Setari Cookie-uri

tratament pentru marirea sanilor

va rog sa imi spuneti daca a folosit cineva produsele pentru marirea sanilor de la dacia plant si daca au dat vre-un rezultat!??si inca ceva...cat timp se tine tratamentul???multumesc!!!:)
doriana_1985
Postat pe 11 Februarie 2009 03:23
Am incercat tinctura de marar ,nu a marit nimic in schimb a dereglat ciclul menstrual.
elenaadina
Postat pe 7 Martie 2009 12:35
yo am auzit de breast+ costa 129ron.Tabletele pentru marirea sanilor Breast+ functioneaza in mod NATURAL prin stimularea cresterii propriului tesut mamar si in acelasi timp intareste si tonifiaza zona sanilor. Formula noastra contine 13 plante unice care va ajuta la marirea, cresterea si dezvoltarea tesutului mamar. Breast+ este o alternativa sigura si eficienta la chirurgia plastica de marire a sanilor, scumpa si periculoasa. Cititi mai departe informatiile despre marirea sanilor in mod natural.

Spre deosebire de alte produse, care nu contin decat intre cinci si opt dintre cele 13 ingrediente necesare, fiecare dintre pastilele Breast+ pentru marirea sanilor este certificata ca si continand toate cele 13 elemente botanice naturale, cele mai eficiente pentru a contribui la cresterea tesutului mamar. Aceste ingrediente unice si exotice, folosite in aceasta combinatie unica, dau rezultate uimitoare - RAPID!

Ceea ce majoritatea femeilor nu realizeaza este ca 80% dintre ele au sani subdezvoltati din cauza dezechilibrului la nivel hormonal. Breast+ ajuta la echilibrarea hormonilor si la stimularea cresterii sanilor.


Majoritatea femeilor constata o marire cu 1-2 marimi ale cupei!
In timpul pubertatii, corpul femeii produce estrogeni in mod natural, acestia ajutand la dezvoltarea noului tesut. Acest hormon determina marimea, forma si compozitia sanilor femeii. Un nivel mai scazut al acesor hormoni va avea ca rezultat sani mai putin dezvoltati.

Breast+ contine fitoestrogeni care sunt estrogeni vegetali ne-hormonali, naturali, care stimuleaza organismul dumneavoastra la cresterea unui nou tesut mamar. Breast+ ajuta la stimularea cresterii noului tesut, avand ca rezultat sani mai mari, mai fermi si mai plini, ceea ce face ca acest produs sa fie alegerea numarul 1 pentru marirea sanilor.
LoLipop_healthy
Postat pe 8 Martie 2009 23:07
de unde pot sa-mi cumpar acest tratament de marire al sanilor? poate avea efecte advrse nedorite?

Postat pe 4 Aprilie 2009 09:09
am mai auzit de acest tratament care contine un gel si tablete,dar nu stiu de unde sa-l cumpar si ce efecte secundare are.ma poate ajuta cineva?multumesc
donadeea
Postat pe 4 Aprilie 2009 11:22

