Setari Cookie-uri

Produse pentru slabit....

buna fetelor, am luat capsula de slabit doar 6 zile in luna august si am slabit 2 kg pe care nu le-am pus inapoi.as vrea sa reiau cura dar citind mesajele voastre pe forum ma ia spaima cand aud reactiile adverse.ma tot gandesc ce sa fac.poate ma ajutati voi cu vreun sfat.imi doresc foarte mult sa mai slabesc vreo 7 kg pana la primavara cand voi fi mireasa.
pitu
Postat pe 27 Noiembrie 2008 09:06
Buna. eu tocmai am dat un program de slabit. persoana se simte foarte bine si e foarte multumita. fara medicamente, fara reactii adverse. lasa-mi mesaj sau contacteaza-ma pe messenger daca vrei amanunte.
i_love_lexa
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:15
eu urmez cu produse naturiste. sunt multumita. nu ma infometez si am energia de care am nevoie. ma simpt excelent. dar ce este si mai important-te mentii. am vazut rezultate reale pe oameni reali. este extraordinar. se lucreaza la nivel de celula si intai se face detoxifiere.cine este interesat sa ma contacteze neagu.marieta@yahoo.com
neagu_marieta
Postat pe 27 Noiembrie 2008 16:55
pt. i love lexa.te rog sa-mi lasi id de messenger.mersi
pitu
Postat pe 28 Noiembrie 2008 12:23
e acelasi. i_love_lexa
i_love_lexa
Postat pe 28 Noiembrie 2008 15:41
De la: alexandruta, la data 2008-08-19 14:12:45Si eu am inceput sa iau CAPSULA DE SLABIT si am doar niste ameteli de care se precizeaza si in prospect.E prima zi deci nu am inca rezultate insa stiu o persoana obeza care a slabit 14 kg si inca o persoana care a slabit 4 kg in 4 zile datorita ei.Sper sa nu fie nici un feedback neplacut...spor la slabit!!






Fetelor, in calitate de medic va sfatuiesc sa incercati sa slabiti cat mai natural, sau cu ajutorul unui nutritionist.
ira0
Postat pe 30 Noiembrie 2008 00:44
stie cineva dac aparatul asta minune 'eximia' se mai gaseste si in alt oras decit in bucuresti?Astept raspuns.
andrea_andre
Postat pe 27 Decembrie 2008 21:12
Surplusul de greutate te predispune la:

• Aspect fizic neplãcut;
• Activitate sexualã scãzutã;
• Boli de inimã;
• Hipertensiune arterialã;
• Colesterol exagerat de mare;
• Diabet zaharat;
• Afecþiuni ale vezicii biliare;
• Tulburãri de somn;
• Depresii;
• Anumite tipuri de cancer etc.
SLABESTE DEGUSTAND DESERT PLANT-DISTINCTIA SILUETEI TALE. Slabeste degustand DESERT PLANT!!!

Intre 6-9 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.

id: desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:11
Slabeste sanatos, mancand normal, cu ajutorul pastilelor facute pe baza de plante.. Pastilele se numesc Lida Daidaihua Slimming Capsule,sunt din China. Eu am slabit mult, si nu au efecte negative, sunt din plante din Tibet, 100% naturale. Inainte de aceste pastille am folosit diferite pastille, ceaiuri, diete si slabeam dar apoi puneam la loc kg, chiar mai mult.
La aceste pastille cel mai important lucru este ca sunt naturale 100% si dupa ce am terminat tratamentul de trei luni, nu m-am ingrasat, si au trecut 5 luni. Daca te intereseaza iti pot trimite pe mail poze cum aratam si cum arat dupa administrarea acestor pastile. Scrie-mi pe email merycamerzan@yahoo.com
Fac cu adevarat miracole, le-am testat pe mine. In 3 luni am slabit 17 kg, de la 77kg la 60kg.
Am avut si eu problema cu greutatea, am fost la un nutritionist si mi-a zis sa nu mai mananc dupa 18.00, sa beau 2,5 litri de apa, sa nu mananc fainoase, mancare gatita.... sa nu combin mancarea.... doar gratare cu salata. Dar trebuie sa si poti face asta, daca mi-i pofta si nu am voie sa mananc, mi-i foame mai tare parca. Si am gasit aceste pastile, au rezultat, iti taie pofta de mancare, si nu au efecte negative.
De exeplu medicul mi-a recomandat Reductil, de la care aveam dureri de stomac, ameteli...........slabiciuni, nu aveam deloc energie........



