Capsula de ananas

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Capsula de ananas: (2.3 din 3 voturi)

Pagini: << 1 2 Sari la pagina:
ali1991emilia Avatarul lui ali1991emilia

10 mesaje
Oras: bucuresti

Mai concret,cum se numeste,de cine este fabricata aceasta capsula de slabit despre care vorbiti cu atat entuziasm, v-as ruga sa mentionati. Multumiri.
4Life Avatarul lui 4Life

1991 mesaje

De la: lycurych, la data 2009-08-12 22:55:23Mai concret,cum se numeste,de cine este fabricata aceasta capsula de slabit despre care vorbiti cu atat entuziasm, v-as ruga sa mentionati. Multumiri.
nu exista capsula minune de slabit...sun diverse produse inhibitoare de enzime care dau rezultate,dar asta numai in conditiile in care recurgi la o dieta echilibrata si la miscare fizica zilnica !!!
Raporteaza abuz de limbaj
www.4life-romania.ro
Jaqueline_healthy Avatarul lui Jaqueline_healthy

66 mesaje

Cunosti pe cineva care a folosit aceasta pastila? Chiar are efect? Dupa cat timp?
beatricea Avatarul lui beatricea

89 mesaje
Oras: timisoara

nu a observat nimeni "aroma natural identica" de pe eticheta? "aroma natural identica" = E.
ela_vasiliu Avatarul lui ela_vasiliu

5 mesaje

MAI FETELOR CEA MAI BUNA DIETA PTR SLABIT ESTE URMATOAREA:CALCULATIVA CALORIILE CONSUMATE IN FIECARE ZI SI VA SPUN EU CA AM TESTAT PE CORPUL MEU SI AM SLABIT 12KG IN 30 ZILE .CAUTATIL PE D-UL CIMPEANU MIHAI PE NET SI VETI VEDEA CUM SE FACE.NU MAI DATI BANI PE TOATE PROSTIILE.SI EU AM CHELTUIT O GRAMADA DE BANI PANA DUMNEZEU MA DUS LA ACEST MINUNAT OM.CONTACTATIL.NU O SA REGRETATI.

5 mesaje

De la: mihaela_taranu, la data 2009-08-15 13:39:22MAI FETELOR CEA MAI BUNA DIETA PTR SLABIT ESTE URMATOAREA:CALCULATIVA CALORIILE CONSUMATE IN FIECARE ZI SI VA SPUN EU CA AM TESTAT PE CORPUL MEU SI AM SLABIT 12KG IN 30 ZILE .CAUTATIL PE D-UL CIMPEANU MIHAI PE NET SI VETI VEDEA CUM SE FACE.NU MAI DATI BANI PE TOATE PROSTIILE.SI EU AM CHELTUIT O GRAMADA DE BANI PANA DUMNEZEU MA DUS LA ACEST MINUNAT OM.CONTACTATIL.NU O SA REGRETATI.

ADRESA DE MAIL A DLUI CIMPEANU :

5 mesaje

De la: mihaela_taranu, la data 2009-08-15 13:43:12
De la: mihaela_taranu, la data 2009-08-15 13:39:22MAI FETELOR CEA MAI BUNA DIETA PTR SLABIT ESTE URMATOAREA:CALCULATIVA CALORIILE CONSUMATE IN FIECARE ZI SI VA SPUN EU CA AM TESTAT PE CORPUL MEU SI AM SLABIT 12KG IN 30 ZILE .CAUTATIL PE D-UL CIMPEANU MIHAI PE NET SI VETI VEDEA CUM SE FACE.NU MAI DATI BANI PE TOATE PROSTIILE.SI EU AM CHELTUIT O GRAMADA DE BANI PANA DUMNEZEU MA DUS LA ACEST MINUNAT OM.CONTACTATIL.NU O SA REGRETATI.

ADRESA DE MAIL A DLUI CIMPEANU :
ancutzicabenciuciuca Avatarul lui ancutzicabenciuciuca

45 mesaje

De la: lycurych, la data 2009-08-12 22:55:23Mai concret,cum se numeste,de cine este fabricata aceasta capsula de slabit despre care vorbiti cu atat entuziasm, v-as ruga sa mentionati. Multumiri.

-KILOZYM ANANAS, 120 tablete de 1 gram

-Recomandat persoanelor supraponderale, cu tendințe de îngrășare, în general oamenilor sedentari

-Tabletele de KILOZYM sunt fabricate din extract de ananas și conțin enzimele acestuia

-Bromelina dizolvă grăsimile, separă proteinele și este responsabilă de digestia zahărului. Conținutul de bromelină al tabletelor de KILOZYM, determină metabolismul celular simultan cu acțiunea enzimelor ca: ptialina și pepsina.

-Compoziție:
-pudră de ananas, oligofructoză, lactoză, agenți de compactare și întărire, fosfat tricalcic și stearat de magneziu, aromă natural identică, bromelină.

-Mod de administrare:
-mestecați 2-3 tablete după fiecare masă, apoi beți apă, sau ceai neîndulcit
-În timpul folosirii acestui produs se recomandă să se scadă numarul de calorii din meniuri, precum și introducerea unui program de exerciții fizice.

-Valoare nutritivă În 1 tabletă:
-Carbohidrați 582 mg; Proteine 6 mg; Grăsimi
Fosta membra Kudika.ro
habar nu aveti de carbohidrati si proteine si va aruncati in discutii puerile.sa va fie de rusine aceste informatii pline de minciuni.
Una din cele mai răspândite «maladii» ale prezentului este cea a «buzunarului gol». Dacă vrei să reduci numărul celor suferinzi, dă-le oamenilor șansa să câștige pe măsura propriei valori. Este cel mai bun remediu!
acristinanico Avatarul lui acristinanico

3 mesaje

scumpa nu am incercat-o dar iti recomand complex de slabit de la alevia acela cu 100 capsule sau un detoxifiant
Pagini: << 1 2 Sari la pagina: