Setari Cookie-uri

de unde luam hainutele copiilor?

peste tot vad hainute in zeci de culori... m-am saturat, nu imi pot imbraca copilul ca o sorcova. Vreau sugestii de magazine decente, cu hainute care chiar sunt frumoase, voi aveti magazinele voastre preferate?
dibu_iulia
Postat pe 19 Septembrie 2008 14:21
buna!imi vine greu sa cred k nu gasesti hainute simpatice pt copilul tau!si cum ai vrea sa-l imbraci in negru??eu sunt de parere k hainutele sunt extrem de simpatice un pic mai colorate sau cu diferite animalute pe ele.in obor poti gasi haine simpatice si la preturi destul de bune!si chiar si in unele piete.
snoopitzsa
Postat pe 22 Octombrie 2008 17:54
intra pe www.hainute.ro..si vei gasi o varietate de culori si modele pt copii intre 0-14 ani .Hainele sunt de calitate si la preturi super accesibile fiind aduse direct din fabricile din occident.Au si un depozit prin zona aviatori..de unde puteti sa va alegeti ce doriti .se vinde en gros si en detail..
aryna27
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:36
buna daca vrei hainute frumoase ,bune la pret le alegi si ti le va aduce acasa ,si super calitate si super pret ;eu am fost super multumita ;intra pe www.ARAMIS.ro
vicky_sarah2000
Postat pe 10 Mai 2009 10:32
buna ,eu cumpar hainute pt fetita mea din carffour si sunt foarte multumita si de preturi si de calitate
chirita_magdalena@yahoo.com
Postat pe 11 Mai 2009 12:23
Buma,

Eu sunt de acord ca hainutele de la Aramis sunt ok pentru ca le am in magazinul meu .Eu produc hainute pentru copiisi , desi ,nu o sa avem site dacat la inceputul lunii august as dori sa va spun ca sunt foarte frumoase.Noi creeam haine in Ploiesti la un nivel de calitate foarte ridicat .V-as invita sa le incercati si nu o sa fiti dezamagite .Ceea ce pot sa va spun ca si producator , este ca nu intotdeauna brandul aduce calitate , iar costul real al produsului este foarte ridicat .Din nefericire , realitatea este cu totul alta .
Adresa noastra este arana.serv@yahoo.com

Va asteptam cu drag!
healthy003143
Postat pe 5 Iunie 2009 20:53
tarot_healthy
Postat pe 3 Noiembrie 2009 13:46
Hainute ieftine si de calitate Next,Mothercare,Benetton,Marks & Spencer http://picasaweb.google.com/hainutesecondhand
hainutesecondhand
Postat pe 30 Noiembrie 2009 22:05
Eu prefer hainutele romanesti pentru copiii mei de asta sunt foarte multumita de noul magazin pe care l-am descoperit de curand. Vi-l recomand si voua daninaline.ro
kudika_969832
Postat pe 30 Iunie 2014 11:00
Buna, vin si eu cu un sfat: nu va cumparati hainute sau articole vestimentare de la kidsshops. Eu am cumparat o pereche de bascheti din panza pentru baietelul meu de 8 luni. Mi s-a parut interesant tipul de inchidere si faptul ca talpa este cu sistem anti-alunecare (sau ce putin asa se lauda ei). Am fost super dezamagita de calitatea lor. Captuseala din interior s-a deteriorat rapid, iar talpa nu este nici pe departe anti-alunecare. Era sa cada zdravan o data, noroc ca eram langa el! raportul calitate-pret este slab in general. Am mai patit asa si cu un tricou care s-a dus imediat la spalat… nu stiu daca toate sunt asa, dar mie 2 produse mi-au ajuns 
kudika_12257
Postat pe 21 Iulie 2014 13:04
Eu am facut pana acum 3 comenzi de la www.liloo.ro
Am fost foarte multumita de hainute - sunt facute in Romania, materialul este foarte bun si rezista bine la spalare.
Paturicile duble si scutecele refolosibile sunt geniale :)
Tipa care te suna pentru confirmare este foarte de treaba si iti spune tot felul de chestii utile - asa am ajuns sa iau scutecele.
Comenzile au ajuns foarte rapid prin curier.
AvIoana
Postat pe 12 Ianuarie 2015 14:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
VimaxOficial.ro - Pastile pentru marirea penisului 1 De la: kudika387512 26 Aprilie 2011 19:32
sarcina 3 De la: oxygenX 2 Martie 2011 23:41
sunt distrusa 21 De la: kudika328896 9 Octombrie 2011 22:15
Cosmeticele pe timpul sarcinii 3 De la: kudika_10817 6 Iulie 2012 10:46
Ma ofer mama purtatoare 15 De la: evanjelina 16 Martie 2011 08:52