Daca nu ai inceput un tratament pentru marirea sinilor cauta-ma la adresa de e-mail alexxaclnsc@yahoo.com sau la telefon : 0741215388 .
healthy001662
Postat pe 25 Mai 2009 11:48
prostii...eu am folosit phisiobust si nu s-a intamplat nimik!!!nu mai luati tablete si geluri!nu au nici un efect!
deiutza_20
Postat pe 13 Iunie 2009 17:12
Buna ziua,
Doresc sa va impartasesc cateva detalii despre un produs NOU, unic pe piata din Romania. Este vorba despre absorbante active LOVE MOON ale corporatiei Winalite (www.edera.ro) care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat) care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar, cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc. Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. In plus, elimina mirosurile. Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin) etc. In Romania aceste produse abea incep sa fie cunoscute, in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului In lume, inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani. Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. O veste foarte bine primita de doamne si domnisoare care au optat deja pentru absorbantele LOVE MOON : de curand produsele firmei noastre s-au diversificat, iar preturile s-au micsorat, devenind mult mai atractive si accesibile tuturor femeilor care au probleme de sanatate sau doresc sa le previna. De acum inainte veti putea beneficia nu numai de absorbantele pentru ciclu normal, ciclu abundent sau pentru uz zilnic, ci si de absorbante mini, absorbantele pentru bikini, talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi sau seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu (ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort).
.
Relatii : loapersonal@yahoo.com si 0745.074.755
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 28 Iulie 2009 09:50
am facut tratament cu breast 6 luni de zile in fiecare zi si nici un efect niste bani aruncati nu are rost
c_tynna26
Postat pe 30 Iulie 2009 20:26
Buna ziua, dragelor!
Am citit nenumarate versiuni despre aceasta problema a noastra,sincer vorbind ar cam trebui sa ne multumim cu ce ne-a dat ''mama natura''. Am incercat si eu produsul BREAST pe o perioada de 3 luni cu foarte mari sperante de reusita si..... NIMIC.Sunt unele pereri precum ca, ar fi buna tinctura de marar sau cosumul excesiv de varza sau ardel iute.....MINCIUNI.
Dupa parerea mea singura solutie reala o reprezinta exercitiile fizice facute zilnic la nivelul pieptului sau pt cine-si permite o operatie estetica.
VA doresc mult bine!!!!
lali_lalita
Postat pe 6 Septembrie 2009 13:25
am incercat si eu contour, physio bust si altele dar nimic. tinctura de marar stiu sigur ca produce dereglari hormonale. dar despre cura cu ulei din germeni de grau ati auzit? daca a incercat cineva sunt curioasa de efecte. am citit pe internet si se pare ca da rezultate, numai ca e cam scarbos (il beau dimineata pe stomacul gol o lingurita), mai am de baut o jumatate de flacon si nu stiu daca are rost, abia il mai suport deja
ellise85
Postat pe 6 Septembrie 2009 21:09
buna!
si eu am incercat cura cu marar si nimic....in schimb de cand am inceput sa iau anticonceptionale au inceput sa creasca, nu f mult dar se observa diferenta. iau numai de vreo 2-3 luni, timp in care tot cresc, tot cresc dupa ce am inceput sa le iau am cautat pe forumuri tot felul de pareri ca sa stiu ce ma asteapta(efecte secundare) si majoritatea fetelor ziceau ca au schimbat numarul la sutien. eu sunt multumita de ele, nu am reactii adverse, nu mai am dureri abdominale, ma tine putin si ce e cel mai important pt mine e ca sunt microdozate, adica nu sunt incarcate de hormoni. totusi dau un pic de pofta de mancare, dar daca esti putin atenta la inceput si nu mananci tot ce vezi se obisnuieste organismul asa si nu mai ai treaba. daca va hotarati sa incercati va sfatuiesc sa cereti si parerea unui medic ginecolog pt ca sunt si organisme care nu reactioneaza deloc bine la ele din diverse motive de sanatate cunoscute de pacient sau nu.
o zi buna!

ps: daca aflati o solutie mai buna si mai rapida pt cresterea sanilor nu evitati s-o impartasiti cu noi
petrutioana
Postat pe 7 Septembrie 2009 12:37
hey..VREAU SI EU.... CUM PUTEM VB DESPRE ASTA??
iscenco
Postat pe 8 Septembrie 2009 09:37
Eu am auzit de TINCTURA DE LEMN DULCE dar am inteles ca are si o gramaa de reactii adverse..mi-e frica sa incerc deci cel mai probabil tot la anticonceptionale ramanem.


karissa...ce parere aveti??? mi le-a recomandat medcul ginecolog...sper sa fie bine.v-am pupat
healthy005640
Postat pe 17 Septembrie 2009 16:13
eu am folosit acest tratament breast + pastile si gel dar nu a dat nici un rezultat :(
kudika183045
Postat pe 12 Noiembrie 2009 18:32
De la: petrutioana, la data 2009-09-07 12:37:21buna!
si eu am incercat cura cu marar si nimic....in schimb de cand am inceput sa iau anticonceptionale au inceput sa creasca, nu f mult dar se observa diferenta. iau numai de vreo 2-3 luni, timp in care tot cresc, tot cresc dupa ce am inceput sa le iau am cautat pe forumuri tot felul de pareri ca sa stiu ce ma asteapta(efecte secundare) si majoritatea fetelor ziceau ca au schimbat numarul la sutien. eu sunt multumita de ele, nu am reactii adverse, nu mai am dureri abdominale, ma tine putin si ce e cel mai important pt mine e ca sunt microdozate, adica nu sunt incarcate de hormoni. totusi dau un pic de pofta de mancare, dar daca esti putin atenta la inceput si nu mananci tot ce vezi se obisnuieste organismul asa si nu mai ai treaba. daca va hotarati sa incercati va sfatuiesc sa cereti si parerea unui medic ginecolog pt ca sunt si organisme care nu reactioneaza deloc bine la ele din diverse motive de sanatate cunoscute de pacient sau nu.
o zi buna!

ps: daca aflati o solutie mai buna si mai rapida pt cresterea sanilor nu evitati s-o impartasiti cu noi
kudika183045
Postat pe 12 Noiembrie 2009 18:34
Ce anticonceptionale iei?eu folosesc yasmine de vro 6 luni si nu au crescut decat f f putin :(
kudika183045
Postat pe 12 Noiembrie 2009 18:37
Trag un semnal de alarma pentru marirea sanilor folosind tinctura de marar. MARE, atenie am folosit acest procedeu, am ajuns la Spitalul Fundeni pentru operatie. Mi-i s-a facut un nodul la san de toata frumusetea, am trecut prin clipe groznice, sungura solutie a fost interventia chirurgicala. VA ROG MULT DE TOT NU VA LASATI MINTITE. NU SE INTAMPLA NIMIC, CU TOATA DRAGOSTEA CORNELIA.Va doresc sanatate multa.
healthy003268
Postat pe 30 Noiembrie 2009 12:27
Ceao fetelor,

