Setari Cookie-uri

cheaguri de sange in locul menstruatiei

De obicei am menstruatia aproximativ 7 zile, insa luna asta am avut numai vreo 4 si am avut numai cheaguri foarte urate. Mai mult, cheagurile ieseau in momentul in care urinam si absorbantele ramaneau mereu intacte. Nu stiu la ce sa ma gandesc ... de obicei folosim prezervativ (cu toate ca suntem casatoriti) dar nu il punem de la inceputul contactului. Are cineva vreo idee? Multumesc fetelor!
emy_healthy
Postat pe 28 Mai 2009 14:38
si eu am avut o data aceste simptome, dar de fapt a fost o infectie urinara si singele nu curgea din vagin ci pe caile urinare. Esti sigura ca a fost o menstruatie?
teca
Postat pe 29 Iunie 2009 14:12
si eu am avut menstruatia la fel....la mine din cauza chisturilor ovariene.la tine nu stiu de ce.
kudika090477
Postat pe 29 Iunie 2009 14:17
Dupa parerea mea cel mai bine este sa consulti un medic ginecolog...
Dea03
Postat pe 3 Iulie 2009 08:56
tarot_healthy
Postat pe 9 Iulie 2009 11:32
DUPA PAREREA MEA AR TREBUI CONSULTAT UN MEDIC GINECOLOG, SA NU FIE UN FIBROM.
MONIK_KRIS
Postat pe 22 August 2009 15:34
Buna ziua,
Doresc sa va impartasesc cateva detalii despre un produs NOU, unic pe piata din Romania, care ti-ar putea fi de un real folos . Este vorba despre absorbante active LOVE MOON ale corporatiei Winalite (www.edera.ro) care se deosebesc de oricare altele, prin faptul ca au incorporat in ele o banda dintr-un materal special (patentat) care, in contact cu corpul emite o mare concentratie de ioni negativi. Este un produs revolutionar, cu actiune imediata si eficace. Ionii negativi (anionii),datorita sarcinii electrice negative distrug bacteriile anaerobe(care au sarcina electrica pozitiva) avand astfel efecte benefice in starea generala de sanatate si in numeroase afectiuni : eroziune si infectii ale colului uterin cu toate tipurile de bacterii, candidoze, chist ovarian, miom uterin, fibromiom, endometrioza, infectia cailor urinare, prolaps vaginal, incontinenta urinara, arsuri si uscaciune vaginala (la menopauza), dismenoree, scurgeri excesive, herpes, cancer de col uterin etc. Actiunea generarii de anioni este complet naturala si nu are nici o contraindicatie. In plus, elimina mirosurile. Atentie ! - foarte important este ca se livreaza impreuna cu un card de autoanalize (GRATIS !) pentru aflarea imediata a starii de sanatate (in special a colului uterin) etc. In Romania aceste produse abea incep sa fie cunoscute, in lume fiind deja un miliard de beneficiari ai produsului In lume, inclusiv in America, se afla pe piata deja de 2 ani. Produsele au cetificate FDA-USA si UE. Diferenta de pret fata de absorbantele obisnuite este nesemnificativa, in raport cu multele avantaje oferite de tampoanele anionice cu protectie activa. O veste foarte bine primita de doamne si domnisoare care au optat deja pentru absorbantele LOVE MOON : de curand produsele firmei noastre s-au diversificat, iar preturile s-au micsorat, devenind mult mai atractive si accesibile tuturor femeilor care au probleme de sanatate sau doresc sa le previna. De acum inainte veti putea beneficia nu numai de absorbantele pentru ciclu normal, ciclu abundent sau pentru uz zilnic, ci si de absorbante mini, absorbantele pentru bikini, talpici cu emisii de infrarosii si de ioni negativi sau seturi cu plasturi impotriva durerilor de ciclu (ofera mai mult de 16 ore de alinare a durerilor, disconfort abdominal, eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort).
.
Relatii : loapersonal@yahoo.com si 0745.074.755
deliapetrescu@yahoo.com
Postat pe 24 August 2009 21:31
Poate sa aibe vre-o legatura cu vre-o dereglare hormonala!?!

CE S-A MAI INTAMPLAT, CARE A FOST MOTIVUL?

NU este un lucru de neglijat sau lipsit de importanta!
Cum ti-a mai mers?

Simply_i
Postat pe 12 Octombrie 2009 23:26
eu am fost recent la doctor,cu probleme de calciu...anemie,ametzeli...imediat m-a intrebat daca stopul imi vine tare sau cu chisturi...de aici imi permit sa deduc ca poate fi vorba de o carentza de calciu si in cazul tau
sa ne tii la curent cu statea ta,te pupam
shoeshine
Postat pe 23 Noiembrie 2009 01:11
si eu am aceas problemea ,dar eu la menstruatie ...e un lucru important ...ai fot la medic...ce ti-a dat?
lil
Postat pe 12 Februarie 2010 09:30

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
despre refleoterapie 31 De la: office_salinasusesi_ro 3 Aprilie 2010 09:30
cancer la san? 5 De la: camiflorea 21 Martie 2010 16:41
lapte de bivolita 3 De la: Aemulus 26 Aprilie 2010 18:46
tromboflebita 9 De la: office_salinasusesi_ro 21 Aprilie 2010 10:55
TBC MDR ( o forma de TBC rezistenta la tratament ) 5 De la: Pruteanu_Capalau_Ancuta_1 9 Septembrie 2011 13:45