Setari Cookie-uri

remodelarea corporala vs pastile de slabit

vreau sa stiu si eu parerea voastra despre remodelare corporala si pastilele de slabit
ce ar trb sa aleg? ce e mai eficient/?
nicolaeflotentina76
Postat pe 7 Mai 2009 14:39
De la: healthy001624, la data 2009-05-07 14:39:51vreau sa stiu si eu parerea voastra despre remodelare corporala si pastilele de slabit
ce ar trb sa aleg? ce e mai eficient/?
Nici una nici alta,sport si alimente sanatoase care sa-i furnizeze organismului energia necesara acestei activitati si pentru recuperare dupa efort.
enemgabriel
Postat pe 7 Mai 2009 15:15
Incearca si una si alta.Depinde de organismul fiecaruia.Daca dupa o luna nu ai rezultate...renunta si treci pe altceva.
kudika185004
Postat pe 19 Mai 2009 15:23
Evita pastilele! sunt ft nocive ,fac rau organismului,ficatului in special iar efectul nu este tocmai placut cand incetzi sa le mai iei, kilogramele se pun la loc Foarte rapid si ceva mai multe decat ai avut inainte de a le lua .Iti spun ca am luat sute de astfel de pastile am slabit cat mi-am propus insa ficatul meu e facut praf.. sa nu mai zic de dependenta pe care mi-au dato,de starile de nervozitate,indispunere, depresii,insomnii,lipsa de concentraree si multe altele.Inca simt urmarile de aceea m-am gandit sa postez msg sa te previn asupra acestui aspect.Daca iti doresti sa slabesti apucate de sport ,de o alimentatie sanatoasa fara grasimi, sucuri,dulciuri, insa nu te infometa ca asta nu face bine , din contra vei slabii greu,apar vergeturi si pielea se lasa,minim 2 l de apa zilnic si sedintele de masaj sunt foarte eficiente pt a avea o piele frumoasa,pt reducerea celulite etc.De asemenea ceaiul verde ajuta ft mult la slabit 1-3 cani pe zii ajuta organismul sa arda mai multe calorii si sa elimine toxinele.
Eu am urmat ce ti-am spus mai sus si a functionat...pacat ca a trebuit sa trec prin toate efectele pastilelor pana sa ma gandesc la aceasta varianta sanatoasa pt organismul meu.
Ai mare grija la ce anume esti tentata de a face pentru a slabii ,mai tarziu ai sa-ti fi dorit sa nu le fi pus in aplicare.
Mult Succes la slabit!
Bebelebedolc3
Postat pe 7 Iunie 2009 09:30
Hm.. uite.. eu am luat " capsula de slabit" .. luam una la 3 zile .. cam doua saptamani dupa care faceam o pauza si am slabit.. pt ca nu mancam.. si imi facea metabolismul bazal sa functioneze mai repede.. dar nu iti garantez .. depinde de organismul tau.. oricum nu am incetat sa fac sport.. ceea ce m-a ajutat cel mai mult.. incearca tae bo.. billy blanks cardio workout.. intr-o saptamana se vad rezultatele, e fun si chiar iti formezi niste forme super.. :) sau pilates .. orice ai incerca tine-ne la curent si mult succes . Daca mai vrei ceva detalii da-mi un mesaj pe forum si iti dau mail-ul meu . Te-am pupat
AnnaM_healthy
Postat pe 7 Iunie 2009 10:03
Pentru cristinuzzzdolc3 :Te admir pentru sinceritatea cu care ne-ai impartasit din experienta ta. Sa ai multa sanatate si sa ramai la fel de sincera in viata.Un dascal.
ETULIA
Postat pe 7 Iunie 2009 10:21
VREI SA SLABESTI FRUMOS SI SANATOS??


VINO la cabinetul nostru de sanatate si nutritie si vom gasi impreuna solutia !

PROGRAMARI LA tel 0722 544 445
danielavarghes
Postat pe 7 Iunie 2009 12:38
De la: danielavarghes, la data 2009-06-07 12:38:16VREI SA SLABESTI FRUMOS SI SANATOS??


VINO la cabinetul nostru de sanatate si nutritie si vom gasi impreuna solutia !

