Setari Cookie-uri

M-am indragostit nebuneste de amantul meu

De la: scorpio67, la data 2010-08-05 20:32:52Ce aveti fratilor de ma citati pe mine ? Nu eu sunt cu amantul.Nu e topicul meu.
Puneti-va ochelari si cititi mai bine !



apoi no...esti ''citabila'' !!!!!!!

anastasia_m
Postat pe 5 August 2010 20:36
De la: scorpio67, la data 2010-08-05 20:32:52Ce aveti fratilor de ma citati pe mine ? Nu eu sunt cu amantul.Nu e topicul meu.
Puneti-va ochelari si cititi mai bine !

cine te-a supartat mai scorpiutzo? ?
hai...te pup..sa treaca
dragon_fly88
Postat pe 5 August 2010 20:36
De la: anastasia_m, la data 2010-08-05 20:36:52
De la: scorpio67, la data 2010-08-05 20:32:52Ce aveti fratilor de ma citati pe mine ? Nu eu sunt cu amantul.Nu e topicul meu.
Puneti-va ochelari si cititi mai bine !



apoi no...esti ''citabila'' !!!!!!!



Bre Nasy, da nici chiar asa ! Prea vedeta ma fac care mai de care ! Pup !

Postat pe 5 August 2010 20:44
De la: dragon_fly88, la data 2010-08-05 20:36:54
De la: scorpio67, la data 2010-08-05 20:32:52Ce aveti fratilor de ma citati pe mine ? Nu eu sunt cu amantul.Nu e topicul meu.
Puneti-va ochelari si cititi mai bine !

cine te-a supartat mai scorpiutzo? ?
hai...te pup..sa treaca


Lumea asta chioara ! Eu de abia facui 7 ani de maritata , n-am 20 de ani in campul muncii de nevasta .
Si nici n-am amant si inca n-am motive sa ma plang de al meu .de pilda acum l-am lasat afara , la joaca , sa se plimbe cu scuterul .Ce mai zici de asta .eu am un bebe mare la usa , nu sot , nici nu consider ca-s maritata.

