Setari Cookie-uri

Sexul anal... pareri pro si contra...

De la: miha_heartless, la data 2010-06-29 14:51:00am citit multe articole in legatura cu sexul anal si de aceea m-am horatat sa deschid acest topic! eu recunosc ca nu l-am incercat niciodata pana acum si sunt curioasa sa stiu si parerea voastra...
Cred ca nu esti normala la cap!Mergi la un bordel...
twincle
Postat pe 28 Iulie 2010 19:01
De la: twincle, la data 2010-07-28 19:01:58
Cred ca nu esti normala la cap!Mergi la un bordel...

sa se prostitueze, sau sa caute un prostituat?
miss_darine
Postat pe 28 Iulie 2010 19:05
De la: miss_darine, la data 2010-07-28 19:05:28
De la: twincle, la data 2010-07-28 19:01:58
Cred ca nu esti normala la cap!Mergi la un bordel...

sa se prostitueze, sau sa caute un prostituat?


Sa caute un prostituat care sa o ajute sa se prostitueze!
Barbie30
Postat pe 28 Iulie 2010 19:07
De la: miss_darine, la data 2010-07-28 19:05:28
De la: twincle, la data 2010-07-28 19:01:58
Cred ca nu esti normala la cap!Mergi la un bordel...

sa se prostitueze, sau sa caute un prostituat?
Cred ca are nevoie de amindoua!
twincle
Postat pe 28 Iulie 2010 19:37
FIECARE IN PATUL LUI FACE CE VREA ,CU CINE VREA,IN CE VREA...O SA EXPERIMENTEZI SI TU LUCRUL ACESTA LA UN MOMENT DAT...E BINE SA NU TE GRABESTI....E SI PLACERE,E SI DURERE...E ALTCEVA.
kudika227120
Postat pe 29 Iulie 2010 21:11
De la: kudika227120, la data 2010-07-29 21:11:05FIECARE IN PATUL LUI FACE CE VREA ,CU CINE VREA,IN CE VREA...O SA EXPERIMENTEZI SI TU LUCRUL ACESTA LA UN MOMENT DAT...E BINE SA NU TE GRABESTI....E SI PLACERE,E SI DURERE...E ALTCEVA.


uh... durere? sexul anal nu are voie sa implice durere. sunt zone sensibile. durerea inseamna ranirea lor. deci obligatoriu nu trebuie sa insemne durere.
leo_
Postat pe 30 Iulie 2010 08:54
De la: leo_, la data 2010-07-30 08:54:41
De la: kudika227120, la data 2010-07-29 21:11:05FIECARE IN PATUL LUI FACE CE VREA ,CU CINE VREA,IN CE VREA...O SA EXPERIMENTEZI SI TU LUCRUL ACESTA LA UN MOMENT DAT...E BINE SA NU TE GRABESTI....E SI PLACERE,E SI DURERE...E ALTCEVA.


uh... durere? sexul anal nu are voie sa implice durere. sunt zone sensibile. durerea inseamna ranirea lor. deci obligatoriu nu trebuie sa ins/emne durere.

ai incercat de esti asa sigur? prima data doare si sexul normal, deci ar fi culmea sa nu doara si cel anal putin...na hai sa nu fiu rea k poate ai tu tehnicile tale "nedureroase" k te pricepi cam la toate din cate zici :)
charlotte_sucks
Postat pe 31 Iulie 2010 13:09
De la: charlotte_sucks, la data 2010-07-31 13:09:31
De la: leo_, la data 2010-07-30 08:54:41
De la: kudika227120, la data 2010-07-29 21:11:05FIECARE IN PATUL LUI FACE CE VREA ,CU CINE VREA,IN CE VREA...O SA EXPERIMENTEZI SI TU LUCRUL ACESTA LA UN MOMENT DAT...E BINE SA NU TE GRABESTI....E SI PLACERE,E SI DURERE...E ALTCEVA.


uh... durere? sexul anal nu are voie sa implice durere. sunt zone sensibile. durerea inseamna ranirea lor. deci obligatoriu nu trebuie sa ins/emne durere.

ai incercat de esti asa sigur? prima data doare si sexul normal, deci ar fi culmea sa nu doara si cel anal putin...na hai sa nu fiu rea k poate ai tu tehnicile tale "nedureroase" k te pricepi cam la toate din cate zici :)


daca doare nu e ok, clar. cred ca totusi i-am contrazis in mod gresit pe cei de mai sus. e bine sa nu faceti! unii se distrug pe ei.
acum sigur ca am si eu metodele mele. in plus exista si multi lubrifianti mentolati specializati care ajuta. ce e drept costa cam de 5 ori mai mult decat produsele pentru sex normal, dar merita.

