Setari Cookie-uri

pentru spasmofilie exista solutie!!

/...Am suferit trei ani de zile de spasmofilie,forma cea mai grava...tetanie,,mai exact nod in gat si sufocare.Pe langa faptul ca eram tot timpul obosita,ochi injectati,faceam si atacuri de panica si tensiune din cauza acestei stari!Eram in spital aproape in fiecare sfarsit de saptamana deoarece nu asimilam calciu din nici un produs alimentar.Am incercat TOATE tipurile de calciu care exista in farmacii ..plus cele din afara tarii cateva sortimente si degeaba.Din disperare am intrat pe internet si am gasit oameni care au consumat produsele firmei gnld international.Am comandat si eu si nu mi/a venit sa cred pentru ca dupa 2 saptamani viata mea s/a schimbat si ma simteam foarte bine.Am continuat 3 luni de zile si astazi sunt o persoana sanatoasa.am intrat aici pentru a ajuta si alte persoane care se afla in situatia in care am fost eu.Credeti/ma aceste produse FUNCTIONEAZA.Pentru mai multe detalii emallul meu este laviniadeliac@yahoo.com.Numai bine si sanatate!!
healthy001005
Postat pe 4 Februarie 2010 10:47
salut!..am fost la un spital pt boala mea dar pe biletul de externare scrie tetanie..medicii nu mi.au spus nimic,probabil nu o fi grav,sau sunt eu mau rezistenta..imi amortesc membrele km in fiecare zi,putin.si ma mai doare capul,uneori...dar nu stiu mai nimic despre boala asta,dak e periculoasa, ect..am citit ca e necesar calciul,de care eu ma feresc avand litieaza renala si necunoscund compozitia calculilor..am 14 ani,si sunt curioasa..astept daca se poate informatii pe www.sapte_secunde_mt@yahoo.com
ms mult!o zi si o viata frumoasa!!!:)
MT
Postat pe 26 Iunie 2010 19:27
salut fetelor si eu am cu glanda si spasmofilie.nici mie nu mia zis doctoru despre ce e vorba daca e grav daca nu.ce am citit pe net miam dat seama.iau medicamente iau calciu.spunetim chiar asa e trebuie sa iei toata viata pastile.va poop.si insanatosire la toate fetele.pa .
kudika226559
Postat pe 8 Iulie 2010 23:38
De la: healthy001005, la data 2010-02-04 10:47:31/...Am suferit trei ani de zile de spasmofilie,forma cea mai grava...tetanie,,mai exact nod in gat si sufocare.Pe langa faptul ca eram tot timpul obosita,ochi injectati,faceam si atacuri de panica si tensiune din cauza acestei stari!Eram in spital aproape in fiecare sfarsit de saptamana deoarece nu asimilam calciu din nici un produs alimentar.Am incercat TOATE tipurile de calciu care exista in farmacii ..plus cele din afara tarii cateva sortimente si degeaba.Din disperare am intrat pe internet si am gasit oameni care au consumat produsele firmei gnld international.Am comandat si eu si nu mi/a venit sa cred pentru ca dupa 2 saptamani viata mea s/a schimbat si ma simteam foarte bine.Am continuat 3 luni de zile si astazi sunt o persoana sanatoasa.am intrat aici pentru a ajuta si alte persoane care se afla in situatia in care am fost eu.Credeti/ma aceste produse FUNCTIONEAZA.Pentru mai multe detalii emallul meu este laviniadeliac@yahoo.com.Numai bine si sanatate!!


Nu mai minti pe aici doar ca sa iti vinzi rahaturile...
kudika226898
Postat pe 15 Iulie 2010 18:42

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
hepatita c in sarcina 1 De la: healthy009706 26 Martie 2010 17:35
bradicardie 17 De la: Monicamm85 31 Mai 2010 11:00
spondilozã 38 De la: szepimanyi 17 Februarie 2016 16:11
cine vrea site ieftin? 1 De la: healthy005502 7 Mai 2010 13:49
astigmatismul 14 De la: mariam 17 Decembrie 2009 16:53