recuperare dupa o dragoste care de fapt era obisnuinta

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika052779 Avatarul lui kudika052779

9 mesaje

Am 20 DE ANI SAU ASA IMI PLACE SA SPUN mai am pik j ii implinesc.. in prezent sunt la facultate in bucuresti si aam avut o relatie ku un coleg din liceu j acceasi clasa timp de 2 ani. mai mereu ne-am inteles bine din toate punctele de vedere APOI..poi l terminarea lic fiecare dintre noi a plecat intr-un alt oras in interesul scolii.ne vedeam km la 1 luna km asa j lucrurile au inceput incet incet sa imi trezeasca indee cum k nu m mai intereseaza decat k un amic.. prieten,,gelozii din partea lui, neincredere,, j sapt trecuta am considerat k nu da doi bani p mn pt k doar ceea ce face el este cel mai importntt j euj ceea ce invat eu este un alt pachet de care el are nevoie doar pt k e atasat de mn.. dar nu si de ceea ce sunt eu.. Sunt o tipa draguta., si akum ma simt pik km singura am impresia k nu o sa imi gasesc niciodata pe cineva cu care sa am o viata pe care mi-o dorescc..ar trebui sa incerc o noua relatie dak voi avea okazia in viit apropiat ori sa mai astept pik sa mi se limpezeasca gandurile si sa uit ca,,, candva am crezut k el tipul de care povestesc este cel cu care vooi fi cea mai fericita.. mi-am permis sa insir gandurile pe acest forum pt k stiu k multi dintre no au trecut prin asta.. un sfat poate..nimik mai mult astept de l voi.. o zi buna si .. sa aveti grija de voi..
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Ehee de cate ori nu ne gandim ca el e alesul,ca el ne poate face fericite....si pe urma constatam ca ne-am inselat amarnic.Viata merge inainte si nu trebuie sa ramanem ancorate in trecut ci doar sa ramanem cu amintirile frumoase si sa mergem mai departe.Bafta in continuare!
"Mi-a luat toata viata sa inteleg ca nu trebuie sa inteleg totul"-Rene Coty
alyn27 Avatarul lui alyn27

95 mesaje

ochii care nu se vad se uita cam asta e adevaru
va iubeati cand va vedeati mereu,aproape zilnic. dar acu k sunteti departe unu de celalant doar odata pe luna nu cred k mai puteti salva ceva ,
Fosta membra Kudika.ro
De la: kudika052779, la data 2010-06-16 16:51:09Am 20 DE ANI SAU ASA IMI PLACE SA SPUN mai am pik j ii implinesc.. in prezent sunt la facultate in bucuresti si aam avut o relatie ku un coleg din liceu j acceasi clasa timp de 2 ani. mai mereu ne-am inteles bine din toate punctele de vedere APOI..poi l terminarea lic fiecare dintre noi a plecat intr-un alt oras in interesul scolii.ne vedeam km la 1 luna km asa j lucrurile au inceput incet incet sa imi trezeasca indee cum k nu m mai intereseaza decat k un amic.. prieten,,gelozii din partea lui, neincredere,, j sapt trecuta am considerat k nu da doi bani p mn pt k doar ceea ce face el este cel mai importntt j euj ceea ce invat eu este un alt pachet de care el are nevoie doar pt k e atasat de mn.. dar nu si de ceea ce sunt eu.. Sunt o tipa draguta., si akum ma simt pik km singura am impresia k nu o sa imi gasesc niciodata pe cineva cu care sa am o viata pe care mi-o dorescc..ar trebui sa incerc o noua relatie dak voi avea okazia in viit apropiat ori sa mai astept pik sa mi se limpezeasca gandurile si sa uit ca,,, candva am crezut k el tipul de care povestesc este cel cu care vooi fi cea mai fericita.. mi-am permis sa insir gandurile pe acest forum pt k stiu k multi dintre no au trecut prin asta.. un sfat poate..nimik mai mult astept de l voi.. o zi buna si .. sa aveti grija de voi..

ce distanta este intre voi?
kudika052779 Avatarul lui kudika052779

9 mesaje

BUCURESTI- FOCSANI..
tematoare Avatarul lui tematoare

196 mesaje
Oras: arad

De la: kudika052779, la data 2010-06-16 16:51:09Am 20 DE ANI SAU ASA IMI PLACE SA SPUN mai am pik j ii implinesc.. in prezent sunt la facultate in bucuresti si aam avut o relatie ku un coleg din liceu j acceasi clasa timp de 2 ani. mai mereu ne-am inteles bine din toate punctele de vedere APOI..poi l terminarea lic fiecare dintre noi a plecat intr-un alt oras in interesul scolii.ne vedeam km la 1 luna km asa j lucrurile au inceput incet incet sa imi trezeasca indee cum k nu m mai intereseaza decat k un amic.. prieten,,gelozii din partea lui, neincredere,, j sapt trecuta am considerat k nu da doi bani p mn pt k doar ceea ce face el este cel mai importntt j euj ceea ce invat eu este un alt pachet de care el are nevoie doar pt k e atasat de mn.. dar nu si de ceea ce sunt eu.. Sunt o tipa draguta., si akum ma simt pik km singura am impresia k nu o sa imi gasesc niciodata pe cineva cu care sa am o viata pe care mi-o dorescc..ar trebui sa incerc o noua relatie dak voi avea okazia in viit apropiat ori sa mai astept pik sa mi se limpezeasca gandurile si sa uit ca,,, candva am crezut k el tipul de care povestesc este cel cu care vooi fi cea mai fericita.. mi-am permis sa insir gandurile pe acest forum pt k stiu k multi dintre no au trecut prin asta.. un sfat poate..nimik mai mult astept de l voi.. o zi buna si .. sa aveti grija de voi..

Ia pune tu mai intai mana pe o carte de gramatica si invata sa scrii corect in limba romana! Nu de alta, dar e mai mare rusinea sa scrii intr-un asemenea hal, chiar si pe un forum unde nimeni nu te cunoaste.
oana_gabi Avatarul lui oana_gabi

79 mesaje
Oras: iasi

off off iar povesti de dragoste
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

De la: tematoare, la data 2010-06-24 21:51:00

Ia pune tu mai intai mana pe o carte de gramatica si invata sa scrii corect in limba romana! Nu de alta, dar e mai mare rusinea sa scrii intr-un asemenea hal, chiar si pe un forum unde nimeni nu te cunoaste.

Las-o, e la facultate!
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.