Setari Cookie-uri

e normal?

buna ..am si eu o dilema..am facut sex neprotejat si prietenul meu ..*(eu fiind pe stop ) el a ejeaculat in mine...a doua zi am luat postinor pt orice eventualitate...si la 5 zile mia venit iar menstruatia ...am auzit ca e normal sa iti vina ..dar nu foarte abundent...E normal?
kudika197103
Postat pe 17 Iunie 2010 00:02
desi nu vreau s t sperii...dar din kte stiu eu...at knd ejti p stop si el isi da drumu in tine...e posibil sa ramai insarcinata pt k dak ai un ciclu neregulat uneori ovulul poate fi eliberat ori ft aproape d ciclu,ori la ciclu...ori la jumatate..adik a 14-a zi dintre menstruatii.ink cv..d ob knd ramai gravida..si constati k ori ti-a intarziat m mult dekt tb ori k in kzu tau...kteva picaturi de sange poate marca inceputul dezvoltarii si evolutiei unei sarcini.pt linistea ta..fa 2 teste d sarcina k s sti sigur dak ejti ok...sau nu.iar totusi dak ai zis k ai luat pastila aceea poate ai noroc si skpi d o eventuala sarcina dar nu luam pastila d a2a zi m mult d 2 ori p an...la distante d 6 luni intre ele.
gagalitza
Postat pe 19 Iunie 2010 12:40
a fost prima dta cand am luat acea pastila nu stiam cum va reactiona organismul meu ca nu am mai luat niciodata...sper sa nu fi ramas:(
kudika197103
Postat pe 19 Iunie 2010 16:51
ce te mai temi de o sarcinã,ioiiiiiii....parcã nu ai da viațã unui îngeras de copil....ci unui extraterestru....trebuia sã te gândești la asta înainte...
freakyyy
Postat pe 19 Iunie 2010 17:02
De la: gagalitza, la data 2010-06-19 12:40:35desi nu vreau s t sperii...dar din kte stiu eu...at knd ejti p stop si el isi da drumu in tine...e posibil sa ramai insarcinata pt k dak ai un ciclu neregulat uneori ovulul poate fi eliberat ori ft aproape d ciclu,ori la ciclu...ori la jumatate..adik a 14-a zi dintre menstruatii.ink cv..d ob knd ramai gravida..si constati k ori ti-a intarziat m mult dekt tb ori k in kzu tau...kteva picaturi de sange poate marca inceputul dezvoltarii si evolutiei unei sarcini.pt linistea ta..fa 2 teste d sarcina k s sti sigur dak ejti ok...sau nu.iar totusi dak ai zis k ai luat pastila aceea poate ai noroc si skpi d o eventuala sarcina dar nu luam pastila d a2a zi m mult d 2 ori p an...la distante d 6 luni intre ele.



tu erai buna sa scrii retete!!
geo_reincarcat_iara
Postat pe 19 Iunie 2010 19:22
Doar medicul te poate lamuri.
kudika098645
Postat pe 29 Iunie 2010 17:55
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-06-19 19:22:50
De la: gagalitza, la data 2010-06-19 12:40:35desi nu vreau s t sperii...dar din kte stiu eu...at knd ejti p stop si el isi da drumu in tine...e posibil sa ramai insarcinata pt k dak ai un ciclu neregulat uneori ovulul poate fi eliberat ori ft aproape d ciclu,ori la ciclu...ori la jumatate..adik a 14-a zi dintre menstruatii.ink cv..d ob knd ramai gravida..si constati k ori ti-a intarziat m mult dekt tb ori k in kzu tau...kteva picaturi de sange poate marca inceputul dezvoltarii si evolutiei unei sarcini.pt linistea ta..fa 2 teste d sarcina k s sti sigur dak ejti ok...sau nu.iar totusi dak ai zis k ai luat pastila aceea poate ai noroc si skpi d o eventuala sarcina dar nu luam pastila d a2a zi m mult d 2 ori p an...la distante d 6 luni intre ele.



tu erai buna sa scrii retete!!



asta e o stenograma!!!!!!!!!!!
anastasia_m
Postat pe 29 Iunie 2010 21:39
o fi o stenograma... din cum scrie se pare ca e o tinerica... bvo ei ca stie "totul despre sex"
Shhh
Postat pe 29 Iunie 2010 21:58

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Testele de sarcina si menstruatia peste sarcina 14 De la: Frankie_Zuzu 2 Iulie 2009 17:07
Sarcina? 2 De la: 22 Iulie 2012 14:38
achizitionare pensule profesionale 1 De la: kudika328557 4 Noiembrie 2010 12:01
ati avut o situatie asemanatoare? 12 De la: Cassey 15 Mai 2009 10:44
Si totusi...cum e minunea de a naste? 50 De la: anadenisa 16 Mai 2013 23:53