Setari Cookie-uri

ce-si doresc femeile?

Eu mi-as dori subiectele la medicala de maine, evident sa le vand, pt ca imi doresc numai cash !
Summer_
Postat pe 29 Iunie 2010 12:25
De la: Summer_, la data 2010-06-29 12:25:56Eu mi-as dori subiectele la medicala de maine, evident sa le vand, pt ca imi doresc numai cash !

poate gasesti doritori
bravo..intreprinzatoare mai esti
eu am dat pe gratis cursurile...tu procedai altfel, nu?
dragon_fly88
Postat pe 29 Iunie 2010 15:06
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-29 15:06:33
De la: Summer_, la data 2010-06-29 12:25:56Eu mi-as dori subiectele la medicala de maine, evident sa le vand, pt ca imi doresc numai cash !

poate gasesti doritori
bravo..intreprinzatoare mai esti
eu am dat pe gratis cursurile...tu procedai altfel, nu?




E grele rau domne
Summer_
Postat pe 29 Iunie 2010 15:10
De la: Summer_, la data 2010-06-29 15:10:15
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-29 15:06:33
De la: Summer_, la data 2010-06-29 12:25:56Eu mi-as dori subiectele la medicala de maine, evident sa le vand, pt ca imi doresc numai cash !

poate gasesti doritori
bravo..intreprinzatoare mai esti
eu am dat pe gratis cursurile...tu procedai altfel, nu?




E grele rau domne


si ma rog de ce o chinui pe biata fata?
size_back
Postat pe 29 Iunie 2010 15:11
De la: Summer_, la data 2010-06-29 15:10:15
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-29 15:06:33
De la: Summer_, la data 2010-06-29 12:25:56Eu mi-as dori subiectele la medicala de maine, evident sa le vand, pt ca imi doresc numai cash !

poate gasesti doritori
bravo..intreprinzatoare mai esti
eu am dat pe gratis cursurile...tu procedai altfel, nu?




E grele rau domne

hm..oare de ce?

si .. ai gasit cumparatorii de medicala?
eu am medicala de ieri..poate facem ceva la universitate..
cash?iar cu banii..nu?
ia-ti o casa de marcat...si sa dai bon fiscal..sa fie legala chestia
dragon_fly88
Postat pe 29 Iunie 2010 15:19
De la: size_back, la data 2010-06-29 15:11:34
De la: Summer_, la data 2010-06-29 15:10:15
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-29 15:06:33
De la: Summer_, la data 2010-06-29 12:25:56Eu mi-as dori subiectele la medicala de maine, evident sa le vand, pt ca imi doresc numai cash !

poate gasesti doritori
bravo..intreprinzatoare mai esti
eu am dat pe gratis cursurile...tu procedai altfel, nu?




E grele rau domne


si ma rog de ce o chinui pe biata fata?

pt ca stie ca fac spume la bani?????? o s-o tin si eu pe a mea
si las'...ca asa-i trebuie..o s-o alerg falfaind din aripi..si bazai
dragon_fly88
Postat pe 29 Iunie 2010 15:22
De la: size_back, la data 2010-06-29 15:11:34
De la: Summer_, la data 2010-06-29 15:10:15
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-29 15:06:33
De la: Summer_, la data 2010-06-29 12:25:56Eu mi-as dori subiectele la medicala de maine, evident sa le vand, pt ca imi doresc numai cash !

poate gasesti doritori
bravo..intreprinzatoare mai esti
eu am dat pe gratis cursurile...tu procedai altfel, nu?




E grele rau domne


si ma rog de ce o chinui pe biata fata?



