Setari Cookie-uri

absorbante cu ioni negativi

am descoperit cele mai bune absorbante.de cand le folosec am scapat de majoritatea problemelor care le aveam la menstruatie si nu numai.adio dureri,adio hemoragii,adio scurgeri nedorite si mirosuri.poate ca ati auzit de beneficiile ionilor negativi(control asupra bacteriilor;elimina mirosurile;controleaza inflamatiile;imbunatateste secretia hormonala; previne inflamatia,dermatitele,candidozele vaginale,inflamarea trompelor uterine,dismenoreea,cancerul de col uterin,mancarimile si arsurile vaginale.) de cand le folosesc ma simt minunat si vi le recomand din tot sufletul
ema25ema
Postat pe 30 Septembrie 2009 15:29

Ma numesc Maria si vreau sa va dau cateva detalii despre aceste absorbante.Sunt 5 tipuri de absorbante:de zi,mini,de noapte ,zilnice,bikini;au un grad de absorbtie de 3 pana la 5 ori mai mare decat la vechea generatie de absorbante.
De asemenea ce nu s-a spus inca,fiecare pachet de absorbante contine un card de testare personala pentru verificarea sanatatii vaginale.
Pe langa aceste produse Winalite International mai produce un plasture pentru dismenoree creeat pentru eliminarea durerilor provocate de dismenoree,discomfort abdominal,eliminarea durerilor cauzate de raceala si este ideal pentru intretinerea ovarelor sau ingrijirea dupa avort.
Alt produs,sunt talpici cu anioni si infrarosii pentru relaxare si profilaxie.Ei sunt realizati din fibre vegetale si hartie de calitate,pot fi decupati la orice marime si se pot folosi perioade indelungate.Absorb transpiratia si mirosul[produc ioni negativi care distrug bacteriile]si ajuta la mentinera unei stari generale bune.
Toate aceste produse le puteti achizitiona singuri cu 30%mai ieftin printr-o simpla inscriere a datelor personale intr-o retea de magazine virtuale.
Pentru detalii ma puteti contacta la :mobil 0728 272061 sau e-mail ademir_srl@yahoo.com
goemerald
Postat pe 5 Octombrie 2009 11:36
Vrei sa spui ca lauzi un produs care iti distruge flora vaginala? :)) se stie ca vaginul este cel mai curat loc din corpul unei femei, se curata singur iar bacteriile existente au un rol benefic, din cauza asta nu sunt recomandate spalaturile in interior decat in cazuri speciale. Nu folositi astfel de chestii fara sfatul medicului... ce de panaceuri universale se vand pe forumuri de la o vreme incoace
michelle_healthy
Postat pe 8 Octombrie 2009 15:57

scuze pt.imixtiune in probleme feminine,dar intrucat spre deosebire de barbati,constitutia anatomica a femeii,faciliteaza infectarea mult mai deasa a organelor genitale,mult mai apropiate de terminalul intestinului gros,ionii negativi sunt in prezent indispensabili-cu conditia ca produsele sa fie de calitate;sa nu credeti ca daca absorbantele din comert sunt albe,mai ieftine sau mai scumpe,sunt si sterile si sanatoase-sunt facute din deseuri inalbite si tratate cu .....aparand de fapt efecte opuse scopului igienei intime;oricum in tara exista depozite,nu stiu sa se faca comenzi online;
cu respect
traian.tataru@yahoo.com

va doresc multa sanatate~!!
traiant
Postat pe 2 Februarie 2010 06:36
Sunt de acord cu ionii negativi atata timp cat absorbantele sunt de calitate, dar Love moon sunt de calitate.. inferioara. Am incercat si mi s-au parut chinezesti. Prefer tampoane Bio chiar daca sunt mai scumpe.
beatricea
Postat pe 2 Februarie 2010 11:14
Si eu am folosit absorbantele LOVE MOON si am fost profund dezamagita pt ca nu am regasit niciunul dintre"atu-urile" care le recomanda atat de mult! Este exclus rolul lor analgezic,capacitatea de absorbtie nu este nici pe departe cea vehiculata,protectia este insuficienta,din toate punctele de vedere,ceea ce ma conduce cu gandul la singurul lucru cert despre aceste absorbante:NU LE MAI FOLOSESC PE VIITOR !
kudika043717
Postat pe 2 Februarie 2010 14:27
De la: michelle, la data 2009-10-08 15:57:17Vrei sa spui ca lauzi un produs care iti distruge flora vaginala? :)) se stie ca vaginul este cel mai curat loc din corpul unei femei, se curata singur iar bacteriile existente au un rol benefic, din cauza asta nu sunt recomandate spalaturile in interior decat in cazuri speciale. Nu folositi astfel de chestii fara sfatul medicului... ce de panaceuri universale se vand pe forumuri de la o vreme incoace


