Setari Cookie-uri

Nutritionist deosebit Dr. Panaite centrul de slabire Kilostop

PENTRU CEI CARE POATE AVETI PROBLEME CU GREUTATEA CA SI MINE SI VRETI SA VA SCHIMBATI CU ADEVARAT METABOLISMUL SI SA NU VA MAI INGRASATI AM GASIT UN NUTRITIONIST IN BUCURESTI CU FOARTE MULTA RABDARE SA-TI EXPLICE, SA TE AJUTE, SA TE INTELEAGA INCAT NU AI CUM SA NU REUSESTI SA SLABESTI. NU E SCUMP DELOC SI AM BENEFICIAT SI DE ANALIZE COMPLETE DE METABOLISM PLUS CA NU MI-A FOST NICIODATA FOAME IN ASTEA 12 SAPTAMANI DE PROGRAM PERSONALIZAT KILOSTOP IN CARE AM REUSIT SA DAU JOS 8 KG.SUCCES SI VOUA LA SLABIT!
Jenny_healthy
Postat pe 2 Iunie 2009 01:07
Buna ziua! ma bucur ca ati reusit sa slabiti cele 8 kg si nu ati dat banii de pomana ca mine.Si eu sunt o persoana care are probleme cu greutatea si de cand ma stiu sunt intr.o vesnica cura de slabire.Eu personal nu am fost multumita de serviciile oferite pt pachetul pe care l.am cumparat ( 8 saptamani), si mai ales ca in afara de analiza metabolica si cea a vaselor sangvine, nici macar analizele de sange nu mi le.au facut.In concluzie nu am primit nimik sau aproape nimik din reclama pe care o au pe site(regim alimentar personalizat, exerciti aferente regimului etc)Deci atentie si altor amatori sau amatoare care doriti sa aruncati banii pe fereastra.NU MERITA!!!!!!

healthy015365
Postat pe 23 Aprilie 2010 11:28
buna!
am vazut ca va preocupa sistemele de slabit. sper sa va pot fi de folos.
exista un complex de elemente care ajuta in procesul eliminarii surplusului de greutate. un sistem, care trebuie sa spun, nu este asa de ieftin, insa este natural 100% si nu chinezisme din cinestie ce plante si in combinatii mai putin sau mai mult bine calculate.
exista si o ngarantie a returnarii banilor in cazul in care coonsideri ca banii i-ai dat degeaba, lucru f important zic eu in zilele noastre.
daca vrei sa mai iti ofer detalii astept un raspuns de la tine.
nu este un sistem miraculos care in 2 -3 saptamani face minuni ca apoi sa vezi ca greutatea revine. adevaratele sisteme de slabire sau pentru orice alta afectiune, si care vrem sa fie de durata, sunt cele ce se realizeaza in timp, ca si lucrurile din viata noastra.
pana ne auzim iti doresc o zi buna si multa sanatate

adresa mea de mail este mgitudor@yahoo.com
memeitza
Postat pe 23 Aprilie 2010 12:19
Buna ziua!cumva este vb de herbalife?
healthy015365
Postat pe 26 Aprilie 2010 14:17
tarot_healthy
Postat pe 19 Mai 2010 12:52
De la: healthy015365, la data 2010-04-23 11:28:01Buna ziua! ma bucur ca ati reusit sa slabiti cele 8 kg si nu ati dat banii de pomana ca mine.Si eu sunt o persoana care are probleme cu greutatea si de cand ma stiu sunt intr.o vesnica cura de slabire.Eu personal nu am fost multumita de serviciile oferite pt pachetul pe care l.am cumparat ( 8 saptamani), si mai ales ca in afara de analiza metabolica si cea a vaselor sangvine, nici macar analizele de sange nu mi le.au facut.In concluzie nu am primit nimik sau aproape nimik din reclama pe care o au pe site(regim alimentar personalizat, exerciti aferente regimului etc)Deci atentie si altor amatori sau amatoare care doriti sa aruncati banii pe fereastra.NU MERITA!!!!!!



Salut,

Cit aveai de slabit ? Cit ai tinut regimul ?
Ma batea si pe mine gindul sa ma duc la ei, dar reactia ta m-a pus pe ginduri.
siminica_healthy
Postat pe 7 Iunie 2010 09:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dr. Campean de la Sp. municipal bucuresti 3 De la: tarot 19 Mai 2010 13:00
Policlinica Medlife-Uniriii 2 De la: size_back 31 August 2010 19:44
crize convulsive partiale focale 9 De la: kudika465342 3 Noiembrie 2011 12:08
endoscopie 2 De la: cris_tina_healthy 1 Aprilie 2011 12:18
SA O AJUTAM PE PATRICIA 2 De la: kudika054517 19 Iulie 2010 12:48