Setari Cookie-uri

Produse pentru slabit....

De la: dana__, la data 2009-12-07 22:15:42EU CRED CA ESTI UN FRUSTRAT 4life...POT SA IMI IAU SI 10 CUTII DE SLIM DOWN,CE TE FREACA PE TINE? CRETINULE,DACA AM SCRIS PE ACEST FORUM AM SCRIS PENTRU A PUTEA DISCUTA CU ALTE PERSOANE CARE AU MAI FOLOSIT ACEST PRODUS.FETELOR VA ROG SA INTRATI PE ID-UL MEU SA DISCUTAM DE REZULTATE,DE EFECTE SI ALTE CHESTII,NU ARE ROST SA DISCUTAM PE UN FORUM UNDE UN CRETIN INSULTA NUMAI SA-SI ATINGA SCOPUL,ACELA DE A-SI VINDE PRODUSELE LA 2 LEI.INTRA-TI PE danalala12@yahoo.com facem conferinta
ce ofticoasa esti...cam cate kg oi avea de iti iei 10 cutii ??? O TONA CUMVA ????

p.s. cu credinta loa biserica, la popa, nu pe forum,uri :D:D:D
4Life
Postat pe 7 Decembrie 2009 22:20
beatrice crezi ca toata lumea isi permite sa mearga la salon?? eu am slabit ff mult, tinand cura si facand sport.poate ne zici tu o solutie mai buna
m_geani
Postat pe 17 Decembrie 2009 17:38
Eu am incercat capsula de slabit dar mi-am starnit dureri de stomac. Dupa o perioada am inceput sa iau Hoodia Gordonii 1000 mg, este un supliment 100% natural care reduce pofta de mancare. Eu am inlocuit masa de la ora 19 cu o capsula de Hoodia Gordonii si nu mai simt nevoia sa mananc seara deloc. Am slabit intr-o luna 4 kg. Eu va sfatuiesc sa le incercat pentru ca nu veti regreta.
Daca doriti sa stiti mai multe detalii va las id-ul: oana_eu2009
Va pup
O zi buna
scumpica20
Postat pe 4 Ianuarie 2010 10:13
Intrati pe
http://www.antioxidanti.com/?greutatea-ideala
si dupa ce ati studiat pagina va rog sa luati legatura cu mine prin info@antioxidanti.com pentru un sfat concret.
Antioxidanti_NSE
Postat pe 6 Ianuarie 2010 01:42
De la: healthy17, la data 2010-01-06 01:42:39Intrati pe
http://www.antioxidanti.com/?greutatea-ideala
si dupa ce ati studiat pagina va rog sa luati legatura cu mine prin info@antioxidanti.com pentru un sfat concret.
care sunt fructele cu cea mai mare valoare CARO?
ene_m_gabriel
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:10
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-06 10:10:52
De la: healthy17, la data 2010-01-06 01:42:39Intrati pe
http://www.antioxidanti.com/?greutatea-ideala
si dupa ce ati studiat pagina va rog sa luati legatura cu mine prin info@antioxidanti.com pentru un sfat concret.
care sunt fructele cu cea mai mare valoare CARO?
cele mai recente cercetari de specialitate arata ca fructul cu cea mai mare valoare CARO este ACAI !!!

iar ca si compusi , sucul cu cea mai mare valoare CARO este RIOVIDA !!!
4Life
Postat pe 6 Ianuarie 2010 10:22
De la: 4Life, la data 2010-01-06 10:22:42
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-06 10:10:52
De la: healthy17, la data 2010-01-06 01:42:39Intrati pe
http://www.antioxidanti.com/?greutatea-ideala
si dupa ce ati studiat pagina va rog sa luati legatura cu mine prin info@antioxidanti.com pentru un sfat concret.
care sunt fructele cu cea mai mare valoare CARO?
cele mai recente cercetari de specialitate arata ca fructul cu cea mai mare valoare CARO este ACAI !!!

iar ca si compusi , sucul cu cea mai mare valoare CARO este RIOVIDA !!!
manaci kkt,mai citeste.
CARO este indicatorul care aratã capacitatea unui antioxidant de a înlãtura efectele negative ale radicalilor liberi. Valoarea CARO a diferitelor fructe prezinã o marjã largã de variaþie chiar la testarea aceluiaºi fruct, efectuatã la momente diferite dupã recoltare.
Este foarte important de ºtiut ca toate ingredientele din Forever Pomesteen Power se aflã în topul listei valorilor CARO, ãn special rodia ºi mangostanul.

