Setari Cookie-uri

M-am indragostit nebuneste de amantul meu

VREAU RASPUNSURI SUNT INDRAGOSTITA NEBUNESTE DE UN BARBAT SUNT CASATORITA DE 20 DE ANI SI CARE VREA SA FACEM DRAGOSTE IN PARC VOI CE PARERE AVETI
kudika183384
Postat pe 31 Iulie 2010 18:37
De la: geo_reincarcat_iara, la data 2010-07-28 21:15:17
De la: rosalia69, la data 2010-07-28 21:03:29 eu traiescc o drama asemanatoare si simt nevoia sa ma descarc cumva,la mine problema e ca deja am diuvortat iar iubitul meu amana sa faca acelas lucru cu sotia lui si nici copii nu au...........eu plang in fiecare seara iar el sta in continuare cu sotia iar mie imi spune ca ma iubeste...............


rosalio, nu mai planje si cauta-ti unu' liber!
ca uite asa te duce si cu vorba si cu ciucurelu'.

si eu am o drama sotul meu a uitat cum se numeste si acum bantuie de nebun prin parcuri ajutati-ma sa-l gasesc
yumy
Postat pe 31 Iulie 2010 18:37
De la: kudika183384, la data 2010-07-31 18:37:08VREAU RASPUNSURI SUNT INDRAGOSTITA NEBUNESTE DE UN BARBAT SUNT CASATORITA DE 20 DE ANI SI CARE VREA SA FACEM DRAGOSTE IN PARC VOI CE PARERE AVETI

si ce parere vrei?
yumy
Postat pe 31 Iulie 2010 18:38
... si acum ... HITUL verii ... dedicatie tuturor femeilor ... usurele ... de la AMANTUL lor ...






http://www.youtube.com/watch?v=XCnp-FhjtYM






.. refren - beiii, sa cam incins ...
marco918
Postat pe 31 Iulie 2010 18:45
... scuze ... refren - beiii, sa cam incins ...
marco918
Postat pe 31 Iulie 2010 18:46
... scuze ...
marco918
Postat pe 31 Iulie 2010 18:47
De la: kudika183384, la data 2010-07-31 18:37:08VREAU RASPUNSURI SUNT INDRAGOSTITA NEBUNESTE DE UN BARBAT SUNT CASATORITA DE 20 DE ANI SI CARE VREA SA FACEM DRAGOSTE IN PARC VOI CE PARERE AVETI


Ce parere avem despre ce? Daca sa faci dragoste in parc sau nu? Tu cam ce-ai crede? Dupa 20 de ani te nemultumeste sotul si ti-ai gasit altul mai potent si cu idei mai trasnite? Da' in tramvai, la ora de varf, nu vrea?
kitty_na
Postat pe 31 Iulie 2010 19:03
... de ce nu ? ... se simte atit de ''iubita'' incit nu mai conteaza ...
marco918
Postat pe 31 Iulie 2010 19:08
De la: marco918, la data 2010-07-31 18:45:43... si acum ... HITUL verii ... dedicatie tuturor femeilor ... usurele ... de la AMANTUL lor ...






http://www.youtube.com/watch?v=XCnp-FhjtYM






.. refren - beiii, sa cam incins ...


Nein ! Asta e melodia : http://www.youtube.com/watch?v=b5paJp4BUDA
Summer_
Postat pe 31 Iulie 2010 20:11
de ce nu?cancerul de col uterin e in floare,spor la treaba, cit mi multi barbati
justmetraian
Postat pe 1 August 2010 22:00
De la: kitty_na, la data 2010-07-31 19:03:10
De la: kudika183384, la data 2010-07-31 18:37:08VREAU RASPUNSURI SUNT INDRAGOSTITA NEBUNESTE DE UN BARBAT SUNT CASATORITA DE 20 DE ANI SI CARE VREA SA FACEM DRAGOSTE IN PARC VOI CE PARERE AVETI


Ce parere avem despre ce? Daca sa faci dragoste in parc sau nu? Tu cam ce-ai crede? Dupa 20 de ani te nemultumeste sotul si ti-ai gasit altul mai potent si cu idei mai trasnite? Da' in tramvai, la ora de varf, nu vrea?


