Setari Cookie-uri

Produse pentru slabit....

Buna fetelor dupa parerea mea cele mai bune produse pentru slabit sunt mersul la un salon care sa realizeze tratmente profesioniste pentru slabit si anticelulitice.Eu sincer am incercat foarte multe produse dar am ajuns la concluzia ca tot mersul la salon da randament.Si nu oricum.Eu de curand am folosit aparatul eximia pentru slabit.Este nou pe piata si da rezultate de la prima sedinta.Merita sa incercati.Iar acasa folosesc produse pentru intretinere de la Bruno Vassari.Va pup
beatrice88
Postat pe 11 August 2008 11:50
basha draga...care e metoda uimitoare care tea ajutat sa slabesti.eu unu am incercat f multe met....chiar si aceea de infometare..dar nimik.sper sa ma poti ajuta.nu vreau sa slabesc mult...max 7kg...dar nici o met nu a dat randament k toate k fac si sport(in fiecare seara alerg 3km)
Soritza
Postat pe 15 August 2008 19:54
apropo...dupa toate produsele folosite nu m-am ales decat cu...sindromul colonului iritabil...si chiar si asa nu slabesc si vad ca nu reusesc sa ma vindec ....sper ca nu functioneaza tot pe...,,iesiri afara"...
danaela
Postat pe 18 August 2008 12:29
Tot ce va spun e sa nu va infometati!!! Folositi produse naturiste pentru slabit care sa nu compromita buna functionare a organismului. Pentru informatii suplimentare lasati un mesaj la sanatatea.ta.produse@gmail.com.

O zi buna tuturor!
saphyre
Postat pe 18 August 2008 12:55
de unde se poate procura acest fruct ????
BRAILA
Postat pe 20 August 2008 09:31
draha BASHA daca tot ai deschis subiectul si ne-ai facut pe toti curiosi cu reclama la acest "fruct" de ce nu ne dai mai multe detalii in loc sa te contactam pe mobil??suntem numai ochi si urechi
andreea_m3l
Postat pe 20 August 2008 13:09
Buna !
Capsula de slabit -chiar asa se numeste - se gaseste la magazinele plafar si costa aproximativ 100 ron pentru o luna.
Reactiile adverse sunt: stare de ameteala , neliniste , palpitati.
iuli
Postat pe 20 August 2008 13:16
capsula de slabit se comanda pe Webfarm sau PCFarm.ro acolo primiti si detalii
cicicici
Postat pe 20 August 2008 23:15
Capsule de slabit gasiti la sanatatea.ta.produse@gmail.com.
saphyre
Postat pe 21 August 2008 15:28
Fetelor va recomand sa va ganditi bine inainte de a slabi cu pastile, respective aceasta "capsula de slabit" intrucat nici va imaginati cate alte efecte adverse poate avea.In primul rand o sa va sp povestea unui amic de-al meu.La fel dorea sa slabeasca si a auzit de la cienva ca a slabit foarte mult cu niste capsule de slabit, etc.Ei ce sa zic a slabit omul dar la numai un an dupa ce a folosit aceste capsule a facut cancer la stomac.Mentionez ca omul na bauat, nu a fumat.Doar si-a dorit sa dea niste kg jos.A mers la medic si l-a intrebat daca a facut excese.I-a sp medicului ca a tinut o cura de slabire cu niste capsule.Medicul i-a spus clar ca de la acele pastile.Asa ca ganditi-va bine.in primul rand va distrugeti stomacul
pentru ca ii dereglatii functiile.Una este sa invatati stomacul sa foloseasca alimentele in scopuri bune si alta este sa ii distrugeti functiile complet.eu am slabit mergand la salon.Am tinut si diete dar nu merge pentru ca nu au efect de durata.Am dat 4 mil pt 2 luni dar am stiut ca organismul meu nu este atacat.Va pup
beatrice88
Postat pe 22 August 2008 15:49
aceasta CAPSULA DE SLABIT ESTE DIN PLANTE si este un produs nou cind ajungi sa descoperi ca ai cancer el este de ceva timp activ deci nu are cum sa fie de la acest produs.Nu confundati alte produse de slabit cu acestaa asa se numeste CAPSULA DE SLABIT
cicicici
Postat pe 23 August 2008 09:40
este adevarat nu sint bune pastilele de salabit cel mai bine slabesti la sala eu am luat mereu clarinol da nu a dat nici un rezultat dar la sala da am dat jos destul
a_adry
Postat pe 26 August 2008 18:16
basa de unde procuram acest fruct nu vrei sa ne vorbesti m-ai multe despre el?
a_adry
Postat pe 26 August 2008 18:20
Salut fetelor eu am slabit 18 kg in 2 luni realizand un tratament la un salon.Sunt foarte multumita si mai ales nu ma asteptam ca aparatul cu care am realizat tratmentul sa dea un asemenea randament.Nu numai ca am slabit dar am scapat si de celulita si am pielea ferma acum.Sunt super multumita si incantata.Va pup
elena_melina_27
Postat pe 27 August 2008 21:41
elena nu ne spui si noua cu ce tratament ai slabit???? merci

