Setari Cookie-uri

super promotie de lansare

Buna. Vreau sa fac prima mea comanda ca reprezentant Avon. si pentru ca toata lumea sa se bucure cu mine pentru toti cei care dau comanda azi 24.02.2010 sau maine renunt la 30 % din comisionul meu. Adica veti plati cu 5% mai putin decat pretul de vanzare. Va astept pe messenger sau email i_love_lexa@yahoo.com.
i_love_lexa
Postat pe 24 Februarie 2010 16:22
De la: i_love_lexa, la data 2010-02-24 16:22:59Buna. Vreau sa fac prima mea comanda ca reprezentant Avon. si pentru ca toata lumea sa se bucure cu mine pentru toti cei care dau comanda azi 24.02.2010 sau maine renunt la 30 % din comisionul meu. Adica veti plati cu 5% mai putin decat pretul de vanzare. Va astept pe messenger sau email i_love_lexa@yahoo.com.
neinteresant...spor la comandat avon
4Life
Postat pe 24 Februarie 2010 16:36
Afacerea pe care o invarte 4life este total ilegala,de aceea ei nu fac reclame la produse,ca sa nu plateasca la stat si nu elibereaza facturi.
El incearca sa atraga oameni naivi,spunandu-le ca o sa castige 2000-3000euro pe luna, este afacerea ilegala MLM=teapa.
Le ia oamenilor bani,le promite averi mari cu conditia sa aduca la randul lor alti oameni si cu cat aduc mai multi cu atat cica ei castiga mai mult.De fapt ,omul este platit la primii 2-3 oameni (cu o suma mica)apoi nu le mai da nici un ban si uite asa ei scot banii de la tine 1000 sau 2000 euro apoi nu se tin de promisiune si asa le dai de buna voie bani.Asa se imbogatesc astia ca 4life peste noapte.Ceea ce face 4life nu reprezinta altceva decat o metoda prin care unii oameni nu au altceva mai bun de facut decat sa atraga niste naivi,acesti naivi sa atraga la randul lor alti naivi si tot asa mai departe.

Mlm-istii nu se considera in nici un caz fraieri sau naivi.Va dati seama ca sufletul lor este vandut diavolului daca fac astfel de lucruri.
S-a pus semnul egal intre afacerile MLM si cuvantul "teapa".
MLM-UL este o gluma, o abureala pentru a pacali credulii, care sunt foarte multi”

“afaceri piramidale ilegale”,“atata vreme cat exista fraieri pe lume, vor exista si smecheri”,« motivatie ( intru lacomie ) si persuasiune ( intru manipulare ) bun pentru visatori
bani multi se fac doar cu tepe mai mari sau mai mici »metoda de indoctrinare imbarligi oamenii cu oportunitati mincinoase » sistem perfid de publicitate, cu agenti care sa minta alti oameni
vanzare de vise spalare de creiere organizatii foarte profitabile, dar pe seama fraierilor etc, etc, etc
MLM e doar o vanzare de vise,o iluzie sau pur si simplu o pacaleala.
Deschideti oameni ochii si nu va lasati pacaliti de astfel de oameni ca 4life,pentru ca maine va poate lua ce ati agonisit prin munca dvs,un tampit ca el ce va promite bani multi asa cum am vazut ca spune la lume pe aici ca ar putea sa invete pe oricine sa faca 2000-3000euro.Nu este adevarat va pune sa platiti o suma inainte si sa aduceti la randul dvs oameni care sa plateasca aceeasi suma si tot asa,apoi nu veti mai primi nici un ban.
Asa s-a imbogatit omul asta 4life,a furat de la oameni(cred ca e mult spus, mai bine spus pacaleste lumea si face 2000-3000euro pe luna)
Va dati seama ca sufletul lui este vandut diavolului daca face astfel de lucruri.
ioana_2010
Postat pe 13 Martie 2010 01:07
ce treaba are 4life cu avon?
i_love_lexa
Postat pe 14 Martie 2010 02:16

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Roscat -> Blond - Cum? 2 De la: Valy90 15 Mai 2011 14:30
vopsit syoss 6 De la: sysylysy 25 Septembrie 2013 17:40
Castiga un masaj la incredibilul pret de 20 lei!!! 1 De la: maryiya 25 Noiembrie 2010 21:52
Glossy Box in Romania? 1 De la: kudika085937 28 Martie 2012 22:29
vand produse cosmetice ESTEE LAUDER, CLINIQUE, MAC si BOBBI BROWN 2 De la: inna_grace 15 Octombrie 2010 17:17