Setari Cookie-uri

dieta de ingrasare cu doua feluri de manacre la masa

mic dejun cu oua, miere si lapte, inca doua mese cu doua feluri de mancare, cina cu paine si branza, un ceai si.... merge. Sau mancare de la fast-fooooddd:))
allyna_healthy
Postat pe 21 August 2008 12:48
buna eu am slabit cu ajutorul medicului nutritionist catalin moraru,cel care a fost invitat la duminica in familie.i-am trimis un mail si i-am spus ca imi doresc sa slabesc,acesta mi-a recomandat un sirop pa care il are adus de la o clinica din anglia.cu ajutorul acestui sirop am reusit sa slabesc 15 kg intr-o luna si jumatate.va las adresa de mail a doctorului:dr_catalinmoraru@yahoo.com

ankaa
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:10
Pentru mai multe cure de slabire va invit sa vizitati site-ul www.Slabire-Ingrasare-Mentinere.ro
oana18diana
Postat pe 14 Ianuarie 2009 10:44
De unde fac rost de acest sirop si cat costa?
moisa_m2007
Postat pe 18 Ianuarie 2009 10:46
De la: malinnaa, la data 2008-11-12 21:10:38buna eu am slabit cu ajutorul medicului nutritionist catalin moraru,cel care a fost invitat la duminica in familie.i-am trimis un mail si i-am spus ca imi doresc sa slabesc,acesta mi-a recomandat un sirop pa care il are adus de la o clinica din anglia.cu ajutorul acestui sirop am reusit sa slabesc 15 kg intr-o luna si jumatate.va las adresa de mail a doctorului:dr_catalinmoraru@yahoo.com



Doar cu siropul asta ? fara sa mai faci nimic altceva, cum ar fi sport sau sa nu mai mananci diverse, o cura ceva?
kudika061640
Postat pe 2 Februarie 2009 17:51
dDe unde ai luat siropul...te rog spune-mi!!!!!!!cat costa????
netyy
Postat pe 1 Martie 2009 18:53
tarot_healthy
Postat pe 1 Iulie 2009 15:11
ITI RECOMAND SIROP PT SLABIT DIN SUA , ITI TREBUIE MINIM 3 LUNI IMPREUNA CU SUCUL NONI - CU CONDITIA SA NU MAI MANANCI CARNE DE PORC, PRAJELI, SLANINA SAU ALIMENTE GRASE SI DULCIURI IN CELE 3 LUNI.

FRUCTE POTI SA MANANCI CATE VREI. SI SUPE DE LEGUME FARA SMANTANA !
UN IAURT SIMPLU, FARA FUCTE PE ZI ESTE INDICAT PT DIGESTIE.

CARNE DE PESTE COPT , PUI COPT PE GRATAR SAU LA CUPTOR SE POATE ODATA PE ZI.

DACA TE INTERESEAZA
healthy002409
Postat pe 15 Iulie 2009 10:24
ITI RECOMAND SUC DE SLABIRE DIN SUA, ORGANIC, IMPREUNA CU SUC NONI , SI O DIETA FARA CARNE DE PORC, GRASIMI, DULCIURI, CU SUPE DE LEGUME SI LEGUME FIERTE SAU COAPTE LA CUPTOR. PAINE 180 GR/ZI: 3 MESE.

DACA DORITI ACEST TRATAMENT, SCRIETI PE MAIL MEU: PRICRODICA@YAHOO.COM SI PRODUSELE VI SE ADUC ACASA DE CATRE CURIER.

TOATE COSTA IN JUR DE 160 LEI.

healthy002409
Postat pe 15 Iulie 2009 10:33
buna ziua.am citit pe internet despre acest sirop,dar totusi am dubii in privinta "produselor minune"deoarece sunt veterana in ale incercarilor.chiar functioneaza?
kudika003
Postat pe 11 August 2009 19:26
De la: healthy003, la data 2009-08-11 19:26:29buna ziua.am citit pe internet despre acest sirop al doctorului moraru,dar totusi am dubii in privinta "produselor minune"deoarece sunt veterana in ale incercarilor.chiar functioneaza?
kudika003
Postat pe 11 August 2009 19:27
De la: healthy002409, la data 2009-07-15 10:24:53ITI RECOMAND SIROP PT SLABIT DIN SUA , ITI TREBUIE MINIM 3 LUNI IMPREUNA CU SUCUL NONI - CU CONDITIA SA NU MAI MANANCI CARNE DE PORC, PRAJELI, SLANINA SAU ALIMENTE GRASE SI DULCIURI IN CELE 3 LUNI.

FRUCTE POTI SA MANANCI CATE VREI. SI SUPE DE LEGUME FARA SMANTANA !
UN IAURT SIMPLU, FARA FUCTE PE ZI ESTE INDICAT PT DIGESTIE.

CARNE DE PESTE COPT , PUI COPT PE GRATAR SAU LA CUPTOR SE POATE ODATA PE ZI.