Postat pe 5 August 2010 20:48
poate ai dreptate,intr/un anume fel, ca am gresit renuntand la iubirea mea dar mi/am dorit sa ramana frumoasa si calda amintire in sufletul meu...decat ceva de care sa/mi amintesc cu regrete si durere... responsabilitatea pe care nu am putut sa mi/o asum a fost cei doi copii ai lui pe care ii iubea enorm si de care ar fi fost despartit din cauza mea...,plus reputatia lui...era seful politiei...iar intr/un loc unde oamenii se cunosc intre ei e cam greu sa rezisti sau sa eviti rautatea lumii. oricum, nu consider ca l/am pierdut i cred ca l/am castigat, mai bine zis am castigat un loc in sufletul lui pe care nu mi/l va lua nimeni, niciodata,mi de clipe frumoase,emotii,trairi...cineva spunea ca iubim cu adevarat doar daca putem renunta la noi,pt persoana iubita...
oricum, ai dreptate in privinta faptului ca orice sex am avea,femeie sau barbat, nu avem dreptul,intr/o relatie, sa ne batem joc de persoana de langa noi...eu am trait in minciuna si stiu cum e. dak lucrurile nu merg,punct si de la capat...
yassminna
Postat pe 5 August 2010 21:31
va rog ajutati-ma sh pe mine sunt amanta:((il iubesc mult dar stiu ca nu fac bine ceea ce fac:((vreau sa renunt la el dar ceva nu ma lasa..nu il kut eu el ma kuta mereu..este prima data cand pot spune ca iubesc cu adevarat..dar mi am dat seama ca aceasta iubire mai mult imi face rau..la 22 de ani ai mei sincera sa fiu nu am cunoscut iubirea si fericirea adevarata dar cunascandu-l pe el am invatat sa iubesc cu adevarat..am invatat sa fiu fericita..am invatat sa plang sh sa rad..dar nu este bine sunt costienta de familia lui de fetita lui sh nu este bine ce le fac lor ca sincer ma pun in locul sarmanei neveste sh nu as vrea sa mi se intample mine una ca asta dar nu stiu cum sa renunt la el nu stiu cum sa il uit pentru ca de csnd sunt cu el am invatat multe am trecut prin multe alaturi de el si imi este greu sa dau la o parte si sa uit toate cele petrecute cu el si ce as putea face incontinuare cu el..suntem fericiti impreuna si abia asteptam sa ne vedem sa fim din nou unul in bratele celuilalt:X
ACUM VREAU SA CITEZ CEVA CARE DE FIECARE DATA CAND CINTESC INCEP SA PLANG DAR TOT NU MA FACE SA RENUNT LA IUBIREA MEA PT EL
odata in viata mi-sa intamplat sa iubesc si eu cu adevarat..la inima mea el ma secat ca este insurat..eu nu vreau sa iti lasi nevasta pentru ochii mei nici copii tai viata merge inainte orice s-ar intampla as vrea sa imi vad de viata mea..cate chinuri grele eu am tras numai ca sa nu te las eu m-am certat cu toata lumea din cauza ta...
vreau sa ma ajutati sa ma sfatuiti ce sa fac vreau sa renunt dar nu stiu cum..nu stiu ce sa fac mentionez inca odata ca eu pe el nu l-am cautat niciodata si nici nu o sa il caut numai el ma cautat si ma cauta incontinuare...sfatuiti-ma va rog frumos
flory_blonda
Postat pe 5 Noiembrie 2010 23:50
De la: flory_blonda, la data 2010-11-05 23:50:53va rog ajutati-ma sh pe mine sunt amanta:((il iubesc mult dar stiu ca nu fac bine ceea ce fac:((vreau sa renunt la el dar ceva nu ma lasa..nu il kut eu el ma kuta mereu..este prima data cand pot spune ca iubesc cu adevarat..dar mi am dat seama ca aceasta iubire mai mult imi face rau..la 22 de ani ai mei sincera sa fiu nu am cunoscut iubirea si fericirea adevarata dar cunascandu-l pe el am invatat sa iubesc cu adevarat..am invatat sa fiu fericita..am invatat sa plang sh sa rad..dar nu este bine sunt costienta de familia lui de fetita lui sh nu este bine ce le fac lor ca sincer ma pun in locul sarmanei neveste sh nu as vrea sa mi se intample mine una ca asta dar nu stiu cum sa renunt la el nu stiu cum sa il uit pentru ca de csnd sunt cu el am invatat multe am trecut prin multe alaturi de el si imi este greu sa dau la o parte si sa uit toate cele petrecute cu el si ce as putea face incontinuare cu el..suntem fericiti impreuna si abia asteptam sa ne vedem sa fim din nou unul in bratele celuilalt:X
ACUM VREAU SA CITEZ CEVA CARE DE FIECARE DATA CAND CINTESC INCEP SA PLANG DAR TOT NU MA FACE SA RENUNT LA IUBIREA MEA PT EL
odata in viata mi-sa intamplat sa iubesc si eu cu adevarat..la inima mea el ma secat ca este insurat..eu nu vreau sa iti lasi nevasta pentru ochii mei nici copii tai viata merge inainte orice s-ar intampla as vrea sa imi vad de viata mea..cate chinuri grele eu am tras numai ca sa nu te las eu m-am certat cu toata lumea din cauza ta...
vreau sa ma ajutati sa ma sfatuiti ce sa fac vreau sa renunt dar nu stiu cum..nu stiu ce sa fac mentionez inca odata ca eu pe el nu l-am cautat niciodata si nici nu o sa il caut numai el ma cautat si ma cauta incontinuare...sfatuiti-ma va rog frumos

dak tu nu il cauti si vrei sa renunti stiind k faci rau la anumite perosane(nevasta,copil)roagal frumos sa nu te mai caute si sa-si vada de familia lui..k nu e corect ce faceti voi doi...stiti cum s-ar simti nevasta lui dak ar afla??sau copilul?...
Anhya
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:02
El de ce draq nu se gandeste la nevasta si la copil???
De ce sa se gandeasca ea,de ce sa ii respecte ea...???
Nu el ar trebui sa ii respecte in primil rand???
ELADA36
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:08
De la: ELADA36, la data 2010-11-06 00:08:27El de ce draq nu se gandeste la nevasta si la copil???
De ce sa se gandeasca ea,de ce sa ii respecte ea...???
Nu el ar trebui sa ii respecte in primil rand???


se gandeste, da' numa' in orele de program!
geo_resuscitat
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:09
De la: ELADA36, la data 2010-11-06 00:08:27El de ce draq nu se gandeste la nevasta si la copil???
De ce sa se gandeasca ea,de ce sa ii respecte ea...???
Nu el ar trebui sa ii respecte in primil rand???

