Setari Cookie-uri

Produse pentru slabit....

De la: BRAILA, la data 2008-08-20 09:31:47de unde se poate procura acest fruct ????
healthy007453
Postat pe 16 Octombrie 2009 00:14
buna as dori sa incerc si eu capsula de slabit asa se numeste o pot procura din farmacie?capsula de slabit?ce pret are? mersi mult
healthy007453
Postat pe 16 Octombrie 2009 00:18
si eu folosesc super slim de 3 luni...am dat aprox 14 kg jos...efecte adverse acum nu mai am ci doar primele 2 saptamani aveam in sesnul ca aveam stari de ameteala,insomnie si greata...in rest nimic..ca si studenta la medicina nu recomand aceste pastile deoarece au acel continut foarte ridicat de aspartam ceea ce cauzeaza un efect inhibitor la nivelul sistemului nervos:adica gradul de concentrare scade,si se sesizeaza o oarecare predispozitie la cancer.dar daca stam si ne gandim,predispusi la cancer suntem in fiecare moment...cand mancam tot felul de e-uri,cand mergem la solar sau ne expunem la soare,etc.
love_specialy
Postat pe 26 Octombrie 2009 14:36
in farmacie a fost interzisa comercializarea capsulei de slabit...deci cu siguranta nu o vei mai gasi.doar pe internet poti face comanda daca doresti.dupa cum am zis in farmacii a fost interzisa deoarece are continut ridicat de aspartam ce nu era inscris in compozitia de pe prospect
love_specialy
Postat pe 26 Octombrie 2009 14:39
FAZA I 4 saptamani


DIMINEATA:
ªunca slaba: pui, de praga, vita, file de porc + legume: roºii, castraveþi, ardei, ceapa, etc.
SAU brânza slaba de vaca, urda, Fagaras, brânza de casa, perle de brânza LA DORNA cu legume proaspete
SAU ou+ legume

Gustarea 1 : 1 iaurt mic: cremoso, danone natural , etc.


PRANZ :
Carne : pui, vita, porc slaba, peste (la grãtar, cuptor, înãbuºita)+ salata de legume : salata verde, varza, asortata sau cruditãþi (fãrã maioneza) cu ulei de mãsline.

Gustarea 2: 1 iaurt mic


SEARA :
Carne cu sau fãrã ou sau brânza plus sau minus un ou + legume gãtite : ciuperci, dovlecei, conopida. brocoli. fasole verde, vinete, varza
Carnea poate fi la grãtar , gratinate la cuptor sau gãtita

NU SE COMBINÃ NICIODATA BRÂNZA CU CARNEA

2 litri de apa / zi

intervalul intre mese si gustari va fi de aproximativ 3 ore

revin si cu fazele urmatoare ale dietei
4Life
Postat pe 26 Octombrie 2009 14:40
De la: love_specialy, la data 2009-10-26 14:39:41in farmacie a fost interzisa comercializarea capsulei de slabit...deci cu siguranta nu o vei mai gasi.doar pe internet poti face comanda daca doresti.dupa cum am zis in farmacii a fost interzisa deoarece are continut ridicat de aspartam ce nu era inscris in compozitia de pe prospect
se gasesc si acum capsula de slabit, mai ales la plafar gasesti sigur
mihaelatrincu
Postat pe 26 Octombrie 2009 14:51
Buna, am luar si eu superslim timp de 17 zile, in a 18-a zi mi s-a facut rau. Nu ma mai puteam controla.
Fiind singura acasa, am iesit repede in strada in ideea ca poate ma vede cineva daca lesin. Asa ca am intrerupt tratamentul.
Am un nepot - de 17 ani_ care a slabit 40kg cu superslim si nu are nimic. Se simte bine, zice el.
Obs. Contin amfetamina.
adipopa66
Postat pe 26 Octombrie 2009 14:57
tarot_healthy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 18:00
tarot_healthy
Postat pe 11 Noiembrie 2009 18:10
Dragele mele doresc sa va ofer cateva detalii despre absorbantele si tampoanele atat de necesare pentru igiena intima.
Stiati ca pentru albirea lor se utilizeaza DIOXINA .Stiati ca de obicei se pune ceva mai multa DIOXINA pentru a produce sangerare mai abundenta si pentru a cumpara in consecinta …noi si noi absorbante sau tampoane.

