Setari Cookie-uri

Produse de slabit si detoxiefiere 100% naturale

Buna tuturor!

Nu stiu daca ati auzit de extractele de plante Schoenberger. Am luat un set pentru slabit si detoxifiere si am slabit 7 kg in 10 zile! am tinut un mic regim alimentar si am facut si miscare in fiecare zi. Dar cel mai important e ca m-a simteam f bine cand luam plantele si chiar si dupa ce am terminat cura. sunt 4 extracte din plante: anghinare, cartof, urzica si mix de fructe. toate sunt doar extractele pure de plante. le luam de 3 ori pe zi inainte de mese. Am inceput sa slabesc din primele zile de cura. Le-am luat la recomandarea d-nei Simona Bostan. Dumneaei este iridolog si nutritionist, lucreaza in Germania si vine si in Romania pentru cursuri si consultatii de iridologie si fitoterapie.
Eu sunt foarte multumita de aceste produse! vi le recoamd si voua cu toata increderea!
O gasiti pe d-na Simona Bostan la Clinica Pragul Alb( www.pragulalb.ro ) in Bucuresti si la Phyto-Sapiens in Constanta. Tot acolo gasiti si extractele de plante Schoenenberger.
kudika014934
Postat pe 16 Iunie 2010 16:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
spirulina 3 De la: _dulcik_ 25 Februarie 2009 22:00
Copil din parinti seropozitivi? 53 De la: micutadaria 27 Mai 2013 18:02
Super Slim- pilulele care intr-adevar te ajuta sa slabesti fara efecte negative 4 De la: bestdevilinside 17 Noiembrie 2008 23:07
SA SLABIM IMPREUNA 25 De la: nelik 17 Noiembrie 2013 10:57
POUNDS AWAY 7 De la: kudika_nikole 10 Ianuarie 2012 23:48