Setari Cookie-uri

Ai nevoie de ajutor?Conteaza pe mine!

Dragele mele a trecut mult timp de cand nu am mai vorbit cu cineva. Acum 3 ani eram doar o absolventa de ISE fara perspective de a-mi gasi un loc de munca decent,eram hotarata sa plec din tara si sa las in urma toata bataia de joc a guvernantilor.Norocul a fost ca prietenul meu m-a incurajat si a fost alaturi de mine mereu.Desi am terminat ISE-ul ,am facut Liceul Pedagogic ,asa ca m-am dus un an educatoare la tara cu naveta ,trezit la 6 dimineata pentru 3 copii .Viata mea se termina incet,parca ma vedeam peste 5 ani mutandu-ma acolo si imbatranind urat si degeaba.Mi-am spus ca asa ceva nu am sa fac si dupa 1 an mi-am dat demisia din invatamant.Sotul meu fiind medic ,era pasionat de medicina naturista si a intrat intr-un sistem care promova produse 100 % naturale.
Au mai trecut 6 luni in care nu am facut foarte multe ,dar neavand servici am stat foarte mult pe internet si am citit foarte mult,atunci am hotarat ca pot sa fiu cu succes dermatoconsultant. Poate e un termen pretentios,dar este foarte usor ,nu trebuie decat sa te informezi si sa fii atent la problemele oamenilor.Am inceput sa am contacte cu femei din toata tara si eram cea mai fericita cand dadeam solutiile corecte.Toate sfaturile erau supervizate de sotul meu,iar problemele grave erau directionate spre medici de specialitate.In iunie 2008 am devenit coordonator de echipa imi formasem un nucleu de fete care lucrau cu mine,am inceput sa castig bani seriosi,vacantele erau tot mai exotice pretentiile erau tot mai mari.Si atunci Dumnezeu mi-a zambit cu adevarat,o doamna mi-a semnalat o problema dermatologica in care investise o suma foarte mare de bani si vizite la cei mai buni doctori din Cluj,medicamente din strainatate ,absolute totul pentru sanatatea ei.Am rezolvat aceea problema si dupa o luna am primit o propunere ,un post de director zonal la firma fiicei sale .Am stat acolo 8 luni dupa care am plecat la alta firma director de vanzari pe un salariu aproape dublu,dar nu am uitat ca cel mai important este sa comunici si am ramas part-time reprezentant al firmei de cosmetice care mi-a adus din intamplare si implinire profesionala.Am castigat foarte multi prieteni,am peste 200 de domnisoare si doamne cu care vorbesc lunar si care fac parte din reteaua mea.Am invatat sa ne ajutam reciproc si sa ne sustinem trairile,ideile ,problemele ,necazurile si bucuriile ,am devenit o comunitate,o mare familie.Nu pot sa spun decat atat am plecat de la dermatoconsultantanta si am ajuns la prietenie .Intre timp am castigat suficienti bani cat sa ne facem o nunta ca in povesti ,cu limuzina,porumbei,castel ,artificii ,luna de miere exotica.A fost superb si acum suntem amandoi implicati in tot felul de proiecte,dar am invatat ca orice ai face ai nevoie de sustinere si de un brand puternic ,de oameni care sa te inteleaga si de multa putere de munca.Am vazut in urma cu cateva zile un film cu o poveste unui copil bolnav care crede ca poate schimba lumea daca fiecare ar progresa geometric in a face fapte bune..Ideea este ca daca pe mine cineva m-a ajutat la randul meu trebuie sa ajut trei persone,sa le dau o sansa asa cum am primit eu.
Este o perioada foarte grea ,criza te loveste din toate partile,ai rate la banca si datorii cat incape ,nu ai servici sau esti in concediu pentru cresterea copilului,esti eleva sau studenta ,ai nevoie de bani,ai nevoie de prieteni ,vrei sa faci parte dintr-o comunitate,vrei sa faci altceva ,ai nevoie de un job part-time ,iti este necesar un venit suplimentar sau ai cu totul alte motive.
Ei bine vreau sa te ajut .
Caut 3 domnisoare ,doamne care sa mearga mai departe ,sa creada in faptul ca femeile sunt cel mai binecuvantate fapturi.Avem forta de a reusi !
Sansa de a lucra cu oamenii si cateva ore libere te vor face sa iti schimbi viata in bine.
Daca ai conexiune la internet deja ai rezolvat principala cerinta .Vreau sa te invat sa reusesti.Trebuie sa fac 3 fapte bune ,oare crezi ca tu poti sa faci la randul tau 3 fapte bune.Hai sa schimbam lumea!!!

