Setari Cookie-uri

Ceai ZEIN pentru SLABIT

Da draga mea,prima din familia mea care a luat aceste pastile a fost mama,apoi eu cu prietenul meu.Am vazut rezultatele mamei mele si le-am luat si eu.Mama a fost prima care a terminat tratamentul si de aceea am spus de ea la momentul acela,eu eram inca in tratament cu Razvan
iuliana12
Postat pe 1 Decembrie 2009 22:23
4 life am si eu o intrebare in brasov unde gasesc un astfel de magazin de unde pot sa-mi cumpar acest produs la 18.lei?????te rog sa-mi raspunzi kt mai repede k vin sarbatorile:((........eu sunt alina da-mi si mie idtau de mess dar corect dak doresti....iti multumesc frumos:*
anyela_healthy
Postat pe 2 Decembrie 2009 22:17
De la: healthy009682, la data 2009-12-02 22:17:384 life am si eu o intrebare in brasov unde gasesc un astfel de magazin de unde pot sa-mi cumpar acest produs la 18.lei?????te rog sa-mi raspunzi kt mai repede k vin sarbatorile:((........eu sunt alina da-mi si mie idtau de mess dar corect dak doresti....iti multumesc frumos:*
uite aici poti comanda acest produs....http://www.produsedinplante.ro/cura-de-slabire/116-silueth.html

p.s. nu folosesc messenger, lasa-mi tu adresa ta si te contactez de pe gmail
4Life
Postat pe 2 Decembrie 2009 22:31
A SI EU INK O INTREBARE :POT GASI ACEST PRODUS SIMILAR IN ORICE MAGAZIN NATURIST??????VA ROG SPUNETIM :*
anyela_healthy
Postat pe 2 Decembrie 2009 22:33
De la: healthy009682, la data 2009-12-02 22:33:15A SI EU INK O INTREBARE :POT GASI ACEST PRODUS SIMILAR IN ORICE MAGAZIN NATURIST??????VA ROG SPUNETIM :*
http://www.produsedinplante.ro/cura-de-slabire/116-silueth.html .... aici il gasesti !!!!
4Life
Postat pe 2 Decembrie 2009 22:36
Undeva gresec, am incercat sa comand doua cutii de ceai zein prin adresa postata de tine si nu reusec,
kudika015820
Postat pe 4 Decembrie 2009 11:07
Vreau sa comand doua cutii cu ceai zein. Va cer ajutorul. adresa mea este: lenailena@yahoo.com Multumesc
kudika015820
Postat pe 4 Decembrie 2009 11:12
De la: 4Life, la data 2009-12-02 22:36:42
De la: healthy009682, la data 2009-12-02 22:33:15A SI EU INK O INTREBARE :POT GASI ACEST PRODUS SIMILAR IN ORICE MAGAZIN NATURIST??????VA ROG SPUNETIM :*
http://www.produsedinplante.ro/cura-de-slabire/116-silueth.html .... aici il gasesti !!!!

VAD PE ACEST SITE PERSOANE CARE SUSTIN CA AU SLABIT CU PRODUSUL SLIM DOWN. TU RECOMANZI UN PRODUS SIMILAR CARE COSTA MULT MAI PUTIN. INTREBAREA MEA ESTE DACA STII PERSOANE CARE AU SLABIT CU PRODUSUL RECOMANDAT DE TINE??? NU VREAU SA CRITIC , DOAR SUNT INTERESATA IN MOD DIRECT. MULTUMESC ANTICIPAT PENTRU RASPUNS
healthy008764
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:01
De la: healthy008764, la data 2009-12-04 17:01:30
De la: 4Life, la data 2009-12-02 22:36:42
De la: healthy009682, la data 2009-12-02 22:33:15A SI EU INK O INTREBARE :POT GASI ACEST PRODUS SIMILAR IN ORICE MAGAZIN NATURIST??????VA ROG SPUNETIM :*
http://www.produsedinplante.ro/cura-de-slabire/116-silueth.html .... aici il gasesti !!!!