DACA TE INTERESEAZA
aloooo...publicitate ieftina !!! Doamna solicita dieta pentru ingrasare,nu pentru slabit !!!! sucul noni nu ajuta la slabit,terminati cu excrocheriile ieftine !!!
4Life
Postat pe 11 August 2009 19:37
eu as dori un tratament de ingrasare;te rog mult!ms anticipat
healthy003113
Postat pe 21 Septembrie 2009 11:06
Sunteti obsedate cu slabitul!!! HELLLOOOO!!!!!!!! Topicul e cu dieta de ingrasare. Nu stiti sa cititi???
Georgiana77
Postat pe 2 Octombrie 2009 11:15
tarot_healthy
Postat pe 12 Noiembrie 2009 04:46
http://www.agentiasmile.ro/index.php?pag_index=2&id_oferta=572&title_pag=OFERTA+PASTE+2009
STATIUNEA SINAIA

PENSIUNEA BOEMA 3*

CAZARE 3 NOPTI CU MIC DEJUN SI CINA + MASA TRADITIONALA DE PASTE
TARIF 549 LEI / PERSOANA / PACHET.


cornel_sabin
Postat pe 27 Februarie 2010 00:17
De la: geonika_kitty, la data 2009-10-02 11:15:44Sunteti obsedate cu slabitul!!! HELLLOOOO!!!!!!!! Topicul e cu dieta de ingrasare. Nu stiti sa cititi???



exact sta vroiam sa zic si eu:)))
allyna intreaba cum sa se ingrase, si hop, apar vreo 3-4 care-i raspund ce minunat se poate slabi cu sucul cutare...
cand esti preocupat excesiv de slabit cred ca ajungi sa nu te mai intereseze probleme altora.

am cateva mici sfaturi, ca persoana care a trecut pin asta. ( aveam 47 la 1.70)

am trecut prin asta: am avut 47 kg la 1.70. acum am 54 si sunt multumita.



1. preocuparea excesiva duce la anumite blocaje care ne impiedica sa atingem exact acel obiectiv pe care ni-l dorim atat de mult. deci e bine sa nu ne gandim excesiv la ingrasat.

2. ajuta sa mergi la un nutritionist bun. eu nu am mers, pt ca am observat ca se rezolva de la sine. dar atentie. un nutritionist bun! NU UNUL CARE PROMITE MINUNI. LA FEL CUM IMI VINE FOOOOOARET GREU SA CRED CA POTI SLABI DOAR LUAND PASTILE, CEAIURI, FARA SA FACI NICIUN EFORT, la fel de geu mi-e sa cred ca te poti ingrasa ( eventual si rapid) doar luand nush ce pastile. si daca se intampla asta, nu cred ca poate fi sanatos.

3. daca fumam, ajuta destul de mult sa renuntam la fumat, aceasta pentru ca, asa cum am mai spus, papilele devin mai sensibile, iar mancare pare mai gustoasa. MAI MULT, RENUNTAREA LA FUMAT FACE CA TEXTURA PIELII , A TENULUI, SA SE SCHIMBE F MULT - PIELEA DEVINE MAI LUMINOASA. VA VA PLACEA MAI MULT DE VOI SI VETI FI MAI MULTUIMTE CAND VA UITATI IN OGLINDA. ASTA AU ZIS-O TOATE FEMEILE CARE S-AU LASAT DE FUMAT.

4. daca observam ca incepem sa mai luam in greutate, ajuta sa urmam un program de exercitii, pentru ca acele kilograme care se asaza sa se aseze in mod frumos, armonios.

5. CEL MAI IMPORTANT; IUBITI-VA PE VOI! INVATATI SA FACETI ASTA. Mancati cu pofta, radeti mult, iubiti mult, dormiti..nu neaparat mult, dar bine.
impacati-va cu voi insiva!
Daca aveti o relatie cu care nu sunteti multumiti - imbunatatiti-o sau schimbati-o. Uneori e mai bine sa fii singur de tot decat intr-o relatie care-ti face rau (been there).
daca aveti nemultumiri la job, incercati sa vb cu sefii, cu colegii si rezolvati-le.
Conflicte, nemultumiri mai vechi legate de familie, prieteni? vorbiti despre ele. iertati-i. Iertarea face minuni. Si mai ales, iertati-va si iubiti-va pe voi. Nu va framatati prea mult pt chestii mici. Invatati sa va iubiti asa cum sunteti, sa va iubiti viata, si veti vedea ce schimbari frumoase se pot petrece.


natasarostova
Postat pe 6 Aprilie 2010 10:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce am incercat eu 8 De la: Simply_i 14 Noiembrie 2009 12:25
Toamna-Iarna se apropie cu pasi marunti. 2 De la: Barbie30 2 Septembrie 2010 10:15
Detofixierea organismului!!! 10 De la: office_salinasusesi_ro 27 Februarie 2010 09:07
Podusele Herbalife..bune sau doar o strategie de marketing? 4 De la: ioanaM88 31 Martie 2011 22:41
buna.a folosyt cineva supradyn? 5 De la: adyna2905 1 Februarie 2011 05:12