Setari Cookie-uri

tepe cu produse pentru slabit

Te pot ajuta eu. Ma poti contacta la nr.de telefon:0744/420597-Mihaela-

Postat pe 19 Ianuarie 2009 12:00
buna ziua. clarinol 1000 timp de 3-4 luni 3-4 pastile zilnic si o dieta sanatoasa. la mine a amer. succes
carmen_bunea67
Postat pe 19 Ianuarie 2009 15:59
Salut!
Am auzit despre regimul Catalin Crisan, da rnu stiu in ce consta. Poate cineva sa-mi spuna, sa-l posteze?
Multumesc!
marianasbarlad
Postat pe 19 Ianuarie 2009 18:40
va rog spuneti-mi si mie cele care ati folosit capsula de slabit este necesar sa bei foarte multa apa????eu simt senzatia de sete mi-i se usuca fffff tare gura dar nu pot sa beau apa ma doare stomacu.va rog din suflet sa imi raspundeti si mie.va pup si va doresc multa sanatate
miruta89
Postat pe 19 Ianuarie 2009 18:51
BUNA FETELOR,
VA POT AJUTA CU O DIETA PE BAZA DE PLANTE NATURALE CARE NU TREBUIE SA TE INFOMETEZI SAU SA TI VREO DIETA.
PT. MAI MULTE DETALII SCRIETI-MI LA ADRESA DE EMAIL ivanescu.daniela@yahoo.com
SUCCESUL ESTE GARANTAT!!!!
ivanescu
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:12
ce ai folosit?vreau sa slabesc 15 kg.
lorenamaria_2006
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:46
un parfum???????????????????pe bune?unde il pot gasi?
lorenamaria_2006
Postat pe 19 Ianuarie 2009 19:52
Buna, si eu sunt in aceasta postura ingrata, am ramas cu multe kg dupa nastere dar, nici inainte nu pot spune ca eram slaba.Daca poti sa mi spui mai multe despre aceste pastile Slim, de unde se procura si cat costa? Multumesc anticipat.
ghicica_claudia
Postat pe 19 Ianuarie 2009 22:28
PENTRU JUSTINA DE LA MIKI AM TRIMIS UN E-MAIL PE ADRESA TA.. DAR NU STIU EXACT DE CE NU S-A EXPEDIAT LA ADRESA TA, CA ATARE AM PREFERAT SA ITI SCRIU TOT AICI..INTRA PE SITE-UL CALCULATOR CALORII SI APARE// MUC CEL MIC//DA CLIC ACOLO SI ITI APAR CITEVA CASUTE DE COMPLETAt, inaltime, greutate virsta, etc.., MAI APAR CA SUBPUNCTE; A SI B.., LA A GASESTI NECESAR NUTRITIV, SE REFERA EXACT LA STAREA ACTUALA A TA SI NECESARUL DE CARE AI NEVOIE CA SA RAMII LA GREUTATE DIN PREZENT, PUNCTUL B: SE REFERA LA CUM SA SLABESTI, APARE O CASUTA CU 1 POUND DA CLIC ACOLO IN DREAPTA SI APARE SI KG, SA RAMINA SELECTAT 1KG DA CLIC SI ITI REAPARE IMEDIAT CITE CALORII AR FII NECESAR CA SA SLABESTI 1 KG PE SAPTAMINA, CACI ASA ESTE RECOMANDAT INCET SI SANATOS SA SLABESTI..CITESTE PINA IN JOSUL PAGINII CACI ESTE INTERESANT..PS: AM SLABIT ASA 7 KG, SI AM TRECUT SI DE SARBATORI, CU BRIO, AM SCAZUT NU AM PUS, NU IMI REFUZ NIMIC NICI MACAR DULCE, DAR RECUNOSC MANINC PUTIN CA DE POFTA NU EXAGEREZ.AM MINCAT SI SARMALE //AMESTEC PORC SI VITA.., CIRNATI LA FEL, SI TOBA.., DAR IN REST AM IN MENIU CARNE DE PUI SI PESTE, MA REFER LA CARNE SI FRUCTE,, CE IMIPLACE, CRED CA NU AR STRICA UM CEAI ANTIADIPOS SAU MAI NATURAL CEAI DE PAPADIE, DAR EU NU AM FOLOSIT CA NU IMI RAMINE TIMP DE MINE PREA MULT AVIND IN VEDERE CA DE 1 LUNA SUNT ACASA CU AMBII PITICI.. SI NU SUNT CHIAR INGERASI.. MAI PUTEM VORBII EXACT PINA PE 1O FEBRUARIE CA DIN 11 INCEP MUNCA SI NU CRED CA VOI INTRA PE MESS SAU ORICE ALTCEVA DECIT SPRE SFIRSITUL SAPTAMINII.
