Setari Cookie-uri

recuperare dupa o dragoste care de fapt era obisnuinta

Am 20 DE ANI SAU ASA IMI PLACE SA SPUN mai am pik j ii implinesc.. in prezent sunt la facultate in bucuresti si aam avut o relatie ku un coleg din liceu j acceasi clasa timp de 2 ani. mai mereu ne-am inteles bine din toate punctele de vedere APOI..poi l terminarea lic fiecare dintre noi a plecat intr-un alt oras in interesul scolii.ne vedeam km la 1 luna km asa j lucrurile au inceput incet incet sa imi trezeasca indee cum k nu m mai intereseaza decat k un amic.. prieten,,gelozii din partea lui, neincredere,, j sapt trecuta am considerat k nu da doi bani p mn pt k doar ceea ce face el este cel mai importntt j euj ceea ce invat eu este un alt pachet de care el are nevoie doar pt k e atasat de mn.. dar nu si de ceea ce sunt eu.. Sunt o tipa draguta., si akum ma simt pik km singura am impresia k nu o sa imi gasesc niciodata pe cineva cu care sa am o viata pe care mi-o dorescc..ar trebui sa incerc o noua relatie dak voi avea okazia in viit apropiat ori sa mai astept pik sa mi se limpezeasca gandurile si sa uit ca,,, candva am crezut k el tipul de care povestesc este cel cu care vooi fi cea mai fericita.. mi-am permis sa insir gandurile pe acest forum pt k stiu k multi dintre no au trecut prin asta.. un sfat poate..nimik mai mult astept de l voi.. o zi buna si .. sa aveti grija de voi..
kudika052779
Postat pe 16 Iunie 2010 16:51
Ehee de cate ori nu ne gandim ca el e alesul,ca el ne poate face fericite....si pe urma constatam ca ne-am inselat amarnic.Viata merge inainte si nu trebuie sa ramanem ancorate in trecut ci doar sa ramanem cu amintirile frumoase si sa mergem mai departe.Bafta in continuare!
Barbie30
Postat pe 17 Iunie 2010 10:45
ochii care nu se vad se uita cam asta e adevaru
va iubeati cand va vedeati mereu,aproape zilnic. dar acu k sunteti departe unu de celalant doar odata pe luna nu cred k mai puteti salva ceva ,
alyn27
Postat pe 17 Iunie 2010 14:37
De la: kudika052779, la data 2010-06-16 16:51:09Am 20 DE ANI SAU ASA IMI PLACE SA SPUN mai am pik j ii implinesc.. in prezent sunt la facultate in bucuresti si aam avut o relatie ku un coleg din liceu j acceasi clasa timp de 2 ani. mai mereu ne-am inteles bine din toate punctele de vedere APOI..poi l terminarea lic fiecare dintre noi a plecat intr-un alt oras in interesul scolii.ne vedeam km la 1 luna km asa j lucrurile au inceput incet incet sa imi trezeasca indee cum k nu m mai intereseaza decat k un amic.. prieten,,gelozii din partea lui, neincredere,, j sapt trecuta am considerat k nu da doi bani p mn pt k doar ceea ce face el este cel mai importntt j euj ceea ce invat eu este un alt pachet de care el are nevoie doar pt k e atasat de mn.. dar nu si de ceea ce sunt eu.. Sunt o tipa draguta., si akum ma simt pik km singura am impresia k nu o sa imi gasesc niciodata pe cineva cu care sa am o viata pe care mi-o dorescc..ar trebui sa incerc o noua relatie dak voi avea okazia in viit apropiat ori sa mai astept pik sa mi se limpezeasca gandurile si sa uit ca,,, candva am crezut k el tipul de care povestesc este cel cu care vooi fi cea mai fericita.. mi-am permis sa insir gandurile pe acest forum pt k stiu k multi dintre no au trecut prin asta.. un sfat poate..nimik mai mult astept de l voi.. o zi buna si .. sa aveti grija de voi..


