Setari Cookie-uri

cum sa il fac sa sufere macar jumatate din cat sufar eu acum?

De la: darksukkubus69, la data 2010-06-19 16:55:17Draga mea, in primul rand las-o mai moale cu iubirea pt el si iubeste-te mai mult pe tine, si ai sa vezi ce bine este... In al doilea rand, da-i intalnire pe net, lasa-l sa ajunga primul la locul intalnirii si apoi apari si tu, sexy si super aranjata de sa curga balele oricui dupa tine, si acolo spune-i cu zambetul pe buze si pe cel mai dulce ton ca tu esti fata de pe net si ca relatia voastra s-a incheiat, ca nu mai ai timp si chef de el si ca esti asteptata si dorita prin alte parti. Si inchei din scurt tot. Nu-i mai raspunzi la telefon, nu te mai vezi cu el si daca il intalnesti din intamplare, il ignori! Si lasa deoparte pt un timp relatiile de iubire si incearca relatiile de distractie si relaxare, nu scrie nicaieri ca trebuie sa iei acasa orice banana din care gusti!


prea...siropos! Dar aia cu banana jur ca n-am inteles-o!
raluk_hbl
Postat pe 22 Iunie 2010 19:13
De la: charlotte_sucks, la data 2010-06-19 17:13:42hmmm, eu in locul tau as mai juca rolul asta de amanta virtuala un picut pana l-as simti impresionat. adica pana in momentul in care as fi sigura ca am aprins in el pasiune...vorbeste-i porcos, comporta-te ca o femeie fara prejudecati sexuale, iar dupa ce l-ai acaparat, spune-i verde in fata cine esti si fa misto acid de el, bate-ti joc de replicile lui, de ideile lui de obsedat sexual, parafrazeaza-l, leaga-te de orice chestie care ar putea sa-l plaseze in penibil si pune punct da-i papucii asa cum merita, macar pentru o perioada, in care va realiza daca te iubeste sau nu...si tine minte: cu cat esti mai scorpie cu un barbat cu atat el te va aprecia mai mult!!! crede-ma k am vazut milioane de cazuri

Sunt impresionata de cata imaginatie au unele femei cand e vorba de razbunare!...
Foarte tare!
raluk_hbl
Postat pe 22 Iunie 2010 19:15
De la: elle26, la data 2010-06-19 17:15:05Pe mine m-a amuzat povestea, sa-mi fie cu iertare.
E clar cat de ipocrit este dumnealui, cautand o alta si spunadu-i ca el e singur, vezi Doamne. Bine ca a dat tot de tine ca sa-ti dai seama fara dubii de ce e in stare!
O mica lectie sigur nu i-ar strica si cum de incredere nu mai poate fi vorba, zarurile sunt aruncate...


Stii ce imi dau seama...ca ar fi putut spune totusi ca are o relatie dar ca vreao extrarelatie!
Faza e ca daca nu vrea o relatie ascunsa e dispus sa renunte la tine...si ca individul e in cautarea unei relatii mai ... picante!
Pe net sunt mii de indivizi care cauta sex, dar nu se jeneaza sa spuna ca au o relatie sau sunt casatoriti!
raluk_hbl
Postat pe 22 Iunie 2010 19:18
De la: Barbie30, la data 2010-06-19 23:07:19Daca vrei sa te razbuni pe el ai putea sa dai un anunt cu nr lui de tel prin care sa cauti niste gay
"Tanar si nelinistit caut partener de nebunii.Orice varsta si orice rasa.Exclus femei!"


MAXIM
raluk_hbl
Postat pe 22 Iunie 2010 19:19
De la: anemma2002, la data 2010-06-20 02:25:40Da-ti intalnire cu el la pizza si knd vine da-i papucii definitiv si arunca-i si sosul tabasco intre ochi. Pe bune!!!! Aaa...si ca sa fie tacamul complet, dupa faza cu chili-ul in ochi, un genunchi cu toata puterea in ce are el mai drag si mai sensibil. Ar fi o razbunare pe cinste!


