Setari Cookie-uri

Concurs Hermax - castiga o peruca Raquel Welch

buna. imi place mult peruca glamour, culoarea fumoasei doamne din poza.
MARCELA81
Postat pe 11 Decembrie 2009 20:35
http://www.hermax.ro/produse/Peruci/Colectie%20peruci%202009%20Ellen%20Wille/Peruca%20Power%20Mono sau asta chocolate
kristink
Postat pe 11 Decembrie 2009 20:37
peruca glamour si peruca diamond cred ca mi s-ar potrivi
sunt superbe toate
y_ADELAYDE_79
Postat pe 11 Decembrie 2009 20:41
SUPER .....SUNT O BINECUVINTARE PT. FEMEILE CARE AU PROBLEME MEDICALE (urmeaza tratamente), dar si pt. persoanele care vor sa isi schimbe mai des loockul...
Pot sa spun ca toate sunt superbe de aceea mi-a fost f. greu sa aleg una , dar totusi m-am oprit la peruca GLAMOUR pe culoarea cognac mix.
Multumesc..si abia astept sa vad noua colectie.
aurica_ica
Postat pe 11 Decembrie 2009 20:58
imi place si cred ca mi vine ...oarecum bine peruca brazil/Raquel Welch,culoare hot chili sau flame !
marioarasimion
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:05
imi place si cred ca mi vine ...oarecum bine peruca brazil/Raquel Welch,culoare hot chili sau flame !
marioarasimion
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:06
Peruca Vogue,Chocolate; colectia Ellen Wille mi se pare divina!..............................
monikr1978
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:14
http://www.hermax.ro/produse/Peruci/Colectie%20peruci%20Raquel%20Welch/Peruca%20Diamond

Mie imi placea aceasta peruca - imi place culoarea si coafura.
roxana1981
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:32
imi place peruca Mono Nova -a doamnei din poza
cremene_angela
Postat pe 11 Decembrie 2009 21:47
Nu am mai avut rabdare sa-mi las parul sa creasca de cand eram in liceu. Tare mi-as dori plete lungi sa-mi mangaie umerii.Avand un par prea "pisicos" moale si fara volum, am renuntat, l-am tuns scurt si practic, iar acum... am vazut perucile cu par lung si mi s-a facut un dor "nebun de senzatia jucausa de pe umeri.
Mi-a placut peruca Marusha Mono , nuanta roscat -aluna, dar si Texas Mono, nuanta Sand. dar tot cele din par natural mi s-au parut reusite, iar unele tunsori si frizuri chiar sunt "mortale"
azillya
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:27
imi place mult peruca Lima MONO culoare tobaco/rooted sau peruca BROOKLIN MONO CULOARE TOBACO ROOTED SAU HOOHEY ROOTED ptr ca nici nu pot visa la o peruca desi mi-ar fi foarte necesara caci ma cazut parul din cauza citostaticelor pe care le fac ptr a opri o leucemie limfatica
dariadraga
Postat pe 11 Decembrie 2009 22:35
imi place peruca GLAMOUR MAI ALES DACA AR FI SI PE CULOAREA NEAGRA.E EXTRAORDINARA DE FRUMOASA DAR DUPA PAREREA MEA TOATE SUNT FRUMOASE DOAR SA TI SE POTRIVEASCA .LUMINITA -CLUJ
kudika186491
Postat pe 11 Decembrie 2009 23:10
Acum stiu ca o sa sune prea de tot, dar e realitatea: intamplator azi eram intr-un coafor si in timp ce ma tundeam un pic, a intrat o doamna in jur de 55, 60 de ani - prietena cu coafeza mea. Purta o palarie ciudata. La un mment dat a scos-o si am vazut ca nu avea par deloc. Intrase doar sa o salute si ..sa isi traga sufletul pe un scaun. Am asistat la conversatia lor - si am participat si eu. Am inteles ca ea purta parul scurt oricum, insa...se simte rau fara din cauza bolii si a tratamentului si nu isi imagineaza ca vreo peruca (la intrebarea mea) e comoda, pentru ca transpira, etc. In primul rand cred ca adevarul era ca nu si-ar permite una buna. Ei bine, m-a impresionat mult. Am plecat de acolo cu incurajari spuse pentru ea si cu gandul ca as da mult sa pot face ceva pentru aceste femei. Promit ca o sa ii trimit ei aceasta peruca prin coafeza care o cunoaste.Ar fi un mare lucru pentru mine de Craciun. E straniu chiar si faptul ca am vazut reclama Dvs. taman acum, in aceasta zi - apropo de coincidente care nu exista. Doamne ajuta, MULTA SANATATE si un Craciun Fericit tuturor!:)

Poate pentru ea si fizionomia ei cea mai potrivita ar fi una din primele peruci de pe site, par scurt : Solitar Mono, 1000 ron.