Iti dau sansa sa devii dermatoconsultant ,sa castigi bani si valoare,nu iti cer decat sa crezi ca vei reusi in tot ceea ce iti propui .
Cu bine ,
Marinela


Mail:
remediu_natural@yahoo.com

ID.messenger:

remediu_natural


Postat pe 13 Aprilie 2009 10:30
Eu folosesc crema cu colagen marin si intr-adevar da rezultate.

Cosmeticiana mi-a recomandat o crema cu colagen marin care contine si allantoin (pentru problemele de pigmentatie care apar dupa o anumita varsta).

Se gaseste si online http://www.magazine-online.ro/romdesimed/
kudika026211
Postat pe 23 Iunie 2009 08:15
De la: PRODUSE100_NATURALE, la data 2009-04-13 10:30:20Dragele mele a trecut mult timp de cand nu am mai vorbit cu cineva. Acum 3 ani eram doar o absolventa de ISE fara perspective de a-mi gasi un loc de munca decent,eram hotarata sa plec din tara si sa las in urma toata bataia de joc a guvernantilor.Norocul a fost ca prietenul meu m-a incurajat si a fost alaturi de mine mereu.Desi am terminat ISE-ul ,am facut Liceul Pedagogic ,asa ca m-am dus un an educatoare la tara cu naveta ,trezit la 6 dimineata pentru 3 copii .Viata mea se termina incet,parca ma vedeam peste 5 ani mutandu-ma acolo si imbatranind urat si degeaba.Mi-am spus ca asa ceva nu am sa fac si dupa 1 an mi-am dat demisia din invatamant.Sotul meu fiind medic ,era pasionat de medicina naturista si a intrat intr-un sistem care promova produse 100 % naturale.
Au mai trecut 6 luni in care nu am facut foarte multe ,dar neavand servici am stat foarte mult pe internet si am citit foarte mult,atunci am hotarat ca pot sa fiu cu succes dermatoconsultant. Poate e un termen pretentios,dar este foarte usor ,nu trebuie decat sa te informezi si sa fii atent la problemele oamenilor.Am inceput sa am contacte cu femei din toata tara si eram cea mai fericita cand dadeam solutiile corecte.Toate sfaturile erau supervizate de sotul meu,iar problemele grave erau directionate spre medici de specialitate.In iunie 2008 am devenit coordonator de echipa imi formasem un nucleu de fete care lucrau cu mine,am inceput sa castig bani seriosi,vacantele erau tot mai exotice pretentiile erau tot mai mari.Si atunci Dumnezeu mi-a zambit cu adevarat,o doamna mi-a semnalat o problema dermatologica in care investise o suma foarte mare de bani si vizite la cei mai buni doctori din Cluj,medicamente din strainatate ,absolute totul pentru sanatatea ei.Am rezolvat aceea problema si dupa o luna am primit o propunere ,un post de director zonal la firma fiicei sale .Am stat acolo 8 luni dupa care am plecat la alta firma director de vanzari pe un salariu aproape dublu,dar nu am uitat ca cel mai important este sa comunici si am ramas part-time reprezentant al firmei de cosmetice care mi-a adus din intamplare si implinire profesionala.Am castigat foarte multi prieteni,am peste 200 de domnisoare si doamne cu care vorbesc lunar si care fac parte din reteaua mea.Am invatat sa ne ajutam reciproc si sa ne sustinem trairile,ideile ,problemele ,necazurile si bucuriile ,am devenit o comunitate,o mare familie.Nu pot sa spun decat atat am plecat de la dermatoconsultantanta si am ajuns la prietenie .Intre timp am castigat suficienti bani cat sa ne facem o nunta ca in povesti ,cu limuzina,porumbei,castel ,artificii ,luna de miere exotica.A fost superb si acum suntem amandoi implicati in tot felul de proiecte,dar am invatat ca orice ai face ai nevoie de sustinere si de un brand puternic ,de oameni care sa te inteleaga si de multa putere de munca.Am vazut in urma cu cateva zile un film cu o poveste unui copil bolnav care crede ca poate schimba lumea daca fiecare ar progresa geometric in a face fapte bune..Ideea este ca daca pe mine cineva m-a ajutat la randul meu trebuie sa ajut trei persone,sa le dau o sansa asa cum am primit eu.
Este o perioada foarte grea ,criza te loveste din toate partile,ai rate la banca si datorii cat incape ,nu ai servici sau esti in concediu pentru cresterea copilului,esti eleva sau studenta ,ai nevoie de bani,ai nevoie de prieteni ,vrei sa faci parte dintr-o comunitate,vrei sa faci altceva ,ai nevoie de un job part-time ,iti este necesar un venit suplimentar sau ai cu totul alte motive.
Ei bine vreau sa te ajut .
Caut 3 domnisoare ,doamne care sa mearga mai departe ,sa creada in faptul ca femeile sunt cel mai binecuvantate fapturi.Avem forta de a reusi !
Sansa de a lucra cu oamenii si cateva ore libere te vor face sa iti schimbi viata in bine.
Daca ai conexiune la internet deja ai rezolvat principala cerinta .Vreau sa te invat sa reusesti.Trebuie sa fac 3 fapte bune ,oare crezi ca tu poti sa faci la randul tau 3 fapte bune.Hai sa schimbam lumea!!!