Nu poate primi plangere pt vatamare corporala?
raluk_hbl
Postat pe 22 Iunie 2010 19:21
De la: rox_rbz, la data 2010-06-20 20:28:53Bun. Pe scurt sa-ti spun cum m-am razbunat eu azi dimineata dar si ce anume ma facut sa ajung aici. Asa ca am sa-ti spun si cum sta situatia mea in linii mari. Pe 8 martie s-a facut un an de cand ma vad cu el, dar in noiembrie m avut 2 socuri. Intr-o seara am vrut sa-l vizitez si l-am vazut in gradina la masa cu o individa serveau un vin la lumina lumanarii...nu am spus nimic si am incercat a 2 a seara sa-i fac o surpriza si i-am pus in gradina pe furis 90 de lumanari tip candela...a fost ff emotinant ptr el , a plans ; spunandu-mi ca deh nu ma merita fiindca eu sunt prea buna(el nu stia ca l-am vazut cu acea tipa)A plecat in scurt timp din tara si apoi am primit tel de la o alta indivita care m-a informat ca e nevasta lui.Am ramas surprinsa fiindca eu mergeam la el acasa, ii stiam parintii rudele si nimeni nu zicea nimic.El a motivat ca deh e in divort de ea si de aceea nu mi-a spus...bla-bla dar mintea.
Si de atunci am descoperit ff multe idile de ale lui cu femei pe care le aducea acasa. Cunoate bine anumite invataturi crestineti si s-a folosit de diferite plide ca eu sa trec cu vederea in ideea ca o femeie credincioasa i-l poate schimba.Ca si tine oarecum pot spune doua lucruri: fata din trainatate a investit in casa lui cateva mii de euro iar eu am invstit munca fizica: am pus cu el rigips, slefuit, varuit, cutatenie, carat piatra ptr pavarea unei aleii si etc....ca deh el vrea o femeie harnica si uite asa m-a manipulat. Aseara cand sa-i fac o vizita neanuntata am descoperit ca era iarasi u o individa doar ca fiind tarziu tare deja dormea in casa mica. Am intrat in casa cea mare unde eu l-am ajutat la lucru si erau aprinse pe jos lumanari tip candela pe langa semineu...pe masa bautura si prajituri...Am luat foc de nervi cand am vazut ca acelea erau tocmai lumanari din cele cu care u am incercat sa-l surprind si uite asa ghici ce am facut?
I-am dat foc la masa din acea incapere...am turnat motorina si am pus o lamanare din acelea si s-a aprins totul in camera....Insa sora lui ce dormea la eraj s-a trezit la timp cam peste 3 minute de cand ardea camera si a apucat sa stinga focul. Astfel a ramas ideea ca acea camera a luat foc din cauza lumanarilor lasate de el aprinse.


Deci...asta e de departe cea mai socanta isprava!
Morala? NU REFOLOSITI LUMANARILE!
raluk_hbl
Postat pe 22 Iunie 2010 19:31
Am uitat sa intreb : cum ai ajuns sa ii gasesti profilul pe site-ul ala?
raluk_hbl
Postat pe 22 Iunie 2010 19:45
De la: raluk_hbl, la data 2010-06-22 19:45:26Am uitat sa intreb : cum ai ajuns sa ii gasesti profilul pe site-ul ala?

