Setari Cookie-uri

ABSORBANTELE atat de necesare


Dragele mele ,am mai scris de pericolul tratarii cu DIOXINA (provoaca CANCER )a tampoanelor si absorbantelor de pe piata .
Ba mai mult se pare ca unele firme producatoare pun ceva mai multa dioxina pentru a provoca sangerare abundenta care necesita cumpararea de noi si noi absorbante ....Asa se explica avantul cancerului genital in lume .
A aparut insa o noua generatie de absorbante (LADY ANION)dar si un plasture cald(LOVE MOON) pentru eliminarea durerilor menstruale .
LADY ANION se refera la actiunea ionilor negativi (distrug bacteriile)si a emisiei de infrarosii(stimuleaza sistemul imunitar si circulatia sanguina la nivel de vase capilare ,astfel incat organismul sa nu ramana descoperit pe perioada ciclului menstrual )
Sunt produse 5 tipuri de absorbante de dimensiuni diferite ,pentru orice ora a zilei .
LOVE MOON elimina durerile ,imbunatateste conditia meridianelor energetice ,promovand o buna circulatie sanguina ,detumefierea si scaderea in greutate.
Daca va intereseaza sa le achizitionati si cu un pret redus cu 25% fata de pretul de pe piata atunci va rog sa ma contactati pentru a deveni "CLIENT PREFERENTIAL"
Ioana 0744.300.432 sau 021.420.80.96
IOANA1947
Postat pe 17 Noiembrie 2009 23:04

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
AM SI EU NEVOIE DE AJUTORUL VOSTRU 8 De la: tury_65 17 Noiembrie 2009 09:50
vreau sa fiu mamica 8 De la: radu_ionascu 25 Martie 2010 21:48
Displazie mamara bilaterala 28 De la: 2 August 2012 01:32
cistita 2 De la: DieAnne 27 Aprilie 2010 02:03
Habar nu am ce sa fac 20 De la: BEL_AMY1 13 Ianuarie 2011 20:18