Ei da o chinui, am vrut sa testez simtul umorului dar deh, a picat testul. Pel anga faptul ca as fi atat de cretina sa marturisesc ca vand subiecte ar mai trebui sa marturisesc ca fac favoruri sexuale profului de 150kg de 60 de ani ca sa le obtin, nu ?
Da, chiar asa fac, sunt o dizgratioasa imorala innebunita dupa bani, la naiba, voi ajunge in iad...sper sa aiba aia cash pe acolo ca altfel ma mut, vad eu unde !
Summer_
Postat pe 29 Iunie 2010 17:39
De la: Summer_, la data 2010-06-29 17:39:42
De la: size_back, la data 2010-06-29 15:11:34
De la: Summer_, la data 2010-06-29 15:10:15
De la: dragon_fly88, la data 2010-06-29 15:06:33
De la: Summer_, la data 2010-06-29 12:25:56Eu mi-as dori subiectele la medicala de maine, evident sa le vand, pt ca imi doresc numai cash !

poate gasesti doritori
bravo..intreprinzatoare mai esti
eu am dat pe gratis cursurile...tu procedai altfel, nu?




E grele rau domne


si ma rog de ce o chinui pe biata fata?



Ei da o chinui, am vrut sa testez simtul umorului dar deh, a picat testul. Pel anga faptul ca as fi atat de cretina sa marturisesc ca vand subiecte ar mai trebui sa marturisesc ca fac favoruri sexuale profului de 150kg de 60 de ani ca sa le obtin, nu ?
Da, chiar asa fac, sunt o dizgratioasa imorala innebunita dupa bani, la naiba, voi ajunge in iad...sper sa aiba aia cash pe acolo ca altfel ma mut, vad eu unde !

nici cu mine nu mi-e rusine..dar nici tu nu ai prins faza cu bonul de casa
lasa mama tu cu banii eu cu constinta
si..aha..ai vrea tu
eu nu am simtul umorului?? chiar am..doar ca subiectele de medicala.. le astept
dragon_fly88
Postat pe 29 Iunie 2010 17:59
asa e...banii nu aduc fericirea...
dar nici nu o suplinesc...

voi femeile..sunteti greu de multumit..
nici voi nu stiti ce vreti..
d-apoi sa le intrebi pe altele ce vor?????

sunteti greu nu numai de multumit..ci si de crezut...
uite..cand zici ca ti-ai dori flori
tipul ia flori
nu multumesti..pt ca tocmai ti s-a confirmat faptul si implinirea a ceea ce ai cerut
de dibuit trebuie noi sa stam cu dictioarul?

eu cred ca sunteti greu de citit si ca sunteti nehotarate....
nu stiti ce vreti si nu are rost intrebarea
bogdan76
Postat pe 30 Iunie 2010 13:49
De la: bogdan76, la data 2010-06-30 13:49:41asa e...banii nu aduc fericirea...
dar nici nu o suplinesc...

voi femeile..sunteti greu de multumit..
nici voi nu stiti ce vreti..
d-apoi sa le intrebi pe altele ce vor?????

sunteti greu nu numai de multumit..ci si de crezut...
uite..cand zici ca ti-ai dori flori
tipul ia flori
nu multumesti..pt ca tocmai ti s-a confirmat faptul si implinirea a ceea ce ai cerut
de dibuit trebuie noi sa stam cu dictioarul?

eu cred ca sunteti greu de citit si ca sunteti nehotarate....
nu stiti ce vreti si nu are rost intrebarea



Cata dreptate ai !
Summer_
Postat pe 30 Iunie 2010 16:26
De la: Summer_, la data 2010-06-30 16:26:40
De la: bogdan76, la data 2010-06-30 13:49:41asa e...banii nu aduc fericirea...
dar nici nu o suplinesc...

voi femeile..sunteti greu de multumit..
nici voi nu stiti ce vreti..
d-apoi sa le intrebi pe altele ce vor?????

sunteti greu nu numai de multumit..ci si de crezut...
uite..cand zici ca ti-ai dori flori
tipul ia flori
nu multumesti..pt ca tocmai ti s-a confirmat faptul si implinirea a ceea ce ai cerut
de dibuit trebuie noi sa stam cu dictioarul?

eu cred ca sunteti greu de citit si ca sunteti nehotarate....
nu stiti ce vreti si nu are rost intrebarea



Cata dreptate ai !