da! chiar asa! :)
tilinka
Postat pe 22 Iunie 2010 20:00
De la: rox_rbz, la data 2010-06-20 20:28:53Bun. Pe scurt sa-ti spun cum m-am razbunat eu azi dimineata dar si ce anume ma facut sa ajung aici. Asa ca am sa-ti spun si cum sta situatia mea in linii mari. Pe 8 martie s-a facut un an de cand ma vad cu el, dar in noiembrie m avut 2 socuri. Intr-o seara am vrut sa-l vizitez si l-am vazut in gradina la masa cu o individa serveau un vin la lumina lumanarii...nu am spus nimic si am incercat a 2 a seara sa-i fac o surpriza si i-am pus in gradina pe furis 90 de lumanari tip candela...a fost ff emotinant ptr el , a plans ; spunandu-mi ca deh nu ma merita fiindca eu sunt prea buna(el nu stia ca l-am vazut cu acea tipa)A plecat in scurt timp din tara si apoi am primit tel de la o alta indivita care m-a informat ca e nevasta lui.Am ramas surprinsa fiindca eu mergeam la el acasa, ii stiam parintii rudele si nimeni nu zicea nimic.El a motivat ca deh e in divort de ea si de aceea nu mi-a spus...bla-bla dar mintea.
Si de atunci am descoperit ff multe idile de ale lui cu femei pe care le aducea acasa. Cunoate bine anumite invataturi crestineti si s-a folosit de diferite plide ca eu sa trec cu vederea in ideea ca o femeie credincioasa i-l poate schimba.Ca si tine oarecum pot spune doua lucruri: fata din trainatate a investit in casa lui cateva mii de euro iar eu am invstit munca fizica: am pus cu el rigips, slefuit, varuit, cutatenie, carat piatra ptr pavarea unei aleii si etc....ca deh el vrea o femeie harnica si uite asa m-a manipulat. Aseara cand sa-i fac o vizita neanuntata am descoperit ca era iarasi u o individa doar ca fiind tarziu tare deja dormea in casa mica. Am intrat in casa cea mare unde eu l-am ajutat la lucru si erau aprinse pe jos lumanari tip candela pe langa semineu...pe masa bautura si prajituri...Am luat foc de nervi cand am vazut ca acelea erau tocmai lumanari din cele cu care u am incercat sa-l surprind si uite asa ghici ce am facut?
I-am dat foc la masa din acea incapere...am turnat motorina si am pus o lamanare din acelea si s-a aprins totul in camera....Insa sora lui ce dormea la eraj s-a trezit la timp cam peste 3 minute de cand ardea camera si a apucat sa stinga focul. Astfel a ramas ideea ca acea camera a luat foc din cauza lumanarilor lasate de el aprinse.






Super tare:))
cami_goanga10
Postat pe 22 Iunie 2010 20:59
De la: raluk_hbl, la data 2010-06-22 19:31:34
De la: rox_rbz, la data 2010-06-20 20:28:53Bun. Pe scurt sa-ti spun cum m-am razbunat eu azi dimineata dar si ce anume ma facut sa ajung aici. Asa ca am sa-ti spun si cum sta situatia mea in linii mari. Pe 8 martie s-a facut un an de cand ma vad cu el, dar in noiembrie m avut 2 socuri. Intr-o seara am vrut sa-l vizitez si l-am vazut in gradina la masa cu o individa serveau un vin la lumina lumanarii...nu am spus nimic si am incercat a 2 a seara sa-i fac o surpriza si i-am pus in gradina pe furis 90 de lumanari tip candela...a fost ff emotinant ptr el , a plans ; spunandu-mi ca deh nu ma merita fiindca eu sunt prea buna(el nu stia ca l-am vazut cu acea tipa)A plecat in scurt timp din tara si apoi am primit tel de la o alta indivita care m-a informat ca e nevasta lui.Am ramas surprinsa fiindca eu mergeam la el acasa, ii stiam parintii rudele si nimeni nu zicea nimic.El a motivat ca deh e in divort de ea si de aceea nu mi-a spus...bla-bla dar mintea.
Si de atunci am descoperit ff multe idile de ale lui cu femei pe care le aducea acasa. Cunoate bine anumite invataturi crestineti si s-a folosit de diferite plide ca eu sa trec cu vederea in ideea ca o femeie credincioasa i-l poate schimba.Ca si tine oarecum pot spune doua lucruri: fata din trainatate a investit in casa lui cateva mii de euro iar eu am invstit munca fizica: am pus cu el rigips, slefuit, varuit, cutatenie, carat piatra ptr pavarea unei aleii si etc....ca deh el vrea o femeie harnica si uite asa m-a manipulat. Aseara cand sa-i fac o vizita neanuntata am descoperit ca era iarasi u o individa doar ca fiind tarziu tare deja dormea in casa mica. Am intrat in casa cea mare unde eu l-am ajutat la lucru si erau aprinse pe jos lumanari tip candela pe langa semineu...pe masa bautura si prajituri...Am luat foc de nervi cand am vazut ca acelea erau tocmai lumanari din cele cu care u am incercat sa-l surprind si uite asa ghici ce am facut?
I-am dat foc la masa din acea incapere...am turnat motorina si am pus o lamanare din acelea si s-a aprins totul in camera....Insa sora lui ce dormea la eraj s-a trezit la timp cam peste 3 minute de cand ardea camera si a apucat sa stinga focul. Astfel a ramas ideea ca acea camera a luat foc din cauza lumanarilor lasate de el aprinse.