Stii ce inseamana de regula toana asta a lui ? Ca e un mitocan , care nu ar duce-o nici macar la un suc, ca nu vrea complicatii, doar s-o cotzaie ca pe o catzea in parc .De dus la un hotel sau la munte , ce sa mai vorbim .
La unii indivizi fanteziile astea au un substrat misogin cam intotdeauna.

Postat pe 1 August 2010 23:06
De la: , la data 2010-06-30 13:19:19Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa.
As vrea sa aud pareri, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!


O relatie complicata si foarte banala , ca multe altele .Omul cand se plictiseste isi cauta de lucru.....manual de regula .Nu merita nici o parere.

Postat pe 1 August 2010 23:08
De la: kitty_na, la data 2010-07-31 19:03:10
De la: kudika183384, la data 2010-07-31 18:37:08VREAU RASPUNSURI SUNT INDRAGOSTITA NEBUNESTE DE UN BARBAT SUNT CASATORITA DE 20 DE ANI SI CARE VREA SA FACEM DRAGOSTE IN PARC VOI CE PARERE AVETI


Ce parere avem despre ce? Daca sa faci dragoste in parc sau nu? Tu cam ce-ai crede? Dupa 20 de ani te nemultumeste sotul si ti-ai gasit altul mai potent si cu idei mai trasnite? Da' in tramvai, la ora de varf, nu vrea?
Cred ca de la soare ti se trage,prea mult soare in cap,iti topeste neuromii!!!!!!femeie!!!!!!!!,consulta mai bine un doctor,decat sa ceri sfaturi prostesti!!!!!!!!!!!
amalia69
Postat pe 2 August 2010 16:24
De la: , la data 2010-06-30 13:19:19Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa.
As vrea sa aud pareri, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!


daca martalogul de acasa da rateuri,da-i inainte......consider ca toti avem dreptul la fericire pe lumea asta. daca cel de acasa nu se sinchiseste,sa fie sanatos. civilizat ar fi un divort dupa care,abea atunci incepute cautarile.....dar cu totii stim ca e greu sa dai martalogul din mana pentru cel dion parc....asa ca,macar incearca pe cel din parc si vezi cum iese
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 2 August 2010 16:41
De la: scorpio67, la data 2010-08-01 23:08:35
De la: , la data 2010-06-30 13:19:19Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa.
As vrea sa aud pareri, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!


O relatie complicata si foarte banala , ca multe altele .Omul cand se plictiseste isi cauta de lucru.....manual de regula .Nu merita nici o parere.


e usor sa judecam dar nu stim prin ce conjuncturi au ajuns la 20 de ani de nefericire si banalitate. oameni buni, E VIATA SCURTA DUPA 20 DE ANI,E GREU SA TAI IN CARNE VIE,IN SPATELE MINTII MULTI AM AVEA NEVOIE DE UN IMPULS,un sut in fund ca sa putem merge inainte.
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 2 August 2010 16:43
De la: mitica_1, la data 2010-08-02 16:43:58
De la: kitty_na, la data 2010-07-31 19:03:10
De la: kudika183384, la data 2010-07-31 18:37:08VREAU RASPUNSURI SUNT INDRAGOSTITA NEBUNESTE DE UN BARBAT SUNT CASATORITA DE 20 DE ANI SI CARE VREA SA FACEM DRAGOSTE IN PARC VOI CE PARERE AVETI




Ce parere avem despre ce? Daca sa faci dragoste in parc sau nu? Tu cam ce-ai crede? Dupa 20 de ani te nemultumeste sotul si ti-ai gasit altul mai potent si cu idei mai trasnite? Da' in tramvai, la ora de varf, nu vrea?