Iti dau sansa sa devii dermatoconsultant ,sa castigi bani si valoare,nu iti cer decat sa crezi ca vei reusi in tot ceea ce iti propui .
Cu bine ,
Marinela


Mail:
remediu_natural@yahoo.com

ID.messenger:

remediu_natural

kudika028076
Postat pe 4 Iulie 2009 14:45
De la: PRODUSE100_NATURALE, la data 2009-04-13 10:30:20Dragele mele a trecut mult timp de cand nu am mai vorbit cu cineva. Acum 3 ani eram doar o absolventa de ISE fara perspective de a-mi gasi un loc de munca decent,eram hotarata sa plec din tara si sa las in urma toata bataia de joc a guvernantilor.Norocul a fost ca prietenul meu m-a incurajat si a fost alaturi de mine mereu.Desi am terminat ISE-ul ,am facut Liceul Pedagogic ,asa ca m-am dus un an educatoare la tara cu naveta ,trezit la 6 dimineata pentru 3 copii .Viata mea se termina incet,parca ma vedeam peste 5 ani mutandu-ma acolo si imbatranind urat si degeaba.Mi-am spus ca asa ceva nu am sa fac si dupa 1 an mi-am dat demisia din invatamant.Sotul meu fiind medic ,era pasionat de medicina naturista si a intrat intr-un sistem care promova produse 100 % naturale.
Au mai trecut 6 luni in care nu am facut foarte multe ,dar neavand servici am stat foarte mult pe internet si am citit foarte mult,atunci am hotarat ca pot sa fiu cu succes dermatoconsultant. Poate e un termen pretentios,dar este foarte usor ,nu trebuie decat sa te informezi si sa fii atent la problemele oamenilor.Am inceput sa am contacte cu femei din toata tara si eram cea mai fericita cand dadeam solutiile corecte.Toate sfaturile erau supervizate de sotul meu,iar problemele grave erau directionate spre medici de specialitate.In iunie 2008 am devenit coordonator de echipa imi formasem un nucleu de fete care lucrau cu mine,am inceput sa castig bani seriosi,vacantele erau tot mai exotice pretentiile erau tot mai mari.Si atunci Dumnezeu mi-a zambit cu adevarat,o doamna mi-a semnalat o problema dermatologica in care investise o suma foarte mare de bani si vizite la cei mai buni doctori din Cluj,medicamente din strainatate ,absolute totul pentru sanatatea ei.Am rezolvat aceea problema si dupa o luna am primit o propunere ,un post de director zonal la firma fiicei sale .Am stat acolo 8 luni dupa care am plecat la alta firma director de vanzari pe un salariu aproape dublu,dar nu am uitat ca cel mai important este sa comunici si am ramas part-time reprezentant al firmei de cosmetice care mi-a adus din intamplare si implinire profesionala.Am castigat foarte multi prieteni,am peste 200 de domnisoare si doamne cu care vorbesc lunar si care fac parte din reteaua mea.Am invatat sa ne ajutam reciproc si sa ne sustinem trairile,ideile ,problemele ,necazurile si bucuriile ,am devenit o comunitate,o mare familie.Nu pot sa spun decat atat am plecat de la dermatoconsultantanta si am ajuns la prietenie .Intre timp am castigat suficienti bani cat sa ne facem o nunta ca in povesti ,cu limuzina,porumbei,castel ,artificii ,luna de miere exotica.A fost superb si acum suntem amandoi implicati in tot felul de proiecte,dar am invatat ca orice ai face ai nevoie de sustinere si de un brand puternic ,de oameni care sa te inteleaga si de multa putere de munca.Am vazut in urma cu cateva zile un film cu o poveste unui copil bolnav care crede ca poate schimba lumea daca fiecare ar progresa geometric in a face fapte bune..Ideea este ca daca pe mine cineva m-a ajutat la randul meu trebuie sa ajut trei persone,sa le dau o sansa asa cum am primit eu.
Este o perioada foarte grea ,criza te loveste din toate partile,ai rate la banca si datorii cat incape ,nu ai servici sau esti in concediu pentru cresterea copilului,esti eleva sau studenta ,ai nevoie de bani,ai nevoie de prieteni ,vrei sa faci parte dintr-o comunitate,vrei sa faci altceva ,ai nevoie de un job part-time ,iti este necesar un venit suplimentar sau ai cu totul alte motive.
Ei bine vreau sa te ajut .
Caut 3 domnisoare ,doamne care sa mearga mai departe ,sa creada in faptul ca femeile sunt cel mai binecuvantate fapturi.Avem forta de a reusi !
Sansa de a lucra cu oamenii si cateva ore libere te vor face sa iti schimbi viata in bine.
Daca ai conexiune la internet deja ai rezolvat principala cerinta .Vreau sa te invat sa reusesti.Trebuie sa fac 3 fapte bune ,oare crezi ca tu poti sa faci la randul tau 3 fapte bune.Hai sa schimbam lumea!!!