Deci...asta e de departe cea mai socanta isprava!
Morala? NU REFOLOSITI LUMANARILE!
rox_rbz
Postat pe 22 Iunie 2010 21:14
aaa, astazi m-a sunat si m-a rugat sa vin sa-l ajut la ceva treaba fiindca a avut chipurile necazuri din cauza tv-ului cel nou. Zice el ca a facut scurt circuit fiindca l-a uitat deschis si cum a fost furtuna a luat foc ..... fix la cine s-a trezit sa apeleze.
rox_rbz
Postat pe 22 Iunie 2010 21:17
cred ca site-ul asta e vizitat de o gramada de femei cel putin naive daca nu proaste; oricare dintrefemeile cu "principii" care si-au dat cu parerea pe aici poate incerca cu sotul sau prietenul un joc de genul asta, sa vada daca o sa cada in plasa; si garantez ca vor cadea TOTI; nu exista barbat fidel, ci doar barbat care nu are ocazia sa insele sau nu stie sa si-o dea; si varuitul impreuna sau spalatul chilotilor de catre partenera pt ei nu cred ca sunt argumente pentru fidelitate, ci lucruri pe care ei considera ca le merita ...oricum de la un flirt pe net pana la o partida de sex, ce sa mai vorbim de vreun fel de implicare, e cale lunga; draguta care ai deschis topicul, nu-ti mai manca nervii cu intrebari si planuri de razbunare, toti sunt la fel dar se poarta diferit influentati de conjunctura si...interese.
partenera virtuala esti chiar tu si stai de vorba gratuit, dar in realitate femeile care stau pe genul asta de site-uri merg pe interes, crezi ca gata, isi gaseste una care vrea sa faca sex cu el nebuneste cand are el chef si unde are el chef pt ca e el dragalas cu catelusul de la tine in brate? fii serioasa
blondutza13
Postat pe 22 Iunie 2010 21:35
curioaselor hai sa va zic cum am aflat:
intr-o zi m-am dus la el si maimutoiu s-a bagat la somn k era schimbul 3 iar eu i-am zis k ii iau laptopul cu mine la bucatarie k sa nu ma plictisesc cat fac 1000de feluri de mancare( k sa manance el boul baltii sa faca burta mare si acum sa imi faca asta)si cand am vrut sa intru pe mess mi-a intrat automat messul lui,k o fata cuminte si increzatoare in el nici nu am vrut sa ma uit si l-am inkis automat dar cand am vrut sa intru pe email iar a intrat adresa lui,din intamplare nu am vazut decat primul email care era de la situl ala dar nu i-am dat importanta.l-am inkis si mi-am vazut de treaba.dupa cateva saptamani m-a mankat curiozitatea si am incercat sa caut pe google si am gasit situl.dupa cateva incercari i-am gasit si numele de user k sunt o fata desteapta si uite asa am descoperit tot.am fost o cretina pt k eu niciodata nu ii cautam in tel,in laptop,am zis sa am incredere.
Ideea e k el s-a skimbat de cand vb cu virtuala,ma suna mai des,nu ma mai supara cu nimik....e skimbat si in bine chiar....sunt sigura ca nu ca il mustra constiinta ci doar ca sa nu imi dea mie de banuit.azi am vb iar cu el pe mess(virtuala a vb de fapt:)) si am incercat sa aflu detalii despre relatia noastra(in care el bineinteles i-a zis virtualei ca nu mai e).maine cred k ii zik k stiu tot,sincer imi e frica sa mai vb cu el din postura virtualei,imi e frica k o sa ma scarbeasca si mai rau comportamentul lui.va pup si va tin la curent dragele mele
inna25
Postat pe 22 Iunie 2010 21:35
De la: inna25, la data 2010-06-22 21:35:18curioaselor hai sa va zic cum am aflat:
intr-o zi m-am dus la el si maimutoiu s-a bagat la somn k era schimbul 3 iar eu i-am zis k ii iau laptopul cu mine la bucatarie k sa nu ma plictisesc cat fac 1000de feluri de mancare( k sa manance el boul baltii sa faca burta mare si acum sa imi faca asta)si cand am vrut sa intru pe mess mi-a intrat automat messul lui,k o fata cuminte si increzatoare in el nici nu am vrut sa ma uit si l-am inkis automat dar cand am vrut sa intru pe email iar a intrat adresa lui,din intamplare nu am vazut decat primul email care era de la situl ala dar nu i-am dat importanta.l-am inkis si mi-am vazut de treaba.dupa cateva saptamani m-a mankat curiozitatea si am incercat sa caut pe google si am gasit situl.dupa cateva incercari i-am gasit si numele de user k sunt o fata desteapta si uite asa am descoperit tot.am fost o cretina pt k eu niciodata nu ii cautam in tel,in laptop,am zis sa am incredere.
Ideea e k el s-a skimbat de cand vb cu virtuala,ma suna mai des,nu ma mai supara cu nimik....e skimbat si in bine chiar....sunt sigura ca nu ca il mustra constiinta ci doar ca sa nu imi dea mie de banuit.azi am vb iar cu el pe mess(virtuala a vb de fapt:)) si am incercat sa aflu detalii despre relatia noastra(in care el bineinteles i-a zis virtualei ca nu mai e).maine cred k ii zik k stiu tot,sincer imi e frica sa mai vb cu el din postura virtualei,imi e frica k o sa ma scarbeasca si mai rau comportamentul lui.va pup si va tin la curent dragele mele