Intai divorteaza si dupa aceea puteti sa o puneti si intr-un copac , altfel vei fii toata viata o cu-rv-a , o parasuta , un gunoi intr-o relatie falsa langa o "buturuga" de barbat


asa se mint toti cei ce nu-si f.t femeile cate 20 de ani....tipic raspuns si judecata de ignorant mitocan.....

daca nu mai am chef de o femeie,daca nu am copii cu ea ,daca nu-mi mai vine sa o alerg prin pat, O LAS EU!!!! inainte sa ajunga sa si-o traga prin copaci sau sa urce pe pereti. orice mitocan i-si varsa frustrarile provocate de impotenta si lene si comoditate si lipsa de interes pe femeie tipand"curvo,panaramo,gunoiuleeee" . dar adanc in suflet,ei stiu ca din cauza lor a ajuns femeia sa urce in pomi cu tarzan .
orice dobitoc prefera sa tina o femeie aiurea pe langa el ca sa aibe camasi calcate,chiftele facute si cine stie ce mare curatenie facuta prin casa. femeia,la fel ca si masina....trebuie sa primeasca tot ce are nevoie pentru a sta langa tine. in m,asina daca nu bagi ulei,daca nu schimbi curele,daca nu mergi cu grija,daca nu ai grija unde o parchezi.....o pierzi,se alege prafu!!!! femeia la fel...daca nu o fu-i,daca nu-i zambesti,daca nu mai aduci o floare acasa din cand in cand,daca te ridici ca bou de la masa si lasi farfuria acolo cate 20 de ani in continuu,se saturaaaaa. cat vreti sa fa frece raha.ii de pe chiloti si sa va asculte basini..le aiurea?????

adunatura de mitocani,parveniti,libidinosi

am toata certitudinea ca dupa ce am spus unor prosti ca sunt prosti si judeca aiurea, voi avea o multime de dusmani noi pe lumea asta.... ( cand spui unui om prost ca a gresit,ti-l faci dusman,cand spui unui destept ,i-ti multumeste)
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 2 August 2010 16:59
aldracu sa fiu daca nu ar fi atatia idioti,ignoranti,basinosi,nespalati,prosti,libidinosi,mitocani, BAIETII CA MINE AR FI NEFUTUTI NOROC CU NEVESTELE VOASTRE CARE VIN SI SCHELALAIE CU NOI CARE STIM SA VORBIM FRUMOS,SA FIM ATENTI,SA APRINDEM LUMANARELE,SA DESFACEM UN VIN BUN( IN LOCUL PALINCII LU TATATIA).

TRAIASCA MARTALOGII SI NEVESTELE LOR
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 2 August 2010 17:03
IL IUBESC MULT...........FFFFFFFFFOARTEEEEEEEE MULTTTTTTTTTTTTTTT
kudika183384
Postat pe 3 August 2010 00:12
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-08-02 17:03:48aldracu sa fiu daca nu ar fi atatia idioti,ignoranti,basinosi,nespalati,prosti,libidinosi,mitocani, BAIETII CA MINE AR FI NEFUTUTI NOROC CU NEVESTELE VOASTRE CARE VIN SI SCHELALAIE CU NOI CARE STIM SA VORBIM FRUMOS,SA FIM ATENTI,SA APRINDEM LUMANARELE,SA DESFACEM UN VIN BUN( IN LOCUL PALINCII LU TATATIA).

TRAIASCA MARTALOGII SI NEVESTELE LOR






... angelino ... nu te bucura degeaba ... ''martalogii'' au de obicei neveste pe masura ... si nu sint stilul tau ... tu pompezi scursuri simple care fug de plictiseala nu de dorul luminarilor si a vinului tau ... curvistine care se cred prea evoluate ca sa stea pe centura ... si care se folosesc pe tine pentru ca le esti mai la indemina ...