Iti dau sansa sa devii dermatoconsultant ,sa castigi bani si valoare,nu iti cer decat sa crezi ca vei reusi in tot ceea ce iti propui .
Cu bine ,
Marinela


Mail:
remediu_natural@yahoo.com

ID.messenger:

remediu_natural



Draga mea, ma intereseaza foarte mult mesajul tau si am sa te contactez. Ma intereseaza tot ceea ce inseamna natural, naturist, bio. Si eu am citit foarte mult in aceste domenii si cu toate ca am termian flilologia m-ar interesa sa fac o cariera in directia asta. Sunt ceva (mult) mai in varsta decat tine, dar cred ca niciodata nu e prea tarziu pentru o schimbare. Acum eu sunt la inceput cu promovarea unor absorbante noi pe piata din Romania. Love Moon, se numesc. Mi se pare interesant.... si sunt gata sa invat!!!!
Am sa-ti scriu cat de curand!
O zi buna. Loa
kudika028076
Postat pe 4 Iulie 2009 14:51
De la: healthy002469, la data 2009-07-04 14:51:18
De la: PRODUSE100_NATURALE, la data 2009-04-13 10:30:20Dragele mele a trecut mult timp de cand nu am mai vorbit cu cineva. Acum 3 ani eram doar o absolventa de ISE fara perspective de a-mi gasi un loc de munca decent,eram hotarata sa plec din tara si sa las in urma toata bataia de joc a guvernantilor.Norocul a fost ca prietenul meu m-a incurajat si a fost alaturi de mine mereu.Desi am terminat ISE-ul ,am facut Liceul Pedagogic ,asa ca m-am dus un an educatoare la tara cu naveta ,trezit la 6 dimineata pentru 3 copii .Viata mea se termina incet,parca ma vedeam peste 5 ani mutandu-ma acolo si imbatranind urat si degeaba.Mi-am spus ca asa ceva nu am sa fac si dupa 1 an mi-am dat demisia din invatamant.Sotul meu fiind medic ,era pasionat de medicina naturista si a intrat intr-un sistem care promova produse 100 % naturale.
Au mai trecut 6 luni in care nu am facut foarte multe ,dar neavand servici am stat foarte mult pe internet si am citit foarte mult,atunci am hotarat ca pot sa fiu cu succes dermatoconsultant. Poate e un termen pretentios,dar este foarte usor ,nu trebuie decat sa te informezi si sa fii atent la problemele oamenilor.Am inceput sa am contacte cu femei din toata tara si eram cea mai fericita cand dadeam solutiile corecte.Toate sfaturile erau supervizate de sotul meu,iar problemele grave erau directionate spre medici de specialitate.In iunie 2008 am devenit coordonator de echipa imi formasem un nucleu de fete care lucrau cu mine,am inceput sa castig bani seriosi,vacantele erau tot mai exotice pretentiile erau tot mai mari.Si atunci Dumnezeu mi-a zambit cu adevarat,o doamna mi-a semnalat o problema dermatologica in care investise o suma foarte mare