nu cred ca tu esti desteapta ci el e cretin. cum sa nu iti stergi urmele cand ai ceva de ascuns? asta trebuie sa o faci chiar si fata de tine, sa iti creezi infrastructura emotionala pentru asta. altfel te descopera femeia si cu o simpla intrebare de tipul "ma inseli?", fara sa foloseasca un artificiu. ma rog, exista si de astia. desi daca nu sunt in stare mai bine nu inseala, aplica varianta mea, incheie relatia si reincep alta.

te suna mai des nu ca sa nu iti dai seama ci pentru ca si-a revitalizat relatia. probabil ca intre voi comunicarea scartaie si, comunicand pe internet deja si-a regasit echilibru si a revenit cu noi forte in relatie.
leo_
Postat pe 23 Iunie 2010 09:32
Cum n-ai inteles, mai Raluk hbl, partea cu banana? Pai aia e o parte foarte interesanta, ia sa-ti dai numaidecat silinta sa intelegi...
darksukkubus69
Postat pe 23 Iunie 2010 16:14
De la: rox_rbz, la data 2010-06-22 21:17:11aaa, astazi m-a sunat si m-a rugat sa vin sa-l ajut la ceva treaba fiindca a avut chipurile necazuri din cauza tv-ului cel nou. Zice el ca a facut scurt circuit fiindca l-a uitat deschis si cum a fost furtuna a luat foc ..... fix la cine s-a trezit sa apeleze.

deci ai aptitudini de piroman si de pompier in acelasi timp cred ca va trebui sa te hotarasti care din meserii e mai banoasa
miss_darine
Postat pe 23 Iunie 2010 22:06
De la: rox_rbz, la data 2010-06-22 21:17:11aaa, astazi m-a sunat si m-a rugat sa vin sa-l ajut la ceva treaba fiindca a avut chipurile necazuri din cauza tv-ului cel nou. Zice el ca a facut scurt circuit fiindca l-a uitat deschis si cum a fost furtuna a luat foc ..... fix la cine s-a trezit sa apeleze.

