Setari Cookie-uri

S poate?

De la: Summer_, la data 2010-06-16 22:08:42Acesta este secretul pt a incita spiritele pe kudika : sa deschizi un subiect de r.ahat, sa scrii cu ,,ji'', ,,k'' etc si sa ai si un nick gen blonda69, doolcika sexoasa etc si colac peste pupaza sa intri in discutii cu utilizatorii si sa ii faci prosti :)))

Si evident ca aceasta reteta reuseste de fiecare data si de cele mai multe ori este binevenita pe forum !

P.S Acidul sulfuric intradevar...nu este cel mai tare acid !


Nici nu conta foarte mult daca e cel mai tare sau nu , doar ca in concentratie mare provoaca arsuri pe fatza !
Ce ma distreaza e ca toata lumea a luat chestia cu acidul de buna , eu am vrut sa fie o ironie mai mult , sa fac oarecum legatura cu faza cu " vitrionu" din piesa lui Caragiale , am vrut sa scot in evidenta ca personajul care adeschis topicul nu e decat o caricatura !

Postat pe 18 Iunie 2010 22:55
De la: scorpio67, la data 2010-06-18 22:55:38
De la: Summer_, la data 2010-06-16 22:08:42Acesta este secretul pt a incita spiritele pe kudika : sa deschizi un subiect de r.ahat, sa scrii cu ,,ji'', ,,k'' etc si sa ai si un nick gen blonda69, doolcika sexoasa etc si colac peste pupaza sa intri in discutii cu utilizatorii si sa ii faci prosti :)))

Si evident ca aceasta reteta reuseste de fiecare data si de cele mai multe ori este binevenita pe forum !

P.S Acidul sulfuric intradevar...nu este cel mai tare acid !


Nici nu conta foarte mult daca e cel mai tare sau nu , doar ca in concentratie mare provoaca arsuri pe fatza !
Ce ma distreaza e ca toata lumea a luat chestia cu acidul de buna , eu am vrut sa fie o ironie mai mult , sa fac oarecum legatura cu faza cu " vitrionu" din piesa lui Caragiale , am vrut sa scot in evidenta ca personajul care adeschis topicul nu e decat o caricatura !


Caricatura ca multe altele...dara ceste caricaturi sunt luate in serios destul de mult...la inceput se vrea a se face caterinca si pe urma se ia totul in serios si se ajunge la vorbe grele si urate pt nimic

Asa ca ma bine ignoram aceste caricaturi !
Summer_
Postat pe 18 Iunie 2010 23:38
De la: Summer_, la data 2010-06-18 23:38:03
De la: scorpio67, la data 2010-06-18 22:55:38
De la: Summer_, la data 2010-06-16 22:08:42Acesta este secretul pt a incita spiritele pe kudika : sa deschizi un subiect de r.ahat, sa scrii cu ,,ji'', ,,k'' etc si sa ai si un nick gen blonda69, doolcika sexoasa etc si colac peste pupaza sa intri in discutii cu utilizatorii si sa ii faci prosti :)))

Si evident ca aceasta reteta reuseste de fiecare data si de cele mai multe ori este binevenita pe forum !

P.S Acidul sulfuric intradevar...nu este cel mai tare acid !


Nici nu conta foarte mult daca e cel mai tare sau nu , doar ca in concentratie mare provoaca arsuri pe fatza !
Ce ma distreaza e ca toata lumea a luat chestia cu acidul de buna , eu am vrut sa fie o ironie mai mult , sa fac oarecum legatura cu faza cu " vitrionu" din piesa lui Caragiale , am vrut sa scot in evidenta ca personajul care adeschis topicul nu e decat o caricatura !


Caricatura ca multe altele...dara ceste caricaturi sunt luate in serios destul de mult...la inceput se vrea a se face caterinca si pe urma se ia totul in serios si se ajunge la vorbe grele si urate pt nimic

Asa ca ma bine ignoram aceste caricaturi !


Ai dreptate , avem tendinta de a face din tantar , armasar lungind discutii prea serioase in jurul unor nimicuri. Asa ca , mai bine le ignoram, cum spui tu.

Postat pe 19 Iunie 2010 09:48
Am intarziat la ora de chimie?
c0pilutsa
Postat pe 19 Iunie 2010 15:24
...poi ce daca atat atat ai merge bibilica ....poate a invatat-o de la tara de la stra stra bunicinu??? ...aaaa ce zice-ti???
ionelyizza
Postat pe 19 Iunie 2010 16:48
De la: c0pilutsa, la data 2010-06-19 15:24:43Am intarziat la ora de chimie?


Da, dar putem trece la discutat despre baze dupa ce ne-am contrazis despre acizi .

Postat pe 20 Iunie 2010 09:04
De la: d00lcik__s3xXx, la data 2010-06-15 01:38:29am vb q o prtn kre mia zs k egzista o mask pt ten fffffffffffffffffffffffffffffffffffffff bn q supa d pui ji iaoort s vak. a mai incerkt cnv?


cred ca a vrut sa faca misto de tine si tu ai crezut-o
FRN
Postat pe 30 Iunie 2010 18:53

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cosuri 21 De la: kudika226898 2 Septembrie 2010 10:34
produse yves rocher 15 De la: alina_luminita 15 Aprilie 2014 15:38
acnee 26 De la: Adrian1 16 Martie 2016 16:29
cursuri de cosmetica 1 De la: aleexa29_yahoo_com 6 Septembrie 2010 13:24
Obraji cu probleme 5 De la: nicolagrozava 11 Iulie 2015 20:37