PROGRAMARI LA tel 0722 544 445

am fost si eu la un faimos cabinet de sanatate si nutritie pt o dieta personalizata cica am primit in schimb o dieta oarecare din acelea de gasesti pe net sau prin te miri ce reviste cu sutele si mai sint si gratis asa ca eu mi-am pierdut increderea pe veci in astfel de cabinete
justforme
Postat pe 7 Iunie 2009 22:20
In nici un caz pastila pentru slabit, in nici un caz cura de slabire. Trebuie sa imbini 3 lucruri: o dieta sanatoasa (in sensul de a manca ce trebuie, cand trebuie, cum trebuie si cat trebuie) cu un program special la salon (tratamente pentru slabit si remodelare, concomtitent, prin proceduri specifice) si sport sau miscare (la salonul Anouk's Beauty ti se personalizeaza exercitiile in funtie de obiectivul dorit).
Succes
Vichy
kudika047835
Postat pe 8 Iunie 2009 09:37
De la: hunny_honey, la data 2009-06-07 22:20:27
De la: danielavarghes, la data 2009-06-07 12:38:16VREI SA SLABESTI FRUMOS SI SANATOS??


VINO la cabinetul nostru de sanatate si nutritie si vom gasi impreuna solutia !

PROGRAMARI LA tel 0722 544 445

am fost si eu la un faimos cabinet de sanatate si nutritie pt o dieta personalizata cica am primit in schimb o dieta oarecare din acelea de gasesti pe net sau prin te miri ce reviste cu sutele si mai sint si gratis asa ca eu mi-am pierdut increderea pe veci in astfel de cabinete

Toti smecherii si-au deschis cabinete,marea majoritate habar nu au de nutritie.Un cabinet nu tine loc de dieta,miscare,stil de viata.Un cabinet le ia naivilor sau naivelor banii.
enemgabriel
Postat pe 8 Iunie 2009 10:02
Buna!
Pastilele nu le recomand,in schimb foarte bun este masajul,electrostimularea si fitness-ul.Daca nu-ti permiti sau nu vrei sa investesti in saloane de frumusete,alearga pe strada sau pe stadion.Importanta este miscarea.
Magda
magdaandreica@yahoo.cpm
Postat pe 8 Iunie 2009 18:35
De la: ETULIA, la data 2009-06-07 10:21:42Pentru cristinuzzzdolc3 :Te admir pentru sinceritatea cu care ne-ai impartasit din experienta ta. Sa ai multa sanatate si sa ramai la fel de sincera in viata.Un dascal.


multumesc mult!
Ma simteam intr-un fel obligata sa impartasesc experienta mea pt ca altii sa se gandeasca de 2 ori inainte de a incepe o cura de slabire pe baza medicamentoasa.
Toate cele bune!
Bebelebedolc3
Postat pe 14 Iunie 2009 07:47
ce fel de pastile ai luat si cat timp?merci
maria1931
Postat pe 20 Iunie 2009 19:12
Nu este bine sa iei pastile dupa ureche sau sa te infometezi!
O solutie foarte eficienta si care sa nu-ti dea metabolismul peste cap sunt produsele Herbalife. Sunt suplimente alimentare si iti ordoneaza nutritia facandu-te sa pierzi din kilogramele in plus. Insa efortul si voina sunt din partea ta. Adica renuntarea la grasimi animale (carne de porc, branza foarte grasa etc), cipsuri, ciocolate si alte dulciuri concentrate, cafea, sucuri carbogazoase, paine in exces... si in paralel cu consumarea acestor produse poti sa pierzi kilogramele in plus, rezolvi si celulita daca ai asa ceva si te poti mentine la greutatea normala pentru varsta si inaltimea ta.
O slabire normala se face cu pierderea a 3-5 kg pe luna. Organismului care a acumulat grasimi in ani ii trebuie aproximativ o luna sa-si faca o noua deprindere alimentara.
Deci nu exista pastila minune!
La sala de fitnes pierzi din masa musculara prin exercitii, masaje, dar grasimile pot ramane pe loc (stocate pe vase, organele interne...).
Daca te intereseaza produsele Herbalife poti lasa un mesaj la nutritiesanatoasa@live.com si poti beneficia de o evaluare gratuita wellness pentru stabilirea unui program personalizat de slabire.
Elena_B_
Postat pe 24 Iunie 2009 07:54
De la: Myosotis, la data 2009-06-24 07:54:29Nu este bine sa iei pastile dupa ureche sau sa te infometezi!
O solutie foarte eficienta si care sa nu-ti dea metabolismul peste cap sunt produsele Herbalife. Sunt suplimente alimentare si iti ordoneaza nutritia facandu-te sa pierzi din kilogramele in plus. Insa efortul si voina sunt din partea ta. Adica renuntarea la grasimi animale (carne de porc, branza foarte grasa etc), cipsuri, ciocolate si alte dulciuri concentrate, cafea, sucuri carbogazoase, paine in exces... si in paralel cu consumarea acestor produse poti sa pierzi kilogramele in plus, rezolvi si celulita daca ai asa ceva si te poti mentine la greutatea normala pentru varsta si inaltimea ta.
O slabire normala se face cu pierderea a 3-5 kg pe luna. Organismului care a acumulat grasimi in ani ii trebuie aproximativ o luna sa-si faca o noua deprindere alimentara.
Deci nu exista pastila minune!
La sala de fitnes pierzi din masa musculara prin exercitii, masaje, dar grasimile pot ramane pe loc (stocate pe vase, organele interne...).
Daca te intereseaza produsele Herbalife poti lasa un mesaj la nutritiesanatoasa@live.com si poti beneficia de o evaluare gratuita wellness pentru stabilirea unui program personalizat de slabire.