deci ai aptitudini de piroman si de pompier in acelasi timp cred ca va trebui sa te hotarasti care din meserii e mai banoasa
miss_darine
Postat pe 23 Iunie 2010 22:06
sfatul meu CONTINUA JOCUL PE NET!!!!!! fi asa cum ar vrea el sa fi pe site-ul ala,raspundei la toate tampeniile pe care ti le zice...asa cum a mai spus cineva poate ca are fantezii ascunse si poate i-a fost teama sa ti le zica...afla ce si-ar dorii si mai asteapta putin si intalniti-va la pizza dar inainte de toate fa-l sa arda de dorinta de a te cunoaste,pune-l cu botul pe labe si in momentul in care va veti intalnii spune-i ca si tu erai capabila de tot ceea ce cauta el dar nu astiut sa-ti ceara preferand sa caute asta in alta parte....copilul care nu plange nu i se da sa manance...!!!!!apoi pleaca cu capul sus si nu ii arata ca te doare...pastreaza distanta o vreme,arata-i ca ti-e mai bn fara el si isi va da seama ce pierde si poate se va schimba....daca te iubeste evident!!!!!!
ella_pustoaik
Postat pe 25 Iunie 2010 15:36
contiunua jocul...dai sperante cu tipa de pe mess(tu)...fa-l sa-si doreasca s-o cunoasca.
roz5blue6lila7
Postat pe 25 Iunie 2010 17:44
draga mea,cred ca cel mai bine ii spui frumos ca vrei s-o termini cu el,ca nu mai iti doresti relatia,fara sa-i dai prea multe explicatii si fara sa-i spui k tu esti fata cu care vorbeste virtual.nimic!nici o explicatie asta o sa-l puna pe jar crunt si n-o sa-i dea liniste noaptea!abtine-te pe cat poti,fii puternica si nu te intoarce la el,nu-i spune k ai aflat.o sa ramana prost si n-o sa afle niciodata de ce l-ai parasit!asta o sa-l macine f mult,iar barbatii sunt raniti atunci cand sunt parasiti ei...mai ales ca nu se astepta..te asigur ca o sa sufere destul ,el,"boul baltii" sigur pe faptul ca tu il iubesti si esti la picioarele lui!mare shok o sa aiba cat despre partea cu tipa virtuala,contiuna sa vb,dar mai rarut ca-i mai dragut si in cateva zile dispari complet,tot fara explicatii...asta merita si in felul asta nu te umilesti si nu apelezi la tot felul de dramatisme!succes!
nithocriss
Postat pe 25 Iunie 2010 19:38
De la: darksukkubus69, la data 2010-06-19 16:55:17Draga mea, in primul rand las-o mai moale cu iubirea pt el si iubeste-te mai mult pe tine, si ai sa vezi ce bine este... In al doilea rand, da-i intalnire pe net, lasa-l sa ajunga primul la locul intalnirii si apoi apari si tu, sexy si super aranjata de sa curga balele oricui dupa tine, si acolo spune-i cu zambetul pe buze si pe cel mai dulce ton ca tu esti fata de pe net si ca relatia voastra s-a incheiat, ca nu mai ai timp si chef de el si ca esti asteptata si dorita prin alte parti. Si inchei din scurt tot. Nu-i mai raspunzi la telefon, nu te mai vezi cu el si daca il intalnesti din intamplare, il ignori! Si lasa deoparte pt un timp relatiile de iubire si incearca relatiile de distractie si relaxare, nu scrie nicaieri ca trebuie sa iei acasa orice banana din care gusti!




rasp asta mi-a plaqt cel mai mult, sincer!! asa te-as sfatui sa si faci!! si eu am o relatie de 3 ani, si al meu era smecheras d-asta... a mai stat cu o copila mai mica decat mine.... am suferit enorm (pt k, vb ta, lg mn av tot ce-si poate dori un baiat), dar pe el se pare k l-a impins curiozitatea.... si in ziua de azi ii pare rau!! ce am faqt eu: am incercat sa nu-l mai caut (mi-a fost extraordinar de greu!!!!!!!), am plans si n-am mankt tp de 3 zile, nu mergeam nici la scoala (eram cls 12), eram complet distrusa, pana si de ziua mea imi faqtse o faza nasoala.... dadea dovada si de o indiferenta kre iti venea sa mori si nimik altceva!!!! apoi cu ajutorul prietenelor incet, incet cred k reuseam sa mai uit de el, makr pt putin tp.....apoi si-a dat sg seama kt de dobitoc a fost si kt a putut sa greseasca, si k p mn ma iubea..... mi-a fost ffff greu, dar am decis sa-l iert pt ca-l iubeam enorm. l-am mai prins yo odata, sau de 2 ori k mai vrajea pe mess q unele, dar l-am faqt sa-i para rau pt absolut tot si l-am vindecat de "micile lui escapade"....... momentan suntem f gelosi amandoi (cred k e o dovada k ink ne mai iubim), dar ne si certam destul de des (am zis k o sa treak si asta, k ink suntem copii).....

iar despre tine...... promite-mi k nu mai continui q acest imputit!!! e o jigodie de om, un distrugator de suflete!!! lasa-l.... dak actualul prieten (de kre ti-am vb) nu-si cerea iertare pt tot si nu se intorcea la mn..... cu toata suferinta din lume kre am indurat-o in alea 3 sapt kt ne-am despartit, tot il lasam naibii.... asa hotarasem!! ce sa zic, mai multa bafta pe viitor!!! noi acum, avem ganduri mai serioase pe viitor, ce o vrea d-zeu!!

