Setari Cookie-uri

Produse BIO pentru copii

Buna
Vreau sa te rog sa imi permiti sa iti prezint in cateva cuvinte firma Life Care.
Life Care este o firma noua de distributie produse cosmetice si produse pentru curatenie.
Produsele distribuite in exclusivitate pentru Romania de firma noastra: LOGONA, KRAUTER, ALMAWIN, INDRA sunt PRODUSE BIO fara sa contina elemente sintetice sau elemente nocive asupra organismului in compozitia lor.
Poti vedea produsele in catalog la adresa: http://www.life-care.ro/catalog/?bio=1
Devenind consultant al firmei LIFE CARE ai urmatoarele avantaje:
-Cumperi produsele cu o reducere de 25% -40% fata de pretul de catalog;
-Castigi un comision de 25% -40% din fiecare vanzare pe care o realizezi;
- Castigi un comision cuprins intre 2-20% din vanzarile tuturor celor care se inscriu in cadrul firmei LIFE CARE la recomandarea ta;
Daca vrei mai multe amanunte sau sa te inscrii contacteaza-ma pe adresa de e-mail radu.lifecare@yahoo.com.
radu_healthy
Postat pe 6 Octombrie 2008 11:26
Buna la toate mamicile care isi iubesc puisorii si care vor ce este mai bun pt ei.....o sa incep prin a va intreba daca va uitati vreodata pe spatele produselor pt copii si cititi ce ingrediente contin....am sa va spun eu....contin in primul rand FTALATI....care se gasesc in produsele pt copii, inclusiv in cosmetice si jucarii. De obicei nu sunt listati ca ingrediente. Provoaca dereglari ale organelor reproductive.
SLS si SLES sunt ingrediente cu efect spumant , provoaca iritatii ale pielii sau ochilor, caderea parului si alte reactii alergice, iar prin interactiunea cu alte substante formeaza nitrati, care sunt cancerigeni.
Produsele BIO-ORGANICE OLIVO sunt 100% naturale si sunt certificare de cele mai importante organisme abilitate.
Daca sunteti interesate eu sunt din Timisoara si va pot ajuta cu ce produse ati avea nevoie, atat pt voi cat si pt bebe... si caut si colaboratori-reprezentanti pt orice oras sau judet din tara. Va las id-ul meu si daca aveti intrebari sau vreti sa vb ma puteti contacta....mai putin noaptea ....ca atunci fac nani.. alysa_faberlic@yahoo.com
Va poop si sper sa va fiu de ajutor pe viitor !!!
alysa_alex
Postat pe 28 Noiembrie 2009 00:00
O singura intrebare am la voi:ce intelegeti prin bio?
ene_m_gabriel
Postat pe 28 Noiembrie 2009 20:05
dar tu ce intelegi prin bio?
ca vad ca tare bun esti la astea......eu stiu ce trebuie sa inteleg si inteleg definitia cuv bio-organic .... tu ..... prin bio stii ce intelegi.....FOREVER.
Mai lasa-ma cu teoriile astea ale tale .... ca sunt satula.
Pe orice site intru.....hop ma impiedic de Forever.
ACUMA DA-MI TU RESPUNSUL LA INTREBARE.....TU CE INTELEGI PRIN BIO?
alysa_alex
Postat pe 30 Noiembrie 2009 13:55
De la: alysa_alex, la data 2009-11-30 13:55:32dar tu ce intelegi prin bio?
ca vad ca tare bun esti la astea......eu stiu ce trebuie sa inteleg si inteleg definitia cuv bio-organic .... tu ..... prin bio stii ce intelegi.....FOREVER.
Mai lasa-ma cu teoriile astea ale tale .... ca sunt satula.
Pe orice site intru.....hop ma impiedic de Forever.
ACUMA DA-MI TU RESPUNSUL LA INTREBARE.....TU CE INTELEGI PRIN BIO?