ce distanta este intre voi?
FRN
Postat pe 18 Iunie 2010 13:45
BUCURESTI- FOCSANI..
kudika052779
Postat pe 18 Iunie 2010 17:17
De la: kudika052779, la data 2010-06-16 16:51:09Am 20 DE ANI SAU ASA IMI PLACE SA SPUN mai am pik j ii implinesc.. in prezent sunt la facultate in bucuresti si aam avut o relatie ku un coleg din liceu j acceasi clasa timp de 2 ani. mai mereu ne-am inteles bine din toate punctele de vedere APOI..poi l terminarea lic fiecare dintre noi a plecat intr-un alt oras in interesul scolii.ne vedeam km la 1 luna km asa j lucrurile au inceput incet incet sa imi trezeasca indee cum k nu m mai intereseaza decat k un amic.. prieten,,gelozii din partea lui, neincredere,, j sapt trecuta am considerat k nu da doi bani p mn pt k doar ceea ce face el este cel mai importntt j euj ceea ce invat eu este un alt pachet de care el are nevoie doar pt k e atasat de mn.. dar nu si de ceea ce sunt eu.. Sunt o tipa draguta., si akum ma simt pik km singura am impresia k nu o sa imi gasesc niciodata pe cineva cu care sa am o viata pe care mi-o dorescc..ar trebui sa incerc o noua relatie dak voi avea okazia in viit apropiat ori sa mai astept pik sa mi se limpezeasca gandurile si sa uit ca,,, candva am crezut k el tipul de care povestesc este cel cu care vooi fi cea mai fericita.. mi-am permis sa insir gandurile pe acest forum pt k stiu k multi dintre no au trecut prin asta.. un sfat poate..nimik mai mult astept de l voi.. o zi buna si .. sa aveti grija de voi..


Ia pune tu mai intai mana pe o carte de gramatica si invata sa scrii corect in limba romana! Nu de alta, dar e mai mare rusinea sa scrii intr-un asemenea hal, chiar si pe un forum unde nimeni nu te cunoaste.
tematoare
Postat pe 24 Iunie 2010 21:51
off off iar povesti de dragoste
oana_gabi
Postat pe 30 Iunie 2010 00:57
De la: tematoare, la data 2010-06-24 21:51:00
De la: kudika052779, la data 2010-06-16 16:51:09Am 20 DE ANI SAU ASA IMI PLACE SA SPUN mai am pik j ii implinesc.. in prezent sunt la facultate in bucuresti si aam avut o relatie ku un coleg din liceu j acceasi clasa timp de 2 ani. mai mereu ne-am inteles bine din toate punctele de vedere APOI..poi l terminarea lic fiecare dintre noi a plecat intr-un alt oras in interesul scolii.ne vedeam km la 1 luna km asa j lucrurile au inceput incet incet sa imi trezeasca indee cum k nu m mai intereseaza decat k un amic.. prieten,,gelozii din partea lui, neincredere,, j sapt trecuta am considerat k nu da doi bani p mn pt k doar ceea ce face el este cel mai importntt j euj ceea ce invat eu este un alt pachet de care el are nevoie doar pt k e atasat de mn.. dar nu si de ceea ce sunt eu.. Sunt o tipa draguta., si akum ma simt pik km singura am impresia k nu o sa imi gasesc niciodata pe cineva cu care sa am o viata pe care mi-o dorescc..ar trebui sa incerc o noua relatie dak voi avea okazia in viit apropiat ori sa mai astept pik sa mi se limpezeasca gandurile si sa uit ca,,, candva am crezut k el tipul de care povestesc este cel cu care vooi fi cea mai fericita.. mi-am permis sa insir gandurile pe acest forum pt k stiu k multi dintre no au trecut prin asta.. un sfat poate..nimik mai mult astept de l voi.. o zi buna si .. sa aveti grija de voi..


Ia pune tu mai intai mana pe o carte de gramatica si invata sa scrii corect in limba romana! Nu de alta, dar e mai mare rusinea sa scrii intr-un asemenea hal, chiar si pe un forum unde nimeni nu te cunoaste.


Las-o, e la facultate!
rashela
Postat pe 30 Iunie 2010 02:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Un sfat va rog frumos 26 De la: onlyme27 14 Martie 2009 17:27
help pls...:) 19 De la: anissya 14 Noiembrie 2009 11:44
cum sa seduci un barbat??? 31 De la: pufffer 10 Martie 2010 08:01
heeeelllp sugestii de cadou pentru un tip de 23 ani 12 De la: dienutza122 27 Iulie 2013 10:38
cine spune primul " te iubesc" 59 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:52