grosu_mihaela2007
Postat pe 20 Ianuarie 2009 19:28
De la: mona_lissa, la data 2008-11-07 16:18:06m-am gandit sa deschid acest topic, pentru ca exista o gramada de feluri de pastile, care nu au avut niciun rezultat. de ce sa aruncam banii aiurea cand putem sti din timp care pastile sunt proaste? e pot sa spun ca la mine clarinol nu a avut niciun efect, nici pentru mine, nici pentru alte 3 prietene. am mai incercat nici minceur 4321 (pastile) nu a functionat. xenical nu il recomand nimanui pentru ca trebuie sa iti iei concediu cat il folosesti, nu de alta dar vei merge foarte des la baie pentru scaune moi si pline de ulei. atat de des incat uneori s-ar putea nici sa nu mai ajungi la baie... de la lindaxa mi-a fost foarte foarte rau si nu am putut sa le iau.



BUNA ,eu sunt Daniela fara sa supar pe nimeni dar un regim disociat ati folosit? Pentru ce sa folositi atat de multe pastile care nu stiu cat de mult v-ar ajuta la slabit...dar ca sa va slabeasca organismul asta cu siguranta veti reusi.Eu folosesc regimul asta dupa fiecare perioada cand nu prea am mai avut retineri la mancare si bineinteles ca si kg apar...tot ce pot spune e ca mananci linistita..nu stai flamanda ..si slabesti cu siguranta. Si eu si prietenele mele care folosesc regimul asta slabim in prima saptamana 2-3 kg dupa care cam 1-2 pe saptamana.
Daca vreti sa va dau mia multe detalii ma puteti contacta pe mail KARAGABY@YAHOO.COM si va spun mai exact ce trebuie facut
danyella68
Postat pe 7 Februarie 2009 09:09
BUNA ,eu sunt Daniela fara sa supar pe nimeni dar un regim disociat ati folosit? Pentru ce sa folositi atat de multe pastile care nu stiu cat de mult v-ar ajuta la slabit...dar ca sa va slabeasca organismul asta cu siguranta veti reusi.Eu folosesc regimul asta dupa fiecare perioada cand nu prea am mai avut retineri la mancare si bineinteles ca si kg apar...tot ce pot spune e ca mananci linistita..nu stai flamanda ..si slabesti cu siguranta. Si eu si prietenele mele care folosesc regimul asta slabim in prima saptamana 2-3 kg dupa care cam 1-2 pe saptamana.
Daca vreti sa va dau mia multe detalii ma puteti contacta pe mail KARAGABY@YAHOO.COM si va spun mai exact ce trebuie facut
danyella68
Postat pe 7 Februarie 2009 09:11
de ce vrei sa te autodstrugi cu medicamente care au mii de efecte secundare,costa si ...nici nu te ajuta !!!! incearca www.dermavital-med.ro
mcornelia19
Postat pe 7 Februarie 2009 11:30
Ce stiti de Pinnoslim? Nu sunt adepta pastilelor, am luat Reductil la indicatia medicului, am slabit 7 kg, dar mi-a fost foarte rau de la el!