Numele meu este Ioana. Precum stiti si voi, noi femeile am fost mereu complexate de cum aratam. Asa eram si eu acum 2 ani. Am incercat si eu multe..tinctura de marar, pastile...bani aruncati. Am zis la un moment dat..ca nu mai are rost. Au crescut sanii un pic..dar nu incat sa fiu multumita. Intr-o zi o prietena mi-a trimis un mesaj pe messenger...stia ca caut solutii de marire a sanilor. Am intrat pe http://www.marireasanilor.net am comandat cartea respectiva...si dupa un timp chiar am vazut rezultate. Doamna care vinde cartea mi-a zis..o sa dureze ceva timp..dar o sa reusesti..si asa a si fost. Poate o sa va intereseze si pe voi:) http://www.mariresanilor.net
healthy009907
Postat pe 8 Decembrie 2009 17:30
pt cele care iau anticonceptionale va rog daca vau crescut sanii de la ele spuneti cum se numesk anticonceptionalele si dupa cate saptamani sa vazut efectul.fetelor mai bine cu anticonceptionale decat atatea produse scumpe si degeaba.va rog sp care luati anticonceptionale cum se numesk pt petrutioana sp de ale tale cum se numesk
healthy010362
Postat pe 16 Decembrie 2009 23:00
karrisa te rog spunemi cum se numesk anticonceptionalele tale te rog te pup myky
healthy010362
Postat pe 16 Decembrie 2009 23:08
Consider ca pentru marirea sanilor nu este neaparata nevoie de tot felul de interventii chirurgicale. Mi se pare infricosatoare, si mai presus de asta si foarte scumpe. Eu am auzit de niste exercitii pentru cresterea sanilor, cred ca rezultate tot se obtin daca le urmezi cu strictete. E ca si cum ai urma o dieta, tii regim-slabesti, faci exercitii pt marirea sanilor- sanii cresc la un moment dat. Am vazut chiar niste filmulete de genul asta si nu pareau deloc complicate.

Pana acum am testat niste creme care pareau bune, adica dupa 4-5 luni de folosire s-a observat o crestere.

Voi ce alte metode ati folosit?
JustineA
Postat pe 21 Ianuarie 2010 12:17
anticonceptionale Diane 35.
Maresc sanii destul de mult, dar depinde si de organism, se poate sa nu aiba niciun efect. Si nu le lua asa, consulta medicul ginecolog mai intai.
marutz
Postat pe 1 Martie 2010 10:09
De la: anadori, la data 2009-02-11 03:23:04va rog sa imi spuneti daca a folosit cineva produsele pentru marirea sanilor de la dacia plant si daca au dat vre-un rezultat!??si inca ceva...cat timp se tine tratamentul???multumesc!!!:)



fetelor ce aveti cu marirea sanilor?nu te da cu toate prostiile si nu inghitii medicamente.pot aparea reactii adverse.lasa sanii asa cum sunt si daca vrei un bust mai mare apeleaza la un sutien cu push-up.vorbesc din experienta.
healthy006968
Postat pe 15 Martie 2010 15:42
De la: petrutioana, la data 2009-09-07 12:37:21buna!
si eu am incercat cura cu marar si nimic....in schimb de cand am inceput sa iau anticonceptionale au inceput sa creasca, nu f mult dar se observa diferenta. iau numai de vreo 2-3 luni, timp in care tot cresc, tot cresc dupa ce am inceput sa le iau am cautat pe forumuri tot felul de pareri ca sa stiu ce ma asteapta(efecte secundare) si majoritatea fetelor ziceau ca au schimbat numarul la sutien. eu sunt multumita de ele, nu am reactii adverse, nu mai am dureri abdominale, ma tine putin si ce e cel mai important pt mine e ca sunt microdozate, adica nu sunt incarcate de hormoni. totusi dau un pic de pofta de mancare, dar daca esti putin atenta la inceput si nu mananci tot ce vezi se obisnuieste organismul asa si nu mai ai treaba. daca va hotarati sa incercati va sfatuiesc sa cereti si parerea unui medic ginecolog pt ca sunt si organisme care nu reactioneaza deloc bine la ele din diverse motive de sanatate cunoscute de pacient sau nu.
o zi buna!

ps: daca aflati o solutie mai buna si mai rapida pt cresterea sanilor nu evitati s-o impartasiti cu noi



