Setari Cookie-uri

Care dintre voi s-ar culca cu seful pt avantaje?

So... Care dintre voi ati fi foarte foarte amabile cu seful pt ca si el sa fie foarte foarte amabil cu voi cand apare un post liber?
anamaria_gold
Postat pe 17 Iunie 2010 15:35
vrei sa te facem sa te razgandesti cumva sau sa inaintezi cu ideea??!!!
eu una nu as face'o ....daca e sa fiu inaintata in grad macar sa fiu pentru meritele mele si nu pt o partida de sex ............acum fiecare dupa cum stie si cunoaste
sweet_heart
Postat pe 18 Iunie 2010 11:41
ai mustrari de constiinta....???
macar daca o faci cu sefu' fa-o ca e el sexy nu ca vrei o marire de salar...oricum ideea e total eronata
alina_constantin88
Postat pe 18 Iunie 2010 12:03
si crezi ca nu era de ajuns sa deschizi un singur topic ca sa pricepem ca tu faci asta?
oricum in afara de tine mai sunt si altele de teapa ta!
size_back
Postat pe 18 Iunie 2010 12:08
Oh, cunosc cazuri! Dar daca seful e atat de idiot incat sa promoveze pe criterii de desfacut picioare, nu pe criterii de competenta, prefer un post de executie, nu de conducere. Asta pentru ca ii pot face viata amara sefei promovate pe astfel de criterii, pe cand intr-un post mai sus mi-as lua suturi si dintr-o parte si din alta (pentru ca nu m-as culca cu seful pentru un post, nici sa fie 1,80m si cu abdomen in patratele).

Sorry, da' ce descrii tu se numeste prostitutie
kitty_krieger
Postat pe 18 Iunie 2010 13:16
bai,daca as fi barbat cu functie de conducere as f*** toate secretarele si toate fetisoarele care ar vrea o marire de salar sau un post mai bun...priveste partea buna a lucrurilor ...as scapa de problema...as f*** fete tinere si frumoase si GRATIS!!!
alina_constantin88
Postat pe 18 Iunie 2010 13:20
Noi ca femei ne chinuim de ceve vreme sa obtinem aceleasi drepturi ca barbatii, sa dovedim ca suntem competente, ca meritam posturi mai bune , ca meritam drept de vot, respect...etc.. si vine mandra ce dechide topicul acesta minunat si ne da inapoi pe toate... bv..felicitari... nu e de mirare ca unii barbati sunt misogini..e suficient sa dai peste cateva exemplare ca mandra noastra
anachronism
Postat pe 18 Iunie 2010 18:42
dar d c sa te culci cu sefu pt avantaje?? ai face asta doar daca nu esti suficient de buna sau nu stii cum sa obtii anumite avantaje in alt mod
albinutzza
Postat pe 25 Iunie 2010 16:29
nu stiu citi ani ai dar eu am invatat ca pentru ca sa te descurci ti-e de folos farmecul cca 15 min! Dupa aceea,insa,ar fi bine sa sti ceva!si dureaza ani sa cistigi increderea si doar citeva secinde sa o pierzi! Si mereu va fii vreo fufa care se va culca cu SEFUL si atunci.....
De asta sunt barbatii asa cum sunt !PENTRU CA ARE BALTA PESTE CUM ZIC EI!
SI SA STI CA UN BARBAT APRECIAZA SI -SI DORESTE CEEA CE NU POATE AVEA!
meea75_yahoo_com
Postat pe 25 Iunie 2010 16:35
depindeeeeee m-as culca cu seful dk este dragut dar nu neaparat sa imi ofere un post mai bun ci pur si simplu k mi-ar place de el ....imi plac barbatii mai invarsta....cu experienta ....nuju ce sa zik dk ai tupeu si ai sa stii cum sa conduci situatia dp fa-o dar dk nu ...stai cuminte
kudika201171
Postat pe 30 Iunie 2010 12:00
culca-te cu el ca te atrage......te excita nu pt a primi ceva in schimb.....si daca o faci si pt asta ......probl ta...cine suntem noi sa judecam...
fiecare face cum vrea si ce vrea........
dar fa-o cu cap.....
Celia_29
Postat pe 30 Iunie 2010 12:03
vai de mine cand vad scriu''salar'' si nu ''salariu'' innebunesc.on topic:sexul e o placere nu o modalitate de a obtine avantaje
marinaruxandra
Postat pe 7 Iulie 2010 20:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
job 7 De la: luchianramona 14 Decembrie 2010 10:07
TURTELE COPILARIEI DUREAZA MEREU??? 12 De la: kudika514482 16 Februarie 2013 19:32
taxe postale 2 De la: kitty_krieger 14 Iunie 2010 12:50
piscine bucuresti 1 De la: kudika132570 29 Iulie 2011 18:24
un film bun de vazut 2 De la: kudika_4506 27 Mai 2012 13:36