coldwind
Postat pe 7 Februarie 2009 15:49
ATI AUZIT DE MAGNETOTERAPIE? VA SPUN PE BUNE CA E ADEVARAT BETI ZILNIC 1,5 L- 2L DE APA MAGNETIZATA SI ELIBERATI GRASIMILE SI CELULITA DIN ORGANISM DAR CU AJUTORUL UNEI BRATARI MAGNETICE TRATAMENTUL ESTE MAI EFICIENT; INCERCATI SI ASTA DACA NU AVETI INCREDERE IN MEDICAM. PT. SLABIT
numelemeu_mary
Postat pe 9 Februarie 2009 02:26
Eu am slabit 20 de kg in 4 luni cu ajutorul unui program naturist...puteti vedea rezultate ale persoanelor ce au foosit astfel de programe pe www.cureslabire.eu sau www.slabeste-inteligent.ro
cureslabire_healthy
Postat pe 11 Februarie 2009 09:38
D-LE ,,CURESLABIRE'' ai dat jos cam mult in asa puti timp nu crezi? eu am slabit 16 kg in 8 luni si crede-ma ca e mult mai bine, cu ajutorul unor medicam. care nu s-au mentionat niciodata aici iar referitor la magnetoterapie nu renunt e mai eficienta si mai ieftina nu cumperi luna de luna medicam sua sa mergi la fel de fel de sali..
numelemeu_mary
Postat pe 11 Februarie 2009 19:22
buna claber !
practic nu m-am putut abtine sa nu-mi fac cont!
Sincer m-am regasit pe mine cumva citind msjul tau.
momentan m 86 kg :(,1,60.. obeza ce mai..am avut 62 kg cel mult si asa ingrasundu-ma de la herbalife aveam 55 voiam sa dau jos si de aunci mi-am dereglat organismul.la 62 kg am ramas gravida.in ultima luna aproape sa nasc cu 1 zi 2 in urma 73 kg :(.in fine e normal sa iei kilele astea in timpul sarcinii.dupa nastere..surpriza..vreo 70..nika dat jos :(.timp de 2 ani dupa nastere am ajuns la 86..si astea cu exercetii.infometare.disociate,sali..
acu la recomandarea endocrinologului..dupa mii de euro pe analize la toti dr..mi-a recomandat lindaxa 15...vad ca f multa lume a avut un succes cu pastilele astea.imi doresc enorm sa fie un succes si la mine.
sincera sa fiu m-am saturat de toti oameni kare tot o dau atata cu dat vina pe grasi k e vina lor.pn si o vaca de nush ce dr era aia ca;"domle nu se poate sa te ingrasi numa cu aer si apa"dak nu pui mana sa slabesti intr-o luna faci diabet.imi da aia sa tin regimul de 1000 calorii care io de fel nu ajung la 1000..in fine...in urma cu cateva luni bune am suferit de o depresie majora..stiu k asta ingrasa rau.. pn si antidepresivele.iar vacile alea cik domle ia nu mai lua tu pastile de alea si nu mai manca.deci.. is satula de atatea inculte de doctorite!pacat k sunt multi doctori care intr-adevar stiu meserie dar din pacate tot analfabetii au ajuns sa aibe prpriile "spitale"
ciresik_dulce
Postat pe 12 Februarie 2009 11:23
De la: maryangy, la data 2009-02-11 19:22:52D-LE ,,CURESLABIRE'' ai dat jos cam mult in asa puti timp nu crezi? eu am slabit 16 kg in 8 luni si crede-ma ca e mult mai bine, cu ajutorul unor medicam. care nu s-au mentionat niciodata aici iar referitor la magnetoterapie nu renunt e mai eficienta si mai ieftina nu cumperi luna de luna medicam sua sa mergi la fel de fel de sali..