merycam
Postat pe 13 Ianuarie 2009 02:23
Sa slabim , sa slabim ,dar cel mai important este dupa ce am slabit sa invatam sa ne mentinem toata viata.
Primul pas este schimbarea mentalitatii si pregatirea sufleteasaca . Daca ia decis sa slabesti trebuie sa decizi sa iti shimbi stilul de viata si de alimentatie . nu este un drum usor, dar sunt consultantii personali (antrenori presonali wellness-sanatate si nutritie care te ajuta pas cu pas ce si cum trebuie sa faci si sa folosesti prin programe personalizate .Va las doua nr. de tel la care puteti contacta astfel de antrenori -07443939250si 0770135571.Sau o adresa de mail herba_mari@yahoo.com. mie mi-a ajutat si ma ajuta si in continuare,
marianaczavar
Postat pe 16 Ianuarie 2009 06:33
Buna , as avea si eu un produs sa va recomand, fara efecte secundare,un produs nanotehnologic, si anume plasturii Lifewave.Informatii despre produs puteti obtine la adresa www.lifewave.com,in lb engleza,sau www.lifewaveromania.blogspot.com,in lb romana. Va multumesc pt atentie.
rusumicheliny
Postat pe 16 Ianuarie 2009 07:53
Si eu o iau de cca 3 sapt. si am avut si eu simptomele tale, dar acum mi-ai disparut. Continua si o sa vezi rezultate.Succes.
pn_mihaela
Postat pe 16 Ianuarie 2009 08:16
E total ne-adevarat! Toate aceste pastile chinezesti produc, ulterior efectul yo-yo! Eu reprezint dovada vie a ceea ce afirm...le-am luat, am slabit si m-am simtit excelent toata perioada (aprox 4 luni, din care 1 luna gradat, cat mai rar, tocmai pt evitarea ingrasarii ulterioare). Am respectat tot ceea ce mi s-a spus si am citit in leg cu administrarea si a fost o perioada super-excelenta ca si randament intelectual, fizic si scadere in greutate. Dupa intrerupere, a intervenit dezastrul - am inceput sa am pierderi de memorie, o pofta de dulce ne-justificata si de necontrolat - am ajuns in prezent la 1 kg mai mult decat atunci cand m-am decis sa iau pastilele ...
florinanoemi
Postat pe 16 Ianuarie 2009 08:33
De la: alexandruta, la data 2008-08-19 14:12:45Si eu am inceput sa iau CAPSULA DE SLABIT si am doar niste ameteli de care se precizeaza si in prospect.E prima zi deci nu am inca rezultate insa stiu o persoana obeza care a slabit 14 kg si inca o persoana care a slabit 4 kg in 4 zile datorita ei.Sper sa nu fie nici un feedback neplacut...spor la slabit!!


cum mai e?
ai slabit cum ti-ai propus?
de unde ai luat capsula de slabit. Vreau si eu prospevctul ei macar sa-l citesc. Astept raspuns, vreau si eu sa ies din iarna mai supla cu cel putin 10Kg, am o fetita de 7 luni si nu mai alaptez. Mersi
malinamargean
Postat pe 16 Ianuarie 2009 09:18
buna
nu stiu daca v-am scris vreodata, dar cu pastila de slabit nu este de glumit. Fetita prietenei mele la 29 de ani s-a stins dupa ce a luat 7 pastile. A facut atac de cord. In octombrie 2008 ar fi avut nunta.
va spun cum am slabit eu 10 kg in 8 luni. incercati-l.

dimineat la 7 : 50gr branza dulce, 50 gr pui( parizer pui,sunca pui, orice din pui) cafea indulcita cu miere sau zahar brun, 2 felii paine secara

la 9 = fructe 250 grame( o banama, mere, portocale)

la 11 = fructe 250 gr ( fara banane )
la 13 = friptura de pui la gratar, cuptor, fiert cu salata de varza, rosii( legume), o felie paine de secara
l a16 = fructe
pana in ora 19 = un iaurt mare de 450gr cu o felie paine secara

apa minerala, ceai de palnte seara, apa plata
sper sa-l incercati si voi.
sa nu credeti ca in aceasta perioada nu am mancat o prajitura sau o bucat de placinta dar mai rar.


