Setari Cookie-uri

il iubesc dar a face dragoste cu el,mi se pare pierdere de timp...help!!!!

Draga mea, ti-ai raspuns singura. Voi FACETI TOTUL IMPREUNA! Este UNIVERSUL tau! Nu AI PRIETENE!
CUM SA TI SE FACA DOR DE EL?
In stilul acesta, iti mai dau maxim 6 luni de relatie.
Centreaza-te pe TINE, nu pe el. Nu stiu cati ani ai, la a cata relatie esti, backgroundul si asa mai departe, dar nu ai cum sa simti dorinta fata de @tatal@ tau. Voi sunteti mai mult cei mai buni prieteni. Stai doua, trei zile, o saptamana, departe de el, cauta-ti hobby-uri, lucruri pe care sa le faci complet singura, autoeduca-te...
Un barbat nu va iubi o femeie lipici, care nu poate poate fi la fel si singura, care depinde de el. Cu atat mai putin, tu nu vei fi atrasa de unul cu care esti tot timpul in contact.
ligiapop19
Postat pe 12 Iunie 2010 09:11
3 orgasme in 30 de minute oferi tu?

Eu ma distrez copios pe forumul acesta, cu toate raspunsurile pe care le dau unii.
Fiecare femeie e unica. Iar daca femeile cu care ai fost tu au reusit sa mimeze atatea orgasme intr-un timp atat de scurt, inseamna ca tre sa fii frumos sau sa ai bani.
Sau ai noroc, pur si simplu.

Nu va ma dati cu parerea, daca nu sunteti autorizati. Si habar n-aveti de subiect. Puteti schimba radical viata unui om, care cere ajutor, sincer. In rau, de cele mai multe ori.
Mai ales daca fata e si tinerica si nu are un sistem de valori si o educatie bine dezvoltate.
ligiapop19
Postat pe 12 Iunie 2010 09:17
De la: kudika110392COSTI, la data 2010-06-12 05:14:40cred ca esti frigida papusico.in 30 de minute trebuie sa ai cel putin 3 orgasme.asta daca nu stai sa mananci seminte in timp ce faci sex sau te preseaza datoriile la banca.concentreaza-te pe problema ca altfel n-o sa gasesti niciunul pe pofta pasaricii tale.