Buna ziua! A slabi 3-5 kg/luna inseamana o slabire naturala, nu fortata...Am folosit un program naturist de slabire care m-a ajutat sa slabesc 20 de kg in 4 luni fara sa am senzatie de foame si fara sa-mi "agresez" organismul in nici un fel...Cel mai important lucru este ca imi mentin greutatea obtinuta cu usurinta...Daca doriti sa vedeti fotografiile mele puteti intra pe www.cureslabire.eu sau www.slabeste-inteligent.ro
cureslabire_healthy
Postat pe 19 Februarie 2009 10:00
Draga am inteles ca esti distribuitor herblife... dar nu mai denigra alte metode de slabit aberand in halul asta. Atata timp cat nu exagerezi nu ti se poate intampla nimic asa grav. Nu mai minti lumea cu termeni pe care nici tu nu-i intelegi, de ex Amfetamina.Ai dus tu vreo pastila la laborator sa vezi ce e in ea????

zinao
Postat pe 3 Martie 2009 15:19
incearca produse naturale de la cineva care a luat si a avut efect
naturistul
Postat pe 10 Martie 2009 22:09
poti sa ma contactezi pe e-mail claudia_nistor2001@yahoo.com si iti recomand ce va ce functioneaya cu siguranta
naturistul
Postat pe 10 Martie 2009 22:12
ce ai luat ca mi-ai promis ca imi trimiti mesaj si imi spui si mie ce anume ai luat astept un mesaj pe mess te rog
yasmin_healthy
Postat pe 18 Martie 2009 20:01
Metoda de slabire cu ajutorul pastilelor de slabit este oarecum relativa dupa parerea mea.Exista o mare probabailitatea ca efectele adverse sa nu fie din cele mai simple si fara complicatii.Eu am patit asa ceva in incercarea disperata de a slabi si am patit-o destul de serios(insomnii.ameteli,nervozitate).Am recurs insa acum 3 luni jumate la o metoda mai revolutionara sa ii spun asa care sincer m-a multumit extrem.Am slabit destule kilograme incat sunt foarte multumita ca am slabit fara efecte adverse si printr-o metoda profesionista.Si toata vina o poarta aparatul cu care am slabit:)
beatrice88
Postat pe 19 Martie 2009 09:39
Beatrice, asteptam amanunte
MihaelaStanciu
Postat pe 9 Aprilie 2009 17:30
Minceur 24 de la Forte Pharma , 4-5 kg / luna . Acum depinde de tipologia persoanei ..... pentru a evita reingrasarea post cura de slabit ( EFECT YO_YO ) ei recomanda Minceur J365 AntiYOYO dar din pacate la noi nu l-am vazut . Farmacista mi-a recomandat in schimbul produsului o asociere intre o solutie de baut ( am uitat numele ) si Calorilight inainte de masa ( pe baza de fibre care reduc lipidele si glucidele din alimentatie ) .
kudika066449
Postat pe 25 Aprilie 2009 12:38
Buna ziua !sunt la 32 ani dupa 2 nasteri in urma carora m-am ingrasat cu 25 kg.Am incercat tot felul de cure de slabire :disociat ,cu calcul de calorii,Herbalife,etc.toate fara rezultat.Singura modalitate si ultima la care am recurs a fost capsula de slabit.Sunt 30 capsule intr-o cutie cu fructe rosii pe cutie iar pastilele sunt capsule verde cu alb si sunt ambalate in folie gri de staniol pe care scrie cu verde.Va dau aceste detalii pt ca sunt mai multi producatori,sunt si ambalate in altfel de cutii am vazut pe net,posibil sa fie comercializate de mai multe firme,depinde de care nimeriti.Singurele reactii pe care le-am avut eu au fost setea,adica senzatia de buze uscate deci tb sa beti multa apa si insomnii,adica adorm pe la 12-1 noaptea.Eu am slabit in exact 1 luna 10kg,de la 85 la 75 kg.Aceste