Dar stiati ca
DIOXINA PRODUCE CANCER DE COL UTERIN !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,
asa se explica incidenta masiva a acestei grave afectiuni in lume.

Acum si in ROMANIA au aparut TAMPOANE ANIONICE CU PROTECTIE ACTIVA , produse care genereaza IONI NEGATIVI , in lume fiind deja un miliard de beneficiari

Acestea sunt ……….absorbantele active LOVE MOON ,

Aceste absorbante au incorporate in ele o banda dintr-un materal special (brevetat)care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi.

Acesti Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative
distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea dvs. de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc.

Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie.
In plus, elimina mirosurile.

Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin).
Produsele au certificate FDA-USA si UE.

Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa.

EXISTA :
• absorbantele pentru ciclu normal,
• ciclu abundent sau
• pentru uz zilnic,
dar si
• absorbante mini,
• absorbantele pentru bikini,

Acum despre alte produse utile pentru sanatatea dvs.:
Talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi
Si
Seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu
(ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal,
eliminarea durerilor si este ideal
pentru intretinerea ovarelor sau
ingrijirea dupa avort.

Nu trebuie sa devii DISTRIBUITOR daca nu vrei
dar poti cumpara aceste produse cu reducere de 25%
in calitate de CLIENT PREFERENTIAL.
Ce zici ,VREI ?


Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96

…..atunci…. te rog citeste in continuare..









ACUM !
AICI (local ) !
ACOLO(distal) !
Pentru dumneavoastra
LIGHT& LEAVING WATER THERAPY
ENGLEZA & ROMANA & EBRAICA.
PROFESIONALISM , RESPECT , CREATIVITATE , ARMONIE , SANATATE.
LIGHT MASSAGE & LIGHT COSMETIC ,
SUB SUPRAVEGHERE MEDICALA SI
CONSILIERE PSIHOLOGICA,
REFLEXOTERAPIE ,
MASAJ DE RELAXARE SI TERAPEUTIC,
TRATAMENTE COSMETICE
TRATAMENTE ENERGETICE
CU LUMINA POLARIZATA , RAZE INFRAROSII SI HELIU.
dar si
TIBETAN REIKI , ASCENSION REIKI, PRANIC HEALING ,FENG SHUI, RADIESTEZIE si INFORENERGETICA,CHI_CHUNG MEDICAL, PSIHOTERAPIE PRANICA, FENG SHUI PRANIC&VASTU,
CRISTALOTERAPIE PRANICA , CROMOTERAPIE,MELOTERAPIE, AROMOTERAPIE , etc) dar si cursuri de
USUI & TIBETAN REIKI, ASCENSION REIKI, POWER KI
oferim gratuit cu “IUBIRE SI RECUNOSTINTA
”LEAVING WATER THERAPY”
APA VIE
=apa structurata si energizata cu proprietati terapeutice si bactericide .
Cerem si oferim seriozitate.
Pentru informatii suplimentare si programare va rugam sa ne contactati.
ioana.bobocea@yahoo.com
0744.300.432 (IOANA)
Fix ; 021.420.80.96




IOANA1947
Postat pe 19 Noiembrie 2009 12:13
De pe 1 august 2008 nu mai iau pastile si nu m-am ingrasat deloc. Eu am slabit 17 kg in 3 luni, eu am avut 77 kg, acum am 60 kg +- 500 grame. Tratamentul de 3 luni regleaza metabolismul.

Pastilele nu au nici un efect negativ, sunt naturale 100%. Inainte de a incepe tratamentul cu asceste pastilele, eu am facut toate analizele inainte si dupa, pentru ca eram si eu speriata, ca era in joc sanatatea mea. Analizele au iesit perfecte.

Au rezultat garantat.