pai tocmai ..i-am zis sa il roage sa nu o mai caute si sa ii spuna sa isi vada de nevasta si copil
Anhya
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:10
De la: yassminna, la data 2010-08-05 21:31:11poate ai dreptate,intr/un anume fel, ca am gresit renuntand la iubirea mea dar mi/am dorit sa ramana frumoasa si calda amintire in sufletul meu...decat ceva de care sa/mi amintesc cu regrete si durere... responsabilitatea pe care nu am putut sa mi/o asum a fost cei doi copii ai lui pe care ii iubea enorm si de care ar fi fost despartit din cauza mea...,plus reputatia lui...era seful politiei...iar intr/un loc unde oamenii se cunosc intre ei e cam greu sa rezisti sau sa eviti rautatea lumii. oricum, nu consider ca l/am pierdut i cred ca l/am castigat, mai bine zis am castigat un loc in sufletul lui pe care nu mi/l va lua nimeni, niciodata,mi de clipe frumoase,emotii,trairi...cineva spunea ca iubim cu adevarat doar daca putem renunta la noi,pt persoana iubita...
oricum, ai dreptate in privinta faptului ca orice sex am avea,femeie sau barbat, nu avem dreptul,intr/o relatie, sa ne batem joc de persoana de langa noi...eu am trait in minciuna si stiu cum e. dak lucrurile nu merg,punct si de la capat...

esti o carpa...cu toata "politica"ta de 2 bani
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:18
...pardon...mop!
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:19
si tu si bosu militian...carpelor!
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:21
De ce sa ii spuna ea???El nu are creier sa judece??Sau are cap sa nu-l ploua in gat???
ELADA36
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:23
De la: ELADA36, la data 2010-11-06 00:23:08De ce sa ii spuna ea???El nu are creier sa judece??Sau are cap sa nu-l ploua in gat???

poate-i ala de stie sa scrie...nu ala care citeste.
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:27
Tu cu ala gandesti,nu??

ELADA36
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:34
practic, io nu stiu cine cu cine vorbeste.
teorectic, flory e blonda!
geo_resuscitat
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:37
De la: ELADA36, la data 2010-11-06 00:34:02Tu cu ala gandesti,nu??


eu nu mai gandesc(deci sunt ala care scriu)
kudika195501
Postat pe 6 Noiembrie 2010 00:38
De la: scorpio67, la data 2010-08-05 20:48:32
De la: dragon_fly88, la data 2010-08-05 20:36:54
De la: scorpio67, la data 2010-08-05 20:32:52Ce aveti fratilor de ma citati pe mine ? Nu eu sunt cu amantul.Nu e topicul meu.
Puneti-va ochelari si cititi mai bine !

cine te-a supartat mai scorpiutzo? ?
hai...te pup..sa treaca


Lumea asta chioara ! Eu de abia facui 7 ani de maritata , n-am 20 de ani in campul muncii de nevasta .
Si nici n-am amant si inca n-am motive sa ma plang de al meu .de pilda acum l-am lasat afara , la joaca , sa se plimbe cu scuterul .Ce mai zici de asta .eu am un bebe mare la usa , nu sot , nici nu consider ca-s maritata.

