Setari Cookie-uri

dureri de sfarc la sani- la sot

V-AM MAI SCRIS IN TIMP CE SOTUL MEU ERA LA CARDIOLOGIE.A SOSIT ACASA, INCEPE SA-SI REVINA, A ELIMINAT APA, PICIOARELE INSA SE MAI UMFLA PESTE ZI, SE TINE DE TRATAMENT, A SLABIT DE LA 105 KG LA 85-88.....DAR SUNTEM INGRIJORATI DE O PROBLEMA CARE NE FRAMANTA DE VRE-O 2 -3 LUNI...IL DOR SFARCURILE DE LA SANI....E CEVA NEOBISNUIT LA UN BARBAT...NU? CINE POATE SA NE SPUNA DE CE? CE E DE FACUT?ARE UN COMPLEX DE BOLI...ACUM CARDIOPATIE DILATATIVA ISCHEMICA SI TOXICA.
MULTUMESC ANTICIPAT!!!
KINDERLAND
Postat pe 3 Iulie 2009 06:37
durerea de sani chiar si marirea lor este un efect secundar al unuia din medicamentele administrate la care daltfel nu poate renunta.multa sanatate.
maggy_healthy
Postat pe 7 Iulie 2009 21:58
daca vrei sa vorbim mai multe trimite adresa de mes.
maggy_healthy
Postat pe 7 Iulie 2009 22:03
Nu mai folositi deodorante din comert.Contin saruri de aluminiu care blocheaza transpiratia normala a glandelor sudoripare,ataca si intoxica organismul.Folositi Ever-Shield Deo,un deodorant uscat,delicat cu un miros discret.Nu contine alcool si nici saruri de aluminiu.
alexxaclnsc@yahoo.com
healthy001662
Postat pe 27 August 2009 12:44


Buna ziua, imi cer scuze, dar nu ma pot abtine sa nu rad si sa va spun: DOAMNA, SOTUL DVS ARE PIEPT NU SANI!!!!!!!!(bine acum,...avand vedere ca a avut 100 kg va inteleg de ce sunteti confuza!!)

O zi minunata si sanatate!!

Iulia
bbjulya
Postat pe 1 Septembrie 2009 18:15
sfaramati ardei iuti in otet sarat.Trebuie lasat la macerat 14 zile dar,la nevoie,unge-ti locurile dureroase imedat dupa ce s-a dizolvat sarea.
healthy005909
Postat pe 29 Octombrie 2009 03:41
De la: bbjulya, la data 2009-09-01 18:15:28

Buna ziua, imi cer scuze, dar nu ma pot abtine sa nu rad si sa va spun: DOAMNA, SOTUL DVS ARE PIEPT NU SANI!!!!!!!!(bine acum,...avand vedere ca a avut 100 kg va inteleg de ce sunteti confuza!!)

O zi minunata si sanatate!!

Iulia[/quote

da... femeia are necazuri pana peste cap si va vine sa radeti, ce sa spun, cred ca de la sanii d-voaastra in sus e doar gelatina, daca ar fi fost si ceva creier nu puneati problema astfel. tot sani, glande mmamre sunt, chiar daca e barbat, ca nu au aceleasi functii ca la femei si aceleasi dimensiuni, e altceva... dar, cum am spus mai sus, sani aveti, creier ce va mai trebuie?
camiflorea
Postat pe 29 Octombrie 2009 06:57
buna seara.ma numesc cristina,si nu mi sa intamplat niciodata ..am niste dureri la sfarcul stang..si nu trb sa imi vina ciclul momentan...ce poate fii? va rog sa-mi raspundeti...
healthy008073
Postat pe 30 Octombrie 2009 23:13
Pt. Kinderland: trebuie testate valorile Prolactinei: este adevarat ca sunt zeci de medicamente care pot influenta acest nivel (inclusiv banala Ranitidina), dar este tot atat de adevarat ca exista un hormon secretat de tesutul gras care poate stimula productia de PRL sau dezechilibre nutritionale.
dusa
Postat pe 27 Ianuarie 2010 09:21
buna ziua! pot sa spun ca si eu am aceiasi problema cu partenerul meu.Il doare sfarcul stang si atunci cand il atinge zice ca e ca o intepatura...mai concret ce e de facut? si unde trebuie sa mearga la un control?? :(
no_name27
Postat pe 9 Octombrie 2010 14:07

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Dieta de detoxifiere dupa sarbatori 64 De la: carmen79 21 Noiembrie 2013 20:05
nu am pofta de mancare 7 De la: Monicamm85 6 Mai 2010 11:11
Toamna-Iarna se apropie cu pasi marunti. 2 De la: Barbie30 2 Septembrie 2010 10:15
gripa porcina 4 De la: camiflorea 9 Noiembrie 2009 17:42
“Bucatarasul cel dibaci” ne dezvaluie secretele sale 1 De la: Veenman 24 Martie 2011 22:45