VAD PE ACEST SITE PERSOANE CARE SUSTIN CA AU SLABIT CU PRODUSUL SLIM DOWN. TU RECOMANZI UN PRODUS SIMILAR CARE COSTA MULT MAI PUTIN. INTREBAREA MEA ESTE DACA STII PERSOANE CARE AU SLABIT CU PRODUSUL RECOMANDAT DE TINE??? NU VREAU SA CRITIC , DOAR SUNT INTERESATA IN MOD DIRECT. MULTUMESC ANTICIPAT PENTRU RASPUNS
parerea mea este urmatoarea:

daca vrei sa vezi neaparat rezultatele daca sunt bune sau nu , cel mai sigur mod este acela de a consuma tu insuti ...rist 20 lei si te convingi daca este bun sau nu...altfel, noi pe aici putem spune orice, ne crezi pe cuvant ?
4Life
Postat pe 4 Decembrie 2009 17:05
De la: 4Life, la data 2009-12-04 17:05:19
De la: healthy008764, la data 2009-12-04 17:01:30
De la: 4Life, la data 2009-12-02 22:36:42
De la: healthy009682, la data 2009-12-02 22:33:15A SI EU INK O INTREBARE :POT GASI ACEST PRODUS SIMILAR IN ORICE MAGAZIN NATURIST??????VA ROG SPUNETIM :*
http://www.produsedinplante.ro/cura-de-slabire/116-silueth.html .... aici il gasesti !!!!

VAD PE ACEST SITE PERSOANE CARE SUSTIN CA AU SLABIT CU PRODUSUL SLIM DOWN. TU RECOMANZI UN PRODUS SIMILAR CARE COSTA MULT MAI PUTIN. INTREBAREA MEA ESTE DACA STII PERSOANE CARE AU SLABIT CU PRODUSUL RECOMANDAT DE TINE??? NU VREAU SA CRITIC , DOAR SUNT INTERESATA IN MOD DIRECT. MULTUMESC ANTICIPAT PENTRU RASPUNS
parerea mea este urmatoarea:

daca vrei sa vezi neaparat rezultatele daca sunt bune sau nu , cel mai sigur mod este acela de a consuma tu insuti ...rist 20 lei si te convingi daca este bun sau nu...altfel, noi pe aici putem spune orice, ne crezi pe cuvant ?
tu oricum susti doar aberatii,te crede doar prostii, care sunt inculti ca si tine.
ene_m_gabriel
Postat pe 4 Decembrie 2009 18:47
Buna seara tuturor!
Am decis sa postez si eu povestea mea.Am reusit sa slabesc 7kg cu slim down,respectand niste reguli simple in timp ce luam aceste pastile.Sa am grija sa beau apa minim 1,5l pe zi ,sa nu mananc dulcuri,prajeli!
A inceput totul acum multi ani. Nu aveam mai mult de 50 kg la inaltimea mea de 175cm. Aveam perioade in care efectiv cateva zile la rand nu puneam nimic in gura de teama sa nu ma ingras. Dar imediat ce incepeam sa maninc greutatea mea se modifica si acul cantarului incepea sa incline in partea dreapta.
Mai tarziu in viata mea a inceput o dunga neagra, fara sfarsit. Mi-a murit cineva drag, mi-am pierdut iubitul, si toate acestea nefericiri le inecam in mincare. Mincam ori de cate ori ma napadea tristetea si asta se intampla des.
In cativa ani m-am ingrasat in jur de 15 kg. Tot atunci mi-am gasit un barbat care ma iubea foarte mult, ne-am casatorit si in cele din urma mi-am dorit sa devin mama. Dar pentru a ramane insarcinata, din cauza unor dereglari a trebuit sa urmez un tratament hormonal. Asadar inainte de a ramane insarcinata deja aveam 87 kg. In timpul sarcinii, greutatea mea crestea foarte mult si doctoriii mi-au recomandat sa stau mai mult in pat, din cauza unui risc mare de a face avort spontan.
Inainte sa nasc aveam 118 kg. Imediat dupa ce am nascut ajunsesem la greutatea de 89 kg, aproape cea de dinainte de a ramane insarcinata. Dar eu tot speram ca odata si odata voi da jos acele kg acumulate si care ma terorizau ingrozitor.In prezent cantaresc 82kg,o sa imi mai cumpar o cutie de pastile slim down pentru a ajunge la o greutate normala
orestealina
Postat pe 6 Decembrie 2009 21:48
De la: orestealina, la data 2009-12-06 21:48:58
Inainte sa nasc aveam 118 kg. Imediat dupa ce am nascut ajunsesem la greutatea de 89 kg, aproape cea de dinainte de a ramane insarcinata. Dar eu tot speram ca odata si odata voi da jos acele kg acumulate si care ma terorizau ingrozitor.In prezent cantaresc 82kg,o sa imi mai cumpar o cutie de pastile slim down pentru a ajunge la o greutate normala