O afirmatie gresita si total neprofesionista,cum adica prin fitnes se pierde masa musculara?Ma intreb ce nutritie cunosti?In niciun caz a omului.
enemgabriel
Postat pe 24 Iunie 2009 08:04
De la: danielavarghes, la data 2009-06-07 12:38:16VREI SA SLABESTI FRUMOS SI SANATOS??


VINO la cabinetul nostru de sanatate si nutritie si vom gasi impreuna solutia !

PROGRAMARI LA tel 0722 544 445


Buna,

Poti te rog sa imi dai mai multe detalii despre acest salon sau o adresa de web unde pot vizualiza serviciile voastre.

Multam
roxigril79
Postat pe 24 Iunie 2009 10:53
Niciodata pastilele de slabit sau prafuri nu o sa te modeleze doar o sa-ti creeze probleme de sanatate.Modelarea inseamna ceva mai mult.Eu sunt pro modelare si nu slabire cu pastile datorita efectelor secundare si nu am nevoie de complicatii.Intereseaza-te de saloane care se ocupa cu asa ceva si ai sa vezi rezultate,pt. ca eu le-am vazut si le vad in continuare.Deeci saloanele cu aparaturi performante sunt de neinlocuit.Succes!
kudika081339
Postat pe 24 Iunie 2009 10:53
pentru cristinuzzzadolc3
e bine ca te-ai convins ca nu sunt bune pastilele si e si mai bine ca le spui si altora prin ce ai trecut sa nu faca si ele aceeasi greseala, dar e pacat ca a trebuit sa-ti distrugi sanatatea; incearca sa-ti refaci sanatate la dr. codrut(intra pe net si te documenteaza), e un medic super bun si vei fi foarte multumita;
daca vrei detalii putem vorbi pe net sau la telefon cum vrei;
sanatate si toate bune
healthy002030
Postat pe 24 Iunie 2009 12:13
Voi cei de la Herbalife deveniti nutritionisti chiar daca nu ati terminat decat 8 clase. Cum naiba? Vindeti niste pastile de slabit combinate cu prafuri care inlocuiesc 2 mese sau o masa. Produsele nu sunt 100% naturale, energia vine de la efedrina,..., creeaza dependenta si in plus sunt extrem de scumpe. Cei care opteaza pt Herbalife, daca se tin de program pot sa slabeasca, DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR dupa ce intrerup acest program, chiar si dupa programul de mentinere, se vor ingrasa triplu pt ca organismul s-a invatat cu acest mod de hranire artificial si incepe sa faca galagie in lipsa lui depunand inzecit grasimile. Prin urmare schimbarea stilului de viata: dieta sanatoasa, putin sport si masaj, motivatie si vointa = CEA MAI BUNA SOLUTIE!
Sa ma contrazica cei de la Herbalife cu programul lor „minune”! Toti cei care s-au lasat de acest program s-au ingrasat asa cum v-am spus. Ceilalti care nu s-au ingrasat sau au fluctuatii mici de ingrasare sunt consumatori Herbalife pt toata viata, adica dependenti. In plus, aceste prafuri nu au avizul Ministerului Sanatatii. Aceste produse sunt facute special pt ca omul sa fie dependent de ele, pentru a fi un client pe viata, adica a da bani grei toata viata pe „sanatate” cica... CU toata sinceritatea...
dana17_healthy
Postat pe 24 Iunie 2009 13:27
De la: roxanacatalina, la data 2009-06-24 13:27:09Voi cei de la Herbalife deveniti nutritionisti chiar daca nu ati terminat decat 8 clase. Cum naiba? Vindeti niste pastile de slabit combinate cu prafuri care inlocuiesc 2 mese sau o masa. Produsele nu sunt 100% naturale, energia vine de la efedrina,..., creeaza dependenta si in plus sunt extrem de scumpe. Cei care opteaza pt Herbalife, daca se tin de program pot sa slabeasca, DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR dupa ce intrerup acest program, chiar si dupa programul de mentinere, se vor ingrasa triplu pt ca organismul s-a invatat cu acest mod de hranire artificial si incepe sa faca galagie in lipsa lui depunand inzecit grasimile. Prin urmare schimbarea stilului de viata: dieta sanatoasa, putin sport si masaj, motivatie si vointa = CEA MAI BUNA SOLUTIE!
Sa ma contrazica cei de la Herbalife cu programul lor „minune”! Toti cei care s-au lasat de acest program s-au ingrasat asa cum v-am spus. Ceilalti care nu s-au ingrasat sau au fluctuatii mici de ingrasare sunt consumatori Herbalife pt toata viata, adica dependenti. In plus, aceste prafuri nu au avizul Ministerului Sanatatii. Aceste produse sunt facute special pt ca omul sa fie dependent de ele, pentru a fi un client pe viata, adica a da bani grei toata viata pe „sanatate” cica... CU toata sinceritatea...