tu inca nu sti ce inseamna cuvantul frigida dragul meu.
dupa statistica ta o femeie are orgasm la fiecare 10 min?
asta depinde de barbat....................
free_to_be_happy
Postat pe 12 Iunie 2010 09:25
Sper ca nu e prea tarziu sa iti dau un sfat pe care sper din tot sufletul sa il urmezi. Eu sunt cu iubitul meu de 6 ani. Crede-ma ca in acest timp am trecut prin multe si pasiunea daca nu o intretii piere. Daca il iubesti si iti doresti sa ramai alaturi de el solutia problemei sexuale o ai doar tu: preludiul pentru un barbat este la fel de important ca si pentru o femeie. Este dovedit faptul urmator: cu cat preludiul este mai lung cu atat excitarea devine mai intensa iar momentul implinirii sexuale vine mai repede si mai puternic!Astfel ca tine-l in preludiu pana nu mai poate el (ca tu ca femeie sigur il poti prelungi cat este necesar) si partida sexuala va fi mai puternica si mai satisfacatoare pentru amandoi. De asemenea, este nevoie si de putina concentrare din partea da de a si da nu numai de a lua.Cu cat te implici mai mult in gesturile si actiunea din timpul sexului cu atat il innebunesti pe el si partida devine una pasionata si satisfacatoare de ambele parti.Daca urmesti acesti pasi esentiali cu siguranta viata voastra sexuala se va imbunatati. Excita-l cat mai mult tu prin faptele tale, conteaza mai mult decat daca se excita doar privindu-te si implinindu-te. M-as bucura sa aflu daca la tine functioneaza sfaturile mele. Daca nu functioneaza este clar ca ar trebui sa o rupeti pentru ca ati fi incompatibili sexual. Si chiar daca nu toata lumea o recunoaste daca activtatea sexuala dintr-o relatie nu merge cum trebuie in timp poate duce la frustrari imense care, in functie de momentul cand apare, vor creea ruperi definitive sau sacrificii absurde. Mult succes!
roxanabeju
Postat pe 12 Iunie 2010 09:34
DRAGA mea ...draga
De la: kudika172956, la data 2010-05-31 13:16:06am o relatie cu un tip de 1 ani si jumatate. il iubesc foarte mult,facem orice impreuna,totul se invarte in jurul lui....nu am prietene(pt ca toate s-au dovedit s fi orice altcv dar nu si prietene), asa ca m-am atasat foarte mult de iubitul meu,el fiind la ora actuala,prieten,frate,confident,iubit si chiar tata! ne intelegem de minune,vorbim oare in sir la telefon,iar uneori raman la el acasa. aici incepe chinul ca s zik asa...: totul este bine si perfect pana in momentul in care el incepe sa se apropie de mine,evident in cel mai frumos mod posibil pentru a urma ceea ce este normal sa faca 2 oameni intr-o relatie,desi ma atrage enorm de mult si il iubesc ..... ii raspund la provocari,se intampla uneori chiar s am chef si sa imi placa dar nu prea mult timp.mie mi se pare ca el are o probleme si ca vrea prea mult.adik pt mine,daca trece o ora si noi tot ne aflam in pat,este strigator la cer! desi el ar mai vrea. totul este bun si frumos pana in momentul in care am avut eu un orgasm...dupa,nici daca vreau nu mai pot face nimik,incerc s fac cv de dragul lui dar...nu pot!si de aici incepe cearta si multe suspiciuni ale lui in legatura cu apetitul meu destul de scazut,desi mie mi se pare ca sunt in regula si 30 de minute sunt suficiente. va rooooog mult,da-ti si voi o parere,ajutati-ma intr-un fel. DRAGA MEA DRAGA >>IN PRIMUL RAND >NU AI SPUS VARSTA TA ...A LUI ... ????? 2= EU POT BANUII CA "dansul " eeee putintel mai mare ..... si de-aici ....>>30 de minute ...!!!>>de >>>mai greu !!!!.3=draga DACA >PRELUDIUL NU-I FACUT BINE , 30 de minute PTR. TINE-S >>CLIPE LUNGIIIIII SI FARA PREA MULTA PLACERE ...ma rog ... 4=TU-L IUBESTI :ca tata ,ca frate ,ca prieten DAR>>> NU CA AMANT !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SI-I GRAV!!!!!!
kudika080388
Postat pe 12 Iunie 2010 09:35
in totdeauna ajungi la orgasm in tipul de 30 min. petrecute ?
cati ani ai tu si cati ani are el?
cu ce te ocupi?
si mai sunt si alte inrtebari. daca vei da raspunsul voi sti daca exista probleme si se poate gasi o solutie daca este cazul sau as putea sa "help"
daca nu vrei sa raspunzi aici ai putea sa o faci direct pe adresa mea de mail craciunescu30@yahoo.com poate ne intalnim acolo si vom putea discuta
kudika185682
Postat pe 12 Iunie 2010 09:47
Relatia voastra nu e chiar asa de grozava ,poate iti place tie sa crezi asta ,deschide ochii.
Cind doi tineri se iubesc nu stiu daca isi dau seama cit timp petrec in pat,tinind cont de cita dragoste fac ,decit daca nu comunica si daca nu sunt atit de apropiati sa se cunoasca reciproc,si sa tina cont fiecare de placerea celuilat..Dupa mine e important pe linga toate celelalte sa aveti si o relatie sexuala buna,altfel unul din voi sigur va evada,asa ca daca tineti la relatia voastra ,COMUNICAREA e singurul remediu,dragostea trebuie sa fie o placere nu o corvoada.
adnasa
Postat pe 12 Iunie 2010 09:53
De la: kudika185682, la data 2010-06-12 09:47:46in totdeauna ajungi la orgasm in tipul de 30 min. petrecute ?
cati ani ai tu si cati ani are el?
cu ce te ocupi?
si mai sunt si alte inrtebari. daca vei da raspunsul voi sti daca exista probleme si se poate gasi o solutie daca este cazul sau as putea sa "help"
daca nu vrei sa raspunzi aici ai putea sa o faci direct pe adresa mea de mail craciunescu30@yahoo.com poate ne intalnim acolo si vom putea discuta