adica bebelusul tau cantarea la nastere in jur de 30 kg??
eleain
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:01
FELICITARI!!!!! De maine m-apuc si eu sa iau slim down,a slabit o vecina de a mea si mi-am comandat si eu.Sunt o poficioasa sper sa ma pot abtine la dulciuri in timpul curei cu slim down.
ioana_sweet_healthy
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:05
dupa ce nasti slabesti f repede,asa a fost in cazul meu,si am ajuns la 89 de kg dupa 1luna ceea ce mi se pare f mult avand in vedere ca eu inainte slabeam foarte greu.
orestealina
Postat pe 6 Decembrie 2009 22:31
daca vrei sa vezi neaparat rezultatele daca sunt bune sau nu , cel mai sigur mod este acela de a consuma tu insuti ...rist 20 lei si te convingi daca este bun sau nu...altfel, noi pe aici putem spune orice, ne crezi pe cuvant ?[/quote]tu oricum susti doar aberatii,te crede doar prostii, care sunt inculti ca si tine.[/quote]
Nu stiu cat de suptil ai incercat sa fii (sau poate NU) , dar am inteles ca din categoria incultilor fac si eu parte. MULTUMESC PENTRU CARACTERIZARE!.Fiecare are dreptul la o parere. O zi buna iti doresc
healthy008764
Postat pe 7 Decembrie 2009 09:59
de ce? fi mai exact! contraindicatii???
misi
Postat pe 7 Decembrie 2009 10:43
De la: orestealina, la data 2009-12-06 21:48:58Buna seara tuturor!
Am decis sa postez si eu povestea mea.Am reusit sa slabesc 7kg cu slim down,respectand niste reguli simple in timp ce luam aceste pastile.Sa am grija sa beau apa minim 1,5l pe zi ,sa nu mananc dulcuri,prajeli!
A inceput totul acum multi ani. Nu aveam mai mult de 50 kg la inaltimea mea de 175cm. Aveam perioade in care efectiv cateva zile la rand nu puneam nimic in gura de teama sa nu ma ingras. Dar imediat ce incepeam sa maninc greutatea mea se modifica si acul cantarului incepea sa incline in partea dreapta.
Mai tarziu in viata mea a inceput o dunga neagra, fara sfarsit. Mi-a murit cineva drag, mi-am pierdut iubitul, si toate acestea nefericiri le inecam in mincare. Mincam ori de cate ori ma napadea tristetea si asta se intampla des.
In cativa ani m-am ingrasat in jur de 15 kg. Tot atunci mi-am gasit un barbat care ma iubea foarte mult, ne-am casatorit si in cele din urma mi-am dorit sa devin mama. Dar pentru a ramane insarcinata, din cauza unor dereglari a trebuit sa urmez un tratament hormonal. Asadar inainte de a ramane insarcinata deja aveam 87 kg. In timpul sarcinii, greutatea mea crestea foarte mult si doctoriii mi-au recomandat sa stau mai mult in pat, din cauza unui risc mare de a face avort spontan.
Inainte sa nasc aveam 118 kg. Imediat dupa ce am nascut ajunsesem la greutatea de 89 kg, aproape cea de dinainte de a ramane insarcinata. Dar eu tot speram ca odata si odata voi da jos acele kg acumulate si care ma terorizau ingrozitor.In prezent cantaresc 82kg,o sa imi mai cumpar o cutie de pastile slim down pentru a ajunge la o greutate normala
vai ce telenovela !!! oricum nu te crede nimeni, deoarece esti una si aceeasi persoana cu ceilalti care fac reclama pentru SLIM DOWN...un priodus foarte scump si cu rezultate mediocre !!!