Iti trimit prospectul in romana:

Celebre in toata lumea, efectul lor fiind dovedit in majoritatea tarilor UE si in USA, pastilele de slabit Lida DaiDai Hua sunt absolut 100% naturale, din extracte de plante chinezesti, folosite de sute de ani pentru scaderea in greutate.Functioneaza inca din primele zile, prin scaderea apetitului si accelerarea metabolismului pentru a scapa de kilogramele in plus. Cu numai o pastila pe zi, veti vedea o diferenta senzationala in cele 30 de zile cat dureaza un tratamentul
Pastilele contin:
Pentru reducerea apetitului:
Extracte din:
fibra de cartof dulce
pudra de guma cyamopsis
guma konjac
lucerna
Pentru pierderea in greutate:
Extracte din:
tuckahoe
frunze de cola
guttiferae
urzicuta
guarana
kumquat
trifoi grecesc
rodul pamantului
Mod de administrare si folosire:
O data pe zi, o singura pastila dimineata, inaintea micul dejun cu 15 min cu 100 ml apa plata.
Nu luati mai multe pastile decat se recomanda.
Pentru o maximizare a efectului, un consum mai mare de apa si fructe este indicat pe durata tratamentului.
Nu sariti peste mese, in special micul dejun si pranzul.
NU consumati alcool pe toata durata tratamentului.
Perioada maxima a tratamentului este de 3 luni, dupa care trebuie intrerupt pentru cel putin o perioada de 15 zile.
Nu se recomanda persoanelor sub 16 ani si peste 65 de ani.
Nu se recomanda femeilor gravide sau care alapteaza.
Nu se recomanda in cazuri de tensiune arteriala mare, afectiuni cardiovasculare sau apoplexie, sau in cazul unor disfunctii hepatice sau renale.
Nu se recomanda in cazul in care urmati un alt tratament de orice natura.
Pastilele Lida DaiDai Hua sint cea mai eficienta metoda pentru scaderea in greutate. Produse printr-o tehnologie moderna, pastilele nu prezinta nici un risc asupra sanatatii iar efectul este GARANTAT. Slabesti intre 4-10 kg intr-o luna !
100% extracte naturale din plante
Nu au nici un efect secundar
Functioneaza de fiecare data, si in cazul femeilor dar si al barbatilor
Pastilele sunt testate si certificate international
Te simti mai bine, arati mai tanar, si, mai important, nu va mai trebui sa iti faci niciodata griji in privinta greutatii si a kilogramelor in plus!


O cutie are 30 de pastile, care ajung pt tratament de o luna.

Daca te intereseaza scrie-mi. Email: merycamerzan@yahoo.com

o zi buna!



merycam
Postat pe 19 Noiembrie 2009 15:52
Bine ca ai pus prospectul. De ce nu pui accent si pe partea ca nu se ia in caz de????????? pai daca o persoana este predispusa la una din acele afectiuni aceste pastile sunt boala curata. daca chiar vreti sa slabiti apelati la produse naturale care pe langa faptul ca nu au efecte adverse iti mai dau si imunitate si iti regleaza problemele existente chiar daca sunt mai scumpe. Daca vreti sa slabiti sanatos si suneti dispusi sa investiti in asta contactati-ma pe messenger i_love_lexa mai ales ca luna aceasta sunt promotii de craciun.De asemeni daca aveti copii si vreti sa trimiteti departe pericolul gripei porcine sunt disponibile programe de imunizare si sanatate.
Am un puiut super care a facut luna asta 5 ani. cadou de ziua ei am inscris-o la un concurs foto dar ca sa castige jucarele are nevoie de voturi zilnice http://www.bebemagia.ro/concurs-bebelusul-lunii.php?copil=all&codC=1&p=6 alexandra rochita si funda roz. multumim tuturor ( azi e la pagina 6 maine s-ar putea sa fie la 7 daca se mai inscriu copii)
i_love_lexa
Postat pe 20 Noiembrie 2009 15:46
buna am citit ceva de siropul dr Moraru ma poate cineva ajuta ?
healthy009194
Postat pe 21 Noiembrie 2009 17:12
Iti recomand slim down ,eu am slabit 7kg in 20 zile fara dieta.este din plante Provine din Canada,o sa gasesti f multe informatii pe internet cu el.Iti las adresa lor din Romania: www.slimdown.ro ,eu de aici am comandat
healthy009351
Postat pe 24 Noiembrie 2009 21:14
De la: healthy009351, la data 2009-11-24 21:14:33Iti recomand slim down ,eu am slabit 7kg in 20 zile fara dieta.este din plante Provine din Canada,o sa gasesti f multe informatii pe internet cu el.Iti las adresa lor din Romania: www.slimdown.ro ,eu de aici am comandat


si ca sa-ti stric de tot combinatia cu acest produs, uitati oameni buni un produs similar...nu similar, mult mai bun deoarece are in compozitie si "Gymnema sylvestre" care este o planta ce ajuta foarte mult pancreasul sa functioneze corect !!!!