apropo, sexul normal doare doar cand esti virgina si cand ai cistita. ma refer in mod normal. in celelalte cazuri daca doare chiar si putin, ceva nu e ok deloc in pat.
leo_
Postat pe 1 August 2010 00:48
asa de curiozitate ca tot e simbata noaptea dintre barbatii astia de pe forum,voi v-ati pune curul la bataie?ca tot stiti ce ne doare si ce nu,faceti voi incercarea cu ,,materialul'' vostru si apoi sa ziceti ce va doare
utad
Postat pe 1 August 2010 00:55
De la: utad, la data 2010-08-01 00:55:27asa de curiozitate ca tot e simbata noaptea dintre barbatii astia de pe forum,voi v-ati pune curul la bataie?ca tot stiti ce ne doare si ce nu,faceti voi incercarea cu ,,materialul'' vostru si apoi sa ziceti ce va doare


intrebarea e stupida. si oricum exista destui care o fac. daca vrei intra pe gayromeo.com si cere feedback. asa esti si tu multumita si ne salvezi si pe noi de la un sacrificiu in numele stiintei.
leo_
Postat pe 1 August 2010 03:08
leo, dar exista o vorba: "ce tie nu-ti place, altuia nu-i face". Zicala asta e stupida si ea? Sau tu cum o intelegi?
soraderazboi
Postat pe 1 August 2010 03:09
De la: soraderazboi, la data 2010-08-01 03:09:20leo, dar exista o vorba: "ce tie nu-ti place, altuia nu-i face". Zicala asta e stupida si ea? Sau tu cum o intelegi?


"... decat daca ii place" :))

nu o inteleg pentru ca nu ma ghidez dupa ea. si, sincer sa iti spun, eu nici macar mana pe piciorul unei fete nu o fortez daca ea nu accepta. ca acum stiu sa ma fac acceptat e altceva :))
leo_
Postat pe 2 August 2010 10:32
De la: leo_, la data 2010-08-02 10:32:22
De la: soraderazboi, la data 2010-08-01 03:09:20leo, dar exista o vorba: "ce tie nu-ti place, altuia nu-i face". Zicala asta e stupida si ea? Sau tu cum o intelegi?


"... decat daca ii place" :))

nu o inteleg pentru ca nu ma ghidez dupa ea. si, sincer sa iti spun, eu nici macar mana pe piciorul unei fete nu o fortez daca ea nu accepta. ca acum stiu sa ma fac acceptat e altceva :))

miha_heartless
Postat pe 2 August 2010 12:10
eu zic ca nu-i treaba ca ea sa "accepte". multe accepta orice si barbatii sint foarte manipulatori. Intrebarea e daca ei chiar ii place. fara sa fie pentru ca crede ca tie iti place. cam asta s-ar numi sa-ti respecti patenera si nu oarecare placeti debile.

la asta se refera si intrebarea daca ti-ai pune curul la bataie.
Histria
Postat pe 2 August 2010 13:00
De la: hystria1, la data 2010-08-02 13:00:38eu zic ca nu-i treaba ca ea sa "accepte". multe accepta orice si barbatii sint foarte manipulatori. Intrebarea e daca ei chiar ii place. fara sa fie pentru ca crede ca tie iti place. cam asta s-ar numi sa-ti respecti patenera si nu oarecare placeti debile.

la asta se refera si intrebarea daca ti-ai pune curul la bataie.


exista multe femei carora le place. unele nu stiu, iar altele sunt educate din familie ca "asa nu", altele de societate ca numai prostituatele fac. afla de la mine, ca nu cunosc nici din auzite o femeie careia sa nu ii placa sexul anal, daca l-a facut cum trebuie de la inceput. daca cei 2 nu au fost atenti prima data sansele sa faca a doua oara sunt extrem de mici. apropo, eu nu cer nici macar sex normal, las lucrurile in voia lor. de ce crezi ca atunci cand nu am discutat inainte, o femeie accepta? de obicei in cazurile astea spune nu.

femeilor le place sexul mai mult decat barbatilor. trebuie doar sa stii sa apesi butonul potrivit la timpul potrivit.
leo_
Postat pe 2 August 2010 20:00
De la: miha_heartless, la data 2010-08-02 12:10:06
De la: leo_, la data 2010-08-02 10:32:22
De la: soraderazboi, la data 2010-08-01 03:09:20leo, dar exista o vorba: "ce tie nu-ti place, altuia nu-i face". Zicala asta e stupida si ea? Sau tu cum o intelegi?


