Setari Cookie-uri

par cret,extrem de cret:P

cine cunoaste metode eficiente de incretire a parului de la radacina..voluminos?nu as vrea sa apelez la serviciile"par permanent"
the_O
Postat pe 28 Iunie 2010 16:30
de bigudiuri mici, extrem de mici nu ai auzit?metode de incretit parul sunt dar nu te astepta sa iti tine cretii aia daca tu ai firul de par subtire, extrem de subtire si moale. spun din experienta proprie.
Shhh
Postat pe 28 Iunie 2010 17:20
De la: Shhh, la data 2010-06-28 17:20:05de bigudiuri mici, extrem de mici nu ai auzit?metode de incretit parul sunt dar nu te astepta sa iti tine cretii aia daca tu ai firul de par subtire, extrem de subtire si moale. spun din experienta proprie.



........ si doua tuburi de spuma si unul de fixativ
anastasia_m
Postat pe 28 Iunie 2010 17:22
De la: anastasia_m, la data 2010-06-28 17:22:58
De la: Shhh, la data 2010-06-28 17:20:05de bigudiuri mici, extrem de mici nu ai auzit?metode de incretit parul sunt dar nu te astepta sa iti tine cretii aia daca tu ai firul de par subtire, extrem de subtire si moale. spun din experienta proprie.



........ si doua tuburi de spuma si unul de fixativ


LOOOOOL doua tuburi de spuma si unul de fixativ??
metode ceva mai blande cu parul nu exista?
the_O
Postat pe 28 Iunie 2010 17:35
De la: the_O, la data 2010-06-28 17:35:53
De la: anastasia_m, la data 2010-06-28 17:22:58
De la: Shhh, la data 2010-06-28 17:20:05de bigudiuri mici, extrem de mici nu ai auzit?metode de incretit parul sunt dar nu te astepta sa iti tine cretii aia daca tu ai firul de par subtire, extrem de subtire si moale. spun din experienta proprie.



........ si doua tuburi de spuma si unul de fixativ


LOOOOOL doua tuburi de spuma si unul de fixativ??
metode ceva mai blande cu parul nu exista?



LOL.......NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


PS Poate iti iei o mama soacra si aia chiar te rezolva!!!!!!1
anastasia_m
Postat pe 28 Iunie 2010 17:42
io-te aici bigudiuri spirala
http://www.axelle.ro/Bigudiuri_Quick_Curly_12bset.htm
miss_darine
Postat pe 28 Iunie 2010 17:46
De la: anastasia_m, la data 2010-06-28 17:42:25
De la: the_O, la data 2010-06-28 17:35:53
De la: anastasia_m, la data 2010-06-28 17:22:58
De la: Shhh, la data 2010-06-28 17:20:05de bigudiuri mici, extrem de mici nu ai auzit?metode de incretit parul sunt dar nu te astepta sa iti tine cretii aia daca tu ai firul de par subtire, extrem de subtire si moale. spun din experienta proprie.



........ si doua tuburi de spuma si unul de fixativ


LOOOOOL doua tuburi de spuma si unul de fixativ??
metode ceva mai blande cu parul nu exista?



LOL.......NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU


PS Poate iti iei o mama soacra si aia chiar te rezolva!!!!!!1



au functionat la tine metodele astea?
the_O
Postat pe 29 Iunie 2010 10:05
eu stiu ca daca vreau par cret tre sa stau cuminte in banca mea!
nu de alta da mi se face paru in cap cat o banita!
size_back
Postat pe 29 Iunie 2010 10:08
e greu sa'ti faci parul cret singura acasa. hai sa zicem ca reusesti sa'ti pui bigudiurile singura dar cand ai sa le dai jos o sa'ti stea in toate directiile cretii. mai bine mergi la un salon pt prima data si iti faci acolo, vezi cum se procedeaza, vezi ce bigudiuri, spuma, si alte kkturi folosesc si dupa aia te incumeta si fa'ti acasa singura.
Shhh
Postat pe 29 Iunie 2010 10:11
De la: size_back, la data 2010-06-29 10:08:37eu stiu ca daca vreau par cret tre sa stau cuminte in banca mea!
nu de alta da mi se face paru in cap cat o banita!


the_O
Postat pe 29 Iunie 2010 10:40
De la: Shhh, la data 2010-06-29 10:11:15e greu sa'ti faci parul cret singura acasa. hai sa zicem ca reusesti sa'ti pui bigudiurile singura dar cand ai sa le dai jos o sa'ti stea in toate directiile cretii. mai bine mergi la un salon pt prima data si iti faci acolo, vezi cum se procedeaza, vezi ce bigudiuri, spuma, si alte kkturi folosesc si dupa aia te incumeta si fa'ti acasa singura.

Pai la mine nu este problema cu directionatul ca le directionez eu pana la urma doar ca nu reusesc sa l fac foarte cret.O sa mai incerc odata cu bigudiuri foarte mici si daca nu iese nimic incerc si la salon...
Multam!
the_O
Postat pe 29 Iunie 2010 10:44
sa-ti zic o chestie un pic cam ciudata,da functionala.o prietena de a mea care nu are parul foarte des si nici firul prea gros,si baga muuulta spuma in par apoi il facea cocolos cu mana asa:)) il incurca cat de tare putea(nu stiu cum sa iti explic altfel...)si il prindea in varful capului (un fel de coc toata cocoloseala aia) cu un elastic de par peste noapte,sau il usca cu feohnul....apoi il desfacea,il rasfira...dadea cu fixativ si rezultataul era ceva gen,par cret:)) adik onduleurile nu erau definite,dar parul era cu siguranta cret:)) poti sa incerci,eu am incercat o data dar am parul deja ondulat si la mine a stat fara probleme...
myaunik
Postat pe 10 Iulie 2010 15:43
NOU!! Tratament brazilian OrganiQ cu keratina - 100% natural - pentru indreptarea parului!! Cea mai inovativa,

revolutionara si sanatoasa aparitie in materie de ingrijirea parului, acum disponibil si la tine acasa !! Rezultate

uimitoare pana la 4 Luni !!Ai un par greu de aranjat? Petreci ore intregi chinuindu-te sa iti aranjezi parul dar iti

distrugi structura parului cu diferite aparate pentru indreptarea parului? Solutia este tratamentul brazilian cu

keratina, care iti va lasa parul drept, matasos, foarte stralucitor si cel mai important : SANATOS !! Parul tau va

arata ingrijit si aranjat chiar daca il lasi sa se usuce liber dupa ce il speli. Acest tratament este 100% organic,

fara chimicale, complet sigur si cu rezultate uimitoare !! Renuntati la indreptari chimice ale parului, la placa, la

timp pierdut cu indreptarea parului cu peria sau la banii cheltuiti la salon. Este cel mai potrivit pentru par

vopsit, decolorat, fara viata ! Pret complet tratament la domiciliu: 650RON ( Produse speciale pentru ingrijire dupa

tratament , pentru rezultate indelungate - sampon si balsam - incluse in pret ). Contact : ymirsy@yahoo.com
ymirsy
Postat pe 14 Martie 2011 13:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vopsea profesionala??? 24 De la: andreea_x 26 Aprilie 2016 23:08
Sa ma vopsesc? 19 De la: crazy_cat95 3 Iunie 2009 19:35
mica mea afacere..hmm :D 1 De la: stefana 25 Iunie 2009 16:29
Cresterea parului 14 De la: katwoman 14 Mai 2009 19:22
permanent 8 De la: balrog 14 Martie 2011 14:45