Buna!!
Ai spus un mare adevar despre faimoasa firma herbalife cit si despre nutritionistii lor
justforme
Postat pe 25 Iunie 2009 23:47
De la: hunny_honey, la data 2009-06-25 23:47:39
De la: roxanacatalina, la data 2009-06-24 13:27:09Voi cei de la Herbalife deveniti nutritionisti chiar daca nu ati terminat decat 8 clase. Cum naiba? Vindeti niste pastile de slabit combinate cu prafuri care inlocuiesc 2 mese sau o masa. Produsele nu sunt 100% naturale, energia vine de la efedrina,..., creeaza dependenta si in plus sunt extrem de scumpe. Cei care opteaza pt Herbalife, daca se tin de program pot sa slabeasca, DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR dupa ce intrerup acest program, chiar si dupa programul de mentinere, se vor ingrasa triplu pt ca organismul s-a invatat cu acest mod de hranire artificial si incepe sa faca galagie in lipsa lui depunand inzecit grasimile. Prin urmare schimbarea stilului de viata: dieta sanatoasa, putin sport si masaj, motivatie si vointa = CEA MAI BUNA SOLUTIE!
Sa ma contrazica cei de la Herbalife cu programul lor „minune”! Toti cei care s-au lasat de acest program s-au ingrasat asa cum v-am spus. Ceilalti care nu s-au ingrasat sau au fluctuatii mici de ingrasare sunt consumatori Herbalife pt toata viata, adica dependenti. In plus, aceste prafuri nu au avizul Ministerului Sanatatii. Aceste produse sunt facute special pt ca omul sa fie dependent de ele, pentru a fi un client pe viata, adica a da bani grei toata viata pe „sanatate” cica... CU toata sinceritatea...

Buna!!
Ai spus un mare adevar despre faimoasa firma herbalife cit si despre nutritionistii lor


Ti se par idioti toti indivizii din aceasta echipa (http://www.herbalife.com/)? Si produsele revolutionare de nutritie celulara? Si ceea ce fac ei pentru a ajuta pe cei care chiar au probleme de sanatate din cauza vietii si a hranei moderne?
Atunci tu chiar esti un geniu nedescoperit!!!!
Elena_B_
Postat pe 26 Iunie 2009 19:51


Pentru a slabi inteligent ai nevoie de:
- o dieta lejera dar echilibrata din punct de vedere calitativ si cantitativ
- miscare si prin asta inteleg simplul mers pe jos ,plimbarea
-un produs care sa se adreseze cauzei ce a determinat ingrasarea,produs care sa iti ofere siguranta de a fi 100%natural,fara efecte secundare ,fara risc de YO-YO la sfarsitul curei!
-..si in primul rand discutia cu un medic(acel personaj care a invatat intre minim 6 si ...x ani modul de alcatuire si functionare a organismului uman)pentru a depista ce anume a declansat dezechilibrul ce a dus la aceste simptome!
Pana atunci dietele citite, auzite,curele incercate nu vor reusi decat sa te ajute la a slabi.....cu mari probleme ...dupa!