de bani si vizite la cei mai buni doctori din Cluj,medicamente din strainatate ,absolute totul pentru sanatatea ei.Am rezolvat aceea problema si dupa o luna am primit o propunere ,un post de director zonal la firma fiicei sale .Am stat acolo 8 luni dupa care am plecat la alta firma director de vanzari pe un salariu aproape dublu,dar nu am uitat ca cel mai important este sa comunici si am ramas part-time reprezentant al firmei de cosmetice care mi-a adus din intamplare si implinire profesionala.Am castigat foarte multi prieteni,am peste 200 de domnisoare si doamne cu care vorbesc lunar si care fac parte din reteaua mea.Am invatat sa ne ajutam reciproc si sa ne sustinem trairile,ideile ,problemele ,necazurile si bucuriile ,am devenit o comunitate,o mare familie.Nu pot sa spun decat atat am plecat de la dermatoconsultantanta si am ajuns la prietenie .Intre timp am castigat suficienti bani cat sa ne facem o nunta ca in povesti ,cu limuzina,porumbei,castel ,artificii ,luna de miere exotica.A fost superb si acum suntem amandoi implicati in tot felul de proiecte,dar am invatat ca orice ai face ai nevoie de sustinere si de un brand puternic ,de oameni care sa te inteleaga si de multa putere de munca.Am vazut in urma cu cateva zile un film cu o poveste unui copil bolnav care crede ca poate schimba lumea daca fiecare ar progresa geometric in a face fapte bune..Ideea este ca daca pe mine cineva m-a ajutat la randul meu trebuie sa ajut trei persone,sa le dau o sansa asa cum am primit eu.
Este o perioada foarte grea ,criza te loveste din toate partile,ai rate la banca si datorii cat incape ,nu ai servici sau esti in concediu pentru cresterea copilului,esti eleva sau studenta ,ai nevoie de bani,ai nevoie de prieteni ,vrei sa faci parte dintr-o comunitate,vrei sa faci altceva ,ai nevoie de un job part-time ,iti este necesar un venit suplimentar sau ai cu totul alte motive.
Ei bine vreau sa te ajut .
Caut 3 domnisoare ,doamne care sa mearga mai departe ,sa creada in faptul ca femeile sunt cel mai binecuvantate fapturi.Avem forta de a reusi !
Sansa de a lucra cu oamenii si cateva ore libere te vor face sa iti schimbi viata in bine.
Daca ai conexiune la internet deja ai rezolvat principala cerinta .Vreau sa te invat sa reusesti.Trebuie sa fac 3 fapte bune ,oare crezi ca tu poti sa faci la randul tau 3 fapte bune.Hai sa schimbam lumea!!!

Iti dau sansa sa devii dermatoconsultant ,sa castigi bani si valoare,nu iti cer decat sa crezi ca vei reusi in tot ceea ce iti propui .
Cu bine ,
Marinela


Mail:
remediu_natural@yahoo.com

ID.messenger:

remediu_natural



Draga mea, ma intereseaza foarte mult mesajul tau si am sa te contactez. Ma intereseaza tot ceea ce inseamna natural, naturist, bio. Si eu am citit foarte mult in aceste domenii si cu toate ca am termian flilologia m-ar interesa sa fac o cariera in directia asta. Sunt ceva (mult) mai in varsta decat tine, dar cred ca niciodata nu e prea tarziu pentru o schimbare. Acum eu sunt la inceput cu promovarea unor absorbante noi pe piata din Romania. Love Moon, se numesc. Mi se pare interesant.... si sunt gata sa invat!!!!
Am sa-ti scriu cat de curand!
O zi buna. Loa
draga Loa,daca te intereseaza tot ce tine de remedii naturale,uite aici sunt niste informatii de foarte mare valoare despre niste produse ce sunt considerate a fi cea mai mare descoperire din domeniul medicinei preventive din ultimul secol...!!!
http://4life-romania.blogspot.com
4Life
Postat pe 4 Iulie 2009 14:57
sunt mamica a 2 copii.un baietel de4ani si o fetita de 2ani.acum sunt somera.crezi ca e potrivit pentru mine.trebuie sa am si grija de copii.
girafa
Postat pe 30 Iulie 2009 13:09
Am citit postarea datorita titlului...inca de la primele propozitii mi-am dat seama despre ce este vorba.

Dermatoconsultant...nu zau, ai medicina, specializarea dermatologie si boli venerice?

Esti penibila si minti cu nerusinare! Ai bagat o placa pe care probabil ai invatat-o la intalnirile voastre si acum incerci sa ce? sa faci sa te credem?

Probabil salariul tau este foarte mare si ei comisioane de pe urma altor persoane care nu castiga nici pe sfertul sfertului din ce castigi tu, dar te folosesti de ele.

In firmele acestea nu mai are loc toata lumea, cine a fost mai de la inceput cand nu erau extinse acum a ajuns mare, dar chiar nu mai ai loc pt ca ghici...are prioritate tot rudelelelor si nu ti se da posibilitatea sa avansezi.

Asa ca pt dna somera, cautati ceva serios.

Intamplator sunt intr-o astfel de firma si am cunostinte/prieteni care fac parte din diferite astfel de firme, asa ca le stiu dedesubturile.

Dar nici macar nu te-ai obosit sa ii zici numele...
michelle_venus_21
Postat pe 10 August 2009 09:27
De la: michelle_venus_21, la data 2009-08-10 09:27:36Am citit postarea datorita titlului...inca de la primele propozitii mi-am dat seama despre ce este vorba.

Dermatoconsultant...nu zau, ai medicina, specializarea dermatologie si boli venerice?

Esti penibila si minti cu nerusinare! Ai bagat o placa pe care probabil ai invatat-o la intalnirile voastre si acum incerci sa ce? sa faci sa te credem?

Probabil salariul tau este foarte mare si ei comisioane de pe urma altor persoane care nu castiga nici pe sfertul sfertului din ce castigi tu, dar te folosesti de ele.

In firmele acestea nu mai are loc toata lumea, cine a fost mai de la inceput cand nu erau extinse acum a ajuns mare, dar chiar nu mai ai loc pt ca ghici...are prioritate tot rudelelelor si nu ti se da posibilitatea sa avansezi.

Asa ca pt dna somera, cautati ceva serios.

Intamplator sunt intr-o astfel de firma si am cunostinte/prieteni care fac parte din diferite astfel de firme, asa ca le stiu dedesubturile.

Dar nici macar nu te-ai obosit sa ii zici numele...
vorbesti numai din auzite,nicmic concret si nimic adevarat !!!! in sistemul MLM,indiferent la ce firma te asociezi(retine,nu esti angajatul lor,ci partener cu ei,adica ai propria ta afacere) poti castiga oricand mult mai mult decat cei ce sunt asociati inaintea ta,chiar si cu 5 ani inaintea ta...asta depinde numai de tine si de mentalitatea pe care o ai...daca gandesti cum expui tu mai sus,cu siguranta nu ai sa faci mare branza...daca gandesti ca si un proprietar de afacere(patron sau cum vrei sa-i zici) si inveti sa ai grija si sa dezvolti AFACEREA TA nu ai cum sa nu ai rezultate deosebite ...si retine,orice activitate de genul asta ai face, la orice firma !!!! dar ca sa ajungi la aceste performante,trebuie sa stii cum sa faci,adica sa te specializezi...

http://www.4life-romania.blogspot.com
4Life
Postat pe 10 August 2009 20:09
De la: girafa, la data 2009-07-30 13:09:38sunt mamica a 2 copii.un baietel de4ani si o fetita de 2ani.acum sunt somera.crezi ca e potrivit pentru mine.trebuie sa am si grija de copii.