Bio inseamna viata,deci,un produs bio inseamna ca este"viu",nu sunt alterate principiile active,iar organic(ca vad ca "te impiedici"),citeste in dex ,nu este tot una cu bio,asa ca sunt satul de afirmatii fara niciun argument,lamurita?Nu?Da?Astea nu sunt teoriile mele,dar vad ca te deranjeaza forever,nu era o intrebare pusa de catre firma Forever ci de un om.
ene_m_gabriel
Postat pe 30 Noiembrie 2009 15:55
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-11-30 15:55:55
De la: alysa_alex, la data 2009-11-30 13:55:32dar tu ce intelegi prin bio?
ca vad ca tare bun esti la astea......eu stiu ce trebuie sa inteleg si inteleg definitia cuv bio-organic .... tu ..... prin bio stii ce intelegi.....FOREVER.
Mai lasa-ma cu teoriile astea ale tale .... ca sunt satula.
Pe orice site intru.....hop ma impiedic de Forever.
ACUMA DA-MI TU RESPUNSUL LA INTREBARE.....TU CE INTELEGI PRIN BIO?

Bio inseamna viata,deci,un produs bio inseamna ca este"viu",nu sunt alterate principiile active,iar organic(ca vad ca "te impiedici"),citeste in dex ,nu este tot una cu bio,asa ca sunt satul de afirmatii fara niciun argument,lamurita?Nu?Da?Astea nu sunt teoriile mele,dar vad ca te deranjeaza forever,nu era o intrebare pusa de catre firma Forever ci de un om.
FOREVER NU PRODUCE NICI BIO NICI ORGANIC deoarece produsele au in componenta ELEMENTE DE SINTEZA ( E-uri ) ca si conservanti, elemente daunatoare organismului uman !!! cititi cu atentie etichetele si luati detalii despre ingrediente si va veti convinge de acest adevar !!!!

unii distribuitori sunt MARI EXCROCI !!!!
4Life
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:07
De la: 4Life, la data 2009-11-30 17:07:06
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-11-30 15:55:55
De la: alysa_alex, la data 2009-11-30 13:55:32dar tu ce intelegi prin bio?
ca vad ca tare bun esti la astea......eu stiu ce trebuie sa inteleg si inteleg definitia cuv bio-organic .... tu ..... prin bio stii ce intelegi.....FOREVER.
Mai lasa-ma cu teoriile astea ale tale .... ca sunt satula.
Pe orice site intru.....hop ma impiedic de Forever.
ACUMA DA-MI TU RESPUNSUL LA INTREBARE.....TU CE INTELEGI PRIN BIO?

Bio inseamna viata,deci,un produs bio inseamna ca este"viu",nu sunt alterate principiile active,iar organic(ca vad ca "te impiedici"),citeste in dex ,nu este tot una cu bio,asa ca sunt satul de afirmatii fara niciun argument,lamurita?Nu?Da?Astea nu sunt teoriile mele,dar vad ca te deranjeaza forever,nu era o intrebare pusa de catre firma Forever ci de un om.
FOREVER NU PRODUCE NICI BIO NICI ORGANIC deoarece produsele au in componenta ELEMENTE DE SINTEZA ( E-uri ) ca si conservanti, elemente daunatoare organismului uman !!! cititi cu atentie etichetele si luati detalii despre ingrediente si va veti convinge de acest adevar !!!!

unii distribuitori sunt MARI EXCROCI !!!!
cine o spune,esti vreun savant repetent la .....concurenta?
ene_m_gabriel
Postat pe 30 Noiembrie 2009 22:31
bah frate......stii ce....ma lasa rece stiinta ta si .....cata inteligenta posezi tu.....din partea mea....te poti da peste cap.....dar vezi-ti tu de treaba ta.....de produsele tale.....ca pe mine nu ma intereseaza....eu am ce sa vad si la cine.....si stiu ce vand.....si ce produse sunt.....nu-mi veni tu cu dex-ul si chestii de astea.....stii ce imi pare rau.....ca nu ne putem intalni face-to-face.....sa-ti zic atunci tot ce stiu si ce am pe suflet. .....aaaa....si inca ceva.....nu face tu pe altii corigenti....ca nici tu nu esti mai bun.....si daca ai fi lasa-i pe altii sa te laude.....sau ti-au murit laudatorii ?
