Aaaa,si continua cu lamaie,zau!


pai eu degeaba continui...k oamenii k tine tot nu dispar...stii u ...k efectu' sa dispara..trebuie eliminata cauza
dark_eye
Postat pe 10 Iunie 2010 13:06
De la: Adellin, la data 2010-06-09 18:03:35
MORALA:Mancand rahat poti ajunge in varf,dar nu poti ramane acolo pt mult timp!

te cred, doar vorbesti din proprie experienta
kitty_krieger
Postat pe 10 Iunie 2010 13:09
adica...de la pb...se ajunge la ...bancuri?
asa se rezolva oare...o pb?
inseamna ca...nu era o pb!!
punct!!!
eu_ovidiu
Postat pe 10 Iunie 2010 16:57
OFF-Adellin, nu te supara pe mine, la cat de vehementa esti in acest schimb jegos de replici cu intemeietoarea topicului, tind sa cred ca esti cu nervii rau de tot.Ea(intemeietoarea) nu are nici ea suficienta minte sa te ignore cu desavarsire.LE-invatati amandoua sa scrieti romaneste ca sunteti praf.

ON-In legatura cu subiectul topicului, daca baiatul e nemultumit de ceea ce presteaza inseamna ca are nevoie de preludiu, totul sa fie slow si cu multe vorbe dulci, fara vulgaritati.El trebuie sa vada faptul ca tie iti place ce are el, ca savurezi vizual(in prima etapa) ceea ce are el.Orice faci, nu-l fa sa se simta un obiect, de care te folosesti sa ajungi in 3 minute la orgasm.Dupa orgasm fii dulce cu el, mangaie-l, joaca-te cu "bijuteria" lui, nu te ridica din pat imediat cautandu-ti ceva de facut.Asadar, de tine depinde ca el sa aiba sau nu o parere buna despre el.
In tot raul asta e si un bine, barbatii care sunt nemultumiti de "prestatia lor", sunt fideli.:) Macar stii ca nu te inseala.
andreeabaicu
Postat pe 16 Iunie 2011 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Back or forward? 2 De la: misteryos25 22 Septembrie 2009 11:45
sunt derutata 2 De la: anastasia_m 25 Aprilie 2010 16:39
Nu mai inteleg... 4 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 14:40
IUBESC UN INTERLOP 31 De la: dodydoru 29 August 2010 19:21
Surpriza ajutor! 4 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:45