Postat pe 27 Iunie 2009 09:58
NU POT SA CRED CATE PERSOANE INTELIGENTE INTR-UN SINGUR LOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DRAGILOR ...NU PREJUDECATI OAMENII,NU-I MAI BARFITI,NU MAI FACETI PE DESTEPTII,NU VA MAI DATI CU PAREREA DACA NU SANTETI IN MASURA !!
AM 36 DE ANI,AM ABSOLVIT O SCOALA,O FACULTATE,CURSURI DE NUTRITIE IN TARA SI STRAINATATE ..NU SANT UNA CU O 8 CLASE....SI TOTUSI LUCREZ SI CU COMPANIA HERBALIFE !
AM UN REZULTAT EXTRAORDINAR ATAT EU CAT SI SORA MEA CARUIA DOCORII NU I-AU MAI DAT SANSE !!!!!!!!!!AM ANALIZELE EI DE 10 ANI PANA AZI!
EU VOI CONSUMA IN CONTINUARE PRODUSELE HERBALIFE!VOI FACETI CE VRETI !
NU CAUT CU DISPERARE CLIENTI...INCERC DOAR CA CEI INTERESATI SA VINA LA NOI ,SA ELAVUAM STAREA LOR DE SANATATE, VEDEM SOLUTIA IMPREUNA SI MAI DEPARTE ESTE STRICT HOTARAREA LOR !
SI SA STITI CA AM AVUT PRIVILEGIUL SA CUNOSC ECHIPA DE MEDICI A COMPANIEI HERBALIFE INTERNATIONAL DE LA UCLA SUA.SI AM SI POZE SI CALIFICARI SI DIPLOME !!!!!PENTRU CEI CARE NU CRED !
danielavarghes
Postat pe 27 Iunie 2009 20:38
De la: danielavarghes, la data 2009-06-27 20:38:52NU POT SA CRED CATE PERSOANE INTELIGENTE INTR-UN SINGUR LOC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
DRAGILOR ...NU PREJUDECATI OAMENII,NU-I MAI BARFITI,NU MAI FACETI PE DESTEPTII,NU VA MAI DATI CU PAREREA DACA NU SANTETI IN MASURA !!
AM 36 DE ANI,AM ABSOLVIT O SCOALA,O FACULTATE,CURSURI DE NUTRITIE IN TARA SI STRAINATATE ..NU SANT UNA CU O 8 CLASE....SI TOTUSI LUCREZ SI CU COMPANIA HERBALIFE !
AM UN REZULTAT EXTRAORDINAR ATAT EU CAT SI SORA MEA CARUIA DOCORII NU I-AU MAI DAT SANSE !!!!!!!!!!AM ANALIZELE EI DE 10 ANI PANA AZI!
EU VOI CONSUMA IN CONTINUARE PRODUSELE HERBALIFE!VOI FACETI CE VRETI !
NU CAUT CU DISPERARE CLIENTI...INCERC DOAR CA CEI INTERESATI SA VINA LA NOI ,SA ELAVUAM STAREA LOR DE SANATATE, VEDEM SOLUTIA IMPREUNA SI MAI DEPARTE ESTE STRICT HOTARAREA LOR !
SI SA STITI CA AM AVUT PRIVILEGIUL SA CUNOSC ECHIPA DE MEDICI A COMPANIEI HERBALIFE INTERNATIONAL DE LA UCLA SUA.SI AM SI POZE SI CALIFICARI SI DIPLOME !!!!!PENTRU CEI CARE NU CRED !

Nu ne intereseaza,nici cate scoli,nici cate diplome ai.Un singur lucru nu cunosti(cel mai important)ceea ce fac cei de la herbalife nu se numeste profesionalism,nici macar tu nu esti profesionista.Am sa argumentez si de ce:nu rezultatele tale ne intereseaza ci CATI OAMENI au avut rezultate(financiare si medicale)?Ei vor duce mai departe mesajul despre calitatea produselor si a afacerii.Si tu vei avea de castigat,nu trebuie neaparat sa spui aici pe forum ca ai rezolvat problema surorii tale,ea va reusii sa-ti aduca clienti si parteneri,ducand mai departe mesajul .
enemgabriel
Postat pe 27 Iunie 2009 21:05
Draga doamna sau domnisoara,mesajele personale le iau ca fiind un mod incorect de exprimare a ideilor personale, vis a vis de acest forum si cititorii lui.


Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
draga domnule,daca nu stii cine sant nu-ti mai da cu parerea despre mine !!OK eu nu sant "toti"...si apoi am 2 scoli internationale in nutritie !daca te intereseaza ma contactezi ,daca nu vezi-ti de meseria dumitale!



Nu ma intereseaza scolile dumitale.In alta ordine de idei,nu cred ca datorita scolilor dumitale ai rezolvat o problema de sanatate.Era doar o reclama de doi lei la o firma de doi bani.Si dumneata scoti in evidenta valoarea unor produse controversate si de proasta calitate.
Din ce ai invatat dumneata la scoala cati aminoacizi are in componenta acest produs:ShapeWorks Formula 3 Herbalife Pudra Proteica?
enemgabriel
Postat pe 27 Iunie 2009 21:32
De la: Myosotis, la data 2009-06-26 19:51:56
De la: hunny_honey, la data 2009-06-25 23:47:39
De la: roxanacatalina, la data 2009-06-24 13:27:09Voi cei de la Herbalife deveniti nutritionisti chiar daca nu ati terminat decat 8 clase. Cum naiba? Vindeti niste pastile de slabit combinate cu prafuri care inlocuiesc 2 mese sau o masa. Produsele nu sunt 100% naturale, energia vine de la efedrina,..., creeaza dependenta si in plus sunt extrem de scumpe. Cei care opteaza pt Herbalife, daca se tin de program pot sa slabeasca, DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR dupa ce intrerup acest program, chiar si dupa programul de mentinere, se vor ingrasa triplu pt ca organismul s-a invatat cu acest mod de hranire artificial si incepe sa faca galagie in lipsa lui depunand inzecit grasimile. Prin urmare schimbarea stilului de viata: dieta sanatoasa, putin sport si masaj, motivatie si vointa = CEA MAI BUNA SOLUTIE!
Sa ma contrazica cei de la Herbalife cu programul lor „minune”! Toti cei care s-au lasat de acest program s-au ingrasat asa cum v-am spus. Ceilalti care nu s-au ingrasat sau au fluctuatii mici de ingrasare sunt consumatori Herbalife pt toata viata, adica dependenti. In plus, aceste prafuri nu au avizul Ministerului Sanatatii. Aceste produse sunt facute special pt ca omul sa fie dependent de ele, pentru a fi un client pe viata, adica a da bani grei toata viata pe „sanatate” cica... CU toata sinceritatea...

Buna!!
Ai spus un mare adevar despre faimoasa firma herbalife cit si despre nutritionistii lor


Ti se par idioti toti indivizii din aceasta echipa (http://www.herbalife.com/)? Si produsele revolutionare de nutritie celulara? Si ceea ce fac ei pentru a ajuta pe cei care chiar au probleme de sanatate din cauza vietii si a hranei moderne?
Atunci tu chiar esti un geniu nedescoperit!!!!

draga mea,regret daca te-ai simtit jignita,poate n-ai inteles era vb despre acei vinzatori de produse herbalife care au devenit asa peste noapte nutritionisti cit despre produsele revolutionare de la acesta firma scuteste-ma cu ajutorul celor ce au pb de sanatate,daca ar fi adevarat ceea ce spui tu le-ar recomanda medici acestor omani care sint obezi si nu le-ar sugera te miri ce cure,cit despre mine,sint ffffffff departe de a fi geniu mai mult sau mai putin descoperit pate voi cei care devenira-ti asa subit nutritionisti sint genii descoperite si noi ceilalti nu stim asta
justforme
Postat pe 27 Iunie 2009 23:36
De la: enemgabriel, la data 2009-06-27 21:32:17Draga doamna sau domnisoara,mesajele personale le iau ca fiind un mod incorect de exprimare a ideilor personale, vis a vis de acest forum si cititorii lui.


Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
draga domnule,daca nu stii cine sant nu-ti mai da cu parerea despre mine !!OK eu nu sant "toti"...si apoi am 2 scoli internationale in nutritie !daca te intereseaza ma contactezi ,daca nu vezi-ti de meseria dumitale!