Cu drag,
Claudia

PS. Adresa de email pe care o folosesc mai des este : " clauciocan@yahoo.com". Va multumesc.
healthy010134
Postat pe 11 Decembrie 2009 23:38
imi place peruca FRESH culoarea CHOCOLATE ROOTED
choco_cat90
Postat pe 12 Decembrie 2009 00:02
Peruca FUTURA cred...oricum toate sunt super frumose...totusi....nu inteleg, de ce sunt asa de scumpe??? Eu am facut chimio de doua ori, de doua ori am fost cheala, astfel ca am fost nevoita sa port peruci ( am trei; una blonda , una roscata si una suvitzata), dar nu le-am achizitionat la un pret atat de mare, ma gandesc ca astea or avea ele vreun dichis, ceva , de sunt asa scumpe! Oricum pentru mine vara e un calvar cu perucile, transpiri, e nasol rau!!! Va pup si va doresc, totusi, sa nu aveti nevoie de peruci decat asa, ca un moft! SARBATORI FERICITE!
yyoana_62
Postat pe 12 Decembrie 2009 00:14
Peruca Victory culoare Honey/MIX
bobbo
Postat pe 12 Decembrie 2009 01:18
Peruca Glamour mi se pare foarte frumoasa, mai ales datorita culorii cognac mix. Mi-as dori-o foarte foarte mult! Merge foarte bine cu niste ochelari de soare fumurii, gen de vedeta!
http://www.hermax.ro/produse/Peruci/Colectie%20peruci%20Raquel%20Welch/Peruca%20Glamour
Darkona
Postat pe 12 Decembrie 2009 01:41
Imi place peruca Glamour
kudika066375
Postat pe 12 Decembrie 2009 05:55
Pe mine m-ar reprezinta o Peruca Glamour mi se pare foarte frumoasa, mai ales datorita culorii cognac mix. Mi-as dori-o foarte foarte mult!
http://www.hermax.ro/produse/Peruci/Colectie%20peruci%20Raquel%20Wel ch/Peruca%20Glamour
pop50
Postat pe 12 Decembrie 2009 06:32



As dori o peruca Glamur culoarea cognac
antonieugenia
Postat pe 12 Decembrie 2009 09:59
Pentru sotia mea as alege o peruca Glamour, culoare cognac mix.
queensoft_healthy
Postat pe 12 Decembrie 2009 10:34
Imi place foartemult Peruca Long Futura,poate si pentru ca poate fi cuafata.
hbteodora
Postat pe 12 Decembrie 2009 11:22
http://www.hermax.ro/produse/Peruci/Colectie%20peruci%20Raquel%20Welch/Peruca%20Diamond nuanta chocolate; e preferata mea si as putea afla si daca imi sta bine cu parul un pic mai scurt; nu am indraznit niciodata sa ma tund foarte scurt de teama sa nu iasa un dezastru
Luxor_Sims
Postat pe 12 Decembrie 2009 11:37
mi-a placut foarte mult peruca VICTORY nunta sand.
este un vis pentru mine care nu am avut niciodata parul lung pentru ca parul meu natural este foarte moale si subtire .
zilele astea am vizitat foarte multe site-uri cu extensii si ma gandeam sa-mi fac o schimbare.aceste peruci sunt tot ce-si poate dori orice femeie ca sa se simta speciala.
kudika064300
Postat pe 12 Decembrie 2009 11:53
Din colectia de peruci 2009 Ellen Wille, modelul care imi place cel mai mult este "Long Futura" culoarea dark chocolate.
criss33
Postat pe 12 Decembrie 2009 12:12
sunt toate ff frumoase,dar as dori-o fff mult pe:PERUCA GLAMOUR
!!!!!!
As vrea sa o port!!!poate o sa fiu eu castigatoarea!!1
kudika092398
Postat pe 12 Decembrie 2009 13:13
peruca Kansas Mono cred ca ar fi cea mai potrivita pentru mine.
kudika002480
Postat pe 12 Decembrie 2009 13:15
BUNA. SUNT DANIELA ,AM STUDIAT CU MARE ATENTIE TOPICUL CU PERUCI SI AM RAMAS INCANTATA DE CE AM VAZUT .MIE MI-AR PLACE 2 PERUCI DE LA ELLEN WILLIE ,SI ANUME:PERUCA ALEXIS DELUXE,CULOAREA BERNSTEIN SI PERUCA GINA MONO DE CULOAREA EXPRESSO,PENTRU CA SUNT TINERESTI SI CRED CA MA CARACTERIZEAZA, SI MAI IMI PLACE PERUCA HOLLYWOOD FUTURA MONO DE LA RAQUEL WELCH,DE CULOAREA EXPRESSO PENTRU CA DA UN TON DE RAFINAMETE.CU EA M-AS SIMTI CA O PRINTESA. VA FELICIT PENTRU ACEST SITE,MI SE PARE FOARTE INTERESANT.ARE MULTE LUCRURI SA NE INVETE.DORESC SUCCES TUTUROR PARTICIPANTELOR LA CONCURS.SARBATORI FERICITE,HEALTHY!
danutzacorneliutza
Postat pe 12 Decembrie 2009 13:32
as alege peruca Lola pentru ca am parul rar si cu aceasta peruca mi-as surprinde iubitul,i-as arata o alta femeie mai excentrica,mai senzuala.
Sa te simti mereu dorita,mereu sa fie ceva nou in relatie...asta intretine iubirea,iar iubirea ne face fericiti.
Si vreau sa fiu fericita!
anida_healthy
Postat pe 12 Decembrie 2009 15:22
Hollywood Futura Mono ; http://www.hermax.ro/produse/Peruci/Colectie%20peruci%20Raquel%20Welch/Hollywood%20Futura%20Mono, culoare chocolate este superba.Nu am avut niciodata parul atat de lung!
rizica
Postat pe 12 Decembrie 2009 15:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
CONCURS INSCRIETE si CISTIGA 0 De la: 9 Martie 2010 08:46
CEI MAI PENIBILI PACIENTI !!! 22 De la: healthy005533 1 Octombrie 2011 20:15
aslo 1 De la: kudika383377 14 Aprilie 2011 10:35
Un vot va rugam daca se poate 0 De la: 2 Martie 2010 14:26
arsuri 5 De la: goanga 5 Martie 2010 19:19