ooooooo domnul doctor ,,,,,dar ce are de a face ,,,,treaba asta ,,,????
cu ce te ocupi????
este o intrebare stupida nu??
ha
lasa fata in lumea ei ,,,,,mai fata draga ,,,daca a face dragoste cu el ti se pare o pierdere de timp,,,cautati altul cu care sa faci dragoste si pe asta iubestel nene ,,,,pe parcursul aceste false relatii ,,,iti vei da seama ce ai de facut si pe cine vrei ,,,,dai inainte cu tupeu,,,,
sarutama
Postat pe 12 Iunie 2010 09:55
draga mea.. bucura-te ca il tine o ora si nu 2 minute . si de cand pasiunea ar trebui sa tina cont de ore sau minute? asta inseamna ca el te doreste foarte mult, ceea ce nu e un lucru rau dupa parerea mea. si cum in toate revistele iti sugereaza ca atunci cand ai o problema in pat cheia este comunicarea... si tu zici ca vorbiti foarte mult.. comunica-ti !
plus ca .. rezistenta in pat ti-o capeti cu timpul acumuland experienta (sau depinde de partener.. daca te "zguduie" e normal sa rezisti mai putin .. mbine.. dar nici 2 ore ca sa te uiti pe tavan.. ).
plus ca daca e circumcis.. si a avut (sau are) o viata sexuala destul de activa.. e de asteptat sa-l tina mai mult.