si nu uita ceva: dak esti bun, esti prost!! asa k sa facem bn sa nu le mai umblam atat in cornitze....
Suciu_Monica
Postat pe 28 Iunie 2010 18:27
Multi fac asta din prea mult bine, nu pt ca nu sunt impliniti... daca in 3 ani a tot fosta aja cu tine te sfatuiesc sa iti vezi de viata ta si sa ai grija sa nu mai faci o astfel de greseala pt ca: "lupul parul isi schimba dar naravul ba"...
Brunetzika89Nicoleta
Postat pe 29 Iunie 2010 10:31
ATA RUPTA SI INODATA NU O SA REZISTE NICIODATA, RUPE RELATIA CA NU VA TINE.
donn
Postat pe 3 August 2010 22:09
nu trebuie sa faci pe nimeni sa sufere chiar daca ti-a facut rau,estisadic(a),mai ales voit.
kudika183384
Postat pe 7 August 2010 16:43
nu trebuie sa faci pe nimeni sa sufere chiar daca ti-a facut rau,estisadic(a),mai ales voit.
kudika183384
Postat pe 7 August 2010 16:43
In primul rand nu poti sustine ca-l iubesti dar vrei sa-l faci sa sufere...Se bat cap in cap.Chiar daca el face ce face tu,spunand ca-l iubesti ii doresti sa fie fericit.Chiar si cu alta..Dar nu despre asta e vorba..Mi-am facut cont aici sa-ti spun o poveste despre o tipa ce-am cunoscut-o pe un alt forum.Era casatorita si ca si tine a surprins o conversatie pe un site,etc..etc.A ajuns sa vorbeasca cu el sub alt nick-name ,sa afle ce-l pasiona,nemultumea..ce cauta sufletul sau si invers(pt ca,daca ai scotoci pe acolo prin el ai vedea ca ai si tu nevoi nemarturisite)..Dupa un anumit timp comunicarea se mai rareste,isi face loc rutina si cum noi il cautam pe cel de la "inceputuri" probabil si lor le este dor de aceasta perioada..Dupa 4 luni s-au intalnit intr-o cafenea.El a ramas afis,crezand ca ea,sotia,a ajuns acolo intamplator si se gandea ce sa faca daca va veni cealalta...S-a asezat la masa lui,ii vedea agitatia si i-a zis "eu sunt Alice"Dintr-o relatie ce parea terminanta,au ajuns un cuplu de invidiat...Daca nu incerci sa privesti lucrurile si altfel ai solutia de a termina totul..Dar..cine-ti garanteaza ca nu vei face aceleasi greseli(pt ca intr-o relatie nu poate sa fie doar unul "ticalosul")si nu se va mai repeta?
Be_free
Postat pe 9 August 2010 09:32
De la: inna25, la data 2010-06-17 13:47:48
cum sa il fac sa sufere macar jumatate din cat sufar eu acum?/quote]
Ti se potriveste vorba aia: Spune-mi cu cine umbli sa iti spun cine esti.

Trist
battleofwits
Postat pe 14 Septembrie 2010 21:46
De la: all_the_love, la data 2010-06-19 13:03:01solutia e in felul urmator ...NIMENI NU FUGE DINTR-O RELATIE IMPLINITA ..poate ca are fanteyii pe care nu le poate impartasii cu tine, poate nu+l implinesti ..poate trebuie sa+ti deyvolti si tu simtul umorului...FAPTUL CA VREI SA-L FACI SA SUFERE arata ca NU IL IUBESTI ....esti demoniaca ..numai un demon vrea razbunare ..pe ce ..pe libertatea pe care si*-a permis sa si-o ia ...FAPTUL CA NU COMUNICATI SINCER UNUL CU ALTUL ... E SI VINA TA ..daca nu ai inteles pana acum ..GANDESTE MAI PROFUND inainte de a lua o deciyie ...MAI ALES DACA "crezi" ca-l iubesti


