Setari Cookie-uri

sperma eliminata de organismul femei dupa actul sexual

mie cate odata mi se elimina cate odata nu de obicei nu imi iese inapoi cind sunt la ovulatie iar cu umezirea excesiva daca partenerul nu are un penis prea mare nu e prea placut dar normal si asta e!
danyla777
Postat pe 27 Octombrie 2009 18:14


M-am distrat de minune cu voi astazi.Mai avem nevoie si de astfel de discutii pt a ne mai destinde.Acea intrebare a fost pusa aiurea,va dati seama ca la ce informatii ajunge in acesti ani ....In epoca comunista am mai auzit discutii de asa natura dar acum este jenant.
soris73
Postat pe 29 Octombrie 2009 16:12
stau si ma intreb de ce faceti atita circ pt o intrebare..........care mai de care mai destept si raspunsuri oroaste.teorii............daca va credeti superiori nu mai intrati,nu mai cititi
kudika073203
Postat pe 18 Noiembrie 2009 14:07
nu e cazul sa aprobi o persoana care pune astfel de intrebari..parerea mea...e o tara libera si avem dreptul la pareri....am crezut doar ca de aici poti afla raspunsuri la anumite probleme pe care unii le au in diverse domenii insa, o intrebare de genul asta nu-si are locul aici...
miki2009
Postat pe 19 Noiembrie 2009 13:48
excelentele voastre,stimate doamne,cu mult respect si ,,la multi ani,....scuze pentru scrisul dificil,,nu agramat ,,am o disfunctie neurologica an remisie,datorata,.......aveti o sugestie,ciudata, de ce se elimina,lichidulseminal,.......... sa ancercam saraspundem pertinent,fiind zile de sacra sarbatoare, si sa satisfacem antr un raspuns subiectul,nuglumim suntem adulti,...sa transformam tema antr o lectie de fiziva,,legea gravitatiei, toate lichidele se svurg din recipiente si varsate,....punct ancheiat subiectul,.... daca tot am discutat de legea gravitatiei lamomente serioase sa mai consumam un ounct la fel deimportant,... saantelegem ca sunteti cu un dificil si viciu totodata cel al fumatului,.sa explicam de ce este atat de nociv pentru un capitol esential am mecanismul biologic al organismului uman,...astfel excelenta voastra, nicotina are un efect vasoconstrictor asupra vaselor sanguine,asadar, reduce lumenul reduce serios circulatia an aceste de fapt an toate vasele sanguine,..... de ce sufera imperios membrele inferioare, pentru ca la urcatea sangelui spreinima ,gasim vasul an constrictie fortata si deasemenea antr un efort , de aanvinge aceiasi ,,lege a gravitatiei,,.... caresa urce sangele de la nivel zerou an sus la cord,... cred ca dincolo de mica figuratie ati anteles ca de aici si pana la schimbari an anatomia picioarelor,,si feminine,, dorite a fi , frumoase si suple , ramaneti asadar la dorinta,,ordin,, de a renunta la viciul amintit,,... cu multa admiratie catre sexul si frumos, cuurari de bine si de sanatate,...sic volo nihil sine deo...
kudika002209
Postat pe 25 Decembrie 2009 22:16
excelentele voastre,sunteti ,,acide,, afirmacineva, mica rautate an esenta ei, trebuie eliminata, suntem aici an ,,media internet,, pro]ieteni,navigam pa acelasi vas, este urat mai ales cand cineva,an afara de sensul textelor face corectii gramaticale,astfeleu care am avut un accident vascular acum anremisie sunt foarte afectat cand o doamnasau un domn,causticsau acid an expromare amiface ,,corectii sigramaticale,, sa fereasca bunul dumnezeu o entitate si umanadeun accident vascular cand particele ale acestui complex uman nu mairaspund la comenzi si ancerci sale repar cu disperare,an orice caz an cazul meu dupa acestmare rau produs, am adus o binefacatoare pagina deshisa marinimos pentru doritori,.....un tratament divin cu sacrul marar, vindeca dec vindeca ,,h. t. a. ,, lucru unic pe plan mondial unde nici un medic alopat nu promite o vondecarea acestei boli amileniului,cu bine multumesccami at suportat scrisul dificil,,,la multi ani excelentelor voastre doamnesi domnisoare,...cred ca de aceia specoalistii recomanda multe lichide per zi casa scada ..ph.ul,,adica aciditate atator reactii oriunde apar ele la spiritul uman,cu,bine,sic volo nihil sine deo....
kudika002209
Postat pe 26 Decembrie 2009 00:04
De la: doareu, la data 2008-11-21 08:15:48Nu stiu ce se intampla cu organismul meu....o fi normal?...o fi o problema grava?....poate imi dati voi un raspuns....inainte de contactul sexual propriu-zis,in timpul actului sexual(mai precis in timpul preludiului ma umectez exagerat de mult.Ce pot face?Nu prea inteleg motivul....dar este si o chestie penibila.