iiovescu
Postat pe 16 Ianuarie 2009 09:36
buna
eu am folosit pastila de slabit si va pot spune din experienta ca nu este adevarata chestia ca daca e din plante nu poate face nimic rau,credeti-ma nu e asa dupa o cura de aproape 2 luni am inceput sa am foarte mari probleme cu ficatul la analize aveam rezultatele de 3 ori mai mari decat normal deci sfatul meu e sa vb cu medic intai
kudika082197
Postat pe 16 Ianuarie 2009 10:41
DOAMNELOR SI DOMNISOARELOR,AVETI GRIJA CU PASTILELE DE SLABIT...VEDETI CAZUL COAFEZEI DIN TARGU MURES SI MAI ALES COMENTARIILE ARTICOLULUI DIN CAN CAN,UNDE MAI MULTE PERSOANE SI-AU SPUS PAREREA DESPRE DIFERITE PASTILE PENTRU SLABIT! DUPA PAREREA MEA ,ADEVARATE OTRAVURI!SI EU MI-AM PROPUS SA SLABESC VREO 30 DE KG,DAR NU O SA IAU NU STIU CE PASTILE ,CI O SA-MI FAC O DIETA ECHILIBRATA SI IN PLUS AM INCEPUT SA MERG LA ENDOCRINOLOG,DEOARECE M-AM INGRASAT DIN CAUZA PROBLEMELOR DE SANATATE...EVENTUAL,O SA DESCHID MAI RAR USA FRIGIDERULUI VA PUP SI MAI VORBIM PESTE VREO 3-4 LUNI SA VAD DACA AM REUSIT SA DAU JOS CEVA...
yyoana_62
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:15
eu nu sunt adepta medicamentelor de slabit. cred ca cea mai buna metoda de a slabii este aceea de a face mult port. eu ma duc la o sala de aerobic, zilnic, seara. inainte de sala cu o ora nu mai mananac nimic, iar dupa sala consum multa apa si fructe sau legume crude. am observat ca, kiwi ii bun si in probleme de constipatie si m-am axat mai mult pe el. intradevar nu la toata lumea functioneaza, dar am prietene care vin si ele cu mine la sala si nu fac exercitiile corect, se opresc din cand in cand....nu sunt serioase din acest punc de vedere. eu cred ca ii nevoie de foarte multa VOINTA, nu cred in afirmatii de genu "am facut sala si nu am slabit deloc sau la mine nu functioneaza". trebuie sa fi o persoana cu vointa nu "lasama ca sa te las"
ramonaortelecan
Postat pe 16 Ianuarie 2009 12:26
De la: beatrice88, la data 2008-08-11 11:50:14Buna fetelor dupa parerea mea cele mai bune produse pentru slabit sunt mersul la un salon care sa realizeze tratmente profesioniste pentru slabit si anticelulitice.Eu sincer am incercat foarte multe produse dar am ajuns la concluzia ca tot mersul la salon da randament.Si nu oricum.Eu de curand am folosit aparatul eximia pentru slabit.Este nou pe piata si da rezultate de la prima sedinta.Merita sa incercati.Iar acasa folosesc produse pentru intretinere de la Bruno Vassari.Va pup


Draga Beatrice 88 te rog sa-mi spui cam la ce preturi se situeaza un tratament cu eximia si cate sedinte sunt necesare ca sa se vada rezultatele.
Multumesc din suflet, astept raspuns.
gabydo55
Postat pe 16 Ianuarie 2009 13:23
Eu iti recomand programul de slabire de la HERBALIFE.Sotul meu a luat si a slabit 6 kg/luna.Mananci si slabesti.
moisa_m2007
Postat pe 16 Ianuarie 2009 15:39
Am luat si eu Herbalife..pt cele ce nu stiu in ce consta..sunt medicamente din plante si un praf care se prepara cu lapte degresat..la micul dejun se consuma un shake si un nr de tablete..nr difera de la pers la pers, este stabilit de catre un nutritionist dupa un consult..la pranz o salata si 100 gr carne slaba fiarta sau la gratar impreuna cu tabletele iar la cina shake si tablete...asta minim 2 luni, pt k o luna e de intretinere..nu am slabit, dar in schimb mi-am agravat gastrita..si prietena mea care a facut tratamentul cu mine a pus inapoi pana la ultimul gram, fara sa manance mai mult decat inainte..nu il recomand..pt k sunt patita...oricum, succes la slabit
ramona_ssx
Postat pe 16 Ianuarie 2009 15:49
De la: ramona_ssx, la data 2009-01-16 15:49:56Am luat si eu Herbalife..pt cele ce nu stiu in ce consta..sunt medicamente din plante si un praf care se prepara cu lapte degresat..la micul dejun se consuma un shake si un nr de tablete..nr difera de la pers la pers, este stabilit de catre un nutritionist dupa un consult..la pranz o salata si 100 gr carne slaba fiarta sau la gratar impreuna cu tabletele iar la cina shake si tablete...asta minim 2 luni, pt k o luna e de intretinere..nu am slabit, dar in schimb mi-am agravat gastrita..si prietena mea care a facut tratamentul cu mine a pus inapoi pana la ultimul gram, fara sa manance mai mult decat inainte..nu il recomand..pt k sunt patita...oricum, succes la slabit

