Setari Cookie-uri

sali de fitness in bucuresti

care sunt salile de fitness care v-au pacut cel mai mult? eu am fost la una din militari, dar m-a dezamagit...
amalia79_healthy
Postat pe 21 August 2008 13:14
mie mi-a placut la Tonic (sau Tonik) Fitness la piata Moghioros. foarte ok si sala, pretul abonamentelor...
crisgabivoicu
Postat pe 5 Octombrie 2008 00:05
ma intereseaza si pe mine, daca stie cineva....
ally_ror
Postat pe 8 Octombrie 2008 14:52
De la: ally_ror, la data 2008-10-08 14:52:35ma intereseaza si pe mine, daca stie cineva....
georgiana_cristina
Postat pe 8 Octombrie 2008 15:57
este get fyt gim in Bucuresti, in spate la Magazinul cocor, pretul la un abonament luanr este de 200 ron, si au pilates, step aerobic, si dansuri africane, este foarte curat si elegant, insa abonamente sunt destul de piperate ca pret...
cris2181
Postat pe 20 Ianuarie 2009 08:50
Hotel Class, Str.Garlei, Nr.30 A, Sector 1, Tel: 021 233 28 14, 021 233 28 13, www.class-hotel.ro Este un club perfect pentru petrecerea timpului liber: squash, piscina, jacuzzi, fitness, sauna, hammam si masaj. Club foarte curat si civilizat.
carmenjatarel_yahoo_com
Postat pe 3 Februarie 2009 15:56
Mie imi place foarte mult Isamar de langa magazinul Sir. Au aerobic, fiteness, tae bo, iar instrictoarele sunt super ok. Acolo poti sa te duci si la cosmetica, coafor, tot felul de tratemente corporale...sauna, masaj.Preturile sunt ok, iar centrul este exclusiv pentru femei, asa ca...no men for a few hours. www.isamarlady.ro Astept pareri
mutzy
Postat pe 30 Martie 2009 10:52
eu merg la Isamar lady in Sir. Sunt f multumita. pretul e mai mare ca prin alte parti dar merita. aparatele sunt toate pink! e asa dragut!!!
fff misto!

PS: fusesem jos la Sir, la sala comunca, unde merg si barbatii, mai ieftin dar conditiile oribile, numai profele erau bun acolo in rest totul sucks!!
acum si majoritatea profelor bune au plecat asa ca..m-am tirat si eu..sus la Sir:la isamar
cristinne83
Postat pe 26 Noiembrie 2009 20:25
1. Salut...dupa parerea mea,la ora actuala Matrix Gym din Crangasi este cea mai mare,dotata si functionala sala din Bucuresti...mai nou s-au extins,au luat si parterul de sub spatiul unde functionau,care comunica cu spatiul de sus printr-o scara interioara...o imensitate de sala...au mai adus o linie noua de aparate,x-pression de la Panatta si inca un stander nou de gantere mai mari,tot de la Panatta,iar partea cardio,care stim cu totii cat de importanta este,a devenit impresionanta...peste 15 benzi de alergat,biciclete la fel,4 crosstrainere,steppere...ai cel putin 10-15 aparate diferite ptr fiecare grupa musculara...cred ca sunt cam 150-180 posturi de lucru...totul este proaspat renovat,curat si oglinzi cat vezi cu ochii...lumea este civilizata si prietenoasa...tot ce-ti doresti...in plus la parter au mai creat un vestiar si un grup sanitar ptr fete...se vede ca s-a facut o investitie destul de consistenta...FOARTE TARE!!!
www.matrixgym.ro
herakle
Postat pe 29 Mai 2010 09:58
Personal nu am fost niciodata la sala pana anul asta cand am aflat desre o sala deschisa in zona mea Magnolia Club (e la 5 minute de metrou Costin Georgian). Pe langa faptul ca sala este ultra-moderna(arata ft bine pe langa celalalte ,,bombe,, din zona mea) angajatii sunt foarte implicati in ceea ce fac. Mi-a placut ca mi s-a acordat atentie de la receptie pana la antrenori. In plus, fiind o sala recent deschisa am beneficiat si de reduceri. Pe site-ul lor gasiti informatii variate de la preturile abonamentelor pana la info utile despre serviciile salii - www.magnoliaclub.ro.
andra_deea2003
Postat pe 15 Septembrie 2010 11:02
De la: herakle, la data 2010-05-29 09:58:181. Salut...dupa parerea mea,la ora actuala Matrix Gym din Crangasi este cea mai mare,dotata si functionala sala din Bucuresti...mai nou s-au extins,au luat si parterul de sub spatiul unde functionau,care comunica cu spatiul de sus printr-o scara interioara...o imensitate de sala...au mai adus o linie noua de aparate,x-pression de la Panatta si inca un stander nou de gantere mai mari,tot de la Panatta,iar partea cardio,care stim cu totii cat de importanta este,a devenit impresionanta...peste 15 benzi de alergat,biciclete la fel,4 crosstrainere,steppere...ai cel putin 10-15 aparate diferite ptr fiecare grupa musculara...cred ca sunt cam 150-180 posturi de lucru...totul este proaspat renovat,curat si oglinzi cat vezi cu ochii...lumea este civilizata si prietenoasa...tot ce-ti doresti...in plus la parter au mai creat un vestiar si un grup sanitar ptr fete...se vede ca s-a facut o investitie destul de consistenta...FOARTE TARE!!!
www.matrixgym.ro

