Setari Cookie-uri

Pls dati-mi un sfat sau o parere baieti si fete;ma deranjeaza nasul meu

Hey!!!am si eu o problema in legatura cu nasul meu.e cam lat, de fapt gros si unpic cu cocoasa.ma deranjeaza cel mai mult fiindca am impresia ca strica tot aspectul.de multwe ori ma tot gandesc ce-or fi zicand ceilalti despre mine.am o intrebare :arata chiar asa rau sau exagerez eu?la interventie chirurgicala n-as vrea sa apelez deocamdata.am lasat niste poze pe profilul meu.va rog sa ma ajutati cu niste pareri
lauraalee
Postat pe 9 Iunie 2010 15:13
Esti foarte draguta :) stai linistita ca nu e nimic iesit din comun la nasul tau.E posibil ca pe tine sa te obsedeze si sa ti se para mult mai mare (e valabil si pentru mine ) dar mie mi -se pare ok.
CAnd nu putem schimba anumite lucruri trebuie sa ne obisnuim si sa ne simtim bine in pielea noastra.
blondiewishes
Postat pe 9 Iunie 2010 19:25
De la: lauraalee, la data 2010-06-09 15:13:38Hey!!!am si eu o problema in legatura cu nasul meu.e cam lat, de fapt gros si unpic cu cocoasa.ma deranjeaza cel mai mult fiindca am impresia ca strica tot aspectul.de multwe ori ma tot gandesc ce-or fi zicand ceilalti despre mine.am o intrebare :arata chiar asa rau sau exagerez eu?la interventie chirurgicala n-as vrea sa apelez deocamdata.am lasat niste poze pe profilul meu.va rog sa ma ajutati cu niste pareri


lasa-ti nasul in pace!!!!Chiar iti sta bine, aduci un pic cu Sandra Bullock !!! Acesta este farmecul tau , nu ai o figura comuna!!!!!
Melania33
Postat pe 9 Iunie 2010 19:30
daca nu te-ai mai fotografia din plan atat de apropiat, nici n-am observa nanaul tau stai cuminte, ca nu semeni cu pinochio
miss_darine
Postat pe 9 Iunie 2010 19:34
pfffff,io cam cred ca vrei sa castigi la kudilife,da` totusi am sa trag un ochi la profil
mitura
Postat pe 9 Iunie 2010 19:37
pfffff,io cam cred ca vrei sa castigi la kudilife,da` totusi am sa trag un ochi la profil
mitura
Postat pe 9 Iunie 2010 19:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cum imi decolorez varfurile parului???? 15 De la: danilamarina84 5 Octombrie 2013 21:50
mi-e dor de blond 2 De la: kid_of_revolution 6 Ianuarie 2014 12:56
help ! am parul verde ! 1 De la: kudika_976653 19 Noiembrie 2014 21:37
Produse pentru protectie termica 8 De la: aricel 10 Iunie 2009 12:20
Care sunt semnele de degradare pe care le-ai observat la parul tau? - CONCURS DOVE 5 De la: kudika_1001304 15 Februarie 2016 11:10