Fii serioasa,cum sa fie o chestie penibila.Ca barbat iti spun ca e o chestie super tare.Si mai ales normala.Orice barbat care stie despre ce e vorba si-ar dori o femeie umectata chiar in exces,uneia lipsita de asa ceva.Fii fericita ca se intampla asa si fericit barbatul care ajunge cu tine in pat.Mi-as dori sa fiu si eu acolo.SI nu doar pt o noapte.
gbispas
Postat pe 4 Ianuarie 2010 13:42
este normel dupe parerea mea. si mie mi se intampla la fel dar nu ma preocup pt. ca e bine....sunt mai multe femei in situatia asta credema stiu alte prietene, dar problema ar fi fost daca nu erai asa.
Adelyna84
Postat pe 6 Februarie 2010 15:47
esti interesant domnule...x, si nu stiu de ce stilul tau de a ...explica imi este cunoscut, poate ne cunoastem...hm!!?? cine stie... oricum esti interesant, imi plac barbatii care se preocupa de "problemele" femeilor.
Adelyna84
Postat pe 6 Februarie 2010 15:52
tu nu ai auzit ca dupa un contact sexual trebuie sa pleci la baie sa te speli?...e prima data probabil si nu ti-a spus nimeni,nu ai citit...trebuie doar sa stii ca si dupa ai nevoie sa te speli
healthy011998
Postat pe 6 Februarie 2010 15:57
ba dreaq ce-a facut dk intreaba cine vrea sai raspunda bn cine nu sa tak :smlhttp://www.healthy.ro/comunitate/forum/post_reply/2646.html#-mad0217:
kudika116293
Postat pe 6 Februarie 2010 16:41

daca vrei sa stii mai multe, intra pe blog: www.rrodia.blogspot.com , pe tematicile: SEX, IUBIRE, PSIHOLOGIE, SPIRITUALITATE
healthy002409
Postat pe 6 Februarie 2010 17:20
nu serios acum....voi folositi forumul asta ca sa faceti pe desteptele sau ca sa ii raspundeti omului la o nelamurire? gramatica inveti la scoala si daca nu se intampla asta e problema ta...nici macar nu sti cati ani are si vb de cartea de anatomie de a 11-a...fata poate are 12 ani!!!!! explicati scurt si simplu si bucurati'va ca ati lamurit o fata lasa'ti lectiile de gramatica
healthy013494
Postat pe 10 Martie 2010 10:58
pentru cai place sex mult
Maftei_Fanica_Liliana_1
Postat pe 30 Martie 2013 17:00
Poti sa folosesti lichidul seminal evacuat de pasarea ta si ca masca de fata .........Nu o irosi ...e pacat tare ..
kind_er
Postat pe 30 Martie 2013 19:25

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce antibiotic pe cale bucala, este cel mai indicat incazul ''sculamentului''? 21 De la: healthy001114 23 August 2014 14:36
dati-mi un sfat! 19 De la: lucia75 17 Februarie 2010 16:21
Orgasmul nocturn la femei 63 De la: catavalcea 3 Ianuarie 2012 18:06
Incompetenta cervicala si contractiile in timpul sarcinii 9 De la: pavel-craciun 20 Mai 2009 10:46
candidoza 3 De la: denis_roxana 6 Februarie 2011 10:14