Setari Cookie-uri

patile eficiente pentru slabit

daca tot avem un topic cu produse pt slabire de care sa ne ferim sau sa nu dam banii degeaba pe ele ca n-au nici un efect, va invit sa vorbim despre pastilele sau produsele pt slabit care chiar au fost eficiente. pe mine personal m-ar ineresa cele naturiste, insa... nu adrenergice (cu amfetamina sau alte subst adrenergice sau noradrenergice)...

Postat pe 7 Noiembrie 2008 16:21
Si eu vin cu o complectare..cea mai buna pastila,in cazul meu,e CAPSULA E SLABIT.Am ,,comentat,, la primul ,,titlu,,
deni_healthy
Postat pe 7 Noiembrie 2008 22:00
buna, incearca reductil este eficient ..riscurile sunt nesemnificative daca esti tanara pana in 35 de ani.in plus cel mai mare risc pt fericirea ta este psihic sentimentul de inferioritate pe care il au toti cei supraponderali/obezi.
mirunaracovita
Postat pe 19 Noiembrie 2008 21:48
Pentru reductil ai nevoie de reteta??, nu creaza dependenta? ma gandesc ca dupa intreruperea tr. cu reductil sa nu devenim mult mai grasute , ce ziceti ? MULTUMESC ANTICIPAT !
nastase_mariana67
Postat pe 1 Decembrie 2008 00:43
pentru slabit iti pot recomanda o metoda folosita personal.. luam legatura pe mail?
camiflorea
Postat pe 12 Decembrie 2008 13:47
pentru reductil este necesara o reteta sau se poate procura de la orice farmacie si cam cat costa ? si daca stiti ceva despre efectele secundare , daca exista ?
kudika194699
Postat pe 27 Decembrie 2008 10:58
Draga mea reductilul folosit fara recomandarea medicului pate avea efecte foarte grave.Exemplul sunt chiar eu.Am luat reductil auzind ca se poate slabi foarte mult,dar nu am facut decit sa ma ingras 30 de Kg in 2-3 luni si pe deasupra am facut si o depresie destul de severa,deoarece ma vedeam in oglinda si nu ma mai recunosteam.Reductilul sau lindaxa sau regenonul se iau numai daca este afectata glanda tiroida sau hipofiza,altfel riscati sa imbolnaviti singure aceste glande care pot avea efecte negative asupra organismului.Acum am reusit sa slabesc cu lindaxa dar in urma unui consult endocrinologi(aici am aflat ca am afectat ambele glande cu acel tratament copiat).Ginditiva bine si interesativa foarte bine inaite de a folosi ceva.
claber
Postat pe 3 Ianuarie 2009 09:14
nu imi voi scrie numai parerea ci si voi recomanda pentru toate acele d-re si doamne interesate de a slabi INTR-UN MOD NATURAL.slabeste intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentr slabit DESERT PLANT.(..fara regim,fara exercitii,fara complicatii de orice natura si fara ca la sfarsitul tratamentului sa se instaleze acel yo-yo-un fel de bau-bau (si pe buna dreptate a celor care folosesc).pentru mai multe informatii folositi id: desert.plant