Are fantezii neimplinite? E ok,toti avem.Ce-ar fi sa facem toti ca el,atunci? Tu chiar vorbesti serios? Sa n pazeasca sfantul de cei ca tine.De ce n-a mers la fata sa vorbeasca deschis si sincer?A luat-o anapoda cu cea mai mare perversitate.Nu ma refer la sex virtual si siteuri porno dar de la fantezii neimplinite pana la a-ti denigra prietena in halul asta...fata are dreptate.A umilit-o in cel mai rau mod posibil si tu spui ca EA e demonica?! Ma lasi...
Draga inna...fa-i felul.Da-i o intalnire cu una din "fetele"cu care discuta de pe net.Sa fie intr-un hotel.Si plateste o gagica sa-l lase in fundu gol in camera si sa iasa,nu inainte te a-i face pozele de rigoare cu care apoi poti face ce vrei. ;)
blue_domes
Postat pe 15 Septembrie 2010 10:30
Buna tuturor!Am nevoie disperata de ajutor si apelez la voi,pt ca multi aveti experieenta si poate ma vti ajuta.Deci,am un prieten ma rog acum numai este iubitul meu.N.eam cunoscut in febuari anul trecut,el sa indragostit de mne,eu iam cam d at cu picioru.in fn.el a fost alatturi de mne pana in vara,cand am acceptat sa fiu cu el,si de atunci s.au cam racit lucrurile..deci cat lam respins,a fost ca un catelus.cand am acceptat,si credetima,eram si sunt indragostita de.a bineleea el,mia dat cu picioru.ideea e ca a plecat in strainatate ,am stat impreuna 2 luni desi e departe,si acum 1 luna ne.am despartit pentru ca il sufocam,in sensul ca nu eram in stare sa inteleg ca are nevoie de libertate acolo.sa terminat prea repede,nu il pot uia,am incercat lucrul asta!m.a mai cautat,dar a fost indiferent..decat asa de politete.fetelor,il veau inapoi! P.S.: orgoliul lui e nemasurabil,dar e capabil de sentimente
kudika335720
Postat pe 3 Decembrie 2010 22:37
De la: kudika335720, la data 2010-12-03 22:37:55Buna tuturor!Am nevoie disperata de ajutor si apelez la voi,pt ca multi aveti experieenta si poate ma vti ajuta.Deci,am un prieten ma rog acum numai este iubitul meu.N.eam cunoscut in febuari anul trecut,el sa indragostit de mne,eu iam cam d at cu picioru.in fn.el a fost alatturi de mne pana in vara,cand am acceptat sa fiu cu el,si de atunci s.au cam racit lucrurile..deci cat lam respins,a fost ca un catelus.cand am acceptat,si credetima,eram si sunt indragostita de.a bineleea el,mia dat cu picioru.ideea e ca a plecat in strainatate ,am stat impreuna 2 luni desi e departe,si acum 1 luna ne.am despartit pentru ca il sufocam,in sensul ca nu eram in stare sa inteleg ca are nevoie de libertate acolo.sa terminat prea repede,nu il pot uia,am incercat lucrul asta!m.a mai cautat,dar a fost indiferent..decat asa de politete.fetelor,il veau inapoi! P.S.: orgoliul lui e nemasurabil,dar e capabil de sentimente


Pai si ce vrei acum daca el ti-a zis ca nu te mai vrea?!
Sa-l omori?
A dat omul de " viataz" mai buna, poate vrea sa ramana acolo, resemneaza-te si da-i pace.
Nu a fost sa fie, cauta-ti altul.
Probabil ca esti posesiva si sufocanta......d-aia nici nu te mai vrea.
Pana nu te-a cunoscut a fost OK, dupa ce a vazut cum esti probabil ca omul a zis ca nu esti ceea ce-si doreste.
Asta-i viata......
stem_29
Postat pe 4 Decembrie 2010 00:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
E posibil sa nu pot sa iubesc? 19 De la: Diannnnnnna 10 Septembrie 2009 14:45
Cand trebuie sa consideri ca o relatie s-a incheiat? 11 De la: oana84onutza 15 Decembrie 2009 18:40
Cum as putea sa ii arat cat de mult il iubesc??? 15 De la: justme_4me 10 Noiembrie 2009 18:47
"De ce suportã femeile sexul de proastã calitate?" Articol 17 De la: pickard 27 Octombrie 2010 07:14
virginitate 12 De la: licuriciul_zapacit 8 Mai 2010 01:02