Setari Cookie-uri

pentru doamnele ce au probleme cu sindromul premenstrual....

Cu siguranta printre doamnele de pe acest forum se afla foarte multe care inainte de cicilu au simptome deloc placute si confortabile(dureri de burta,de sani,stare generala proasta).De aceea vreau sa va fac cunoscut un produs creeat special pentru Dumneavoastra de catre o companie care pine cercetare si munca sustinuta a ajuns sa aiva o crestere de 6108 % in primii 5bani de existenta si astazi poate pune pe piata produse unice.!! Ce vreau sa supun atentiei Dumneavoastra este TRANSFER FACTOR BELLE VIE,acesta fiind creeat special pentru a sustine sanatatea aparatului reproducator feminit,pentru a proteja impotriva cancerului mamar si de col uterin.Daca vreti detalii in amanunt puteti cauta pe youtube,sau pe www.4life-romania.ro/produse.html sau aici: https://media.4life.com/us/pdf/pps/BelleVie_0108.pdf .
4Life
Postat pe 4 Aprilie 2009 17:01
PENTRU TOATE DOAMNELE ! VA RECOMAND SUCUL NATURAL, ORGANIC, NONI CARE REGLEAZA TOATE DISFUNCTIILE CARE APAR IN ACESTE SITUATII. SE GASESTE LA COMP. LIFE-CARE UNDE PUTETI COMANDA NUMAI DACA VA RECOMAND SI CURIERUL VINE ACASA CU PRODUSUL. SCRIETI-MI PE MAIL ; pricrodica@yahoo.com si va ajut. Rodica
healthy002409
Postat pe 7 Iunie 2009 08:57
PT TOATE PROBLEMELE DOAMNELOR , VA RECOMAND SUCUL NONI, SCRIETI :PRICRODICA@YAHOO.COM
healthy002409
Postat pe 18 Iulie 2009 20:15
Recomand cu toata caldura Ceaiul pentru tulburari de menopauza de la Fares si in caz de ciclu abundent cu cheaguri Cretisoara.(Ceai sau picaturi)
carmennnn
Postat pe 3 Octombrie 2009 06:47
Pentru aceasta problema este bine de luat MACA un produs naturist .Va rog sa va documentati despre acest produs si apoi mai vorbim cit si cu cele care au osteoporoza .Multa sanatate va doresc. kitialbastru@yahoo.com
kudika026596
Postat pe 3 Octombrie 2009 17:56
ORIGINALUL NONI este de la firma TAHITIAN NONI JUICE, nu de la life-care sau alte companii care au furat recunoasterea adevaratului NONI.
Este 100% natural, nu sub forma de capsule gelatinoase, praf sau suc in ambalaj de plastic.
Cine vrea intr-adevar sa beneficieze de ORIGINALUL NONI JUICE sa se documenteze mai bine pe:
www.tni.com/tnromania
Intr-adevar diminueaza durerile si sindromul premenstrual, printre multe alte beneficii pentru sanatatea fiecaruia.
TahitianNoniRomania
Postat pe 3 Octombrie 2009 20:24
Tot pentru doamnele care au dureri mari la ciclu recoamnd Lady Anion - absorbante (care contin si un Self Tester - pentru verificarea starii de sanatate)cu caracteristici speciale: * Inflamatii si Dermatite
* Infectii cu bacterii de toate tipurile
* Candidoze, mancarimi, arsuri
* Infectii trompe uterine
* Scurgeri excesive
* Dismenoree
* Migrene
* Cancer de col uterin
* Ciclu neregulat
. De asemenea foarte indicate sunt si Love Moon - un plasture / pansament cald de inalta tehnologie care are in compozitie extrase de roci vulcanice, materiale care genereaza radiatie infrarosie si plante medicinale chinezesti. Combinand energia calorica, radiatia infrarosie si puterea binefacatoare a ierburilor,
Love Moon ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, la o temperatura medie de 50 0C.
Love Moon este creeat pentru :
Eliminarea durerilor provocate de dismenoree, discomfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort.
Functiile majore includ : eliminarea durerilor, imbunatatirea conditiei medianelor si canalelor energetice ale corpului, promovand buna circulatie a sangelui, detumefiere si scadere in greutate.
Detalii la pronatural@email.com sau 0768.05.68.69
kudika028076
Postat pe 9 Octombrie 2009 20:13
NU ESTE ADEVARAT, NU DUCETI LUMEA IN EROARE. AM FOLOSIT MULT ACEST NONI CARE NU ESTE IEFTIN, AM DAT O GROAZA DE BANI ,PE SUCURI SI TABLETE, APROAPE 2 ANI ,CU INTRERUPERI BINEINTELES, INSA NU AJUTA ,ASA CUM SE FACE PROPAGANDA.
AVEM SI NOI IN ROMANIA ATITEA PRODUSE, CARE SUNT MIUL MAI BUNE DECIT NONI.

CU MULT RESPECT ,ANA.
healthy014814
Postat pe 18 Aprilie 2010 08:40
DOAMNELOR L-AM FOLOSIT, INSA AJUTOR NU AM AVUT, ASA CUM SE FACE PROPAGANDA. BANI PIERDUTI,SAU ARUNCATI IN AER !!
BISNISS SI NIMIC MAI MULT >
healthy014814
Postat pe 18 Aprilie 2010 08:43
Healthy014814, ce fel de produse pe baza de Noni ati folosit, de la care firma? si daca puteti sa-mi spuneti , pentru ce afectiune, caci nu se recomanda Noni pentru absolut orice problema de sanatate. De pl. in caz de diabet tip 1 nu se recomanda, numai la tip 2. Conteaza foarte mult calitatea, caci in lume cca. 300 de firme incearca sa copieze fara succes originalul, bautura bioactiva din partea firmei Tahitian Noni International. Produse noni sub forma de pastile, prafuri nu au in componenta proxeronina, substanta principala a fructului. Conteaza mult calitatea, sa nu aiba adaosuri, apa, sa fie pasteurizata, provenienta fructului, etc. Spun asta caci avem la noi in familie (si nu numai) o experienta foarte pozitiva cu acest produs. Singurul produs pe baza de Noni care are acordul EU: Novel Food este cel din partea TNI. Nu scriu toate acestea ca sa fac reclama, intentia mea este ca cei care doresc un tratament cu Noni sa aiba in vedere calitatea produsului pe care-l alege (un pret mai mare nu inseamna neaparat si calitate mai buna).
colnago
Postat pe 18 Aprilie 2010 09:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
san 5 De la: skiuri 25 Martie 2010 18:03
clinica gynecoland 2 De la: kudika_9590 2 Septembrie 2014 15:19
mastoza fibrochistica 30 De la: andrylara 16 Martie 2021 13:21
contraceptie 3 De la: solutia 21 Noiembrie 2009 00:57
sex oral 122 De la: lindaa 9 Mai 2015 08:17