Setari Cookie-uri

Am nevoie de pareri urgent!!!

Buna.
As avea nevoie de pareri,recomandari orice despre pastile de slabit.Am 2 variante dintre care deja am cumparat Apple cider vinegar pastile de slabit din otet de cidru de mere,dar inca nu am inceput sa le iau.Am vazut pe net multe argumentari ca sunt bune si nu sunt bune....Le-a incercat cineva deja??daca da sa-mi spuneti si mie daca functioneaza sau nu.
Cealalta varianta este Super slim-ul pe care nu l-am cumparat dar poate cineva a facut "tratament" cu aceste pastile si au fost rezultate bune.
Mentin ca deja de 7 luni tin un regim bazat pe carne de pui,peste,legume,fructe,cereale integrale si multa multa apa,am dat jos pana acum cam 13 kg,dar deja simt ca nu mai pot....as dori sa mai dau jos vreo 5 kg cat mai repede ca sa ma simt bine si de aceea am apelat la pastile....
P.S. de aceea am luat pastile de slabit pt ca pana la sfarsitul lui mai ar trebui sa mai slabesc 5 kg,dar numai cu dieta nu pot.
Va rog niste pareri :D
Bebe_Baba
Postat pe 26 Mai 2010 17:40
lasati draq pastilele astea de slabit.numai chimicale, afecteaza metabolismul,pune fundul la miscare, sala, plimbare, incearca sa ai o viata cat mai sanatoasa, sa mananci cat mai echilibrat.nu bagati pastile in voi,si asa avem o tara poluata si vai de mama ei.gandestete la sanatatea ta
oana_gabi
Postat pe 26 Mai 2010 17:58
Dar de ce sa dam jos kilogramele in plus in mod sanatos, intr-un ritm care prieste propriului corp, cand putem sa bagam in noi niste chestii sintetice care ne afecteaza organismul pe termen lung?

Despre super-slim gasesti destule pe acest forum, ideea e ca daca vrei sa ajungi la ospiciu la 40 de ani, ia-le! Sau la dezintoxicare dupa vreo 3 luni de super-slim.

Despre celelalte pastile nu am auzit, dar par naturale. Nu le lua pana nu citesti eticheta, instructiunile de folosire si efectele adverse care trebuie sa fie in cutie. Daca e ceva ce ti se pare suspect, vorbeste cu un farmacist sau un medic.
kitty_krieger
Postat pe 26 Mai 2010 18:04
De la: kitty_krieger, la data 2010-05-26 18:04:43Dar de ce sa dam jos kilogramele in plus in mod sanatos, intr-un ritm care prieste propriului corp, cand putem sa bagam in noi niste chestii sintetice care ne afecteaza organismul pe termen lung?

Despre super-slim gasesti destule pe acest forum, ideea e ca daca vrei sa ajungi la ospiciu la 40 de ani, ia-le! Sau la dezintoxicare dupa vreo 3 luni de super-slim.

Despre celelalte pastile nu am auzit, dar par naturale. Nu le lua pana nu citesti eticheta, instructiunile de folosire si efectele adverse care trebuie sa fie in cutie. Daca e ceva ce ti se pare suspect, vorbeste cu un farmacist sau un medic.


ne e nimic natural in ele...de fapt in marea majoritate, iar cele care insista ei k sunt 100 la 100 naturale, is chimicale pe usor 30%
oana_gabi
Postat pe 26 Mai 2010 18:08
te SINUCIZI ca tiganu' la mal
Shhh
Postat pe 26 Mai 2010 20:21
Problema e ca pe langa facultate lucrez,si ajung acasa in fiecare zi la 9-10 seara.NU am timp de sport,plimbari fac in fiecare zi la facultate,la lucru si inapoi acasa.In weekend-uri ma duc de obicei la tara,deci n-am timp.Am observat ca pur si simplu prin dieta pe care un nutritionist mi-a recomandat nu pot sa dau jos decat 1,2 maxim 3 kg intr-o luna.De aceea m-am gandit la pastile sa pot sa slabesc inca 5 kg si gata atunci voi avea 55 kg si asta ar insemna a 9-lea cer pt mine.De aceea am nevoie de ceva urgent timp de o luna ca sa pot sa termin cu diete si sa ma simt bine in pielea mea.Si ca sa nu fac niciun rau corpului meu,dupa mancaruri sanatoase am ales Super Slimul care e destul de natural dupa compozitie(fructe,extracte de plante etc.) si Apple Cider vinegar(care e pe baza de otet de cidru de mere_tot natural nu?)
Numai ca nu pot sa ma decid....clar ca nu sunt 100% eficiente si naturale dar tot e ceva daca lumea le cumpara
Bebe_Baba
Postat pe 26 Mai 2010 22:28
Lumea tot cumpara pastile din pura lene si inconstienta, E mai usor sa iei o pastila si sa bagi in tine ca disperata si sa stai toata ziua cu fundu' pe canapea, decat sa faci sport si sa renunti la dulciuri. Unele persoane sunt atat de vanitoase si de lenese ca iau de buna voie viermi (da, viermi! in pastile evident) ca sa slabeasca (asta prin SUA).
Lumea tot cumpara tigari, hai sa ne luam cu totii ca trebuie sa fie ceva de capul lor, nu?

http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/26607/SUPERSLIM-retras-REGENON-si-Reductil-mustesc-de-amfetamine-dar-raman.html
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/22196/super-slim-extaz-sau-agonie/1.html

deci daca vrei sa ingerezi droguri de buna voie, eu nu te pot opri.
kitty_krieger
Postat pe 27 Mai 2010 01:46
De la: Bebe_Baba, la data 2010-05-26 17:40:33Buna.
As avea nevoie de pareri,recomandari orice despre pastile de slabit.Am 2 variante dintre care deja am cumparat Apple cider vinegar pastile de slabit din otet de cidru de mere,dar inca nu am inceput sa le iau.Am vazut pe net multe argumentari ca sunt bune si nu sunt bune....Le-a incercat cineva deja??daca da sa-mi spuneti si mie daca functioneaza sau nu.
Cealalta varianta este Super slim-ul pe care nu l-am cumparat dar poate cineva a facut "tratament" cu aceste pastile si au fost rezultate bune.
Mentin ca deja de 7 luni tin un regim bazat pe carne de pui,peste,legume,fructe,cereale integrale si multa multa apa,am dat jos pana acum cam 13 kg,dar deja simt ca nu mai pot....as dori sa mai dau jos vreo 5 kg cat mai repede ca sa ma simt bine si de aceea am apelat la pastile....
P.S. de aceea am luat pastile de slabit pt ca pana la sfarsitul lui mai ar trebui sa mai slabesc 5 kg,dar numai cu dieta nu pot.
Va rog niste pareri :D


ia-le daca te simti rau deja de o saptamana le intrerupi!
succes
kudika114037
Postat pe 12 Iunie 2010 12:05
am o cutie de regenon de 60 de pastile , daca o vrea cineva sa ma contacteze adinutyik@yahoo.ro
kudika_13000
Postat pe 10 Septembrie 2014 16:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
crema pentru picioare uscate 9 De la: Ina_Rachita 12 Octombrie 2009 09:05
Acai Berry 0 De la: 3 Martie 2010 18:01
Ti-ai trimite prietenul la un beauty center? 12 De la: greierash_is_back 23 Octombrie 2009 01:01
Ingrijire Personala 2 De la: kudika_1016252 24 Iulie 2016 14:39
Crema Tonifianta 2 De la: yumalai 17 Februarie 2010 07:58