SI COSTA DOAR 18,16 lei (incl. taxe)

il gasiti pe :
http://www.produsedinplante.ro/116-silueth.html

acum ca v-am salvat atatia bani , berea cine o da ???


ca deh, de la 320 lei pana la 18.16 lei este distanta mare, nu ?
4Life
Postat pe 27 Noiembrie 2009 01:28
Nu are compozitie la fel cu acel produs Silhouette,te inseli 4 life ,poate ca se aseamana la unele ingrediente,am studiat si eu produsul destul de bine .Am norocul de a avea o persoana in Canada care ma poate informa despre orice produs de acolo.Jamieson este o companie mare din Canada te poti informa si pe google. Slim Down mi-a spus prietena mea din Canada ca este pe piata de acolo si lumea este f incantata de el.Acum nu stiu ce sa zic,poate ca si eu daca as fi reprezentat alta companie de produse pentru slabit as veni cu comentarii proaste la adresa altui produs pentru slabit.In legatura cu dusul la toaleta des ,nu am avut probleme de la slim down,aveam probleme cu constipatia si m-am reglat.Mi-e nu mi-a provocat altfel de reactii adverse.
healthy009454
Postat pe 27 Noiembrie 2009 10:40
De la: healthy009454, la data 2009-11-27 10:40:19Nu are compozitie la fel cu acel produs Silhouette,te inseli 4 life ,poate ca se aseamana la unele ingrediente,am studiat si eu produsul destul de bine .Am norocul de a avea o persoana in Canada care ma poate informa despre orice produs de acolo.Jamieson este o companie mare din Canada te poti informa si pe google. Slim Down mi-a spus prietena mea din Canada ca este pe piata de acolo si lumea este f incantata de el.Acum nu stiu ce sa zic,poate ca si eu daca as fi reprezentat alta companie de produse pentru slabit as veni cu comentarii proaste la adresa altui produs pentru slabit.In legatura cu dusul la toaleta des ,nu am avut probleme de la slim down,aveam probleme cu constipatia si m-am reglat.Mi-e nu mi-a provocat altfel de reactii adverse.
studiataza-l mai cu atentie,are aceeasi compozitie, mai departe shilouette are in plus fata de slim down :

Gymnema Sylvestre

Are rol in metabolizarea glucozei din sange, activ in procesul de slabire, reduce cerintele organismului pentru dulce.

In concluzie este de 17 ori mai ieftin si are si ceva benefic organismului in plus !!!!
4Life
Postat pe 27 Noiembrie 2009 16:56
4 life ce parere ai de ceaiul zein?
healthy009507
Postat pe 28 Noiembrie 2009 22:40
Eu am luat silhouette si nu am slabit deloc,asa ca nu mai recomanda 4life acel produs ca nu se slabeste nici macar un gram cu el.
simona2u
Postat pe 29 Noiembrie 2009 10:24
De la: simona2u, la data 2009-11-29 10:24:03Eu am luat silhouette si nu am slabit deloc,asa ca nu mai recomanda 4life acel produs ca nu se slabeste nici macar un gram cu el.
simona , eu nu recomand nimic stimata colega ( cu toate ca esti aceeasi persoana care recomanda slim down, se cunoaste dupa IP-ul calculatorului dupa acre intrii si ti-ai facut mai multe conturi aici pe forum )
eu decal am aratat ca exista o varianta mult mai ieftina decat acek SLIM DOWN care costa 320 lei pentru 20 zile...silhouette este numai 19 lei si are cam aceeasi compozitie !!!!