"... decat daca ii place" :))

nu o inteleg pentru ca nu ma ghidez dupa ea. si, sincer sa iti spun, eu nici macar mana pe piciorul unei fete nu o fortez daca ea nu accepta. ca acum stiu sa ma fac acceptat e altceva :))

N-ati terminat inca acest subiect?Ma gindeam ca ati dat-o pe altceva....
twincle
Postat pe 3 August 2010 20:07
De la: leo_, la data 2010-08-02 20:00:16
De la: hystria1, la data 2010-08-02 13:00:38eu zic ca nu-i treaba ca ea sa "accepte". multe accepta orice si barbatii sint foarte manipulatori. Intrebarea e daca ei chiar ii place. fara sa fie pentru ca crede ca tie iti place. cam asta s-ar numi sa-ti respecti patenera si nu oarecare placeti debile.

la asta se refera si intrebarea daca ti-ai pune curul la bataie.


exista multe femei carora le place. unele nu stiu, iar altele sunt educate din familie ca "asa nu", altele de societate ca numai prostituatele fac. afla de la mine, ca nu cunosc nici din auzite o femeie careia sa nu ii placa sexul anal, daca l-a facut cum trebuie de la inceput. daca cei 2 nu au fost atenti prima data sansele sa faca a doua oara sunt extrem de mici. apropo, eu nu cer nici macar sex normal, las lucrurile in voia lor. de ce crezi ca atunci cand nu am discutat inainte, o femeie accepta? de obicei in cazurile astea spune nu.

femeilor le place sexul mai mult decat barbatilor. trebuie doar sa stii sa apesi butonul potrivit la timpul potrivit.



sigur sint carora le place. poate mai multe cum zici tu, daca ar face-o bine s-ar simti chiar misto din pdv fizic. motivul insa pentru care cele mai multe nu sint atrase de asa ceva nu este legat de educatie. legat de educatie e mai degraba tendinta de a introduce practica asta ca ceva normal. motivul pentru care femeile sint reticente este pur si simplu pentru ca nu este natural. e legat de instinct. instinctul se poate prelucra, dar totdeauna raman niste elemente la baza. or sa fie intotdeauna niste aventuriere care vor incerca totul si pentru care chestia de instict nu prezinta importanta - de exemplu no-limiturile de la japonezi(e) - dar pentru marea parte nu e un interes sa calce barierele biologice. e o chestie de echilibru personal la urma urmei.



cat despre ca femeilor le place sexul mai mult decat barbatilor, orice incurajare e binevenita. a nu se confunda insa place cu a vrea. or sa zica intotdeauna ce misto a fost dar nu vin si cer mai des
Histria
Postat pe 4 August 2010 11:33
De la: hystria1, la data 2010-08-04 11:33:13
De la: leo_, la data 2010-08-02 20:00:16
De la: hystria1, la data 2010-08-02 13:00:38eu zic ca nu-i treaba ca ea sa "accepte". multe accepta orice si barbatii sint foarte manipulatori. Intrebarea e daca ei chiar ii place. fara sa fie pentru ca crede ca tie iti place. cam asta s-ar numi sa-ti respecti patenera si nu oarecare placeti debile.

la asta se refera si intrebarea daca ti-ai pune curul la bataie.


exista multe femei carora le place. unele nu stiu, iar altele sunt educate din familie ca "asa nu", altele de societate ca numai prostituatele fac. afla de la mine, ca nu cunosc nici din auzite o femeie careia sa nu ii placa sexul anal, daca l-a facut cum trebuie de la inceput. daca cei 2 nu au fost atenti prima data sansele sa faca a doua oara sunt extrem de mici. apropo, eu nu cer nici macar sex normal, las lucrurile in voia lor. de ce crezi ca atunci cand nu am discutat inainte, o femeie accepta? de obicei in cazurile astea spune nu.

femeilor le place sexul mai mult decat barbatilor. trebuie doar sa stii sa apesi butonul potrivit la timpul potrivit.