Sucul de rodie conþine mai mulþi polifenoli antioxidanþi decât vinul roºu, ceaiul verde, sucul de meriºor sau de portocale. În plus constitue o sursã de vitamine A, C, E ºi fier.
Mangostanul este un fruct cunoscut în Asia. Gustul sãu deosebit a determinat-o pe regina Victoria sã îl declare fructul ei preferat, de atunci fiind denumit ,,Regele fructelor”.

Valoarea sa CARO este foarte ridicatã, fiind foarte bogat în xantone.
Xantonele reprezintã o familie de compuºi naturali cu proprietãþi antioxidante deosebite, prezenþi în fructe.
Profitaþi de incredibila putere a antioxidanþior din rodie, mangostan ºi alte fructe cu Forever Pomesteen Power.
ene_m_gabriel
Postat pe 6 Ianuarie 2010 12:55
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-06 12:55:45
De la: 4Life, la data 2010-01-06 10:22:42
De la: ene_m_gabriel, la data 2010-01-06 10:10:52
De la: healthy17, la data 2010-01-06 01:42:39Intrati pe
http://www.antioxidanti.com/?greutatea-ideala
si dupa ce ati studiat pagina va rog sa luati legatura cu mine prin info@antioxidanti.com pentru un sfat concret.
care sunt fructele cu cea mai mare valoare CARO?
cele mai recente cercetari de specialitate arata ca fructul cu cea mai mare valoare CARO este ACAI !!!

iar ca si compusi , sucul cu cea mai mare valoare CARO este RIOVIDA !!!
manaci kkt,mai citeste.
CARO este indicatorul care aratã capacitatea unui antioxidant de a înlãtura efectele negative ale radicalilor liberi. Valoarea CARO a diferitelor fructe prezinã o marjã largã de variaþie chiar la testarea aceluiaºi fruct, efectuatã la momente diferite dupã recoltare.
Este foarte important de ºtiut ca toate ingredientele din Forever Pomesteen Power se aflã în topul listei valorilor CARO, ãn special rodia ºi mangostanul.

Sucul de rodie conþine mai mulþi polifenoli antioxidanþi decât vinul roºu, ceaiul verde, sucul de meriºor sau de portocale. În plus constitue o sursã de vitamine A, C, E ºi fier.
Mangostanul este un fruct cunoscut în Asia. Gustul sãu deosebit a determinat-o pe regina Victoria sã îl declare fructul ei preferat, de atunci fiind denumit ,,Regele fructelor”.

Valoarea sa CARO este foarte ridicatã, fiind foarte bogat în xantone.
Xantonele reprezintã o familie de compuºi naturali cu proprietãþi antioxidante deosebite, prezenþi în fructe.
Profitaþi de incredibila putere a antioxidanþior din rodie, mangostan ºi alte fructe cu Forever Pomesteen Power.


De ce vorbesti atat de urat cu toata lumea?
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:13
Fetelor,

pentru cine nu are probleme cu cafeaua, de fapt cu cafeina, am de vanzare
ACAI THERMOGENIC COMPLEX, produs 100% natural, uiltima gaselnita la mericani, in materie de slabit.Ajunge pentru o luna si jumatate! Mie mi l-a adus cineva din America de la o firma cu 60 de ani vechime in produse naturiste; din pacate nu a stiut ca eu nu consum cafeina si ceai verde!
si APPLE CIDER VINEGAR! de la ac. firma - tot de vanzare!- asta e pentru cine suporta otetul... pt cine suporta e foarte bun!

trimiteti-mi mesaj pe e-mail!
Numai bine tuturor si un an bun!


deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 6 Ianuarie 2010 20:46
Gandeste-te ca nu toate femeile dispun de resursele financiare pt a-si permite sa se duca la salon. De ce sa nu ai tu vointa sa renunti la mancat tot felul de alimente care ingrasa si sa alergi o ora seara, sau sa mergi pe jos mai mult sau sa faci exercitii acasa. Cand e vorba de slabit totul, dar absolut totul tine de vointa!
JustineA
Postat pe 21 Ianuarie 2010 12:21
De la: JustineA, la data 2010-01-21 12:21:20Gandeste-te ca nu toate femeile dispun de resursele financiare pt a-si permite sa se duca la salon. De ce sa nu ai tu vointa sa renunti la mancat tot felul de alimente care ingrasa si sa alergi o ora seara, sau sa mergi pe jos mai mult sau sa faci exercitii acasa. Cand e vorba de slabit totul, dar absolut totul tine de vointa!


Excelent Justine, insa se mai pune o problema, pe langa bani nu au nici timp. Serrvici, acasa copii, piata, gatit, spalat, calcat, administrative, cozi. Uneori poti face si ce cu modestie si sinceritate, le sfatuiesti pe iubitele doamne si domnisoare, insa pentru unele din pacate e imposibil, asa ca recurg la aceste retete si adjuvante "minune", fie mai scumpe fie mai ieftine. Toate nu sunt decat adjuvante, suplimente nutritive, unele de calitate altele nu, insa nu toate se potrivesc fiecarei persoane, nu toate dau randament oricui si oricum, in special acele ceaiuri sau substante diuretice sau laxative. Nu fac alceva dect sa storca oraganismul ca pe un burete, apoi la prima "inmuiere"...
Totui te felicit pentru ca solutia ideala, tu ai enuntat-o, mancatul sanatos fara retineri, fara rafinate in exces, multa miscare, si ingrijire specifica, varstei si suituatiei. Eu citesc zilnic, si sunt incantat cand mai vad un asemenea post. Felicitari!
Nutrisan
Postat pe 21 Ianuarie 2010 13:15
Eu am fost la un salon si am incercat tratamente anticelulutice cu Bruno Vassari si dupa ce am cheltuit 1800 lei nu am vazut nici efect !!!

Mare atentie, mi-am facut si tratamente faciale cu Bruno Vassari si am facut niste bubite mici sub piele care aratau oribil

La salonul unde merg au scos de tot Bruno Vassari si au zis ca nu mai vor sa auda NICIODATA de ele, pt ca era sa-i dea in judecata niste cliente din cauza lor
Sunt si foarte proaste si scumpe

In afara nici nu stie nimeni de aceste produse fantoma care la noi au avut atat de mult succes !
Atentie la ce tratamente faceti, cei de la Bruno Vassari au umplut forumurile cu reclama mascata dar daca va interesati putin in ultima vreme zeci de saloane au renuntat la aceasta gama de produse
isaBella2010
Postat pe 25 Martie 2010 14:56
buna!
pot sa-ti recomand un produs natural 100%, produs de o mare companie, printre primele 5 in lume, desi se spune ca e prima companie de suplimente nutritioniste, dar astea sunt statistici.
ce e important pentru tine este ca o persoana care a folosit produsul a slabit 5 kg intr-o luna de zile, combinat cu miscarea si o dieta echilibrata. si dupa cum spui , tu faci sport ceea ce e foarte bine, caci daca utilizezi produse de slabit si vei slabi fara ca tu sa faci si miscare sau sa pastrezi o dieta echilibrata (a nu se intelege infometare) atunci trebuie sa te gandesti de 3 ori inainte de a folosi acel produs.
ce pot spune, cred ca merita incercat daca ai incercat si alte metode
daca esti interesata si vrei si alte detalii despre produs scrie-mi la

mgitudor@yahoo.com

produsul se numeste CLA 500 si Asigurã 1 g de CLA (acid linoleic conjugat) la 2 capsule
Studiile indicã faptul cã alãturi de o dietã echilibratã ºi activitate fizicã, CLA poate:

* reduce cantitatea de grãsime din corp
* contribui la întreþinerea muscularã ºi poate îmbunãtãþi raportul muºchi - grãsime
* avea un efect pozitiv asupra metabolismului


MIhai
memeitza
Postat pe 26 Aprilie 2010 20:04
salut
eu am facut o cura de slabire dar am tinut regim si am luat si o combinatie de produse fisio diur,night time si euro 2 diet asa se numesc produsele,am vrut sa slabesc chiar daca sunt barbat,nu am mai manancat cu paine,prajeluri si dulciuri,am inceput sa slabesc de la inceputul curei am facut timp de 3 luni si am slabit 10 kg cu ajutorul acestor produse,am mai alergat din cand in cand si prin parc
Gabriel_P
Postat pe 7 Mai 2010 12:58
buna fetelor...
eu tocmai am achizitionat un costum sauna. tin sa spun ca pana acum dupa 50 de min de aerobic intens nu transpiram deloc( pe cand colegele de la sala aveau tricourile ude ude pe spate). eu in principiu nu sunt genul care transpir. din prima zi de cand am folosit costumul, dupa 15 min de aerobic ( in conditiile in care inceputul e mai mult de incalzire, chestii banale) tot corpul meu era ud!
asta nu e nimic...dupa 25 de minute curgea apa pe langa elasticul de jos de la picior al pantalonului si parchetul era ud ( iar asta in conditiile in care elasticul e destul de stramt pt ca e un fel de efect de "etansare").

abia am inceput sedintele si sunt curioasa cat voi da jos. nu stiu daca arde grasimea sau celulita, dar voi vedea.
idee e ca a doua zi dimineata cand m-am cantarit aveam 500 gr mai putin (eu ma cantaresc doar dimineata cand digestia s-a facut si am eliminat toate "treburile"
ralu_405
Postat pe 25 Iunie 2012 00:22
De la: ralu_405, la data 2012-06-25 00:22:50buna fetelor...
eu tocmai am achizitionat un costum sauna. tin sa spun ca pana acum dupa 50 de min de aerobic intens nu transpiram deloc( pe cand colegele de la sala aveau tricourile ude ude pe spate). eu in principiu nu sunt genul care transpir. din prima zi de cand am folosit costumul, dupa 15 min de aerobic ( in conditiile in care inceputul e mai mult de incalzire, chestii banale) tot corpul meu era ud!
asta nu e nimic...dupa 25 de minute curgea apa pe langa elasticul de jos de la picior al pantalonului si parchetul era ud ( iar asta in conditiile in care elasticul e destul de stramt pt ca e un fel de efect de "etansare").

abia am inceput sedintele si sunt curioasa cat voi da jos. nu stiu daca arde grasimea sau celulita, dar voi vedea.
idee e ca a doua zi dimineata cand m-am cantarit aveam 500 gr mai putin (eu ma cantaresc doar dimineata cand digestia s-a facut si am eliminat toate "treburile"
Am facut si eu putina sauna intr-un timp dar efectiv nu mai suportam caldura aia. Ma simteam bine dupa, si se vedeau efectele pe piele, dar cat stateam acolo ma simteam groaznic. Am zis ca mai bine fac sport, continui cu pastilele s&f si cu dieta si cam atat, ca ajunge :)
GeorgianaBB
Postat pe 1 Iulie 2012 00:33
De la: isaBella2010, la data 2010-03-25 14:56:14Eu am fost la un salon si am incercat tratamente anticelulutice cu Bruno Vassari si dupa ce am cheltuit 1800 lei nu am vazut nici efect !!!