ar fi corect pt tine sa numai incerci sa pacalesti lumea cu astfel de postari !!!!
4Life
Postat pe 29 Noiembrie 2009 10:50
Buna seara tuturor!
Am decis sa postez si eu povestea mea.Am reusit sa slabesc 7kg cu slim down,respectand niste reguli simple in timp ce luam aceste pastile.Sa am grija sa beau apa minim 1,5l pe zi ,sa nu mananc dulcuri,prajeli!
A inceput totul acum multi ani. Nu aveam mai mult de 50 kg la inaltimea mea de 175cm. Aveam perioade in care efectiv cateva zile la rand nu puneam nimic in gura de teama sa nu ma ingras. Dar imediat ce incepeam sa maninc greutatea mea se modifica si acul cantarului incepea sa incline in partea dreapta.
Mai tarziu in viata mea a inceput o dunga neagra, fara sfarsit. Mi-a murit cineva drag, mi-am pierdut iubitul, si toate acestea nefericiri le inecam in mincare. Mincam ori de cate ori ma napadea tristetea si asta se intampla des.
In cativa ani m-am ingrasat in jur de 15 kg. Tot atunci mi-am gasit un barbat care ma iubea foarte mult, ne-am casatorit si in cele din urma mi-am dorit sa devin mama. Dar pentru a ramane insarcinata, din cauza unor dereglari a trebuit sa urmez un tratament hormonal. Asadar inainte de a ramane insarcinata deja aveam 87 kg. In timpul sarcinii, greutatea mea crestea foarte mult si doctoriii mi-au recomandat sa stau mai mult in pat, din cauza unui risc mare de a face avort spontan.
Inainte sa nasc aveam 118 kg. Imediat dupa ce am nascut ajunsesem la greutatea de 89 kg, aproape cea de dinainte de a ramane insarcinata. Dar eu tot speram ca odata si odata voi da jos acele kg acumulate si care ma terorizau ingrozitor.In prezent cantaresc 82kg,o sa imi mai cumpar o cutie de pastile slim down pentru a ajunge la o greutate normala
orestealina
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:51
FELICITARI!!!!! De maine m-apuc si eu sa iau slim down,a slabit o vecina de a mea si mi-am comandat si eu.Sunt o poficioasa sper sa ma pot abtine la dulciuri in timpul curei cu slim down.
ioana_sweet_healthy
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:05
De la: orestealina, la data 2009-12-06 21:51:29Buna seara tuturor!
Am decis sa postez si eu povestea mea.Am reusit sa slabesc 7kg cu slim down,respectand niste reguli simple in timp ce luam aceste pastile.Sa am grija sa beau apa minim 1,5l pe zi ,sa nu mananc dulcuri,prajeli!
A inceput totul acum multi ani. Nu aveam mai mult de 50 kg la inaltimea mea de 175cm. Aveam perioade in care efectiv cateva zile la rand nu puneam nimic in gura de teama sa nu ma ingras. Dar imediat ce incepeam sa maninc greutatea mea se modifica si acul cantarului incepea sa incline in partea dreapta.
Mai tarziu in viata mea a inceput o dunga neagra, fara sfarsit. Mi-a murit cineva drag, mi-am pierdut iubitul, si toate acestea nefericiri le inecam in mincare. Mincam ori de cate ori ma napadea tristetea si asta se intampla des.
In cativa ani m-am ingrasat in jur de 15 kg. Tot atunci mi-am gasit un barbat care ma iubea foarte mult, ne-am casatorit si in cele din urma mi-am dorit sa devin mama. Dar pentru a ramane insarcinata, din cauza unor dereglari a trebuit sa urmez un tratament hormonal. Asadar inainte de a ramane insarcinata deja aveam 87 kg. In timpul sarcinii, greutatea mea crestea foarte mult si doctoriii mi-au recomandat sa stau mai mult in pat, din cauza unui risc mare de a face avort spontan.
Inainte sa nasc aveam 118 kg. Imediat dupa ce am nascut ajunsesem la greutatea de 89 kg, aproape cea de dinainte de a ramane insarcinata. Dar eu tot speram ca odata si odata voi da jos acele kg acumulate si care ma terorizau ingrozitor.In prezent cantaresc 82kg,o sa imi mai cumpar o cutie de pastile slim down pentru a ajunge la o greutate normala
vai ce telenovela !!! oricum nu te crede nimeni, deoarece esti una si aceeasi persoana cu ceilalti care fac reclama pentru SLIM DOWN...un priodus foarte scump si cu rezultate mediocre !!!