da..de parca nu as sti
bogdan76
Postat pe 30 Iunie 2010 16:46
multe isi doresc femeile, trebuie sa recunoastem ca suntem cam pretentioase
femeile isi doresc sa fie iubite, sa fie rasfatate, respectate, sa fie independente etc
karina
Postat pe 30 Iunie 2010 21:03
As vrea sa traiesc frumos.
As vrea sa-mi invat copilul tot ce trebuie ca sa reuseasca in viata.Si as vrea sa-l feresc de rele.
As vrea sa nu mai am atatea griji in fiecare zi.
As vrea sa nu fiu bombardata de atatea dezastre,probleme...
As vrea sa fiu pregatita pentru toate momentele nasparlii care vin spre mine.
As vrea ca la sfarsitul vietii mele,lucida si cu capul sus,sa privesc mandra inapoi (si asta nu fiindca m-am dilit complet!).
Si zau daca stiu cum voi realiza toate astea.
nicossia
Postat pe 1 Iulie 2010 10:53
Indiferent de cat de sigura si independenta se simta o femeie, intotdeauna va trai cu teama ca va fi neglijata sau abandonata. Stabilitatea este cheia satisfacerii nevoilor unei femei. Are nevoie sa stie ca ii vei fi alaturi cand va avea nevoie de tine. Trebuie sa o faci sa creada ca ii esti credincios, atat fizic cat si emotional.
Este cel mai important lucru pentru o femeie intr-o relatie. Femeile au nevoie de barbati sensibili, atenti si afectuosi. Ganditi-va ca sunt ca niste pisici, daca le alinti se alinta si ele, torc si sunt fericite, daca le neglijezi devin salbatice si incep sa-si scoata gherutele.
Asadar, daca esti un barbat caruia ii plac pisicile, iti va fi mai usor sa o asculti atunci cand plange, si sa-i cumperi algocalmin cand are dureri menstruale. Daca stai sa te gandesti e un schimb reciproc si corect pentru ca si ele isi petrec o mare parte din timp ingrijindu-ne: calca, spala, gatesc.
Femeile cred ca o relatie trebuie sa fie ca un parteneriat. Cei implicati au drepturi si obligatii egale, in consecinta nu vor sa fie protejate excesiv de partener, dar nici nu vor sa devina un fel de mama surogat.
Nu ne place sa fim cicaliti, si toti spunem ca femeile sunt cicalitoare : “Du gunoiul !”, “Da cu aspiratorul !” sau “Desfunda chiuveta!” sunt fraze pe care le repeta atat de des, de parca le-ar face placere sa rosteasca acele cuvinte. Poate ca veti fi surprinsi, insa asa cum noi uram cicaleala si ele urasca sa cicaleasca. Asadar daca iti doresti din toata inima sa scapi de aceasta, du gunoiul sau da cu aspiratorul inainte de a-ti spune ea sa faci asta. Te asigur ca nu va fi in zadar si gestul va fi observat si rasplatit.Pe langa toate acestea nu uita ca pe langa iubire, respectul este celalalt liant important dintr-o relatie.Unii barbati nu inteleg ca inima unei femei este precum un ocean adanc plin cu secrete. In cele din urma, nu vom reusi sa descoperim intreaga cosmeticizare a barbatului, dar nici barbatul nu va reusi sa inteleaga pe deplin specia feminina, dar poate sa invete, sa descopere cateva mistere ale mintii, inimii si dorintelor unei femei.

hannah23
Postat pe 1 Iulie 2010 11:02
De la: karina, la data 2010-06-30 21:03:01multe isi doresc femeile, trebuie sa recunoastem ca suntem cam pretentioase
femeile isi doresc sa fie iubite, sa fie rasfatate, respectate, sa fie independente etc

da..pretentioase si uneori nici noi nu ne intelegem
dap...si tu ce vrei?
ca general..nu prea era..
e o intrebare..desi generala..trebuie si subiectiv privita
dragon_fly88
Postat pe 2 Iulie 2010 18:10
De la: nicossia, la data 2010-07-01 10:53:02As vrea sa traiesc frumos.
As vrea sa-mi invat copilul tot ce trebuie ca sa reuseasca in viata.Si as vrea sa-l feresc de rele.
As vrea sa nu mai am atatea griji in fiecare zi.
As vrea sa nu fiu bombardata de atatea dezastre,probleme...
As vrea sa fiu pregatita pentru toate momentele nasparlii care vin spre mine.
As vrea ca la sfarsitul vietii mele,lucida si cu capul sus,sa privesc mandra inapoi (si asta nu fiindca m-am dilit complet!).
Si zau daca stiu cum voi realiza toate astea.