tu incearca,noi te ajuta!
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 1 Februarie 2009 07:05
buna,ma intereseaza daca nu cunva are si efecte secundare si care este costul acestui produs de slabit.multumesc anticipat!
jianulenuta
Postat pe 2 Februarie 2009 17:19
Cea mai buna pastila de slabit este inalturarea comoditatii si a obisnuintei in care ai intrat de ani buni,nu esti singura ,iar acest comportament este reversibil! fati un orar si incearca sa te tii de el,nu trebuie sa alergi,este suficient sa faci zilnic plimbari de cat te ingusteaza timpul personal,cu cat mai mult,cu atat mai bine,plus anticele preveniri" fara uleiuri,din ce in ce mai putina paine,multe fructe legume,sucuri naturale,apa,etc... O zi faina fetelor ... :)
Oacki
Postat pe 14 Februarie 2009 22:41
Eu a slabit 4 kg in trei saptamani cu germenii de seminte de canepa si sunt foarte multumita de acest produs care are si alte recomandari cum ar fi prevenirea bolilor cardio-vasculare, intarirea sistemului imunitar, efect tonic asupra sistemului nervos. E si ieftin. Daca doriti detalii scrieti-mi pe mail.
danabrasov
Postat pe 16 Februarie 2009 23:55
Buna ziua! Am folosit un program naturist de slabire care m-a ajutat sa slabesc 20 de kg in 4 luni fara sa am senzatie de foame si fara sa-mi "agresez" organismul in nici un fel...Cel mai important lucru este ca imi mentin greutatea obtinuta cu usurinta...Daca doriti sa vedeti fotografiile mele puteti intra pe www.cureslabire.eu sau www.slabeste-inteligent.ro
cureslabire_healthy
Postat pe 19 Februarie 2009 09:57
Buna!! eu incer de cca o sapt sa iau reductil..l-am luat ce-i drept la recomandarea medicului deoarece am si probleme cu glanda tiroida si sunt sub tratament insa cu toate acestea am reusit sa iau cv kg intr-un interval ff scurt!!acum am slabit 1.5 kg cu reductil plus dieta!!a mai incercat cineva aceste medicamente?pups
elya23
Postat pe 5 Martie 2009 21:58
buna!din cate observ tu ai utilizat produsele herbalife si chiar vad rezultatele insa mie doctorul nu mi le-a recomandat eu am si probleme cu glanda tiroida si sunt sub tratament si din cate am inteles odata inceput acest program cu produse herbalife trebuie tinut apoi permanent chiar si pentru intretinere..asa este?? merci!!
elya23
Postat pe 5 Martie 2009 22:08
Desert Plant daca ai ceva de spus SPUNE!lumea de asta intra pe genul asta de topic-uri sa mai afle cate ceva nu sa faca rost de id-uri. Ce informatii "strict secrete" ai tu in legatura cu slabitul de nu vrei sa ne spui si noua aici? Ori reprezinti vreo firma si iti este teama ca produsele pe care le-ai recomanda tu le-au incercat si altii si nu au avut niciun efect si de asta nu vrei sa afle lumea de ele ca sa isi spuna opinia?
Ana_Maria_healthy
Postat pe 7 Martie 2009 06:39
eu am luat reductil 6 luni am slabit 25 de kg in primele 3 luni ( o minune ) eram foarte mutumita dar dupa intreruperea lor am luat innapoi 15 kg. deci va sfatuiesc sa nu le luati doar ptr ca va da o pofta mai mare de mincare dupa intreruperea lor si luati mult mai multe kg in plus .
ela29_healthy
Postat pe 8 Martie 2009 01:41
SLABESTI fara regim,dieta,exercitii,reactii adverse sau yo-yo intre 5-7kg in urma folosirii tratamentului pentru slabit DESERT PLANT.ACUM SE POATE COMANDA SI PT O SAPTAMANA .ID : desert.plant
DESERT_PLANT_healthy
Postat pe 8 Martie 2009 15:12
Capsula de slabit...mi-am cumparat chiar azi! De maine incep tratamentul...am 3 colege care au luat si functioneazaaa!!! Astept sa vad si eu rezultatele, va tin la curent ;)
petricpatricia
Postat pe 14 Martie 2009 22:55
ce este acesta desert plant pastile sau ce cate kg poti da intr-o luna jos de la el astept mesaj
yasmin_healthy
Postat pe 18 Martie 2009 13:28
cum se numesc si cat costa este bun ce iti fac iti taie pofta de mancare sau ce ast mesaj semintele de canepa despre asta e vorba astept informatii
yasmin_healthy
Postat pe 18 Martie 2009 13:29
vreau si yo id-ul tau de mess sa vad ce dieta imi recomanzi astept pt camiflorea
yasmin_healthy
Postat pe 18 Martie 2009 13:30
Salut! Eram curioasa sa stiu daca tratamentul cu Capsula de Slabit a dat rezultate la tine. Eu as vrea sa slabesc vreo 7-8 kg, insa nu numai cu dieta. Vreau sa ma duc si la sala. As dori sa stiu daca functioneaza chiar si fara sport. Si daca da, in cat timp si, cel mai important, cat ai slabit?
Mersi mult!
Andreea Madalina
mada212005
Postat pe 23 Martie 2009 10:35
Eu azi am inceput sa iau Youthful Island, sper sa fie bune. Macar cateva kg daca slabesc, tot e bine.
puma_girl
Postat pe 23 Martie 2009 11:30
Iau capsula de slabit de 12 zile, ma simt excelent si in a 6-a zi lipseau la cantar 2,5 kg, acum am inceput sa port pantaloni care nu incapeau pe mine
petricpatricia
Postat pe 26 Martie 2009 16:40
felicitari patricia .Ma bucur ca asa repede se vad rezultatele.Asa a fost si la mine,in 2 sapt si ceva am dat jos 5 kg.Deci si tu tot asa vei fi,mai usoar cu cateva kg bune,in doar cateva sapt,nici o luna. Fetelor..merita incercat
deni_healthy
Postat pe 29 Martie 2009 22:55
cate kg ai? si cate mai ai de dat jos? care sunt efectele pe care le-ai simtit?? stau cu pastilele astea in geanta si nu stiu daca sa le iau sau nu...am nevoie de niste pareri...mersic.
mada212005
Postat pe 30 Martie 2009 15:07
De la: petricpatricia, la data 2009-03-26 16:40:00Iau capsula de slabit de 12 zile, ma simt excelent si in a 6-a zi lipseau la cantar 2,5 kg, acum am inceput sa port pantaloni care nu incapeau pe mine