sigur sint carora le place. poate mai multe cum zici tu, daca ar face-o bine s-ar simti chiar misto din pdv fizic. motivul insa pentru care cele mai multe nu sint atrase de asa ceva nu este legat de educatie. legat de educatie e mai degraba tendinta de a introduce practica asta ca ceva normal. motivul pentru care femeile sint reticente este pur si simplu pentru ca nu este natural. e legat de instinct. instinctul se poate prelucra, dar totdeauna raman niste elemente la baza. or sa fie intotdeauna niste aventuriere care vor incerca totul si pentru care chestia de instict nu prezinta importanta - de exemplu no-limiturile de la japonezi(e) - dar pentru marea parte nu e un interes sa calce barierele biologice. e o chestie de echilibru personal la urma urmei.



cat despre ca femeilor le place sexul mai mult decat barbatilor, orice incurajare e binevenita. a nu se confunda insa place cu a vrea. or sa zica intotdeauna ce misto a fost dar nu vin si cer mai des


sexul anal este doar o alternativa care sa pigmenteze viata sexuala a unui cuplu. asta nu inseamna ca e menit sa inlocuiasca pe cel normal si nici sa devina mai frecvent, pentru ca frecventa lui creaza probleme de sanatate.
insa eu tot timpul am acordat mai multa atentie femeilor care urca in pat cu conceptia "incerc orice macar o data". simt ca nu le e indiferent faptul ca pe mine ma tenteaza ceva. pe de alta parte imi fac si viata mai usoara. mai multe genuri de sex, mai greu se instaureaza rutina. si ce e mai neplacut sa auzi decat o femeie care se plange ca ea nu se simte bine in pat, desi toata viata ei a testat decat doua pozitii. in plus, in cazul meu, stiu ca o duc la orgasm in genul asta fara sa ma chinuiesc prea mult (si cu sanse de 100%) atunci cand sunt si eu obosit sau stresat (fiecaruia i se intampla), iar ea are chef de joaca.
leo_
Postat pe 4 August 2010 16:20
De la: miha_heartless, la data 2010-06-29 14:51:00am citit multe articole in legatura cu sexul anal si de aceea m-am horatat sa deschid acest topic! eu recunosc ca nu l-am incercat niciodata pana acum si sunt curioasa sa stiu si parerea voastra...


e cea mai scarboasa chesite. si gandeste te ce probleme vei avea cand vei merge la wc. citeste mai mult pe net despre tema asta
angelradios
Postat pe 8 August 2010 15:08
Barbatii fac sex anal cu femeile care au vaginul cat o galeata si ca sa simta si ei ceva leo baga in fund.

4FUN
Postat pe 10 August 2010 20:27
De la: leo_, la data 2010-08-04 16:20:33
De la: hystria1, la data 2010-08-04 11:33:13
De la: leo_, la data 2010-08-02 20:00:16
De la: hystria1, la data 2010-08-02 13:00:38eu zic ca nu-i treaba ca ea sa "accepte". multe accepta orice si barbatii sint foarte manipulatori. Intrebarea e daca ei chiar ii place. fara sa fie pentru ca crede ca tie iti place. cam asta s-ar numi sa-ti respecti patenera si nu oarecare placeti debile.

la asta se refera si intrebarea daca ti-ai pune curul la bataie.


exista multe femei carora le place. unele nu stiu, iar altele sunt educate din familie ca "asa nu", altele de societate ca numai prostituatele fac. afla de la mine, ca nu cunosc nici din auzite o femeie careia sa nu ii placa sexul anal, daca l-a facut cum trebuie de la inceput. daca cei 2 nu au fost atenti prima data sansele sa faca a doua oara sunt extrem de mici. apropo, eu nu cer nici macar sex normal, las lucrurile in voia lor. de ce crezi ca atunci cand nu am discutat inainte, o femeie accepta? de obicei in cazurile astea spune nu.

femeilor le place sexul mai mult decat barbatilor. trebuie doar sa stii sa apesi butonul potrivit la timpul potrivit.



sigur sint carora le place. poate mai multe cum zici tu, daca ar face-o bine s-ar simti chiar misto din pdv fizic. motivul insa pentru care cele mai multe nu sint atrase de asa ceva nu este legat de educatie. legat de educatie e mai degraba tendinta de a introduce practica asta ca ceva normal. motivul pentru care femeile sint reticente este pur si simplu pentru ca nu este natural. e legat de instinct. instinctul se poate prelucra, dar totdeauna raman niste elemente la baza. or sa fie intotdeauna niste aventuriere care vor incerca totul si pentru care chestia de instict nu prezinta importanta - de exemplu no-limiturile de la japonezi(e) - dar pentru marea parte nu e un interes sa calce barierele biologice. e o chestie de echilibru personal la urma urmei.