UN PRODUS SIMILAR COSTA DOAR 19 lei !!!!

fata de slim down care costa 280 !!!

si apropo, pe acel site scrie ca 60 pilule GARANTEAZA slabirea a 10 KG in 20 zile...este o MARE MINCIUNA !!!!!!!!!!!
4Life
Postat pe 7 Decembrie 2009 10:50
Cu toate cred ca avem acelasi id ...nu pot sa cred pana unde merge omul asta sa-si vanda produsul la 20lei.
La mine a functionat,am slabit 6 kg cu slim down in 20zile, am avut grija sa nu mananc seara dupa ora 20,nu am mancat prajeli ,dulciuri.
Acum ma mentin
healthy009846
Postat pe 7 Decembrie 2009 11:02
De la: healthy009846, la data 2009-12-07 11:02:20Cu toate cred ca avem acelasi id ...nu pot sa cred pana unde merge omul asta sa-si vanda produsul la 20lei.
La mine a functionat,am slabit 6 kg cu slim down in 20zile, am avut grija sa nu mananc seara dupa ora 20,nu am mancat prajeli ,dulciuri.
Acum ma mentin
esti o mare mincinoasa !!!! sau mincinos !!!!

eu nu vand nimic de 20 lei, in primul rand nu-s in Romania, in al doi-lea rand apereti precum ciopercile dupa ploaie voi aceste tipe care ati slabit miraculos cu un produs nou pe piata din Romania...produs foarte scump si cu rezultate mediocre...de ce nu ai slabit cum spune pe site , GARANTAT 10 kg in 20 zile ??? inseamna ca este mincinos !!! la fel ca voi, cei ce tot postati sub diverse nick-uri pe aici ...

crezi ca suntem toti atata de naivi incat sa te credem ???

de ce este asa de scump acest produs slim down ??? ca are niste ingrediente banale in compozitie !!!!
4Life
Postat pe 7 Decembrie 2009 11:08
O sa incep si eu maine sa iau slim down,colega mea a slabit 7kg,a terminat pastilele acum o sapatamana si reuseste sa se mentina.Am 65kg ,vreau sa ajung la 55,sper sa dea rezultate bune.Din cauza serviciului nu ma pot duce la sala,desi as putea face in fiecare dimineata sau in fiecare seara cateva exercitii timp de 15min.Dar din cauza oboselii nu le pot face nici acasa. Sa auzim numai de bine!
dana__
Postat pe 7 Decembrie 2009 14:06
L-am comandat si eu astazi ,vreau sa slabesc pana de revelion,sper sa reusesc cu pastilele slim down.Ca ma chinui de mult sa dau jos 10kg,nu am pretentia sa slabesc 10 dar macar 5 si tot e bine.BAFTA!
healthy009858
Postat pe 7 Decembrie 2009 14:47
beau ceai Zein de 2 saptamani si nu am slabit deloc. felicitari celor care au reusit acest lucru
alice_eg
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:06
Acel domn 4 life,de fapt nici nu trebuie numit domn...acel imbecil,isi face reclama la produsele lui si vine pe alt site sa ma faca de tot rasul ,escroaca,ca am mintea creata pentru simplu fapt ca am cumparat produsul slim down.Ca trebuia sa cumpar alt produs mai ieftin,probabil produsele lui.
Sigur ai o problema la cap imbecilule,daca iti permiti sa intri pe forumuri sa ne faci de ras,ca stii tu un produs mai bun si mai ieftin.Sa-ti fie rusine.
daniela34
Postat pe 7 Decembrie 2009 17:26
De la: daniela34, la data 2009-12-07 17:26:24Acel domn 4 life,de fapt nici nu trebuie numit domn...acel imbecil,isi face reclama la produsele lui si vine pe alt site sa ma faca de tot rasul ,escroaca,ca am mintea creata pentru simplu fapt ca am cumparat produsul slim down.Ca trebuia sa cumpar alt produs mai ieftin,probabil produsele lui.
Sigur ai o problema la cap imbecilule,daca iti permiti sa intri pe forumuri sa ne faci de ras,ca stii tu un produs mai bun si mai ieftin.Sa-ti fie rusine.
cucoana, nu te face nimeni de ras, te faci singura prin prostia pe care o afisezi...asadar stai calm si nu te mai ambala atata...daca ai slabit tu cu slim vrajeala, foarte bine, carte si vezi-ti de treaba ta....am inteles mesajul, de ce ne mai plictisesti atata ??? aaaaaaaaaa....zi ca vrei sa faci niste bani excrocand oamenii si influentandu-i sa cumpere un produs prost si foarte scump...zi mai tanti asa si te intelegem ...doar traim vremuri grele si banii se fac greu....numai ca vezi tu, eu nu suport excrocii si mincinosii....oamenii ca tuine de un leu si cinspe' bani....daca vrei sa faci bani, baga sora mea 1000 euro in publicitatea rahatului de site pe care-l ai si iti faci trafic de 1000-2000 utilizatori unici zilnic din care poate agati 5 clienti si lasa-ne in dyurerea noastra cu aceste tampenii pe care le incerci tu pe aici...