si sa inteleg ca tu vrei sa-l lasi pentru 30 minute in plus ? gaseste sau fa ceva care sa-l termine mai repede .. daca in restul lucrurilor e ok tipul
exems
Postat pe 12 Iunie 2010 09:57
Sunt intru totul deacord cu tine, daca nu reusesti sa simti ca pentru un amant atunci nu este nimic de facut decat sa gasesti alt barbat compatibil cu stilul tau de a face dragoste...stii? in lume sunt multi actori dar putini sunt cei care intradevar stiu sa transmita o stare, Dupa parerea mea intr-o relatie daca nu este potrivire si nu este acea emotie, nu trebuie continuata.
marianatopala
Postat pe 12 Iunie 2010 10:04
Draga mea, cred ca tu nu stii inca ce astepti de la barbatul de langa tine. vreau sa-ti spun ca si eu eram la fel, mi se parea ca o facem prea des, cand era vorba de sex eram vesnic obosita. Consider ca totul se intampla la nivel psihic pt ca ai siguranta ca el e mereu acolo si poti sa-ti iei cand vrei, cat vrei. La fel am patit si eu pana in momentul cand ne-am despartit, atunci am inceput sa-mi doresc foarte mult si chiar si despartiti atractia dintre noi a ramas inca si mai puternica. Stai de vorba in primul rand cu tine, afla ce iti doresti si apoi impartaseste asta cu iubitul tau. profita din plin si lasa-te in voia sentimentelor. S-ar putea sa nu ai parte de asa ceva intotdeauna asa ca profita pana poti. Si nu uita, sexul e foarte important intr-o relatie. Toate cele bune!
SnowFlake
Postat pe 12 Iunie 2010 10:04
Buna,sper ca ai citit cu atentie toate mesajele postate aici ptr tine.Sa nu te pripesti in a lua o decizie,sa nu uiti ca ai zis ca reusesti sa ai orgasm alaturi de el,asta e un aspect ffffffff important.Intreaba-te la modul cel mai serios daca VREI SA FII CU EL,daca raspunsul e pozitiv ,stai de vb cu el DIRECT ,ptr ca daca iti este si asa un bun prieten are puterea sa te asculte si sa inteleaga prin ce treci ,sa nu omiti in ai spune cat il iubesti ,ca iti place cum arata el si ca te face sa te simti bine,doar ca..........Eu iti pot spune ca sunt casatorita de 9 ani ,am avut aceeasi problema ,dar am discutat si timp de 2 ani rabdarea lui si dragostea si tot ceea ce facea m-a facut sa ma schimb si crede-ma ca nici nu am realizat,desi si in ziua de azi am momente cand revin la acel gand ,"offf,iar dureaza...ce m-am plictisit!!!!", dar imediat ii spun vezi ca incep sa ma plictisesc si atunci ne oprim ptr a nu ne face rau , ptr a reusi sa faci asa ceva ai nevoie de fffffffffff multa maturitate si de ffffffff multa dragoste.Iar legat de prietene e fix alegerea ta dar nu uita ca daca ti-a fost teama de acestea e doar ptr simplul fapt ca erai constienta ca il poti pierde.Iti doresc tot binele si sa ai parte de ceea ce-ti doresti ,ai grija ce faci
evutescu
Postat pe 12 Iunie 2010 10:18
o doamne....acuma sincer,nu vreau sa ma laud,dar 30 minute uneori mi se par putine...eu una chiar daca am orgasm,de cele mai multe ori il am si pe al doilea ,si chiar pe al treilea,dar mai multe nu pot si regret!!!!!eu una as fi bucuroasa.mie mi se pare normal ca pe barbat sa il tina mult!!!!!chiar si 2 ore.eu asa am fost obisnuita de iubitul meu
dar tu,incearca sa vorbesti cu el despre asta,ca intr-o relatie e important sa comunicati.incearca sa te "educi" ca sa iti placa mai mult.incearca sa schimbi ceva,eu stiu....sa folosesti ceva "jucarioare".
sper sa nu mi-o iei in nume de rau.
ai grija de tine!!te pup!!
maslin_natasa22
Postat pe 12 Iunie 2010 10:19
Discuta cu el chiar si tu sa o faceti cu placere atunci can 2 pers fac dragoste si sant amandoi deacord cea ce fac atuci devine placut si bine ! As spune mai multe dar nu vreau sa supar pe nici unul se numeste inhibitie sexuala si mai multe dar cum ti-am zis e putintel de vorbit Sper ca ai inteles Cu drag Marian !
maryotmg
Postat pe 12 Iunie 2010 10:25
buna..am trecut si eu prin ceva de genu dar ne-am despartit pana la urma si e mai bine asa pt ca, am intalnit pe altcineva si suntem fericiti impreuna si ne potrivim si din acest punct de vedere...decizia iti aprtine dar cel mai important este sa te gandesti la tine, sa-ti fie tie bine
revena
Postat pe 12 Iunie 2010 10:32
eu am alta problema eu vreau mereu cat mai mult dar munca pe care o face sotul meu e destul de obositoare si adoarme foarte repede...dar la 2- 3 zile cand ne e dor de ceva e minunat :)
zyzyka
Postat pe 12 Iunie 2010 10:38
aloooooooooooooooooooooo,lumea mai are si treaba sau voi nu avetzi servici si va umpletzi timpul regulandu-va?pai vorba unei persoane care a comentat aici,dupa 12 ore de munca la serviciu, vii acasa si o iei de odihnitelea,te apuci fa cumparaturi,mancare,spalat vase,spalat rufe,calcat,curatzenie...nu cred ca mai ai vreo pofta de ceva! in plus spune draga individul asta munceste,are serviciu?te ajuta in gospodarie la ceva exemplu.curatzenie,spalat,calcat,mancare,cumparaturi?ca asa daca dumnealui o fi stand doar cu pixul in sus,scuze,alta grija nu are decat a lui iorgu!
kudika146580
Postat pe 12 Iunie 2010 10:38
Ce-aveti dom'le cu fata ? Poate ei chiar i se pare mult sa se tot ... ...2 ore pe zi, o mai avea si alte lucruri importante de facut si n-are timp de toate..trivialitatile .
Acuma serios, unii oameni ating satisfactia in mai putin timp, dupa care li se pare inutil sa mai continue, poate asa esti si tu, caz in care ar trebui sa vorbesti cu al tau prieten si sa-i aduci asta la cunostinta, ca sa nu devii tu enervata si el frustrat.
anissya
Postat pe 12 Iunie 2010 10:40
Scumpa mea intr-o relatie de cuplu tb in primul rand sa existe incredere unul fata de celalalt,apoi respect,iubire si o viata sexuala din care nu tb sa lipseasca armonie deplina.....in cazul tau viata sexuala este cam PRAF! Incearca sa vb cu el sa-i spui exact ceea ce vrei si din EXPERIENTA PROPRIE iti spun ca nu durata actului sexual conteaza ci calitatea lui...mai incearca cu un preludiu mult mai lung decat il aveti in prezent si dc nici atunci nu se schimba nimik....LASA-L FATO!.Nu vreau sa ma intelegi gresit dar nu s-au terminat barbatii la el,iar dc tu nu esti fericita si implinita ca femeie iti bati joc de TINE SI DE VIATA TA! Bafta!
Yellowrose
Postat pe 12 Iunie 2010 10:43
Buna, din punctul meu de vedere " te iubeste , te doreste" de ce nu incerci sa va vedeti mai des?
sa iti dau un ex: eu sunt impreuna de 5 ani cu iubitul meu , acum , in ultimul an abia mai facem "dragoste "
inainte ne certam mai mereu dar noaptea era raiul pe pamant binenteles nu in fiecare seara , acum ne intelegem ffffffffffffffffffffffffff bine pe toate planurile chiar ffff bine si pe zi ce trece il iubesc tot mai mult, DAR in ce priveste sexul pauza de multe ori trece si o luna si atunci cand facem de cele mai multe ori eu tot asteptand raman ... e foarte naspa pt ca la un moment dat am crezut ca are pe altcineva " tu esti norocoasa " de putin timp am constatat ca defapt tine de mine ceea ce se intampla si crede-ma ca nuu imi place in fiecare seara , si eu am avut momente in care am avut primul orgasm si eram imuna , nu mai simteam nimic chiar aveam o stare de disconfort dar vazand ca el pluteste am incercat sa fac in asa fel incat sa ma mentin ...
poti incerca daca vrei sa continuui spre al doilea org. sa il faci sa inteleaga ca ai vrea sa o iei de la inceput , cu saruturi cu mai multe mangaieri , lipit de tine si fff lent , sa te penetreze adanc, usor , rar si lent pt ca tu sa simti caldura "..." sunt multe feluri de a face sa fie bine si as putea sa iti dau ex: mai multe dar cred ca ai sa intelegi ce am vrut sa spun .