15 APARATE DIFERITE pt fiecare gr musculare? bai tata, probabil ca esti acolo angajat pe post de portar sau esti patronul salii....spune mi si mie 5, nu 15 APARATE diferite care imi lucreaza ca muschi principal...bicepsul brahial(am luat la nimereala aceasta gr de muschi).
Sali ok unde m am antrenat: club extreme de langa bila titan, x-treme pride center din incinta apaca si miramar de pe langa piata delfinului. am mai fost si in zona rahova, piata chirigiu (parca asa ii zice) dar nu stiu cum ii zice la sala, insa cam lasa de dorit ca si conditii pt o doamna/domnisoara.
Ronnie_Coleman
Postat pe 15 Septembrie 2010 21:14
"ANIMAL KINGDOM", in fosta fabrica de pantofi Pionierul, langa maternitatea Bucur. E prin spate pe acolo in zona Budapesta... Eu nu prea ma omor dupa aparatura moderna, tot fierul brut este mai bun (fie ca esti barbat sau femeie)....
darksukkubus69
Postat pe 17 Septembrie 2010 22:48
De la: darksukkubus69, la data 2010-09-17 22:48:17 Eu nu prea ma omor dupa aparatura moderna, tot fierul brut este mai bun (fie ca esti barbat sau femeie)....

este aproape imposibil sa atragi pe un incepator intr-un astfel de mediu...cu "fier brut".
Ronnie_Coleman
Postat pe 17 Septembrie 2010 22:59
in militari ce sali de sport recomandati pentru o incepatoare?
addiction
Postat pe 18 Septembrie 2010 18:03
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-09-15 21:14:18
De la: herakle, la data 2010-05-29 09:58:181. Salut...dupa parerea mea,la ora actuala Matrix Gym din Crangasi este cea mai mare,dotata si functionala sala din Bucuresti...mai nou s-au extins,au luat si parterul de sub spatiul unde functionau,care comunica cu spatiul de sus printr-o scara interioara...o imensitate de sala...au mai adus o linie noua de aparate,x-pression de la Panatta si inca un stander nou de gantere mai mari,tot de la Panatta,iar partea cardio,care stim cu totii cat de importanta este,a devenit impresionanta...peste 15 benzi de alergat,biciclete la fel,4 crosstrainere,steppere...ai cel putin 10-15 aparate diferite ptr fiecare grupa musculara...cred ca sunt cam 150-180 posturi de lucru...totul este proaspat renovat,curat si oglinzi cat vezi cu ochii...lumea este civilizata si prietenoasa...tot ce-ti doresti...in plus la parter au mai creat un vestiar si un grup sanitar ptr fete...se vede ca s-a facut o investitie destul de consistenta...FOARTE TARE!!!
www.matrixgym.ro

15 APARATE DIFERITE pt fiecare gr musculare? bai tata, probabil ca esti acolo angajat pe post de portar sau esti patronul salii....spune mi si mie 5, nu 15 APARATE diferite care imi lucreaza ca muschi principal...bicepsul brahial(am luat la nimereala aceasta gr de muschi).
Sali ok unde m am antrenat: club extreme de langa bila titan, x-treme pride center din incinta apaca si miramar de pe langa piata delfinului. am mai fost si in zona rahova, piata chirigiu (parca asa ii zice) dar nu stiu cum ii zice la sala, insa cam lasa de dorit ca si conditii pt o doamna/domnisoara.