din astia ca tine am mai fost inaintea ta zeci care asa cum au aparut, asa si-au luat talpasita...
retine ca am sa te urmaresc peste tot pe unde postezi aceste tampenii cu slim dowd-ul asta de rahat si am sa-ti stric combinatiile....pentru ca esti prea obraznica/obraznic si incerci sa inseli oamenii....

stau si ma intreb cum de ai gasit tu asa repede acest site si ai stiut cam cate postari sunt pe aici referitor la slim down...!?!?!?!!?

asta denota ca esti una si aceeasi persoana cu cele mentionate mai sus...ai deja 14 id-uri distincte pe acest site...ai de grija ca vei fi banata pe forum din aceasta cauza !!!!
4Life
Postat pe 7 Decembrie 2009 21:17
EU CRED CA ESTI UN FRUSTRAT 4life...POT SA IMI IAU SI 10 CUTII DE SLIM DOWN,CE TE FREACA PE TINE? CRETINULE,DACA AM SCRIS PE ACEST FORUM AM SCRIS PENTRU A PUTEA DISCUTA CU ALTE PERSOANE CARE AU MAI FOLOSIT ACEST PRODUS.FETELOR VA ROG SA INTRATI PE ID-UL MEU SA DISCUTAM DE REZULTATE,DE EFECTE SI ALTE CHESTII,NU ARE ROST SA DISCUTAM PE UN FORUM UNDE UN CRETIN INSULTA NUMAI SA-SI ATINGA SCOPUL,ACELA DE A-SI VINDE PRODUSELE LA 2 LEI.INTRA-TI PE danalala12@yahoo.com facem conferinta
dana__
Postat pe 7 Decembrie 2009 22:17
ce ofticoasa esti...cam cate kg oi avea de iti iei 10 cutii ??? O TONA CUMVA ????

p.s. cu credinta la biserica, la popa, nu pe forumuri :D:D:D
4Life
Postat pe 7 Decembrie 2009 22:21
4Life, chiar n-ai inteles ca-clonarea-testimonial e noua tehnica de marketing: una/unu' vinde si clonele lauda produsul pe diverse forumuri si critica eventuale alternative la produs plangandu-se despre calitatea acestora. dupa caz si vanzatorul poate face pe testimonial. unii-si folosesc si copiii "vindecati miraculos-amente" de boli grave.
eleain
Postat pe 8 Decembrie 2009 15:13
L-AM CUMPARAT DE CURIOZITATE SI AM AVUT SURPRIZA DE A SLABI 6KG CU EL.SLIM DOWN KIAR DA REZULTATE
anyshka
Postat pe 8 Decembrie 2009 20:04
http://www.ceaizein.info/
ionserioja
Postat pe 8 Decembrie 2009 20:21
De la: anyshka, la data 2009-12-08 20:04:38L-AM CUMPARAT DE CURIOZITATE SI AM AVUT SURPRIZA DE A SLABI 6KG CU EL.SLIM DOWN KIAR DA REZULTATE
minciuni, minciuni, minciuni !!!! cat te-a costat acest slim down ???si de unde l-ai luat ?
4Life
Postat pe 9 Decembrie 2009 18:55

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Airbrush 2 De la: andrab_grace 6 Mai 2011 23:26
Ce sa fac sa slabesc (sanator)?! 117 De la: 1708 5 August 2010 15:49
Parodontoza 12 De la: momica 31 Decembrie 2009 13:16
cat de bune sunt capsulelele de slabit cu supa de varza? 35 De la: an3mary19 19 Noiembrie 2012 16:18
CEARCANELE 21 De la: crysa_tm 3 August 2010 09:25