herbalife are inclusiv suc de aloe care vindeca gastrita. nu se mananca salata la masa principala se inlocuiesc doar 1- 2 mese cu shake pe baza de soia care ajuta si la colesterol si mesele raman normale , se evita doar grasimile. toate persoanele care tin programul corect devin chiar si mai sanatoase. daca ai gastrita spui la consultan si se suplimenteaza cu aloe .
i_love_lexa
Postat pe 16 Ianuarie 2009 16:13
Herbalife e doar o iluzie. Pe langa faptul ca este un tratament costisitor, nici nu produce efecte. Eu am facut un tratament complex, cu mai multe tipuri de pastile si shake. Dar mi-am pastrat stilul de alimentatie. Herbalife a fost frectie la picior de lemn. Daca insa tin dieta, mai ales dieta disociata, care imi solicita ambitie, dar nu infometare, am slabit. Consultantii Herbalife iti recomanda in paralel dieta, ca sa nu-ti dai seama de la ce slabesti. De fapt slabesti de la dieta hipocalorica, nu de la Herbalife. Si atunci de ce sa arunci banii pe lucruri inutile ? Iar daca la dieta adaugi si 10-20 de minute de exercitii fizice pe zi, nu ai cum sa nu slabesti. Ca sa nu vorbim de tonusul bun pe care ti-l da sportul. Recomand cu caldura exercitiile pilates, chiar cele pentru incepatori. Le poate face oricine. Sunt usor de executat, dar te solicita. Transpiri, te simti bine si slabesti.
mar_y_sol
Postat pe 16 Ianuarie 2009 22:20
Capsula de slabit la sticla??!!..sunt pastile in cutie,cine le`a vazut la flacon?!!..in fine..prea putin conteaza in ce sunt ambalate,cunosc rezultatele.E ff buna,o recomand tuturor.Cel putin 6,7 kg se pierd intr`o luna,fara pic de efort.Mult succes tuturor ce vor sa o incerce.Nu luati in schimb Spirulina,e cea mai mare porcarie,nu e buna de nik.
deni_healthy
Postat pe 16 Ianuarie 2009 23:28
cred ca daca mai aud inca o data "e natural, pe baza de plante, nu poate sa faca rau" o iau razna. Dragele mele stiti, si ciupercile otravitoare sutn tot naturale si pe vremuri toate otravurile se extrageau din plante. Da, plantele sunt bune si pot avea efecte terapeutice excelente dar intotdeauna trebuie sa existe un dozaj potrivit. Asa ca nu cred ca orice produs merge pentru toata lumea.

Oricum fiecare face ce poate, dar va rog, nu mai scrieti ca daca-s doar din plante sunt raiul pe pamant si fac minuni..sau cum scrie despre fructul bacha "efecte miraculoase"
Katze
Postat pe 17 Ianuarie 2009 00:22
capsula de slabit are si efecte adverse, nu poate fi recomandata oricui
numelemeu_mary
Postat pe 17 Ianuarie 2009 01:01
Buna.Stiu si eu persoane care au slabit foarte mult de la Super Slim si de la Lida.Am auzit ca distrug ficatul,este adevarat?Stiti ceva despre asta?Va multumesc si astept raspunsul vostru cu interes.
mihaelax_2005
Postat pe 17 Ianuarie 2009 09:31
eu una nu am luat super slim a, luat altceva dar nu mi-a distrus nimic dar sora mea si alte prietene au luat dar au fost perfect sanatoase si el are contraindicatii, daca esti sanatoasa poti lua se gaseste si in farmacii...
numelemeu_mary
Postat pe 17 Ianuarie 2009 18:04

DESERT PLANT
Distinctia siluetei tale-Intre 5-7 kg incepand cu primele saptamani de folosire..Este atat de usor de urmat acest tratament si cu atat de multe rezultate incat uneori datorita simplitatii modului de prezentare uitam ca de fapt importanta acestui tratament consta in folosirea lui..Pierdere rapida in greutate cu efecte uimitoare.PENTRU MAI MULTE INFORMATII FOLOSITI ID : desert.plant TU INCEARCA,NOI TE AJUTAM!!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 19 Ianuarie 2009 07:21
Am vrut sa te intreb cum se numeste aceasta capsula de slabit ca sunt mai multe feluri...care este cea mai eficienta si fara reactii adverse..multumesc
melia1980
Postat pe 21 Ianuarie 2009 09:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Nu sunt multumita de mine 8 De la: pinkkky 13 Iulie 2010 21:40
Am nevoie de o mica parere 6 De la: polin 11 Noiembrie 2011 19:13
1oo% PUR COLLAGEN tip II-Supliment alimentar (capsule) 2 De la: semaka_boy 22 Septembrie 2009 03:28
Ce parere aveti despre produsele de slabit Herbalife? 311 De la: iuliactn 1 Octombrie 2018 23:25
mi-a intarziat menstruatia 4 luni help ! 10 De la: cornel_sabin 27 Februarie 2010 00:13