Ce mai vroiam sa iti spun este ca tu esti norocoasa ca ai un asa prieten , va intelegeti superb si daca nici acum dupa un an si jum inca mai face sex cu tine nebunatic inseamna ca trebuie sa fii si tu nebunatica , totul tine de tine ... de ce nu incerci sa il obosesti de la primul numar?
ia gandeste-te daca era invers ... nu te dorea faceati ff rar sau se mai intampla sa ai tu chef si el sa nu vrea sa vezi atunci senzatie , asa ca fii mai nebuna decat el si in acelasi timp incearca sa iti cunosti corpul este imposibil sa nu poti sa dai mai mult din tine....
jasmin84
Postat pe 12 Iunie 2010 10:44
Stiu cum e sa te saturi rapid si sa vrei sa se termine mai repede!

Dar sincer,nu e bine.Mai bine nu te mai gandi la chestia "Bai,vreau sa se termine odata si sa "scap",pentru ca mie oricum mi-a ajuns!"

E complet GRESIT!

Il iubesti?Tii la el foarte mult?Este UNIVERSUL tau?
Atunci solutia ar fi sa vorbiti,in primul rand,iar in al II-lea rand,ar fi sa il cercetezi,sa incerci sa il cunosti mai bine.

Am dat peste o vorba care mi-a deschis ochii:
Desi noua femeilor ne place foarte mult sa fim atinse,mangaiate,sarutate pe tot corpul,sa stii ca si barbatilor le-ar placea sa fie la fel tratati.

Daca el face toate acestea,cauta si TU,ca FEMEIE,sa ii raspunzi la fel.

Cum altfel sa-i impartasesti dragostea,daca el nu simte acestea?
Poate ca si din aceasta cauza el simte ca ceva "nu e in regula"(suspiciunile despre care tot vorbesti).

Sfatul meu este sa vorbesti cu el,sa-l iubesti,sa-l ACCEPTI ASA CUM ESTE EL,si sa il intelegi...
Asa cum si tu ai anumite capricii,asa are si el...
Nu esti tu mai presus ca el si nu vad in a fi un motiv bun pentru a-l parasi.