gresit in privinta spalaturilor vaginale, sunt recomandate, dar nu cu sapunuri agresive... nu se curata singur! flora saprofita se deterioreaza din alte motive (imunitate scazuta, contact cu agenti mai agresivi, tratamente cu antibiotice timp indelungat...)
camiflorea
Postat pe 2 Februarie 2010 20:26
De la: michelle, la data 2009-10-08 15:57:17Vrei sa spui ca lauzi un produs care iti distruge flora vaginala? :)) se stie ca vaginul este cel mai curat loc din corpul unei femei, se curata singur iar bacteriile existente au un rol benefic, din cauza asta nu sunt recomandate spalaturile in interior decat in cazuri speciale. Nu folositi astfel de chestii fara sfatul medicului... ce de panaceuri universale se vand pe forumuri de la o vreme incoace
Bravo!!!!!!ai mare DREPTATE in tot ce spui
51160
Postat pe 3 Februarie 2010 09:45
atentie la aceste absorbante ptr ca exista anumite persoane care le vand si sunt contrafacute..va spun asta pte ca am patit-o ..cand mi s-a recomandat sa folosesc astfel de absorbante nu aveau nici cel mai mic efect asupra infectiei pe care o aveam..iar testul ooops nu era in pachet..mai tarziu am intalnit pe cineva care mi le-a distribuit pe cele corecte care intr-adevar m-au ajutat si in privinta durerilor premenstruale.si in fiecare pachet exista un test pe cand in celelalte n u era.
asa ca poate vi s-a intamplat acelasi lucru
alicemihai
Postat pe 3 Februarie 2010 19:40
Se pare ca absorbantela astea fac de toate.Fac si sex daca le pui acolo?
Inteleg sa vorbesti de bine despre un produs pe care l-ai folosit,este OK.Dar nu le pune sa faca de toate cele,numai de dragul vanzarii - pentru ca asta este scopul tau.Daca te-as intreba,asa,ca pe cineva care la recomanda,CE SUNT IONII NEGATIVI...sigur esti in ceata.Ce ai aflat di prospectul firmei este zero,daca nu cunosti cat da cat.
Cu stima
culisir
Postat pe 3 Februarie 2010 21:22
buna fetelor
eu am folosit asa ceva cu placere pot spune
intr-adevar, in privinta absorbtiei lasa de dorit dar am scapat de multe stari neplacute si incarcate de disconfort fizic si psihic
cel mai important : NU IRITA
nu fac reclama dar sunt minunate
cine vrea sa se convinga are optiunea de a incerca
spor la cele mai bune hotarari!
va pup
anca65
Postat pe 7 Februarie 2010 21:30
Buna,
cam cit costa respectivele absorbante cu ioni negativi....si aveti ideee de unde se pot procura?
healthy011870
Postat pe 22 Februarie 2010 20:31
lasa-mi o adresa de mail si iti pot da mai multe detalii
alicemihai
Postat pe 24 Februarie 2010 19:55
contacteaza-ma pe apeurotraining@yahoo.com si vorbim pe indelete
anca65
Postat pe 25 Februarie 2010 20:30
sigur ati folosit love moon?sau lady anion care sunt niste copii ale absorbantelor Love Moon;
si eu le folosesc si sunt foarte multumita!
este important sa le utilizati pe material de bumbac.
fata de tot ce este pe piata sunt extraordinare;nu stiu daca prefera cineva ceva toxic asa cum sunt majoritatea absorbantelor.
in sfarsit exista niste produse atat de bune,si au parte de critica.
cat despre efectul terapeutic ,la mine s-au eliminat niste chisturi.
sa aveti sanatate,eu vi le recomand din suflet!
healthyteona
Postat pe 30 Martie 2010 15:19
salut :) ... imi puteti spune unde gasesc aceste absorbante,pretul si cum se numesc? multumesc anticipat..
alina008
Postat pe 9 Februarie 2012 18:28
[quote name='alina008' ='2012-02-09 18:28:19']salut :) ... imi puteti spune unde gasesc aceste absorbante,pretul si cum se numesc? multumesc anticipat..[/quote]