Nu ma intereseaza scolile dumitale.In alta ordine de idei,nu cred ca datorita scolilor dumitale ai rezolvat o problema de sanatate.Era doar o reclama de doi lei la o firma de doi bani.Si dumneata scoti in evidenta valoarea unor produse controversate si de proasta calitate.
Din ce ai invatat dumneata la scoala cati aminoacizi are in componenta acest produs:ShapeWorks Formula 3 Herbalife Pudra Proteica?
enemgabriel
Postat pe 28 Iunie 2009 10:46
Eu am luat si pastile,am facut si masaj si am renuntat si la prajeli ,dulciuri,paste..ehh dar sa nu mint mai aveam pofta de cate ceva si gustam..nu in exces.La salon la masaj da intradevar se vad rezultate..dar am ramas cu niste dragi de vergeturi de numa..acuma ma chinui cu ele..
Dea03
Postat pe 1 Iulie 2009 15:37
De la: enemgabriel, la data 2009-06-28 10:46:56
De la: enemgabriel, la data 2009-06-27 21:32:17Draga doamna sau domnisoara,mesajele personale le iau ca fiind un mod incorect de exprimare a ideilor personale, vis a vis de acest forum si cititorii lui.


Subiect: [fara subiect]
Mesaj:
draga domnule,daca nu stii cine sant nu-ti mai da cu parerea despre mine !!OK eu nu sant "toti"...si apoi am 2 scoli internationale in nutritie !daca te intereseaza ma contactezi ,daca nu vezi-ti de meseria dumitale!



Nu ma intereseaza scolile dumitale.In alta ordine de idei,nu cred ca datorita scolilor dumitale ai rezolvat o problema de sanatate.Era doar o reclama de doi lei la o firma de doi bani.Si dumneata scoti in evidenta valoarea unor produse controversate si de proasta calitate.
Din ce ai invatat dumneata la scoala cati aminoacizi are in componenta acest produs:ShapeWorks Formula 3 Herbalife Pudra Proteica?

Inca mai esti in cautarea aminoacizilor?Sau te-ai dus inapoi la facultate sa-l intrebi pe profesor?
enemgabriel
Postat pe 2 Iulie 2009 08:57
DATORITA FAPTULUI CA NU AVETI NEVOIE DE SFATURI ...PTR CA SANTETI EXTREM DE DESTEPTI CU TOTII SI DESPRE PARTEA MEA PUTETI SA LUATI SI CIANURA PTR SLABIT...NU CRED CA MAI AM CE SA COMENTEZ PE ACEST FORUM !
DACA CINEVA ARE NEVOIE DE MINE STIE UNDE SA MA GASEASCA ASA CA NU MAI INTRU SA DERANJEZ EMINENTII DIN ACEST SITE !
TIMPUL MEU ORICUM ESTE LIMITAT SI NU VREAU SA-L CONSUM INUTIL !
ASA CA FETELOR......LUATI CAPSULA DE SLABIT ! ESTE UN MIRACOL
LUATI PASTILE CHINEZESTI! SANT FENOMENALE
INFOMETATI-VA PANA SLABITI ...SI APOI MANCATI TRIPLU CA NU O SA VA INGRASATI NICI UN GRAM!
ASCULTATI SFATURILE GENIILOR DE PE ACEST FORUM!...SI MAI PASTRATI NISTE BANI PENTRU DOCTOR APOI SAU POATE PREOT !DUMNEZEU STIE CUM O SA AJUNGETI!
EU VA UREZ TUTUROR SANATATE SI SUCCES IN DIETELE VOASTRE MIRACULOASE !
...SI PTR DOMNUL CU AMINOACIZII...PUDRA CONTINE PROTEINE DIN ZER SI PROTEINE DIN SOIA ...SI ESTE LA FEL CA CEA PE CARE O POTI GASI LA SALILE DE FITNESS DIN TARA !
danielavarghes
Postat pe 2 Iulie 2009 21:10

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ganoderma... 7 De la: dora_dora490 14 Aprilie 2010 11:02
Esti o persoana in pas cu moda si te preocupi de sanatatea ta? 0 De la: 2 Septembrie 2010 10:13
Terapia prin plutire ? 3 De la: kudika_1020648 4 August 2020 11:46
CAUZA REALA A TUTUROR BOLILOR - STRESUL! 14 De la: andutza_con 3 Iulie 2011 11:34
Probleme cu somnul ..... 73 De la: bumbu83 5 Februarie 2015 07:22