Multi barbati vor sa faca sex mult,iar noi femeile,vrem sa se termine mai repede...(sunt si exceptii,desigur).

Dar decizia va fi luata impreuna sau doar tine.

De ce sa il invinovatesti pe el fiindca face/vrea sex prea mult?(Adica o ora e prea mult?? )
De sa il parasesti?E perfect la toate (pentru tine),dar totusi...sa renunti doar din acest motiv tampit la el,nu mi se pare plauzibil! (...asa cum fetele/femeile de pe acest forum tot te-ndeamna sa-l parasesti pentru ca "daca nu va potriviti la sex,totul se va termina").Cat pesimism domn-le..

Gandeste-te: el cum poate sa te accepte asa cum esti?Sa-ti accepte si acele minute,care pentru el sunt poate prea putine??
Alt barbat n-ar face aceasta!
Si inca este cu tine...(Deci te iubeste!)

Tine cont si de aceasta!

Atat.

Toate cele bune si sper ca ti-am fost intr-un fel sau altul de folos...
vss
Postat pe 12 Iunie 2010 10:45
In fine , zic sa spun si eu ceva, desi nu stiu daca are sens.
Sa iti lasi partenerul pentru ca te plictisesti cand faci dragoste! Buna idee! lasa-l si cauta altul. Vei gasi unul care, cel mai probabil, se va satura el de tine.

Eu una zic, asa , ca una mai trecuta prin viata, ca nu exista potrivire perfecta. Adica, ce va imaginati, ca veti gasi un iubit perfect, care va vrea sa faca dragoste exact in momentul cand vrei tu si pe deasupra va vrea sa se termine exact cand vrei si tu.

Nu sunt de acord cu violul sub nici o forma , dar voi vorbiti despre toane. Iubirea te face sa treci peste defectele celui iubit. Poate va veni ziua cand va face si el dragoste cu tine fara sa aiba chef, doar pentru ca tu vrei si pentru ca te iubeste.

Oricum cred ca nu prea am cu cine discuta pe site-ul asta. Am mai citit si comentariul uneia care s-a despartit de unul care o iubea pentru ca vroia sa faca prea des. Mama, ce tare e! Ala plange si acum dupa ea.

Ideea mea generala e ca sunteti superficiale, ca vorbiti despre dragoste fara sa o intelegeti si ca sentimentele cele mai delicate care va conduc sunt cele animalice: fac sex cand vreau eu, schimb partereii cand vreau si tot ce urmaresc e placerea. Superficialitate animalica, doamnelor.
gabriela_esty
Postat pe 12 Iunie 2010 10:46
Nu stiu ce sa zic....adica...eu am stat cu un baiat 1 an si 3 luni....dar nu mi-am inceput viata sexuala cu el.L-am iubit...si el m-a iubit...(el inca ma iubeste) ...dar la fel cum zici tu....faceam totul impreuna..ii puteam spune orice...si el mie....era totul perfect...si totusi sexual nu m-a atras niciodata...drept urmare...de o luna ne-am despartit...si eu stau si astept linistita...persoana potrivita.....eu cred ca l-a despartire se va ajunge...desi...in problemele cu sexul...nu ma pricep... ...spune-ne si noua ce s-a intamplat....pana la urma...
zuraluca
Postat pe 12 Iunie 2010 10:48
treaba este in fiecare zi , serviciul la fel , curatenia si etc la fel , din punctul meu de vedere prefer sa schimb serviciul decat barbatul de langa mine...
jasmin84
Postat pe 12 Iunie 2010 10:48
intalnitiva mai rar...dak o faceti mai rar o sa isi dea drumu mai repede si nu o sa te mai plictiseasca in pat :)
zyzyka
Postat pe 12 Iunie 2010 10:49
super , bine zis...
jasmin84
Postat pe 12 Iunie 2010 10:52
De la: zyzyka, la data 2010-06-12 10:49:35intalnitiva mai rar...dak o faceti mai rar o sa isi dea drumu mai repede si nu o sa te mai plictiseasca in pat :)
ce experimentata esti zuziko
thadoogback
Postat pe 12 Iunie 2010 10:53
De la: thadoogback, la data 2010-06-12 10:53:00
De la: zyzyka, la data 2010-06-12 10:49:35intalnitiva mai rar...dak o faceti mai rar o sa isi dea drumu mai repede si nu o sa te mai plictiseasca in pat :)
ce experimentata esti zuziko

