Setari Cookie-uri

Ulei anticelulitic pe baza de plante

Celulita reprezinta leziunea tesutului de legatura subcutanat, care apare ca urmare a depunerii materiilor reziduale. Tesutul gras, hormonii, miscarea insuficienta si fumatul influenteaza circulatia sanguina, impiedicand eliminarea acestor maretii.

Anti-Cellulite Oil sporeste circulatia, iar combinatia speciala a componentelor active de origine din plante ajuta la descompunerea si eliminarea celulitei din straturile subcutanante ale tesutului de legatura. Contine uleiuri eterice si extracte din plante de ienupar, rozmarin, salvie, busuioc, lamai, geranium,eucalipt...Se aplica cu masaj intens.

Recomandare:
Beti zilnic 2,5 l lichide, evitati alimentele grase si prelucrate industrial, faceti cat mai multa miscare, faceti sport, nu fumati, consumati ceaiuri de plante (in pecial cele bogate in antioxidanti). Ceaiurile ajuta eliminarea materiilor toxice.

Rezultate f bune se vad dc dupa ungerea cu ulei masati zona usor sau va infasurati in folie de plastic timp de 20-30 minute.

Pentru alte informatii: oana_t21@yahoo.com

anna_healthy
Postat pe 7 Octombrie 2009 13:38
Ati auzit fetelor...deci.,la treaba,,,e adevarat ca are un efect fff bun aspura celulitei..fara teama,,:)
Marthana
Postat pe 1 Iulie 2010 16:31
mai poti folosi si ulei cu paprika , il gassti pe site-ul aseyda.ro, e foarte bun, l-am folosit la masaj si la sala am folosit o crema gel cu scortisoara si mi-au fost de folos ( crema tot de pe aseyda mi-am luat-o). o zi buna, sper ca am putut sa ajut
kudika225465
Postat pe 6 Iulie 2010 09:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
produse oriflame 2 De la: denis_roxana 3 Ianuarie 2011 19:13
PRESTEZ SERVICII DE FOTOGRAFIE SI FILMARE PRETURI EXCEPTIONALE DE PROMOTIE 1 De la: MIKA2012 13 Aprilie 2012 17:09
help mee!!! 20 De la: valy90 13 Decembrie 2010 12:15
de care...placa de intins /creponat parul? 2 De la: eu_alina 2 Noiembrie 2009 17:38
bronzare organica dha la domiciliu 9 De la: office_salinasusesi_ro 10 Iunie 2010 09:34