La cea care a postat...se plimba pe forumuri si tot nu scapa de ele....postarea e oricum veche, or fi expirat...
kudika226898
Postat pe 10 Februarie 2012 08:01
Buna,
Hai sa incercam sa punctam unele "CHESTI"
Winalite - campanie de informare despre pericolul bolilor genitale ale femeii si in special a cancerului de col uterin.Campania este sustinuta de o companie MLM al carei plan de marketing este unul foarte bun,iar produsele sunt consumabile zilnice cu putini competitori pe piata ,mai exact 3.
ANIONI[ioni negativi] -sunt atomi sau molecule cu incarcatura negativa,avand o capacitate mare de absorbtie a microparticulelor din aer,indepartarea prafului si a bacteriilor. Cu cat concentratia de ioni cu sarcina negativa este mai mare cu atat efectul lor este mai benefic asupra sanatatii - banda cu ioni negativi elibereaza o cantitate mare de oxigen. Majoritatea bacterilor care cauzeaza patologii ginecologice sunt bacterii anaerobe ce vor murii in interval de 30''-1' in prezenta Oxigenului.
CARACTERISTICI:
-ingrediente naturale,putere mare de absorbtie,efecte terapeutice datorate stratului de contac(BUMBAC) si a benzii anionice ce omoara bacterile.
EFECTELE folosiriiABS.LOVE MOON scade perioada menstruala ca nr. de zile si flux sangvin,inbunatatirea metabolismului si a secretiei interne,elimina mirosurile neplacute,reduce inflamatia...
monissica
Postat pe 11 Februarie 2012 09:44
Revin - CU TOATE CALITATIILE LOR ANTIBACTERIENE ABS.LOVE MOON ANION DE LA WINALITE NU SUNT UN MEDICAMENT SI NU INLOCUIESC TRATAMENTELE MEDICALE SPECIFICE . DE ACEEA , SUNT CONSIDERATE UN ELEMENT DE PREVENIRE SI DE AJUTOR IN TRATAREA INFECTIILOR.
Dc. aveti intrebari sau nelamuriri ........monicasavu@ymail.com
monissica
Postat pe 11 Februarie 2012 09:54
De la: monissica, la data 2012-02-11 09:54:06Revin - CU TOATE CALITATIILE LOR ANTIBACTERIENE ABS.LOVE MOON ANION DE LA WINALITE NU SUNT UN MEDICAMENT SI NU INLOCUIESC TRATAMENTELE MEDICALE SPECIFICE . DE ACEEA , SUNT CONSIDERATE UN ELEMENT DE PREVENIRE SI DE AJUTOR IN TRATAREA INFECTIILOR.
Dc. aveti intrebari sau nelamuriri ........monicasavu@ymail.com



Da...un element de vinde oamenilor gogosi...
kudika226898
Postat pe 12 Februarie 2012 10:32
De la: monissica, la data 2012-02-11 09:44:06Buna,
Hai sa incercam sa punctam unele "CHESTI"
Winalite - campanie de informare despre pericolul bolilor genitale ale femeii si in special a cancerului de col uterin.Campania este sustinuta de o companie MLM al carei plan de marketing este unul foarte bun,iar produsele sunt consumabile zilnice cu putini competitori pe piata ,mai exact 3.
ANIONI[ioni negativi] -sunt atomi sau molecule cu incarcatura negativa,avand o capacitate mare de absorbtie a microparticulelor din aer,indepartarea prafului si a bacteriilor. Cu cat concentratia de ioni cu sarcina negativa este mai mare cu atat efectul lor este mai benefic asupra sanatatii - banda cu ioni negativi elibereaza o cantitate mare de oxigen. Majoritatea bacterilor care cauzeaza patologii ginecologice sunt bacterii anaerobe ce vor murii in interval de 30''-1' in prezenta Oxigenului.
CARACTERISTICI:
-ingrediente naturale,putere mare de absorbtie,efecte terapeutice datorate stratului de contac(BUMBAC) si a benzii anionice ce omoara bacterile.
EFECTELE folosiriiABS.LOVE MOON scade perioada menstruala ca nr. de zile si flux sangvin,inbunatatirea metabolismului si a secretiei interne,elimina mirosurile neplacute,reduce inflamatia...


Monessica, inteleg ca papagalicesti ceea ce ti s-a spus la seminariile de tembelizare...dar "CHESTI", ce-s alea?Ia intreb-o pe profa de romana sau chiar pe invatatoare...
kudika226898
Postat pe 12 Februarie 2012 10:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
imbarbatare 19 De la: izabela_92 13 Mai 2011 22:04
hormonii gen 3 De la: tarot 10 Iunie 2010 18:14
Negii genitali si HPV-ul 31 De la: avatar 23 Februarie 2010 02:36
oncologie 9 De la: meme 9 Martie 2010 10:59
operatie de chist spart- sfat 14 De la: by_ella84 20 Septembrie 2013 20:28