alysa_alex
Postat pe 1 Decembrie 2009 15:18
De la: alysa_alex, la data 2009-12-01 15:18:10bah frate......stii ce....ma lasa rece stiinta ta si .....cata inteligenta posezi tu.....din partea mea....te poti da peste cap.....dar vezi-ti tu de treaba ta.....de produsele tale.....ca pe mine nu ma intereseaza....eu am ce sa vad si la cine.....si stiu ce vand.....si ce produse sunt.....nu-mi veni tu cu dex-ul si chestii de astea.....stii ce imi pare rau.....ca nu ne putem intalni face-to-face.....sa-ti zic atunci tot ce stiu si ce am pe suflet. .....aaaa....si inca ceva.....nu face tu pe altii corigenti....ca nici tu nu esti mai bun.....si daca ai fi lasa-i pe altii sa te laude.....sau ti-au murit laudatorii ?
ho cucoana,c te ambalezi,te deranjeaza explicatia,pai ce sa-ti fac eu daca nu ai habar ce inseamna bio si ce inseamna organic,dupa limbajul adoptat pari ca vinzi...iluzii,ma insel?
ene_m_gabriel
Postat pe 1 Decembrie 2009 17:29
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-01 17:29:13
De la: alysa_alex, la data 2009-12-01 15:18:10bah frate......stii ce....ma lasa rece stiinta ta si .....cata inteligenta posezi tu.....din partea mea....te poti da peste cap.....dar vezi-ti tu de treaba ta.....de produsele tale.....ca pe mine nu ma intereseaza....eu am ce sa vad si la cine.....si stiu ce vand.....si ce produse sunt.....nu-mi veni tu cu dex-ul si chestii de astea.....stii ce imi pare rau.....ca nu ne putem intalni face-to-face.....sa-ti zic atunci tot ce stiu si ce am pe suflet. .....aaaa....si inca ceva.....nu face tu pe altii corigenti....ca nici tu nu esti mai bun.....si daca ai fi lasa-i pe altii sa te laude.....sau ti-au murit laudatorii ?
ho cucoana,c te ambalezi,te deranjeaza explicatia,pai ce sa-ti fac eu daca nu ai habar ce inseamna bio si ce inseamna organic,dupa limbajul adoptat pari ca vinzi...iluzii,ma insel?
ia povesteste-ne tu creier de furnica ce inseamna "bio" si ce inseamna" organic ?
ca te vad mai "destept " decat altii..... (prostul satului)
4Life
Postat pe 2 Decembrie 2009 17:36
De la: 4Life, la data 2009-12-02 17:36:25
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-01 17:29:13
De la: alysa_alex, la data 2009-12-01 15:18:10bah frate......stii ce....ma lasa rece stiinta ta si .....cata inteligenta posezi tu.....din partea mea....te poti da peste cap.....dar vezi-ti tu de treaba ta.....de produsele tale.....ca pe mine nu ma intereseaza....eu am ce sa vad si la cine.....si stiu ce vand.....si ce produse sunt.....nu-mi veni tu cu dex-ul si chestii de astea.....stii ce imi pare rau.....ca nu ne putem intalni face-to-face.....sa-ti zic atunci tot ce stiu si ce am pe suflet. .....aaaa....si inca ceva.....nu face tu pe altii corigenti....ca nici tu nu esti mai bun.....si daca ai fi lasa-i pe altii sa te laude.....sau ti-au murit laudatorii ?
ho cucoana,c te ambalezi,te deranjeaza explicatia,pai ce sa-ti fac eu daca nu ai habar ce inseamna bio si ce inseamna organic,dupa limbajul adoptat pari ca vinzi...iluzii,ma insel?
ia povesteste-ne tu creier de furnica ce inseamna "bio" si ce inseamna" organic ?
ca te vad mai "destept " decat altii..... (prostul satului)
putzulica,cauta in dex,nu dau explicatii inapoiatilor mintal.