... ar fi interesant sa stii ce spun, in realitate, despre tine dupa ce se plictisesc de dulcegariile tale ... hai sa fim seriosi cine naiba asteapta ceva de la un ... frizer ... pina te insori poti visa ce vrei ... dupa ... o sa isi dea seama nevasta-ta ca si tu esti un martalog si isi va cauta altul prin vecini ...


marco918
Postat pe 3 August 2010 01:21
De la: marco918, la data 2010-08-03 01:21:40
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-08-02 17:03:48aldracu sa fiu daca nu ar fi atatia idioti,ignoranti,basinosi,nespalati,prosti,libidinosi,mitocani, BAIETII CA MINE AR FI NEFUTUTI NOROC CU NEVESTELE VOASTRE CARE VIN SI SCHELALAIE CU NOI CARE STIM SA VORBIM FRUMOS,SA FIM ATENTI,SA APRINDEM LUMANARELE,SA DESFACEM UN VIN BUN( IN LOCUL PALINCII LU TATATIA).

TRAIASCA MARTALOGII SI NEVESTELE LOR






... angelino ... nu te bucura degeaba ... ''martalogii'' au de obicei neveste pe masura ... si nu sint stilul tau ... tu pompezi scursuri simple care fug de plictiseala nu de dorul luminarilor si a vinului tau ... curvistine care se cred prea evoluate ca sa stea pe centura ... si care se folosesc pe tine pentru ca le esti mai la indemina ...

... ar fi interesant sa stii ce spun, in realitate, despre tine dupa ce se plictisesc de dulcegariile tale ... hai sa fim seriosi cine naiba asteapta ceva de la un ... frizer ... pina te insori poti visa ce vrei ... dupa ... o sa isi dea seama nevasta-ta ca si tu esti un martalog si isi va cauta altul prin vecini ...




frustrarile incep sa iasa la suprafata
angelo_micnegrusiurat
Postat pe 3 August 2010 11:33
il iubesc mai mult ca pe sot
kudika183384
Postat pe 4 August 2010 01:59
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-08-02 16:43:40
De la: scorpio67, la data 2010-08-01 23:08:35
De la: , la data 2010-06-30 13:19:19Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa.
As vrea sa aud pareri, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!


O relatie complicata si foarte banala , ca multe altele .Omul cand se plictiseste isi cauta de lucru.....manual de regula .Nu merita nici o parere.


e usor sa judecam dar nu stim prin ce conjuncturi au ajuns la 20 de ani de nefericire si banalitate. oameni buni, E VIATA SCURTA DUPA 20 DE ANI,E GREU SA TAI IN CARNE VIE,IN SPATELE MINTII MULTI AM AVEA NEVOIE DE UN IMPULS,un sut in fund ca sa putem merge inainte.


Nu judec pe nimeni , au ajuns asa pentru s-au complacut intr-o situatie de compromis fara sa faca nimic .De la sine nu vine nimic.

Postat pe 4 August 2010 21:27
De la: kudika183384, la data 2010-08-04 01:59:19 il iubesc mai mult ca pe sot


Iaca , desparte-te de sot si du-te dupa amant .Asta e o solutie de bun simt.

Postat pe 4 August 2010 21:28
pai amantul e insurat.... sau nu???
daca e insurat cum sa se duca dupa el????
voi vorbiti ca sa dai divort... care dintre voi are 20 de ani de casnicie?
stii cum e sa dai divort, sa faci partaj, si dupa munca de o viata, sa ramai sa nu ai unde locui... oare e usor sa faci rate la banca la 45-50 de ani pentru o casa? Si nici conditiile de credit nu le intrunesti?
Nu-i usor in Romania sa iti schimbi viata cand veniturile sunt cum sunt.
Cer_instelat
Postat pe 4 August 2010 22:35
De la: kudika183384, la data 2010-08-04 01:59:19 il iubesc mai mult ca pe sot


Antrenamentul asta cu sarituri o sa te ajute in parc sa sari in copaci si nu numai...!
Barbie30
Postat pe 4 August 2010 22:38
De la: Barbie30, la data 2010-08-04 22:38:17
De la: kudika183384, la data 2010-08-04 01:59:19 il iubesc mai mult ca pe sot


Antrenamentul asta cu sarituri o sa te ajute in parc sa sari in copaci si nu numai...!