Mai bine un bebe mare decat un mos tanar si lipsit de imaginatie.
The_Exile
Postat pe 6 Noiembrie 2010 05:50
NU-TI CLADI FERICIREA PE NEFERICIREA ALTORA,DAK IL IUBESTI NU-L VEI DESPARTI DE COPII LUI,DAK ISI LASA COPII PT TINE SI PE TINE TE VA LASA INTR-O ZI PT ALTA
salvina
Postat pe 6 Noiembrie 2010 16:40
daca ati place si sentimentul este reciproc nu te da inapoi. nu traiesti 100 de ani.traieste clipa si lasa gura lumii. fa ce vrea inima ta. fii desteapta . nu renunta la familia ta , aia care este, nu-l desparti nici pe el de ai lui .eu sunt convinsa ca aveti posibilitatea sa va vedeti in afara familiei si sa traiti clipe fericite.
eu sunt maritata de 21 de ani. a tinut frumos 1 an. dupa ceea gata .-s-a dus ce a fost frumos. am tot sperat ca se va schimba ceva . in bine. s-a schimbat in rau. am un iubit cu 15 mai tinar decit mine. si eu am copii , si el are un copil. si el are grija de copiii mei si eu ai iubesc copilul ca si cum ar fi al meu. dar nu se pune problema despartirii la nici unul dintre noi.ne iubim.ne ajutam reciproc fiecare cu ce poate . nu ne implicam prea mult financiar pt ca bugetari suntem amandoi. dar sentimental ne completam . asa ca nu al intereseaza ca e mai mic decit mine. e f.matur. el a facut primul pas. si avem ceva timp de cind suntem amindoi si ne e bine asa cum este. suntem punctul de sprijin unul pt celalalt
nu te lasa pe gura lumii . nu mai cere sfatul nimanui . ca uite -sunt si rautaciosi printre ei. dar sa nu zica decit "doamne fereste" . nu te poate intelege decit cineva care a trait ce traiesti tu sau eu. curaj!!!!!!!
DESERT__ROSE
Postat pe 6 Noiembrie 2010 16:52
Buna, nu stiu care este decizia ta dar cred k nu este bine nici sa stai cu cineva pe care nu il mai iubesti, dar nu sunt nici de parerea de a desparti o familie care implica si copii. Stiu k multi spun( k ce dak au copii ei cresc si isi vad de viata lor)dar nu este asa un copil cere multa responsabilitate. Vorbeste cu el dak el ar fi in stare sa- si paraseasca familia pt. tine. pt. iubirea voastra. Tu iti vei dori mai tarziu sa ai si tu copii si dak patesti acelasi lucru ca " sotia lui" . Nu sti ce iti rezerva viata, poate cu tine se schimba situatia ,dar nu prea cred sa-si schimbe naravul. Fi mai realista si vezi realitatea. Nu incerca sa-ti cladesti fericirea ta, pe suferinta altora.
kudika120879
Postat pe 6 Noiembrie 2010 19:00
IL IUBESC PE ALL SI VOI FACE TOT POSIBILUL SA-I FAC PE PLAC,CE-SI DORESTE EL SA FIU
kudika183384
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:08
De la: kudika183384, la data 2010-11-07 10:08:26IL IUBESC PE ALL SI VOI FACE TOT POSIBILUL SA-I FAC PE PLAC,CE-SI DORESTE EL SA FIU

brava...la munca atunci....
BEL_AMY1
Postat pe 7 Noiembrie 2010 10:16
De la: kudika183384, la data 2010-11-07 10:08:26IL IUBESC PE ALL SI VOI FACE TOT POSIBILUL SA-I FAC PE PLAC,CE-SI DORESTE EL SA FIU


Trebuie sa fi ceea ce iti doresti tu sa fi,nu ce-si doreste el....pt ca in momentul in care se v-a plictisii de tine,te v-a arunca ca si cum n-ai fi existat.

DydiG
Postat pe 7 Noiembrie 2010 21:35
Eu cred in sfintenia casatoriei. Daca si amantul tau e de acord, divortati amandoi si apoi casatoriti-va. Dar vedeti sa merite intr-adevar sacrificiul (ma refer la copii, sa nu sufere prea rau).

www.missjulietta.ro
dea_odeen
Postat pe 24 Noiembrie 2010 00:49
draga mea eu iti spun atat `` cine nu are noroc de dimineata nu are nici dupa-amiaza`` restul concluziilor le tragi tu si ar fii bine sa iti gasesti un barbat care nu are obligati. asta e parerea mea , gandeste de 100 de ori inainte sa iei o decizie si daca chiar relatia cu sotul tau nu mai merge divortati , dar eu zic totusi sa incerci sa iti salvezi casnicia. mult noroc.
kudika125027
Postat pe 24 Noiembrie 2010 20:10
raspund pentru doua persoane care sunt nelamurite
KRITZIA....
pur si simplu madam ,orice barbat ti-o tr-ge daca salti coada
indiferent de situatia lui familiala... de ce pentru ca suntem barbati si atit....
LEO....
ma baiatule tu nefiind insurat, nu stiu ce sa spun ,poate ca mai ai de invatat
oricum pleaca de la ideea ca noi barbatii in general, nu toti...
ne alegem in viata cu:
,, ce tragi pe .... si ce bagi in ........
in alta ordine de idei cind vei reusii sa te insori si tu si dupa vreo 13-14-15 ani de casnicie ca mine
sa ma contactezi ,sunt curios daca te mai dai asa de TARE in fata femeilor si tine minte de la
mine ca femeilor nu le plac barbatii care sunt TROMPETE, aia ii tin doar de dragul lumii,
adevarata lor pasiune este un barbat care sa faca cu ea tot ce se poate face pe lumea asta..

dar daca nu esti ce ar trebuii sa fii ..asta e...