Mda...am observat ca te-ai plimbat prin toate mahalalele Bucurestiului...sper ca ti-a mai ramas timp si ptr antrenament...Ronnie Coleman!!!...o zi buna iti doresc!


www.matrixgym.ro
herakle
Postat pe 21 Octombrie 2010 11:46
De la: herakle, la data 2010-10-21 11:46:23
Mda...am observat ca te-ai plimbat prin toate mahalalele Bucurestiului...sper ca ti-a mai ramas timp si ptr antrenament...Ronnie Coleman!!!...o zi buna iti doresc!

www.matrixgym.ro

cum ramane cu alea 15 aparate? daca nu esti in stare sa raspunzi nu te baga aiurea in discutie cu mine, deoarece fata de tine care probabil esti patronul salii, eu sunt instructor si in concluzie cam stiu cum sta treaba cu muschii si miscarile din biomecanica; si 15 aparate nu gasesti tu la niciun muschi din organism, indiferent de volumul lui si de pozitionare. lasa publicitatea deoparte, macar atunci cand mi te adresezi. si daca la tine salile enumerate de mine sunt "mahalale", iti spun atunci ca ai trait degeaba pana acum. unele persoane prefera calitatea si nu cantitatea...stii cel mai bn la ce ma refer :)
Ronnie_Coleman
Postat pe 21 Octombrie 2010 19:15
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-10-21 19:15:08
De la: herakle, la data 2010-10-21 11:46:23
Mda...am observat ca te-ai plimbat prin toate mahalalele Bucurestiului...sper ca ti-a mai ramas timp si ptr antrenament...Ronnie Coleman!!!...o zi buna iti doresc!

www.matrixgym.ro

cum ramane cu alea 15 aparate? daca nu esti in stare sa raspunzi nu te baga aiurea in discutie cu mine, deoarece fata de tine care probabil esti patronul salii, eu sunt instructor si in concluzie cam stiu cum sta treaba cu muschii si miscarile din biomecanica; si 15 aparate nu gasesti tu la niciun muschi din organism, indiferent de volumul lui si de pozitionare. lasa publicitatea deoparte, macar atunci cand mi te adresezi. si daca la tine salile enumerate de mine sunt "mahalale", iti spun atunci ca ai trait degeaba pana acum. unele persoane prefera calitatea si nu cantitatea...stii cel mai bn la ce ma refer :)



In ziua de astazi toti va dati instructori,crezand ca va cresc sansele de a fi bagat in seama de vreo fata...bafta multa...Ronnie Coleman!!!
herakle
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:39
De la: herakle, la data 2010-10-23 09:39:49
De la: Ronnie_Coleman, la data 2010-10-21 19:15:08
De la: herakle, la data 2010-10-21 11:46:23
Mda...am observat ca te-ai plimbat prin toate mahalalele Bucurestiului...sper ca ti-a mai ramas timp si ptr antrenament...Ronnie Coleman!!!...o zi buna iti doresc!

www.matrixgym.ro

cum ramane cu alea 15 aparate? daca nu esti in stare sa raspunzi nu te baga aiurea in discutie cu mine, deoarece fata de tine care probabil esti patronul salii, eu sunt instructor si in concluzie cam stiu cum sta treaba cu muschii si miscarile din biomecanica; si 15 aparate nu gasesti tu la niciun muschi din organism, indiferent de volumul lui si de pozitionare. lasa publicitatea deoparte, macar atunci cand mi te adresezi. si daca la tine salile enumerate de mine sunt "mahalale", iti spun atunci ca ai trait degeaba pana acum. unele persoane prefera calitatea si nu cantitatea...stii cel mai bn la ce ma refer :)



In ziua de astazi toti va dati instructori,crezand ca va cresc sansele de a fi bagat in seama de vreo fata...bafta multa...Ronnie Coleman!!!

ce gandire bolnava ai! in afara de cunostinte, prieteni nu am fost cu nimeni altcineva in sala ca sa ii ajut. in rest doar din fata pc-ului. Probabil ca asa faci tu, de ai o asa gandire Inca nu mi-ai raspuns la intrebare. Lasa discutia asta care o porti la colt de strada cu agatatu fetelor si mistoul ieftin daca as mai avea timp si de antrenament! Cine crezi ca vine ma la sala ta cand tu pe forumuri bagi vrajeli cu 15 aparate diferite si apoi te eschivezi sa dai vreo explicatie?
Ronnie_Coleman
Postat pe 23 Octombrie 2010 09:56
De la: herakle, la data 2010-10-23 09:39:49
In ziua de astazi toti va dati instructori,crezand ca va cresc sansele de a fi bagat in seama de vreo fata...bafta multa...Ronnie Coleman!!!