suta de metri garduri
miss_darine
Postat pe 4 August 2010 22:51
De la: miss_darine, la data 2010-08-04 22:51:07
De la: Barbie30, la data 2010-08-04 22:38:17
De la: kudika183384, la data 2010-08-04 01:59:19 il iubesc mai mult ca pe sot


Antrenamentul asta cu sarituri o sa te ajute in parc sa sari in copaci si nu numai...!

suta de metri garduri

miss unde te-ai mutat???
clau19
Postat pe 4 August 2010 23:01
De la: scorpio67, la data 2010-08-04 21:27:11
De la: angelo_micnegrusiurat, la data 2010-08-02 16:43:40
De la: scorpio67, la data 2010-08-01 23:08:35
De la: , la data 2010-06-30 13:19:19Intr-un moment mai delicat al vietii mele am cunoscut un barbat. Sunt casatorita, n-am copii, iar cu sotul meu relatia nu merge de foarte mut timp.....in ce ma priveste, as putea spune ca am incercat tot posibilul sa fac sa mearga acest raport...... fara rezultate......am obosit.
De ceva timp am cunoscut un barbat, chiar deosebit si care are calitatile pe care mi-as fi dorit sa le aiba sotul meu. M-am indragostit nebuneste de acest barbat, iar aceste sentmente mi-au dat viata peste cap. El este casatorit, are doi copii, dar nici el nu are o situatie prea buna in casa.
As vrea sa aud pareri, in special de la persoane (femei, barbati) care au trecut prin asa ceva.
NU puneti etichete!!!! NU va limitati doar la atat!
OPEN MIND!


O relatie complicata si foarte banala , ca multe altele .Omul cand se plictiseste isi cauta de lucru.....manual de regula .Nu merita nici o parere.


e usor sa judecam dar nu stim prin ce conjuncturi au ajuns la 20 de ani de nefericire si banalitate. oameni buni, E VIATA SCURTA DUPA 20 DE ANI,E GREU SA TAI IN CARNE VIE,IN SPATELE MINTII MULTI AM AVEA NEVOIE DE UN IMPULS,un sut in fund ca sa putem merge inainte.


Nu judec pe nimeni , au ajuns asa pentru s-au complacut intr-o situatie de compromis fara sa faca nimic .De la sine nu vine nimic.


Spui ca "de ceva timp" ai cunoscut un barbat... de cat timp? E important. Daca e o relatie la inceput, ai rabdare si nu te grabi sa iei hotarari. Lasa relatia asta sa se consolideze sau sa se erodeze. Poate ca doar esiti indragostita, si de aia il vezi si bun si frumos. In general dupa 2, max 3 ani, aceste relatii sunt deja consumate si unul (de regula barbatul) isi pierde interesul pentru a mai mentine relatia. Daca indragostitul asta se transforma intr-o iubire reala, frumoasa, atunci da, merita sa divortezi si sa ramai cu el. Sa nu constati ca doar tu ai iesit sifonata si cu viata data peste cap. Ai grija !
Sau poate ca si tie iti va disparea interesul pentru acest barbat,dupa un timp.
In concluzie, acum bucura-te de relatie, si vezi daca se consuma de la sine sau nu.
Cer_instelat
Postat pe 4 August 2010 23:04
http://www2.click.ro/miss_click_2009_new/fata/2380 dati un vot pls....nu va costa nimic...multumesc:*:*:*:*
piticutza131
Postat pe 5 August 2010 00:13
Ce aveti fratilor de ma citati pe mine ? Nu eu sunt cu amantul.Nu e topicul meu.
Puneti-va ochelari si cititi mai bine !

Postat pe 5 August 2010 20:32

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Piscine acoperite 1 De la: dana_dinitoiu 14 Iunie 2010 10:20
Bisexuala 34 De la: cuplu26 15 Aprilie 2011 20:28
Da-ti-mi niste pareri...si sfaturi... 9 De la: _Cryssa_ 4 Aprilie 2011 22:57
LEONA AGENCY 7 De la: rashela 23 Iulie 2011 17:30
Se ascunde de copii fiindcã are doar o mânã! 1 De la: lumi27 29 Iulie 2011 18:34