Setari Cookie-uri

tratamente_naturiste

citeste despre breuss!de cca. 1 an sucurile - formula originala e si in Rom.!
vezi pagina BIOTTA!

semneaza un "consumator multumit"! :)
alf66
Postat pe 27 Octombrie 2008 11:41
Buna

Deasemenea exista niste produse extraordinare care au la baza factori de transfer extrasi din colostru bovin si galbenusul de ou si poate ajuta in multe afectiuni,alergii, etc.Daca doriti sa aflati mai multe informatii ma puteti gasi la adresa de e-mail geanina@4-life.es. Produsele sunt 100% naturale si nu au reactii adverse. Sunt foarte multumita de rezultatele pe care le am cu ajutorul acestor produse.
vrecioniisabela
Postat pe 15 Decembrie 2008 21:17
buna geanina,ne poti da mai multe detalii despre acesti factori de transfer???am mai auzit la cineva din cunstanta de asa ceva,apunea ca tatal ei sa tratat de cancer la prostata cu factori de transfer...dar aceste produse i le trimitea cineva din italia!!!sunt cumva produsele 4life Research??
japoline
Postat pe 21 Decembrie 2008 13:26
Silviu, pentru cancerul de prostata germenii de varza rosie sunt foart buni. Pentru orice tip de cancer OlimpiqStemXCell si Flavin7 dau rezultate deosebite. Ca sa nu parasesc topicul, pentru cancerul de san sunt recomandati germanii de seminte de in. Daca doresti detalii scrie-mi pe remedii.naturale@gmail.com
Numai bine!
danabrasov
Postat pe 16 Februarie 2009 23:34
De la: silviu_4life, la data 2008-12-21 13:26:04buna geanina,ne poti da mai multe detalii despre acesti factori de transfer???am mai auzit la cineva din cunstanta de asa ceva,apunea ca tatal ei sa tratat de cancer la prostata cu factori de transfer...dar aceste produse i le trimitea cineva din italia!!!sunt cumva produsele 4life Research??



Silviu iti recomand tratament natuurist pe baza de aloe vera 100$ efecte garantate.Mama mea a avut cancer la san si s-a vindecat.Pt detalii:ym:ronnabog

EchipaLifeCareiasi
Postat pe 22 Februarie 2009 18:08
Buna.Luna decembrie am luat si eu escapelle si mia venit ciclu peste 10zile a fost un ciclu obisnuit,Iar luna aceasta intirzie deja cu 19zile am facut un test imi arat negativ,De 1sapt am niste dureri ca cum sar incepe ciclu dar nimic.Poate fi dereglare menstruala sau sarcina?Nu mia intirziat ciclu niciodata atit de mult.Am impresia ca mam ingrasat prea repede poate fi de la [pastila.?
kudika_952186
Postat pe 20 Ianuarie 2014 00:26

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
embolizare fibrom 10 De la: ioanabobocea 23 Octombrie 2009 10:30
Bani in plus la medic 1 De la: danielatontsch 20 Octombrie 2009 15:42
sex 22 De la: mica 16 Aprilie 2010 23:08
Pot sa raman in sarcinata? 21 De la: franziska_eu 18 Ianuarie 2012 14:27
Buna ziua. Am 33 ani si am o problema care ma nelinisteste.De fapt nu am trompe si ovarul sting, iar acum am o scurgere vaginala urat mirositoare.ce poate fi? sa/mi fac un ex papanicolau? 4 De la: healthy013146 25 Februarie 2010 07:36