ene_m_gabriel
Postat pe 3 Decembrie 2009 08:48
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-03 08:48:01
De la: 4Life, la data 2009-12-02 17:36:25
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-01 17:29:13
De la: alysa_alex, la data 2009-12-01 15:18:10bah frate......stii ce....ma lasa rece stiinta ta si .....cata inteligenta posezi tu.....din partea mea....te poti da peste cap.....dar vezi-ti tu de treaba ta.....de produsele tale.....ca pe mine nu ma intereseaza....eu am ce sa vad si la cine.....si stiu ce vand.....si ce produse sunt.....nu-mi veni tu cu dex-ul si chestii de astea.....stii ce imi pare rau.....ca nu ne putem intalni face-to-face.....sa-ti zic atunci tot ce stiu si ce am pe suflet. .....aaaa....si inca ceva.....nu face tu pe altii corigenti....ca nici tu nu esti mai bun.....si daca ai fi lasa-i pe altii sa te laude.....sau ti-au murit laudatorii ?
ho cucoana,c te ambalezi,te deranjeaza explicatia,pai ce sa-ti fac eu daca nu ai habar ce inseamna bio si ce inseamna organic,dupa limbajul adoptat pari ca vinzi...iluzii,ma insel?
ia povesteste-ne tu creier de furnica ce inseamna "bio" si ce inseamna" organic ?
ca te vad mai "destept " decat altii..... (prostul satului)
putzulica,cauta in dex,nu dau explicatii inapoiatilor mintal.
pai spune-le oamenilor cu care te contrezi pe aici, nu mie talambule...eu stiu ce fel de marfa expirata esti, nu te obosi pentru mine
4Life
Postat pe 3 Decembrie 2009 16:52
De la: 4Life, la data 2009-12-02 17:36:25
De la: ene_m_gabriel, la data 2009-12-01 17:29:13
De la: alysa_alex, la data 2009-12-01 15:18:10bah frate......stii ce....ma lasa rece stiinta ta si .....cata inteligenta posezi tu.....din partea mea....te poti da peste cap.....dar vezi-ti tu de treaba ta.....de produsele tale.....ca pe mine nu ma intereseaza....eu am ce sa vad si la cine.....si stiu ce vand.....si ce produse sunt.....nu-mi veni tu cu dex-ul si chestii de astea.....stii ce imi pare rau.....ca nu ne putem intalni face-to-face.....sa-ti zic atunci tot ce stiu si ce am pe suflet. .....aaaa....si inca ceva.....nu face tu pe altii corigenti....ca nici tu nu esti mai bun.....si daca ai fi lasa-i pe altii sa te laude.....sau ti-au murit laudatorii ?
ho cucoana,c te ambalezi,te deranjeaza explicatia,pai ce sa-ti fac eu daca nu ai habar ce inseamna bio si ce inseamna organic,dupa limbajul adoptat pari ca vinzi...iluzii,ma insel?
ia povesteste-ne tu creier de furnica ce inseamna "bio" si ce inseamna" organic ?
ca te vad mai "destept " decat altii..... (prostul satului)
pai mai kkt cu ochi,aici cine cere explicatii,mata sau tu nu esti tu?nesimtit si incult mai esti,mergi dreacu si termina clasa a I-a.
ene_m_gabriel
Postat pe 3 Decembrie 2009 23:04
4Life stai linistit si nu ii mai da explicatii la unul ca omul ala daca mai pot sa il numesc om......ca la cum vorbeste si ce limbaj are.......ca tot veni vorba de limbaj .... emancipatule si desteptul lumii.....nu ti-e rusine sa vorbesti si sa te iei de limbajul meu cand tu te adresezi unei persoane cu " putzulica" ... unde ai crescut nene ... in padure...ce limbaj de golan si mahalagiu mai ai si tu.....te-ai treit tu mare....nimen-n drum si pusca-n sant sa cataloghezi oamenii......tu ma....." putzulica" ......Doamne mare ii gradita Ta......si cu multi .......
alysa_alex
Postat pe 4 Decembrie 2009 16:06
4Life.....tu ai observat ceva la domnul asta "destept" ...... de fiecare data cand trebuie sa dea explicatii iti spune sa cauti in DEX......de ce oare?