Mare atentie, mi-am facut si tratamente faciale cu Bruno Vassari si am facut niste bubite mici sub piele care aratau oribil

La salonul unde merg au scos de tot Bruno Vassari si au zis ca nu mai vor sa auda NICIODATA de ele, pt ca era sa-i dea in judecata niste cliente din cauza lor
Sunt si foarte proaste si scumpe

In afara nici nu stie nimeni de aceste produse fantoma care la noi au avut atat de mult succes !
Atentie la ce tratamente faceti, cei de la Bruno Vassari au umplut forumurile cu reclama mascata dar daca va interesati putin in ultima vreme zeci de saloane au renuntat la aceasta gama de produse
Sincer, prefer sa imi fac eu masaj acasa cu o crema dupa dus, in timpul dusului ceva exfoliere, si in rest sportul si suplimentele alimentare ard restul. Sportul impreuna cu ceva ceva restrictii face minuni. Oricat de lenese am fi, daca am face macar de 2 ori pe saptamana miscare putin mai intens, s-ar vedea rezultatele.
GeorgianaBB
Postat pe 1 Iulie 2012 00:35
Vreau sa mai incerc si eu ceva nou, ceva ce lumea a incercat si a dat rezultate. Am renuntat la dulciuri, am renuntat la cartofi prajiti, incerc sa fac miscare macar la 3 zile, acasa, in fata oglinzii. Ce mai pot face ca sa dau mai repede surplusul de grasime?
kudika_7869
Postat pe 1 Iulie 2012 12:54
De la: kudika_7869, la data 2012-07-01 12:54:42Vreau sa mai incerc si eu ceva nou, ceva ce lumea a incercat si a dat rezultate. Am renuntat la dulciuri, am renuntat la cartofi prajiti, incerc sa fac miscare macar la 3 zile, acasa, in fata oglinzii. Ce mai pot face ca sa dau mai repede surplusul de grasime?

Ai inceput foarte bine! :) Acum iti recomand urmatoarele: o dieta personalizata de catre un medic nutritionist. El iti va zice si ce sport sa faci, ce suplimente sa iei. Mie mi-a zis de Slim & Fit pe care le iau chiar si acum, bineinteles cu pauze. Dar suplimentele nu fac singure toata treaba, trebuie sa le ajuti si tu.
DariaMih
Postat pe 1 Iulie 2012 13:54
De la: GeorgianaBB, la data 2012-07-01 00:35:48
De la: isaBella2010, la data 2010-03-25 14:56:14Eu am fost la un salon si am incercat tratamente anticelulutice cu Bruno Vassari si dupa ce am cheltuit 1800 lei nu am vazut nici efect !!!

Mare atentie, mi-am facut si tratamente faciale cu Bruno Vassari si am facut niste bubite mici sub piele care aratau oribil

La salonul unde merg au scos de tot Bruno Vassari si au zis ca nu mai vor sa auda NICIODATA de ele, pt ca era sa-i dea in judecata niste cliente din cauza lor
Sunt si foarte proaste si scumpe

In afara nici nu stie nimeni de aceste produse fantoma care la noi au avut atat de mult succes !
Atentie la ce tratamente faceti, cei de la Bruno Vassari au umplut forumurile cu reclama mascata dar daca va interesati putin in ultima vreme zeci de saloane au renuntat la aceasta gama de produse
Sincer, prefer sa imi fac eu masaj acasa cu o crema dupa dus, in timpul dusului ceva exfoliere, si in rest sportul si suplimentele alimentare ard restul. Sportul impreuna cu ceva ceva restrictii face minuni. Oricat de lenese am fi, daca am face macar de 2 ori pe saptamana miscare putin mai intens, s-ar vedea rezultatele.

Eu mai foloseam crema anticelulitica seara si avea efecte. Dar nici nu mancam dupa ora 18 si in rest tineam o dieta echilibrata.
DariaMih
Postat pe 1 Iulie 2012 13:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CURA DE SLABIRE MONTIGNAC 1 De la: ioanabobocea 2 Februarie 2010 13:01
Tratare si vindecare acnee purulenta 1 De la: migona56 3 Mai 2010 20:11
CAUT UN TRATAMENT EFICIEN PENTRU INGRASAT 10 De la: kudika351541 11 Ianuarie 2011 23:34
dureri in partea dreapta 5 De la: Salina_SUSESI_Timisoara 7 August 2010 11:01
buna ziua ,doamnelor!!! 12 De la: office_salinasusesi_ro 5 Iunie 2010 23:18