UN PRODUS SIMILAR COSTA DOAR 19 lei !!!!

fata de slim down care costa 280 !!!

si apropo, pe acel site scrie ca 60 pilule GARANTEAZA slabirea a 10 KG in 20 zile...este o MARE MINCIUNA !!!!!!!!!!!
4Life
Postat pe 7 Decembrie 2009 11:03
Cu toate cred ca avem acelasi id ...nu pot sa cred pana unde merge omul asta sa-si vanda produsul la 20lei.
La mine a functionat,am slabit 6 kg cu slim down in 20zile, am avut grija sa nu mananc seara dupa ora 20,nu am mancat prajeli ,dulciuri.
Acum ma mentin
healthy009846
Postat pe 7 Decembrie 2009 11:08
De la: healthy009846, la data 2009-12-07 11:08:12Cu toate cred ca avem acelasi id ...nu pot sa cred pana unde merge omul asta sa-si vanda produsul la 20lei.
La mine a functionat,am slabit 6 kg cu slim down in 20zile, am avut grija sa nu mananc seara dupa ora 20,nu am mancat prajeli ,dulciuri.
Acum ma mentin
PINOCHIO !!! PINOCHIO !!! PINOCHIO !!!

mintiti cu nerusinare !!!
4Life
Postat pe 7 Decembrie 2009 11:10
O sa incep si eu maine sa iau slim down,colega mea a slabit 7kg,a terminat pastilele acum o sapatamana si reuseste sa se mentina.Am 65kg ,vreau sa ajung la 55,sper sa dea rezultate bune.Din cauza serviciului nu ma pot duce la sala,desi as putea face in fiecare dimineata sau in fiecare seara cateva exercitii timp de 15min.Dar din cauza oboselii nu le pot face nici acasa. Sa auzim numai de bine!
dana__
Postat pe 7 Decembrie 2009 14:06
Acel domn 4 life,de fapt nici nu trebuie numit domn...acel imbecil,isi face reclama la produsele lui si vine pe alt site sa ma faca de tot rasul ,escroaca,ca am mintea creata pentru simplu fapt ca am cumparat produsul slim down.Ca trebuia sa cumpar alt produs mai ieftin,probabil produsele lui.
Sigur ai o problema la cap imbecilule,daca iti permiti sa intri pe forumuri sa ne faci de ras,ca stii tu un produs mai bun si mai ieftin.Sa-ti fie rusine.
daniela34
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:30
De la: daniela34, la data 2009-12-07 17:30:41Acel domn 4 life,de fapt nici nu trebuie numit domn...acel imbecil,isi face reclama la produsele lui si vine pe alt site sa ma faca de tot rasul ,escroaca,ca am mintea creata pentru simplu fapt ca am cumparat produsul slim down.Ca trebuia sa cumpar alt produs mai ieftin,probabil produsele lui.
Sigur ai o problema la cap imbecilule,daca iti permiti sa intri pe forumuri sa ne faci de ras,ca stii tu un produs mai bun si mai ieftin.Sa-ti fie rusine.
cucoana, nu te face nimeni de ras, te faci singura prin prostia pe care o afisezi...asadar stai calm si nu te mai ambala atata...daca ai slabit tu cu slim vrajeala, foarte bine, carte si vezi-ti de treaba ta....am inteles mesajul, de ce ne mai plictisesti atata ??? aaaaaaaaaa....zi ca vrei sa faci niste bani excrocand oamenii si influentandu-i sa cumpere un produs prost si foarte scump...zi mai tanti asa si te intelegem ...doar traim vremuri grele si banii se fac greu....numai ca vezi tu, eu nu suport excrocii si mincinosii....oamenii ca tuine de un leu si cinspe' bani....daca vrei sa faci bani, baga sora mea 1000 euro in publicitatea rahatului de site pe care-l ai si iti faci trafic de 1000-2000 utilizatori unici zilnic din care poate agati 5 clienti si lasa-ne in dyurerea noastra cu aceste tampenii pe care le incerci tu pe aici...

din astia ca tine am mai fost inaintea ta zeci care asa cum au aparut, asa si-au luat talpasita...
retine ca am sa te urmaresc peste tot pe unde postezi aceste tampenii cu slim dowd-ul asta de rahat si am sa-ti stric combinatiile....pentru ca esti prea obraznica/obraznic si incerci sa inseli oamenii....

stau si ma intreb cum de ai gasit tu asa repede acest site si ai stiut cam cate postari sunt pe aici referitor la slim down...!?!?!?!!?

asta denota ca esti una si aceeasi persoana cu cele mentionate mai sus...ai deja 14 id-uri distincte pe acest site...ai de grija ca vei fi banata pe forum din aceasta cauza !!!!