Postat pe 28 August 2008 08:39
Pai am realizat un tratament la un salon de remodelare corporala numai ca aparatul este nou pe piata.A fost lansat acum 3 luni.Si eu m-am dus pur si simplu sa slabesc la salon iar cea care mi-a facut tratamentul mi-a recomandat aparatul pentru ca este nou si are eficienta maxima plus efect de durata.Zis si facut am incercat si am ajuns la formele pe care mi le-am dorit.Este vorba de tratament de slabire intensiva realizat cu un aparat numit Eximia.este nou de aceea cred ca nu se gaseste oriunde dar daca chaiur doriti sa slabiti gasiti sigur.Va pup
beatrice88
Postat pe 28 August 2008 15:21
as vrea sa stiu cat costa un astfel de tratament de remodelare corporala, cate sedinte trebuie sa faci,la ce interval de timp sunt sedintele?

Postat pe 29 August 2008 11:26
Pentru toate fetele interesate: ESTE PERICULOS sa incercati sa slabiti mai mult de 0.5 kg pe saptamana. Orice supliment va expune riscului de a afce STEATOZA HEPATICA (care netratata, in ani, poate duce la ciroza hepatica). Sunt zeci de aparate de slabit, problema este daca sunt atestate de Ministerul Sanatatii pt. tratament !
Va recomand sa incercati mai degraba o terapie care sa va faca IN PRIMUL RAND echilibrare hormonala, apoi electrolipoliza, in comnditiile in care va protejeaza ficatul.
dusa
Postat pe 5 Septembrie 2008 07:40
Draga doamna/domnisoara ,

Cu siguranta ati folosit un termen diferit fata de ceea ce ati vrut sa transmiteti .
Steatoza hepatica, reprezinta incarcarea cu grasime a ficatului , ori in cazul unui regim de slabire , actiunea este tocmai inversa !
Din fericire, posibilitatile de evolutie de la o simpla incarcare cu grasimi (steatoza hepatica) pana la fenomene inflamatorii (steato-hepatita) si fibrozele sau cirozele hepatice drumul este extrem de lung si putine persoane ajung in aceste stadii.

Exista cel putin 4 motive de incarcare cu grasimi a ficatului. Prima si cea mai cunoscuta apare in situatia in care se consuma in mod abuziv bauturi alcoolice. Organismul nu are nevoie de alcool si il transforma (fiind o sursa de calorii) in grasimi pe care ii este mai simplu sa le depoziteze in ficat. O a doua cauza este consumul de medicamente toxice pentru ficat. Este un lucru relativ rar, pentru ca medicamentele potential toxice pentru ficat in afara de cele pentru tuberculoza nu necesita perioade lungi de tratament. A treia cauza este hepatita virala de tip C care in mod particular se insoteste de incarcari cu grasimi a ficatului. A patra cauza - respectiv cea mai frecventa este un "obicei" al metabolismului ficatului de a produce si depozita "fara noima" grasimi (evident, animale).


BRAILA
Postat pe 5 Septembrie 2008 16:12
Specificari asupra produsului: Capsula de slabit fructul Basha- miracol al pierderii in greutate






Capsula de slabit, cel mai sanatos produs disponibil, bazat doar pe plante, fara nici un potential de a cauza rau, bun de folosit de toata lumea pentru a pierde in greutate. Este o formula bazata pe plante, fara sa cauzeze diaree, anorexie, oboseala, fara restrictii alimentare, fara sa cauzeze rau inimii, ficatului, rinichilor.


Fructul Bahsa a fost descoperita in Amazon, in Brazilia. Sensul ei original era “fructul miraculos al Braziliei”. Confrom studiului,fructul Basha nu contine doar o varietate de vitamine, dar are si un efect magic de slabit. Factorul de slabit hca din aceast fruct i-a conferit renume in intreaga lume si produsul inca creste in faima si valoare. Capsula de slabit fructul Basha este un supliment imbunatatit basat pe produsul Lida Natural Herb pentru slabit. Ingredientul principal este basha, care poate creea o senzatie de satietate mai indelungata si sa reduca apetitul.

Efectul de slabire este mai incet decat cu produsele de slabit bazate pe chemical, se pierde numai intre 3-8Kg pe luna (un proces). Unul dintre cele mai active ingrediente este hca (hydroxy citric acid), extras din nuca Baseh si este capabil sa previna transformarea carbohidratiolo in grasime si sa accelereze produsul de ardere a grasimii existente. Pentru rezultate optime, se ia jumatete de ora inainte de masa. Mai mult, produsul creeaza sentimentul de satietate si reduce apetitul. Nu afecteaza dieta obisnuita, nu cauzeaza malnutritie. Conform multor studii clinice, produsul este capabil sa reduca formarea de acizi grasi, sa reduca apetitul, sa reduca formarea de grasime si stocare ei.