si eu sunt instructor... dau numai lectii particulare la mine in casa scarilor, sa nu va speriati de soareci ca sunt imblanziti ...in rest conditiile sunt foarte generoase daca nu aveti probleme cu mirosurile persistente

battleofwits
Postat pe 23 Octombrie 2010 13:24
Stie cineva o sala buna in zona Real Vitan? Am incercat 2 oarecum in apropiere (inclusiv una de la Obor), dar fie au in mare parte aparate pentru body building si sunt pline de tipi (iar eu nu ma simt foarte in largul meu), fie nu au nici macar o minima aprovizionare (nici macar apa plata, dar mai multe tipuri de Gatorade sau alte sucuri).

Nu vreau sa slabesc. Vreau sa merg la sala pentru miscare si pentru intretinere.
Aneeri
Postat pe 24 Februarie 2011 19:28
De la: Aneeri, la data 2011-02-24 19:28:37Stie cineva o sala buna in zona Real Vitan? Am incercat 2 oarecum in apropiere (inclusiv una de la Obor), dar fie au in mare parte aparate pentru body building si sunt pline de tipi (iar eu nu ma simt foarte in largul meu), fie nu au nici macar o minima aprovizionare (nici macar apa plata, dar mai multe tipuri de Gatorade sau alte sucuri).

Nu vreau sa slabesc. Vreau sa merg la sala pentru miscare si pentru intretinere.


in obor (str. caminului nr 6) e o sala foarte faina ... pe langa fitnes daca vrei poti sa faci chiar si antrenament de kickbox sau arte martiale ... e foarte tare sala
battleofwits
Postat pe 24 Februarie 2011 19:33
De la: battleofwits, la data 2011-02-24 19:33:05
De la: Aneeri, la data 2011-02-24 19:28:37Stie cineva o sala buna in zona Real Vitan? Am incercat 2 oarecum in apropiere (inclusiv una de la Obor), dar fie au in mare parte aparate pentru body building si sunt pline de tipi (iar eu nu ma simt foarte in largul meu), fie nu au nici macar o minima aprovizionare (nici macar apa plata, dar mai multe tipuri de Gatorade sau alte sucuri).

Nu vreau sa slabesc. Vreau sa merg la sala pentru miscare si pentru intretinere.


in obor (str. caminului nr 6) e o sala foarte faina ... pe langa fitnes daca vrei poti sa faci chiar si antrenament de kickbox sau arte martiale ... e foarte tare sala



Am cautat-o acum pe net si arata foarte bine. Multumesc mult pentru sugestie. Combat fitness suna foarte bine :D
Aneeri
Postat pe 25 Februarie 2011 00:05
De la: amalia79_healthy, la data 2008-08-21 13:14:47care sunt salile de fitness care v-au pacut cel mai mult? eu am fost la una din militari, dar m-a dezamagit...
se mai intampla,,,
denis_roxana
Postat pe 25 Februarie 2011 00:14
De la: Aneeri, la data 2011-02-25 00:05:12
De la: battleofwits, la data 2011-02-24 19:33:05
De la: Aneeri, la data 2011-02-24 19:28:37Stie cineva o sala buna in zona Real Vitan? Am incercat 2 oarecum in apropiere (inclusiv una de la Obor), dar fie au in mare parte aparate pentru body building si sunt pline de tipi (iar eu nu ma simt foarte in largul meu), fie nu au nici macar o minima aprovizionare (nici macar apa plata, dar mai multe tipuri de Gatorade sau alte sucuri).