hehe pai nu??? experimentez pe sotul meu sa mai invat si eu cate ceva
zyzyka
Postat pe 12 Iunie 2010 10:54
De la: SnowFlake, la data 2010-06-12 10:04:58Draga mea, cred ca tu nu stii inca ce astepti de la barbatul de langa tine. vreau sa-ti spun ca si eu eram la fel, mi se parea ca o facem prea des, cand era vorba de sex eram vesnic obosita. Consider ca totul se intampla la nivel psihic pt ca ai siguranta ca el e mereu acolo si poti sa-ti iei cand vrei, cat vrei. La fel am patit si eu pana in momentul cand ne-am despartit, atunci am inceput sa-mi doresc foarte mult si chiar si despartiti atractia dintre noi a ramas inca si mai puternica. Stai de vorba in primul rand cu tine, afla ce iti doresti si apoi impartaseste asta cu iubitul tau. profita din plin si lasa-te in voia sentimentelor. S-ar putea sa nu ai parte de asa ceva intotdeauna asa ca profita pana poti. Si nu uita, sexul e foarte important intr-o relatie. Toate cele bune!


subscriu

uneori tb sa pierzi acel ceva si abia atunci ai sa vezi daca iti lipseste sau nu

un sfat.. i-a incearca sa faci tu sex de 3 ori pe zi cu el timp de o saptamana ( adica tu sa fii initiatorul partidei de sex) cu preludiu destul de lung si ai sa vezi ca nu o sa mai vrea el asa des mai adu si picanteriii hainute sexy jucarii etc
eventual planifica-ti fiecare partida inainte gandeste-o si asta o sa iti excite creierul
maxy_mai25
Postat pe 12 Iunie 2010 10:55
De la: maxy_mai25, la data 2010-06-12 10:55:41
De la: SnowFlake, la data 2010-06-12 10:04:58Draga mea, cred ca tu nu stii inca ce astepti de la barbatul de langa tine. vreau sa-ti spun ca si eu eram la fel, mi se parea ca o facem prea des, cand era vorba de sex eram vesnic obosita. Consider ca totul se intampla la nivel psihic pt ca ai siguranta ca el e mereu acolo si poti sa-ti iei cand vrei, cat vrei. La fel am patit si eu pana in momentul cand ne-am despartit, atunci am inceput sa-mi doresc foarte mult si chiar si despartiti atractia dintre noi a ramas inca si mai puternica. Stai de vorba in primul rand cu tine, afla ce iti doresti si apoi impartaseste asta cu iubitul tau. profita din plin si lasa-te in voia sentimentelor. S-ar putea sa nu ai parte de asa ceva intotdeauna asa ca profita pana poti. Si nu uita, sexul e foarte important intr-o relatie. Toate cele bune!


subscriu

uneori tb sa pierzi acel ceva si abia atunci ai sa vezi daca iti lipseste sau nu

un sfat.. i-a incearca sa faci tu sex de 3 ori pe zi cu el timp de o saptamana ( adica tu sa fii initiatorul partidei de sex) cu preludiu destul de lung si ai sa vezi ca nu o sa mai vrea el asa des mai adu si picanteriii hainute sexy jucarii etc
eventual planifica-ti fiecare partida inainte gandeste-o si asta o sa iti excite creierul

s-ar putea sa vrea si mai mult sa i se para ceva nou si mai palpitant :)
zyzyka
Postat pe 12 Iunie 2010 10:57

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hell0`:> 14 De la: greierash_is_back 4 Noiembrie 2009 17:37
AI VOTAT AZI? 2 De la: yumalai 14 Iunie 2009 07:41
cu scap de mirosul neplacut din camera? 41 De la: 6 August 2014 20:12
Aveti orgasm? 1 De la: kudika_12958 11 August 2012 09:47
CU CE SE UDA FETELE ? 24 De la: INTELIGENTUL- 25 Iunie 2014 14:26