cit despre cea care a deschis topicul iti spun raspicat:
FA CEEA CE ITI SPUNE INIMA ..ATIT.
LOPY_71
Postat pe 24 Noiembrie 2010 22:53
De la: LOPY_71, la data 2010-11-24 22:53:40raspund pentru doua persoane care sunt nelamurite
KRITZIA....
pur si simplu madam ,orice barbat ti-o tr-ge daca salti coada
indiferent de situatia lui familiala... de ce pentru ca suntem barbati si atit....
LEO....
ma baiatule tu nefiind insurat, nu stiu ce sa spun ,poate ca mai ai de invatat
oricum pleaca de la ideea ca noi barbatii in general, nu toti...
ne alegem in viata cu:
,, ce tragi pe .... si ce bagi in ........
in alta ordine de idei cind vei reusii sa te insori si tu si dupa vreo 13-14-15 ani de casnicie ca mine
sa ma contactezi ,sunt curios daca te mai dai asa de TARE in fata femeilor si tine minte de la
mine ca femeilor nu le plac barbatii care sunt TROMPETE, aia ii tin doar de dragul lumii,
adevarata lor pasiune este un barbat care sa faca cu ea tot ce se poate face pe lumea asta..

dar daca nu esti ce ar trebuii sa fii ..asta e...


cit despre cea care a deschis topicul iti spun raspicat:
FA CEEA CE ITI SPUNE INIMA ..ATIT.








... o obiectie ... noi barbatii, si NIMENI, in general ... nu ramine nici cu ce trage pe p... si nici cu ce baga in gura ... asta era sloganul de pe vremea comunistilor ... si fiiiissss ... s-a desumflat de mult ... pentru cine intelege ceea ce vede ... e plina romanica de ''sloganisti'' de genul asta cu familii distruse, in care se pindesc unii pe altii sa isi dea in cap ... a fost o vreme in care suna bine ca concept nou ... nu a mers ... asta este ...

marco918
Postat pe 24 Noiembrie 2010 23:01
POLO.... baiatule!
simt prin ceea ce gindesti cit esti de crud ,in sensul slab al cuvinrului
probabil nu ai inca timp sa-ti gasesti linistea ,si daca tot vorbeai de vremea comunistilor
nu cred ca ai fii avut vre-o sansa sa te aflii pe aici, cu bagatul in gura si trasu pe ....
este de pe vremea lui burebista si iti spun si de ce:
in tara in care atit tu cit si eu ne-am nascut se petrec multe lucruri ciudate si
acestea ne fac foarte mult rau noua oamenilor de rind, doar ca se gasesc todeauna persoane
ca tine sa ne arate cit esti de destept si conservator,sa ne arate cita gramatica cunoaste
si mai ales cit de mult inteleg ei viata. Din pacate pentru cei ca voi viata este mai mult decit
tulbure,de fapt nu veti intelege niciodata de ce ati fost nascuti in aceasta tara si implicit
pe acest pamint,iti dau o idee totusi sa te mai gindesti ,vezi ca dupa ce tii se termina ata
la fel ca si noua de altfel nu ramine decit o cruce ,o familie indurerata daca ai si daca este cazul
si pomenile pina la 1an de obicei dupa care viata merge inainte de parca tu nici nu ai existat,
in concluzie tu ca individ cu ce te alegi din tot acest film care a devenit din ce in ce mai scurt?
STII?
iti spun eu ... ,,Cu ce ai bagat in gura si cu ce ai tras pe p...a,, mai baietas
si apoi dupa ce te duci si ajungi in lumea celor drepti ,nu crezi ca ar trebuii sa ai si tu o prezenta
asa de un om trecut prin toate cele ,s-au vrei sa devii d-soara pe lumea cealalta...
Uite de ce nu dam dracu inainte deloc ,va-ti nascut voi astia dupa revolutie s-au cu citiva ani inainte
si vreti voi sa aratati drumul bun ,numai ca cele mai multe din ideile si drumurile voastre duc
spre droguri,crime,betii,si shaturi de tot felul.. DEMOCRATIE frate ...mincati si beti si munciti
DEMOCRATIE.
LOPY_71
Postat pe 25 Noiembrie 2010 22:03

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Suflet trist 20 De la: aizana 10 Iulie 2010 13:23
Pareri... 21 De la: SfDuminica 17 Octombrie 2010 00:41
sambata intre fete 1 De la: ellia0103 16 Februarie 2012 13:30
firma noua de vanzari directe in romania 1 De la: metropolitancosmetice 30 Mai 2010 16:43
Cum DORM???? 16 De la: dandanaua_reloaded 3 Iunie 2010 22:13