Nu vreau sa slabesc. Vreau sa merg la sala pentru miscare si pentru intretinere.


in obor (str. caminului nr 6) e o sala foarte faina ... pe langa fitnes daca vrei poti sa faci chiar si antrenament de kickbox sau arte martiale ... e foarte tare sala



Am cautat-o acum pe net si arata foarte bine. Multumesc mult pentru sugestie. Combat fitness suna foarte bine :D


din pacate, azi au anuntat ca din cauza unor probleme ...e posibil sa se inchida
nu se stie sigur, deocamdata cauta niste sponsori
battleofwits
Postat pe 26 Februarie 2011 18:16
sa nu se inchida... de-abia asteptam sa vina ziua de salariu sa ma pot duce :-
Aneeri
Postat pe 28 Februarie 2011 12:21
Buna fetelor! Eu ma duc de doua luni la FitCurves si sunt foarte multumita, mai ales ca e si aproape de mine...eu stau in zona Vitan. Cel mai mult imi place ca nu sunt barbati, e un club de fitness doar de pentru femei..eu sunt destul de complexata de cum arat, iar acest lucru e un plus pentru mine. Un alt avantaj este ca au aparate hidraulice, care se adapteaza in functie de forta persoanei care le foloseste, suna tare, nu?.. am auzit ca sunt singurii din Romania care au asa ceva. Ahhh..era sa uit, ceva foarte misto..au ,,un perete vesel'', asa l-au numit unde sunt atasate poze cu fetele care vin la sala, poze amuzante realizate in timp ce lucram cu spor la aparate:))). Asta e adresa site-ului lor http://www.fitcurves.ro

kudika385986
Postat pe 20 Aprilie 2011 00:12
Buna fetelor,

PROMOȚIE LIMITATÃ @ FitCurves!

Vino Vineri, 1 IULIE la clubul FitCurves, activeazã-ți abonamentul și primești CADOU O ANALIZA GRATUITA A CONDITIEI FIZICE + 1 ANTRENAMENT + 1 ulei de corp care sã te facã sã strãlucești!
Pentru programare sunați @ 0725 544 363!
SUCCES:)
kudika385986
Postat pe 29 Iunie 2011 00:24
Buna, si eu ma duc tot la FitCurves, pentru ca e destul de aproape.
Din pacate initial simteam ca ma duc degeaba, ajungeam, faceacm cateva exercitii si oboseam, trebuia sa iau pauze mai lungi decat cele indicate si tot asa...primele cateva saptamani nu au prea avut efect.
Acum am inceput sa iau Women's Ultra Mega Energy de la GNC si imi este mai bine, am energie, reusesc sa fac programul de sala si in sfarsit vad rezultate, mai ales ca iti regleaza si metabolismul si dai mai repede jos caloriile.
Voi ce parere aveti? L-ati incercat?
maria_85
Postat pe 19 Iulie 2011 17:18
De la: andra_deea2003, la data 2010-09-15 11:02:40Personal nu am fost niciodata la sala pana anul asta cand am aflat desre o sala deschisa in zona mea Magnolia Club (e la 5 minute de metrou Costin Georgian). Pe langa faptul ca sala este ultra-moderna(arata ft bine pe langa celalalte ,,bombe,, din zona mea) angajatii sunt foarte implicati in ceea ce fac. Mi-a placut ca mi s-a acordat atentie de la receptie pana la antrenori. In plus, fiind o sala recent deschisa am beneficiat si de reduceri. Pe site-ul lor gasiti informatii variate de la preturile abonamentelor pana la info utile despre serviciile salii - www.magnoliaclub.ro.


MATRIX GYM FITNESS DIHAM
BLD.BASARABIA, NR.124-126.
TEL.0762153000
Este o sala foarte bine dotata,complexa,frumoasa,cocheta,curata.
Oferta cu raport calitate/pret foarte bun,personal bine pregatit,capabil si primitor.
Vestiarele si grupurile sanitare sunt curate,noi,ca de altfel toata sala.
Sala este pozitionata chiar la intersesctia bld.Basarabia/bld. Chisinau/bld.Nicolaie Grigorescu,chiar in statia de tramvai.
Intrarea se face prin spatele cladirii,iar in fata cladirii se afla Presto Pizza...
herakle
Postat pe 6 Martie 2014 18:53
Buna ziua emil stancu este numele meu, artist fotograf . Ofer servicii de fotografie petru orice proiect sau eveniment. Puteti suna la numarul de telefon 0734 841 934 de luni-duminica intre orele 9:00 si 21:00 . Servicii!!! Stancu Studio poate furniza fiecare aspect al dvs, pe fotografie.
· Fotograf
· Make-up
· Nivele digitale
· Retușare
· Printare
www.emilstancu.weebly.com
www.twitter.com/emilstancu
www.instagram.com/emilstancu
www.stancu.tumblr.com
www.vimeo.com/stancu
www.facebook.com/stancue
emilstancu
Postat pe 31 Martie 2014 17:28

Recomandari