Vad ca e mesajul cam de multisor postat, mizez pe faptul ca mai intri si citesti ce e pe forum........draga mea, anticonceptionalele sunt hormonale, stiati ca dupa o perioada de a " consuma" cu indicatia sau fara indicatia medicului astfel de produse, trebuie consultat medicul oncolog?!
eu zic sa nu va jucati, sanii ii ai sau NU, e de la natura, nu cresc sau se micesc cu " unsori" si te miri ce medicamente minune.
Sanatate!
stem_29
Postat pe 30 Iunie 2010 11:12
De la: stem_29, la data 2010-06-30 11:12:54
De la: petrutioana, la data 2009-09-07 12:37:21buna!
si eu am incercat cura cu marar si nimic....in schimb de cand am inceput sa iau anticonceptionale au inceput sa creasca, nu f mult dar se observa diferenta. iau numai de vreo 2-3 luni, timp in care tot cresc, tot cresc dupa ce am inceput sa le iau am cautat pe forumuri tot felul de pareri ca sa stiu ce ma asteapta(efecte secundare) si majoritatea fetelor ziceau ca au schimbat numarul la sutien. eu sunt multumita de ele, nu am reactii adverse, nu mai am dureri abdominale, ma tine putin si ce e cel mai important pt mine e ca sunt microdozate, adica nu sunt incarcate de hormoni. totusi dau un pic de pofta de mancare, dar daca esti putin atenta la inceput si nu mananci tot ce vezi se obisnuieste organismul asa si nu mai ai treaba. daca va hotarati sa incercati va sfatuiesc sa cereti si parerea unui medic ginecolog pt ca sunt si organisme care nu reactioneaza deloc bine la ele din diverse motive de sanatate cunoscute de pacient sau nu.
o zi buna!

ps: daca aflati o solutie mai buna si mai rapida pt cresterea sanilor nu evitati s-o impartasiti cu noi



Vad ca e mesajul cam de multisor postat, mizez pe faptul ca mai intri si citesti ce e pe forum........draga mea, anticonceptionalele sunt hormonale, stiati ca dupa o perioada de a " consuma" cu indicatia sau fara indicatia medicului astfel de produse, trebuie consultat medicul oncolog?!
eu zic sa nu va jucati, sanii ii ai sau NU, e de la natura, nu cresc sau se micesc cu " unsori" si te miri ce medicamente minune.




P.S. vad ca cineva a scris de sutienul cu push-up, eu zic ca e cea mai buna solutie!
Eu sunt o " baba" de 41 de ani, a fi musai sa pun o poza cu un sutien cu push-up
Sanatate!
aici, poate va conving pe cele tinere si nelinistite
stem_29
Postat pe 30 Iunie 2010 11:18
Dar de ce nu sunteti multumite de sanii vostri???Sau..altfel spus..ce avantaje o sa va aduca sanii doriti?
ylang_ylang
Postat pe 10 Iulie 2010 08:16
Cu siguranta nu o sa mareasca IQ-ul...si oricum sunt persoane fara succes...asa ca sanii mai mari nu le rezolva problemele de incredere in propria persoana...
kudika226898
Postat pe 11 Iulie 2010 13:31
La mine a dat rezultate tinctura de marar, suficient cit sa fiu multumita. Am auzit totusi ca nu are efect la toata lumea, insa pe mine m-a ajutat. Mi-am cumparat-o de pe net, iti las linkul sa citesti si tu prospectul: www.farmablu.ro/farmacie/tinctura-marar-50ml

In afara de asta, mai exista si un tonic feminin, pe baza de plante, care regleaza atat activitatea hormonala, cat si menstruatia si ajuta la cresterea sanilor. Se ia cate o jumatate de lingurita dizolvata in 100 ml apa, de trei ori pe zi. In orice caz, e mai bun, mai sanatos si mai natural decat pastilele. Il gasesti aici: www.farmablu.ro/farmacie/tonic-feminin

Mult succes!
lorelei_lory
Postat pe 15 Iulie 2010 14:18
Buna fetelor.sunt noua,am si eu o problema :am avut inainte de casatorie sanii foarte mari si fermi,am alaptat si acum sanii mei arata oribil,ce as putea sa fac? ce anticonceptionale ati luat de v-au crescut sanii. va rog sa ma ajutati
kudika327860
Postat pe 30 Octombrie 2010 20:43

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
like:D 9 De la: steffy91 31 Ianuarie 2012 20:38
BICICLETA MEDICALA 21 De la: 4Life 2 Decembrie 2009 22:22
cerere 2 De la: negrul_de_serviciu 4 Octombrie 2010 11:33
despre lifting cu acid hialuronic depilare definitiva si slabire prin mezoterapie 1 De la: kudika173014 24 Ianuarie 2011 09:58
Extensii !? 30 De la: kudika479740 13 Martie 2012 10:48