4Life
Postat pe 7 Decembrie 2009 21:17
De la: 4Life, la data 2009-12-07 21:17:34
De la: daniela34, la data 2009-12-07 17:30:41Acel domn 4 life,de fapt nici nu trebuie numit domn...acel imbecil,isi face reclama la produsele lui si vine pe alt site sa ma faca de tot rasul ,escroaca,ca am mintea creata pentru simplu fapt ca am cumparat produsul slim down.Ca trebuia sa cumpar alt produs mai ieftin,probabil produsele lui.
Sigur ai o problema la cap imbecilule,daca iti permiti sa intri pe forumuri sa ne faci de ras,ca stii tu un produs mai bun si mai ieftin.Sa-ti fie rusine.
cucoana, nu te face nimeni de ras, te faci singura prin prostia pe care o afisezi...asadar stai calm si nu te mai ambala atata...daca ai slabit tu cu slim vrajeala, foarte bine, carte si vezi-ti de treaba ta....am inteles mesajul, de ce ne mai plictisesti atata ??? aaaaaaaaaa....zi ca vrei sa faci niste bani excrocand oamenii si influentandu-i sa cumpere un produs prost si foarte scump...zi mai tanti asa si te intelegem ...doar traim vremuri grele si banii se fac greu....numai ca vezi tu, eu nu suport excrocii si mincinosii....oamenii ca tuine de un leu si cinspe' bani....daca vrei sa faci bani, baga sora mea 1000 euro in publicitatea rahatului de site pe care-l ai si iti faci trafic de 1000-2000 utilizatori unici zilnic din care poate agati 5 clienti si lasa-ne in dyurerea noastra cu aceste tampenii pe care le incerci tu pe aici...

din astia ca tine am mai fost inaintea ta zeci care asa cum au aparut, asa si-au luat talpasita...
retine ca am sa te urmaresc peste tot pe unde postezi aceste tampenii cu slim dowd-ul asta de rahat si am sa-ti stric combinatiile....pentru ca esti prea obraznica/obraznic si incerci sa inseli oamenii....

stau si ma intreb cum de ai gasit tu asa repede acest site si ai stiut cam cate postari sunt pe aici referitor la slim down...!?!?!?!!?

asta denota ca esti una si aceeasi persoana cu cele mentionate mai sus...ai deja 14 id-uri distincte pe acest site...ai de grija ca vei fi banata pe forum din aceasta cauza !!!!

asa cum ai folosit tu zeci de nikuri sa creada lumea cat de multi sunteti,dar oare unde ati disparut,sunteti cu vacile la islaz?
ene_m_gabriel
Postat pe 7 Decembrie 2009 21:20
EU CRED CA ESTI UN FRUSTRAT 4life...POT SA IMI IAU SI 10 CUTII DE SLIM DOWN,CE TE FREACA PE TINE? CRETINULE,DACA AM SCRIS PE ACEST FORUM AM SCRIS PENTRU A PUTEA DISCUTA CU ALTE PERSOANE CARE AU MAI FOLOSIT ACEST PRODUS.FETELOR VA ROG SA INTRATI PE ID-UL MEU SA DISCUTAM DE REZULTATE,DE EFECTE SI ALTE CHESTII,NU ARE ROST SA DISCUTAM PE UN FORUM UNDE UN CRETIN INSULTA NUMAI SA-SI ATINGA SCOPUL,ACELA DE A-SI VINDE PRODUSELE LA 2 LEI.INTRA-TI PE danalala12@yahoo.com facem conferinta
dana__
Postat pe 7 Decembrie 2009 22:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Tratare si vindecare acnee purulenta 1 De la: migona56 3 Mai 2010 20:11
Nu imi scade hipertensiunea arteriala 39 De la: kudika_1043904 24 Ianuarie 2023 16:36
Capsula magica pentru slabit reduce 15 mg (noul reductil de 15 mg) 1 De la: kudika_34746 7 Iunie 2013 11:24
Nu slabesc!! 43 De la: lipstick 6 Mai 2012 08:55
inlocuitorii de zahar 22 De la: Monicamm85 22 Iunie 2010 12:19