cat despre ca femeilor le place sexul mai mult decat barbatilor, orice incurajare e binevenita. a nu se confunda insa place cu a vrea. or sa zica intotdeauna ce misto a fost dar nu vin si cer mai des


sexul anal este doar o alternativa care sa pigmenteze viata sexuala a unui cuplu. asta nu inseamna ca e menit sa inlocuiasca pe cel normal si nici sa devina mai frecvent, pentru ca frecventa lui creaza probleme de sanatate.
insa eu tot timpul am acordat mai multa atentie femeilor care urca in pat cu conceptia "incerc orice macar o data". simt ca nu le e indiferent faptul ca pe mine ma tenteaza ceva. pe de alta parte imi fac si viata mai usoara. mai multe genuri de sex, mai greu se instaureaza rutina. si ce e mai neplacut sa auzi decat o femeie care se plange ca ea nu se simte bine in pat, desi toata viata ei a testat decat doua pozitii. in plus, in cazul meu, stiu ca o duc la orgasm in genul asta fara sa ma chinuiesc prea mult (si cu sanse de 100%) atunci cand sunt si eu obosit sau stresat (fiecaruia i se intampla), iar ea are chef de joaca.


sint cateva tehnici "naturale" care permit sa ai placere din ce in ce mai mult si intr-o relatie de lunga durata. de fapt, in timp lucrurile evolueaza putin ca la scoala, devine din ce in ce mai intens, ajungi sa dai partenerei mai multe orgasme in sesiuni "naturale" lungi care poti sa fii sigur ca nu sint plictisitoare. asta-i calea de mijloc. poate ca in relatiile de f scurta durata sau care nu implica prea multa chimie - 1night-uri de xemplu, cineva sa simta nevoia de scurtaturi, dar mai devreme sau mai tarziu, pentru femei nu e ceva satisfacator.
Histria
Postat pe 10 August 2010 22:50
De la: 4FUN, la data 2010-08-10 20:27:12Barbatii fac sex anal cu femeile care au vaginul cat o galeata si ca sa simta si ei ceva leo baga in fund.




barbatii prosti da, pentru ca nu iti trebuie mai mult de zeama de la o lamaie sa strangi vaginul la cat iti trebuie (apropo, aia neeperimentati nu incercati asta acasa).
femeile proaste au vaginul cat o galeata pentru ca exista atatea tehnici tantra pentru controlarea muschilor vaginali incat studiezi la ele o viata si mai sunt si la un click distanta, nu trebuie sa cutreieri tibetul pentru ele.

sexul anal se face pentru cu totul altceva. pentru diversitate, anularea rutinei, alte tipuri de orgasme, pentru a duce sexualitatea la noi limite, pentru ca barbatul sa nu caute pe alta care i-ar satisface fantezia, pentru a da o alta conotatie intimitatii dintre doua persoane.

sexul anal se face din timpuri antice, are o singura contraindicatie zic eu... nu trebuie facut de oameni saraci sau saraci cu duhul. de asta si kama sutra era destinata nobililor.
leo_
Postat pe 10 August 2010 23:05
De la: hystria1, la data 2010-08-10 22:50:16
sint cateva tehnici "naturale" care permit sa ai placere din ce in ce mai mult si intr-o relatie de lunga durata. de fapt, in timp lucrurile evolueaza putin ca la scoala, devine din ce in ce mai intens, ajungi sa dai partenerei mai multe orgasme in sesiuni "naturale" lungi care poti sa fii sigur ca nu sint plictisitoare. asta-i calea de mijloc. poate ca in relatiile de f scurta durata sau care nu implica prea multa chimie - 1night-uri de xemplu, cineva sa simta nevoia de scurtaturi, dar mai devreme sau mai tarziu, pentru femei nu e ceva satisfacator.


cate femei care au facut asta ti-au spus ca nu e satisfacator?
leo_
Postat pe 10 August 2010 23:07
De la: 4FUN, la data 2010-08-10 20:27:12Barbatii fac sex anal cu femeile care au vaginul cat o galeata si ca sa simta si ei ceva leo baga in fund.