foarte frumos gandit
poate cu perseverenta si rabdare, credinta si speranta (poate par ele sinonime, dar nu-s)
o zi buna
multam pt parere
dragon_fly88
Postat pe 2 Iulie 2010 18:13
De la: kudika168420, la data 2010-07-01 11:02:10Indiferent de cat de sigura si independenta se simta o femeie, intotdeauna va trai cu teama ca va fi neglijata sau abandonata.
Stabilitatea este cheia satisfacerii nevoilor unei femei.
Are nevoie sa stie ca ii vei fi alaturi cand va avea nevoie de tine.
Trebuie sa o faci sa creada ca ii esti credincios, atat fizic cat si emotional.
Este cel mai important lucru pentru o femeie intr-o relatie.
Femeile au nevoie de barbati sensibili, atenti si afectuosi.
Ganditi-va ca sunt ca niste pisici, daca le alinti se alinta si ele, torc si sunt fericite, daca le neglijezi devin salbatice si incep sa-si scoata gherutele.
Asadar, daca esti un barbat caruia ii plac pisicile, iti va fi mai usor sa o asculti atunci cand plange, si sa-i cumperi algocalmin cand are dureri menstruale.
Daca stai sa te gandesti e un schimb reciproc si corect pentru ca si ele isi petrec o mare parte din timp ingrijindu-ne: calca, spala, gatesc.
Femeile cred ca o relatie trebuie sa fie ca un parteneriat.
Cei implicati au drepturi si obligatii egale, in consecinta nu vor sa fie protejate excesiv de partener, dar nici nu vor sa devina un fel de mama surogat.
Nu ne place sa fim cicaliti, si toti spunem ca femeile sunt cicalitoare : “Du gunoiul !”, “Da cu aspiratorul !” sau “Desfunda chiuveta!” sunt fraze pe care le repeta atat de des, de parca le-ar face placere sa rosteasca acele cuvinte.
Poate ca veti fi surprinsi, insa asa cum noi uram cicaleala si ele urasca sa cicaleasca.
Asadar daca iti doresti din toata inima sa scapi de aceasta, du gunoiul sau da cu aspiratorul inainte de a-ti spune ea sa faci asta.
Te asigur ca nu va fi in zadar si gestul va fi observat si rasplatit.
Pe langa toate acestea nu uita ca pe langa iubire, respectul este celalalt liant important dintr-o relatie.
Unii barbati nu inteleg ca inima unei femei este precum un ocean adanc plin cu secrete.
In cele din urma, nu vom reusi sa descoperim intreaga cosmeticizare a barbatului, dar nici barbatul nu va reusi sa inteleaga pe deplin specia feminina, dar poate sa invete, sa descopere cateva mistere ale mintii, inimii si dorintelor unei femei.