Specificare: 650mg/capsula*30 capsule/sticla

Dozare: 1 capsula/zi

Proces: 3 sticle pentru un rand poate reduce greutate cu 3-8 kg intr-o luna

Pastrare: inchideti bine sticla si tineti intr-un loc racors si ferit de lumina

Valabilitate: 2 ani
pentru mai multe detalii privind pret/calitate/intrebuintare folositi nr de tel:0731895539 sau id:fructul_basha
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 6 Septembrie 2008 18:37
Buna seara tuturor,
Mai recent pe piata din Romania este un indulcitor 100% natural, "TAGATESSE", un zahar indicat pentru mentinerea liniei si persoanelor cu obezitate si nu numai ... are doar 1,5Kcal/g ... fara-gluten.ro. Va puteti prepara orice dulce fara a lua in greutate.
cyril
Postat pe 6 Septembrie 2008 23:59
slabeste folosind fructul Basha.Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare..0731895539.va doresc o zi buna!!!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 8 Septembrie 2008 09:07
Buna tuturor,vreau sa incerc si eu sa i-au ,,capsula de slabit,,, doar ca am citit pe net si spune ca inhiba pofta de mancare, eu mananc foarte putin, doar la amiaz in rest rar fructe. As dori sa slabesc c-am 7-8 kg, pe care am reusit sa le depun in ultimul an, pe burta, solduri si fund. Astept pareri daca a-ti folosit, si ce efecte are ,,capsula de slabit,, . merci

Postat pe 8 Septembrie 2008 11:13
Buna. O colega de a mea a slabit 16 kg intr-o luna si este perfect sanatoasa cu herbalife. Va recomnd programele. Sunt nu numai pentru slabit ci pentru sanatate. Totul e natural, pe baza de plante, se face monitorizare pe tot parcursul programului.Programul nu este foarte scump. Ca sa ai rezultate trebuie sa faci 3 luni si 3 luni mentinere. Te invata ce si cum sa mananci sanatos. Pentru mai multe amanunte, dar numai daca sunteti interesati varog de slabire, crestere imunitate copii, reglare digestie sau prevenire diabet si boli de inima sau poate de o nutritie externa super - creme, anticelulitice, sampoane testate inclusiv pe copii contactati-ma pe messenger i_love_lexa.
i_love_lexa
Postat pe 9 Septembrie 2008 03:00
Eu am folosit pentru a slabi costumul acela cu efect de sauna, am renuntat la dulciuri si paine, si am reusit sa dau jos aproape 5 kg in 2 saptamani. Costumul nu l-am folosit numai la sala, ci si acasa cand faceam curat si, sincer va spun, am transpirat ca naiba. Eu zic ca merita incercat.
anomis1980_healthy
Postat pe 9 Septembrie 2008 08:49
ce fel de costum??? de unde l'ai cumparat??? cat costa? mersi

Postat pe 9 Septembrie 2008 10:05
iata reteta mea pentru kg in plus .
imbrac un costum din ala cu efect de sauna si ma apuc de curatenie prin casa . Serg geamuri, dau cu aspiratorul , frec faiana , lustruiesc mobila , dansez cu bebe si la final mai fac si niste abdomene . intr-o jumatate de ora pe zi transpir mult mai mult decat o fac la sala intr-o ora jumatate . apoi ma hidratez bine si efectul se vede imediat .
puratnd costumul parca si psihic te simti altfel si iti vine chiar sa te agiti si sa faci mai multa miscare . pentru mine e ideal si vi-l recomand si voua www.articolesportive.com SI E SI IEFTIN
migabgo
Postat pe 10 Septembrie 2008 15:29
E VREO 70 ELI 700.000 VECHI SI IL GASESTI PE www.articolesportive.com si fetele de acolo ti-l livreaza foarte repede
migabgo
Postat pe 10 Septembrie 2008 15:31
daca in timp ce aergi mai imbraci si un costum din ala cu efect de sauna , cred ca rezultatul va fi mult mai rapoid si pe deasupra iti faci si pielea mai fina . gasesti costum si in Romania pe www.articolesportive.com si nici macr nu e scump
migabgo
Postat pe 10 Septembrie 2008 15:33
mai bine sport si apa multa . Te mai ajuta bine si un costum cu efect de sauna pe care sa il porti prin casa in timpul activitatilor tale zilnice. cauta pe net www.articolesportive.com
migabgo
Postat pe 10 Septembrie 2008 15:36

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
apa noastra cea de toate zilele 18 De la: carmen_p09 20 Octombrie 2013 21:43
grasa sau slaba? 7 De la: DariaMih 21 Octombrie 2010 21:55
Herbalife 1 De la: dusmanu_lu_Celina 29 Noiembrie 2011 16:55
:D 4 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 09:28
Trucuri pentru slabit si sfaturi 2 De la: andrada_28 9 Iunie 2010 13:40