Noroc ca al tau e curbat in jos si nu ai probleme de genul asta...
Calin_
Postat pe 11 August 2010 09:17
De la: Calin_, la data 2010-08-11 09:17:00
De la: 4FUN, la data 2010-08-10 20:27:12Barbatii fac sex anal cu femeile care au vaginul cat o galeata si ca sa simta si ei ceva leo baga in fund.



Noroc ca al tau e curbat in jos si nu ai probleme de genul asta...



o fi si asta un secret

leo :eu nu stau sa fac experiente pe 100 de persoane ca sa iasa ceva concludent. citeste si tu pe forumuri si o sa ai raspunsul exact. iti repet, nu e vorba de placerea fizica, ci de reactia emotiva, nu oricine e capabil sa o ia la fund si sa simta ca a facut ceva normal
Histria
Postat pe 11 August 2010 16:51
De la: hystria1, la data 2010-08-11 16:51:20
De la: Calin_, la data 2010-08-11 09:17:00
De la: 4FUN, la data 2010-08-10 20:27:12Barbatii fac sex anal cu femeile care au vaginul cat o galeata si ca sa simta si ei ceva leo baga in fund.



Noroc ca al tau e curbat in jos si nu ai probleme de genul asta...



o fi si asta un secret

leo :eu nu stau sa fac experiente pe 100 de persoane ca sa iasa ceva concludent. citeste si tu pe forumuri si o sa ai raspunsul exact. iti repet, nu e vorba de placerea fizica, ci de reactia emotiva, nu oricine e capabil sa o ia la fund si sa simta ca a facut ceva normal


omule, pe forumuri de obicei sunt multi care isi dau cu parerea si nu au facut nici macar sex normal. unii sunt virgini.
leo_
Postat pe 11 August 2010 21:52
Cautam persoane atat fete cat si baieti cu varsta cuprinsa intre 16 si 40 de ani pentru interpretari roluri scurte/secventiale in diferite filme si reclame. Poate fi o buna trambulina pt lansarea in televiziune CV si cateva foto recente la intactcasting@gmail.com
Livia_intactmedia
Postat pe 26 Noiembrie 2012 02:01
De la: Livia_intactmedia, la data 2012-11-26 02:01:14Cautam persoane atat fete cat si baieti cu varsta cuprinsa intre 16 si 40 de ani pentru interpretari roluri scurte/secventiale in diferite filme si reclame. Poate fi o buna trambulina pt lansarea in televiziune CV si cateva foto recente la intactcasting@gmail.com


Ce nebuna esti!?Macar s-a inscris cineva?
Titanika
Postat pe 26 Noiembrie 2012 06:50
Bai nu am crezut sa sunt Multi oameni de genul asta in Romania dar vad ca sunt App am vazut ceva de genul un coment ca la 40 de ani porti pampers Dar cine a scris asa ceva probabil ori e deplasat mintal ori trebuie sa mearga la un control repede. App de sexul anal Sunt foarte multe cupluri care fac asa ceva desi niciodata nu o sa vina cineva sa iti zica Da am facut PT ca asa e lumea mai bine sa rada de ALtcineva Decat de el Nu e ceva periculos cum sa spus E adevarat nu trebuie sa faci abuz de asa ceva 1-2 pe Luna e suficient poti incerca doar asa te vei convinge cum e trebuie multa rabdare si mult lubrifiant Si chiar o jucarie mica anal de la un sex shop ar fi indicat. App Pt cei care Ati lasat comenturi Uni Chiar au raspuns frumos la intrebarea fete'i dar uni lasa de dorit poate chiar si voi faceti sex anal dar aici mai bine radeti Nu e frumos pacat ca avem asa oameni Pe viitor mai bine ajutati o pers nu faceti pe destepti
kudika_20032
Postat pe 10 Martie 2013 10:42
De unde esti..te ajut eu sa incerci ?
Alin_Florescu_1
Postat pe 13 Martie 2013 09:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex fara prejudecati 62 De la: krysty2000 27 Iulie 2010 12:07
Prietenul meu vrea sa facem dragoste prea des??? 56 De la: fatuk_me 28 Iulie 2009 00:55
jucarii pt fetitzee:) 38 De la: amr2009 22 Aprilie 2009 09:55
follow this link and see where it takes you 6 De la: kitty_krieger 27 Aprilie 2010 14:14
am nevoie de o parere ! 158 De la: pisibroasca 12 Februarie 2010 17:26