o mica nedumerire-pari ca esti un el...dar avatarul e de femeie...cum mama naibii?
am despartit pe fraze..pt ca sa vezi ca l-am citit si placut mesajul tau
"te asigur ala" pt cine era adresat?
dar foarte frumos gandit- mai ales partea cu pisica si inceputul..
pe scurt...super daca mai ai ceva de adaugat, as fi incantata
dragon_fly88
Postat pe 2 Iulie 2010 18:18
Sa te lamuresc!
Iubita mea are cont si mi-a cerut parerea cu privire la topic..."ce crede un barbat ca isi doreste o femeie/femeile"? asa am ajuns sa postez eu rasp in locul ei."Te asigur" se referea la un barbat oarecare ce poate sa foloseasca spusele mele in favoarea lui...atunci cand incearca sa inteleaga ce isi doresc femeile.
hannah23
Postat pe 3 Iulie 2010 22:13
asta imi aduce aminte de altcineva care e si femeie si barbat
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 22:16
da,noaptea sunt barbat,ziua femeie....glumesc,desigur!
hannah23
Postat pe 3 Iulie 2010 22:26
si nu te chinuie transformarea asta?
de ce nu iti faci si tu un cont de mascul ce esti?Atunci ai putea sa comentezi linistit
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 22:29
Nu mi-am facut cont pt ca nu auzisem de site-ul asta,dar o sa imi fac un cont"de mascul ce sunt"
hannah23
Postat pe 3 Iulie 2010 22:39
sa vi aici sa te prezinti 'eu sunt masculul care a ales sa ramana mascul"
Barbie30
Postat pe 3 Iulie 2010 22:48
hannah23
Postat pe 3 Iulie 2010 22:52
De la: hannah23, la data 2010-07-03 22:13:24Sa te lamuresc!
Iubita mea are cont si mi-a cerut parerea cu privire la topic..."ce crede un barbat ca isi doreste o femeie/femeile"? asa am ajuns sa postez eu rasp in locul ei."Te asigur" se referea la un barbat oarecare ce poate sa foloseasca spusele mele in favoarea lui...atunci cand incearca sa inteleaga ce isi doresc femeile.

ma crezi ca desi tie ti se pare ca m-ai lamurit...sunt mai rau in ceata?
esti un el pt ca i-ai rasp ei la topicuri?
nu poti schimba avatarul?
ca ma doare capul
desi ideile erau bune
noh..te rog sa ma anunti..cum esti pana la urma
dragon_fly88
Postat pe 4 Iulie 2010 10:57
Sunt un el ce a rasp in locul ei doar la topicul acesta si asta pt ca i s-a parut interesant sa isi sp parerea un barbat cu privire la ce isi doreste o femeie/femeile.
hannah23
Postat pe 4 Iulie 2010 14:04
De la: nicossia, la data 2010-07-01 10:53:02As vrea sa traiesc frumos.
As vrea sa-mi invat copilul tot ce trebuie ca sa reuseasca in viata.Si as vrea sa-l feresc de rele.
As vrea sa nu mai am atatea griji in fiecare zi.
As vrea sa nu fiu bombardata de atatea dezastre,probleme...
As vrea sa fiu pregatita pentru toate momentele nasparlii care vin spre mine.
As vrea ca la sfarsitul vietii mele,lucida si cu capul sus,sa privesc mandra inapoi (si asta nu fiindca m-am dilit complet!).
Si zau daca stiu cum voi realiza toate astea.
foarte frumos..........
anamaria_brunetik
Postat pe 4 Iulie 2010 14:19
in mom de fata imi doresc s ma plimb desculta prin nisipul udat de valuri, tinandu'l pe el de manuta
dark_eye
Postat pe 4 Iulie 2010 17:46
Dar ce nu isi doresc?...e cam greu de raspuns la intrebare pentru acest lucru cred ca ramane o enigma.Fiecare femeie are personalitatea si gusturile ei.In linii mari isi doresc sa se simta iubite dar nu suforcate,sa se simta frumoase, sa zambeasca in fiecare minut si multe altele...
kudika120224
Postat pe 5 Iulie 2010 13:07
tavi85
Postat pe 5 Iulie 2010 13:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sondaj plansul public 1 De la: Floh 31 August 2011 18:28
IT Tehnologie 2 De la: kudicafex81 3 Mai 2016 19:15
Cadoul de Craciun 4 De la: RAINBOWLADY 5 Ianuarie 2012 11:49
buna fetele, 4 De la: geo_reincarcat_iara 26 Iunie 2010 10:26
Cea mai buna masca profesionala intensiva pt par uscat 2 De la: LiveFromHell 20 Iulie 2010 17:54