Tu nu te-ai intrebat.......probabil ca sunt prea multe informatii ca sa le tina minte....si cum el nu prea are.....ne tot trimite sa cautam in dex....ca doar el ii mai inapoiat mintal ca noi.....si nu poate sa ne dea explicatii...
alysa_alex
Postat pe 4 Decembrie 2009 16:14
De la: alysa_alex, la data 2009-12-04 16:14:504Life.....tu ai observat ceva la domnul asta "destept" ...... de fiecare data cand trebuie sa dea explicatii iti spune sa cauti in DEX......de ce oare?
Tu nu te-ai intrebat.......probabil ca sunt prea multe informatii ca sa le tina minte....si cum el nu prea are.....ne tot trimite sa cautam in dex....ca doar el ii mai inapoiat mintal ca noi.....si nu poate sa ne dea explicatii...
sa se mire prostii care intreaba.
ene_m_gabriel
Postat pe 4 Decembrie 2009 16:47
De la: alysa_alex, la data 2009-12-04 16:14:504Life.....tu ai observat ceva la domnul asta "destept" ...... de fiecare data cand trebuie sa dea explicatii iti spune sa cauti in DEX......de ce oare?
Tu nu te-ai intrebat.......probabil ca sunt prea multe informatii ca sa le tina minte....si cum el nu prea are.....ne tot trimite sa cautam in dex....ca doar el ii mai inapoiat mintal ca noi.....si nu poate sa ne dea explicatii...
asa veste...mare dreptate ai ... sa-i recomandam sa faca rebs sau integrame sa-si dezvolte vocabularukl...
4Life
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:11
Bai Gabita.....daca tot te crezi asa destept de ce raspunzi provocarilor noastre....tot ne faci pe noi prosti.....dar tu nu vezi ca esti mai prost decat noi 2 la un loc?
De ce te deranjeaza adevarul? Tot te ambalezi aiurea.....daca noi tot suntem asa incompetenti si nu ne ridicam la nivelul tau de inteligenta ....de ce mai stai de vorba cu noi.....lasa-ma pe mine si 4Life sa ne vedem de treburile noastre, sa ne vindem noi iluziile noastre..... si tu dute la Galati cu personalul.....poate scapam draq de tine si de impresiile tale de inteligent fara pereche.....
alysa_alex
Postat pe 4 Decembrie 2009 19:30
De la: alysa_alex, la data 2009-12-04 19:30:19 Bai Gabita.....daca tot te crezi asa destept de ce raspunzi provocarilor noastre....tot ne faci pe noi prosti.....dar tu nu vezi ca esti mai prost decat noi 2 la un loc?
De ce te deranjeaza adevarul? Tot te ambalezi aiurea.....daca noi tot suntem asa incompetenti si nu ne ridicam la nivelul tau de inteligenta ....de ce mai stai de vorba cu noi.....lasa-ma pe mine si 4Life sa ne vedem de treburile noastre, sa ne vindem noi iluziile noastre..... si tu dute la Galati cu personalul.....poate scapam draq de tine si de impresiile tale de inteligent fara pereche.....
de ce raspund provocarilor,pentru ca nu suport doi talambi cum isi expun incultura?Ori aici nu este un site de palavrageala si vrajeala impusa de excroci.
ene_m_gabriel
Postat pe 4 Decembrie 2009 20:14
dute-n gatu matii de handicapat ce esti ma rahatule ca deja esti figurant ....da vinde-o si pe mata daca poti ca ma doare in cot de tine si de produsele tale, om nebun ,incult ,talamb si nenorocit ce esti.
Mars de pe forumul asta excrocul lumii si kkt de 2 bani ce esti ...nu vezi ca nu te suporta nimeni mah fraiere ce esti......ce tot te caci atata pe tine?....da du-te unde vrei si vindeti produsele ...si daca poti vinde-ti si capul ala prost care il porti degeaba pe umeri.....
alysa_alex
Postat pe 7 Decembrie 2009 14:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imi doresc foarte mult sa fiu mamica 38 De la: concursKudika 20 Iunie 2019 21:15
sarcina in adolescenta 24 De la: fericire 1 Martie 2010 14:13
sunt foarte trista 10 De la: Naturista 19 Noiembrie 2009 10:37
Vreau sa fiu mama purtatoare...2015 12 De la: kudika_979927 25 Iunie 2015 22:02
cum doarme bebe? 7 De la: auri 8 Octombrie 2009 13:44