cate kg ai si cate mai ai de dat???
mada212005
Postat pe 30 Martie 2009 15:13
Sa stii ca in cazul meu Capsula de slabit chiar si-a facut efectul. Pur si simplu chiar din prima zi mi-a disparut senzatia de foame. am luat-o o luna si am slabit de la 53 de kg la 46. nu am mers la sala pt ca nu am mai avut bani si pt sala dar daca vrei sa mergi si la sala este foarte bine. mult succes! eu sambata am facut o luna de cand am inceput sa iau capsula.
Ana_Maria_healthy
Postat pe 30 Martie 2009 15:14
felicitari si tie Ana Maria.Era de asteptat ca toate sa fim uimite de rezultat.Asa am inceput si eu.Luam doar pastile,nu aveam bani si de pastile si de sala.Asa ca am ales calea cea mai ,,ieftina,, dar si cea mai de efect.Inainte faceam sala,dar cand ajungeam acasa aveam o foame,mancam pana nu mai puteam.Sala nu`mi da rez. dorite,parca nu ma ajuta.Si cum dieta nu pot tine(nu ma lasa sufletul sa renunt la dulciuri),cel mai bine e cu Capsula de slabit
deni_healthy
Postat pe 30 Martie 2009 15:55
De la: mada212005, la data 2009-03-30 15:07:57cate kg ai? si cate mai ai de dat jos? care sunt efectele pe care le-ai simtit?? stau cu pastilele astea in geanta si nu stiu daca sa le iau sau nu...am nevoie de niste pareri...mersic.


Am inceput de la 70 de kg, dupa 6 zile slabisem 2,5 kg...si de atunci nu m-am mai cantarit (sunt la a 15-a pastila) - vreau sa am o surpriza la cantar...oricum o sa continui pana la o luna. Rezultatele se vad vizibil, burta a scazut f mult, senzatie de foame nu am mai avut de 2 sapt, dar totusi mananc cat de cat si apa trebuie respectata- neaparat 2 l/zi .Acum 2 nopti am facut o insomnie faina...nu ma stresez- oricum am de lucru pt licenta In rest toate bune, poate sunt putin mai ametita decat de obicei, dar asta poate fi si din cauza incalzirii vremiii. La recomandarea farmacistei am luat si niste tablete de calciu, deoarece se elimina mult prin urina si de acolo au fost cazuri cu lesin.
Eu sunt foarte incantata, nu ma asteptam sa vad rezultate asa repede
petricpatricia
Postat pe 30 Martie 2009 18:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
diateza urica sau guta 3 De la: healthy015452 16 Mai 2010 21:06
memoplus 16 De la: MoneyKidu 8 Mai 2012 13:34
polipii 7 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 17:13
MINUNILE VITEI DE VIE. 5 De la: healthy009493 28 Noiembrie 2009 11:28
Femeile cu diabet 2 De la: bucarestaaa 27 Decembrie 2009 18:59