pastile tb luate in fiecare dimineata 1/zi la aceeasi ora dar dupa micul dejun,tb sa mananci ceva macar o banana,un mar,ceva..Am citit despre persoane care s-au simtit rau zic ele din cauza pastilelor,dar le-a fost rau pt. ca nu au mancat dimineata nimic.Am patit si eu intr-o singura zi cand am fost plecata si nu am mancat,mi-a fost f.rau.IMPORTANT tb sa mancati inainte de a le lua.Se iau doar 3 luni dupa care se face pauza.Dupa 18 seara nu mancam nimic,fara dulce,fara paine.Cred ca au reactii adverse am citit pe net ,de aceea nu tb sa ai probleme de sanatate cu inima,rinichii,ficatul,diabetul,nu e voie deloc alcool,cafea,energizanre pt ca ele dau o stare de energie si iti opreste senzatia de foame .Poti manca orice dar fara sa te saturi ,cate putin sau fructe si legume cat de multe.Cu cat esti mai gras cu atat slabesti mai mult in prima luna de ex un prieten de fam.a slabit 13 kg in 1 luna si avea 116 kg.Cred ca fiecare organism se comporta diferit depinde cat de norocos esti.Nu vand aceste pastile deci nu le fac reclama pur si simplu va spun povestea mea .Am multa experienta de ex la Herbalife dadeam 5 mil pe luna pe pastile si prafuri din care faceam shake cu lapte de mi se acrise de ele si am slabit 5 kg pe luna pe care le-am pus la loc dupa ce le-am intrerupt.Va luati si voi 1 cutie si vedeti cum va simtiti si apoi hotarati daca mai continuati dar merita sa incercati!Va urez succes si va tin la curent cat mai slabesc intru in a 2 a luna de slabire si sotul meu abia acum a inceput.Nu critic pe nimeni asa ca nu tb sa fie cu suparare oricum toate pastilele dauneaza la ficat si Reductil la fel.Voi alegeti ...succes la slabit!
healthy001807
Postat pe 26 Aprilie 2009 16:47
Buna,am luat si eu aceasta pastila de slabit iar dupa doua luni a inceput sa imi cada parul foarte exagerat,ma bate gandul sa ma duc la un dermatolog, pentru doamnele care au trecut prin aceasi situatie doream sa va intreb daca parul dvs. s-a oprit din cadere? si aprox.dupa cat timp.Multumesc
damaris__
Postat pe 28 Aprilie 2009 17:16
buna. ma intereseaza si pe mine aceasta pastila.as vrea sa mai dau vreo 6-8 kg si chiar nu mai reusesc.am 40 ani,1.72 cm,si 75 kg.sorina_matei2008@yahoo.com
say
Postat pe 30 Aprilie 2009 20:51
cine are curajul sa o ia ,le vand eu la pret bun. le-am luat cu 98lei o cutie (si am doua). le dau la jumatate de pret numai sa scap de ele.mi-a fost fff rau, nu inchideam ochii toata noaptea iar a doua zi nu eram obosita,am avut palpitatii, am un ulcer mai vechi -ce mi-a dat pace vreo 3 ani-acum s-a ,, reactivat " si cel mai grav, ceea ce m-a determinat sa n-o mai iau (am luat doar 3 zile) , AM INCEPUT SA AUD VOCI TOATA ZIUA AVEAM IMPRESIA CA-MI SUSOTESTE CINEVA LA URECHE.
EU ZIC SA NU LUATI. MAI BINE MANDRE ,GRASE, FRUMOASE SI SANATOASE
celaanirol
Postat pe 4 Mai 2009 00:37
DENUMIREA PASTILELOR SUPER SLIM
celaanirol
Postat pe 4 Mai 2009 00:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aparat manichiura-pedicura 2 De la: Luciana_T 17 Decembrie 2009 23:35
Dieta Dukan 4 De la: kudika_9330 6 Iulie 2012 21:23
Nu am ajuns la d-voastra 2 De la: office_salinasusesi_ro 13 Aprilie 2010 09:20
Noul Hochland tartino 5 De la: medoc 6 Ianuarie 2016 17:11
Buna fetelor 2 De la: kudika226898 3 Septembrie 2010 16:21