Draga mamico, daca nu ai inceput nici o activitate te pot ajuta si eu! Si nici daca ai inceput nu-i nici o problema. Cu cat mai multe cu ata mai bine...
Este vorba tot despre un sistem MLM, dar fara prea multa bataie de cap. Produsele sunt bune si se vand de la sine, iar piata este practic nelimitata.
Te rog cauta-ma pe bonavitae2009@yahoo.com
Numai bine
L.
kudika028076
Postat pe 10 August 2009 21:16
De la: healthy002469, la data 2009-08-10 21:16:08
De la: girafa, la data 2009-07-30 13:09:38sunt mamica a 2 copii.un baietel de4ani si o fetita de 2ani.acum sunt somera.crezi ca e potrivit pentru mine.trebuie sa am si grija de copii.


Draga mamico, daca nu ai inceput nici o activitate te pot ajuta si eu! Si nici daca ai inceput nu-i nici o problema. Cu cat mai multe cu ata mai bine...
Este vorba tot despre un sistem MLM, dar fara prea multa bataie de cap. Produsele sunt bune si se vand de la sine, iar piata este practic nelimitata.
Te rog cauta-ma pe bonavitae2009@yahoo.com
Numai bine
L.
numai pacali oamenii,niciun produs nu se vinde de la sine,iar in sistemele MLM,oricare ar fi ele daca nu muncesti asiduu,nu ai nicio sansa de reusita...dar si daca muncesti asiduu,rasplata va fi enorma si va fi pe toata viata ta !!!
In concluzie,cine este lenes sa nu se apuce de MLM si nici cei care nu au vise mari de implinit !!! cei ce se rezuma la ceea ce le ofera slujba zilnica,sa stea in banca lor,au numai de pierdut in MLM...asta este o afacere pentru oameni ambitiosi,cu vise mari si cu vointa puternica de a reusi in viata !!!!
4Life
Postat pe 11 August 2009 19:32
Ai "dreptate"........."MLM...asta este o afacere pentru oameni ambitiosi,cu vise mari si cu vointa puternica de a reusi in viata",cum spui tu, dar si prin "MAREA ARTA A PACALELII"(asta ai uitat sa specifici)calitate f.importanta, trebuie sa recunosti........
miuta_healthy
Postat pe 22 Septembrie 2009 10:19
De la: miuta, la data 2009-09-22 10:19:33Ai "dreptate"........."MLM...asta este o afacere pentru oameni ambitiosi,cu vise mari si cu vointa puternica de a reusi in viata",cum spui tu, dar si prin "MAREA ARTA A PACALELII"(asta ai uitat sa specifici)calitate f.importanta, trebuie sa recunosti........
a pacalelii cui ? nu inteleg la ce faci aluzie... esti foarte gresit informata asupra a ceea ce inseamna MLM si de aceea tragi concluzii gresite...xcauta sa-ti iei informatiile de la cine le cunoaste pe cele corecte,nu le lua din "gura lumii" , apoi ai putea face aprecieri corecte...cu stima...

p.s. in afacerea mea nu este nimeni pacalit,tocmai de aceea sunt toti multumiti...si mai presus de asta isi rezolva grave probleme de sanatate !!!
4Life
Postat pe 22 Septembrie 2009 16:49
postarea e cel putin penibila mai ales prin titlu: ai nevoie de ajutor? conteaza pe mine!...serios??? si eu vreau multe dar nu am incredere in asemenea invitatii la "ajutor"... "doamna dermoconsultant"sunteti tare dragutza sa oferiti acest ajutor..neconditionat..lol..

si ziceti ca n ati mai vorbit cu nimeni de mult, dar de fapt vorbiti zilnic cu 200 de doamne si domnisoare..wooowww..si faza cu nunta, porumbeii si luna de miere..sincer nu ne intereseaza!e de prost gust..
camy77
Postat pe 6 Ianuarie 2010 12:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
vopsit par 5 De la: kudika_491 7 Martie 2012 13:24
epilarea inghinala&axiala 95 De la: healthy001306 19 Iunie 2013 18:54
probleme de vascularizare 3 De la: office_salinasusesi_ro 22 Februarie 2010 17:09
produse de par antiage 2 De la: kudika327086 5 Noiembrie 2010 15:19
prestigecosmetics 3 De la: ad__83 6 Mai 2011 12:30