Setari Cookie-uri

Naturaletea exotica si femeile paroase...revin la moda ?!...

Intr-un studiu realizat de revista americana "Seduction Science" tot mai multi barbati opteaza pentru a face sex cu femei foarte paroase sau chiar hirsute,gasindu-le "supernaturale,exotice si focoase" ! Astfel dintr-un sondaj de 50 de barbati, 12 le surad dorinta de a se "incalzi"in bratele femeilor "latino" sau "caucaziene" care sunt foarte paroase !!! Sa revina moda "paroaselor"din anii 60-70 ?!...
crysis
Postat pe 16 Martie 2010 09:31
cand am citit despre naturalete exotica, mi s-a parut interesant...si m-a socat partea cu parul :))))))))) fiecare om are preferintele lui, nu stiu daca se poate generaliza :D
sab628
Postat pe 25 Martie 2010 19:15
Doreen, femeile latino sunt preferate pentru ca sunt foarte calde ca si femeile albe din estul europei.Nu are nici olegatuta cu parul cu atit mai mult cu cit acum se practica epilatul total mai ales in USA.
Ba chiar si barbatii au inceput sa se epileze peste tot (dezgustator sa stai linga o maimuta dar si mai dezgustator sa stai linga unul epilat, parerea mea).

Eu cred ca articolul cu pricina a fost scris la misto!
micabis
Postat pe 25 Martie 2010 19:37
STIMATA AEMULUS ! Nu te supara ca-ti dau o replica,dar...dai raspunsuri in locul unui barbat ?!... Esti cumva vreun barbat in travesti ?!... DE UNDE STII TU PREFERINTELE LAUNTRICE SEXUALE(mascate)ALE UNUI BARBAT ???!... EU CUNOSC NUMAI IN PLOIESTI 2 CLUBURI "NATURISTE" IN CARE MOTTO-ul DE GRUP ESTE" NATURAL 100 %,IN NATURA 100 % "!!!...in care se practica naturaletea totala fizica si morala .Este ceva din viata "rockerilor de altadata ! DE UNDE STII TU PREFERINTELE BARBATILOR ??? Ca se epileaza si barbatii cunosc si lucrul asta ! Si in WRESTLING si in BODY-Building,barbatii se epileaza ! Si sa-ti dau o replica si sa-ti spun ca nu-i nici un misto cu articolul ! Cunosc cativa barbati care "ALEARGA "(e cel mai bun cuvant)DUPA FEMEI FOARTE PAROASE si chiar HIRSUTE ! .. NU-nteleg ce treaba are "caldura"-de care amintesti- la femeile latine sau est-europene ,cu tendintele sexuale ale barbatilor catre femei paroase,naturale si focoase ?!...Pentru ca tu esti una din luptatoarele convinse privind parul nedorit la femei,nu inseamna ca nu exista astfel de afinitati la unii barbati ! Citeste aceasta tendinta masculina ,care tinde sa se extinda, in bilunarul american "Seduction Science" 14.01.10,Beauty and Psiho(dec.2009) sau in saptamanalul francez "La femmes francaise" din sept-oct.2009. NU MAI FI OPORTUNISTA ptr ca "urla "tara de oportunisti care cred ca le stiu pe toate si cand colo...vai de mama lor !!!
crysis
Postat pe 26 Martie 2010 15:44
Dorine draga da de ce ai sarit asa ars?
Iti plac paroasele, bravo tie.Ai nevoie de lectii de seducere si citesti Seduction Science, iar traba ta.
Tu ai deschis un topic pe un forum public, eu am comentat.Atit! Daca nu sunt in asentimentul tau ma pui la zid?

Da-mi si mie definitia cuvintului oportunist si spune-mi cum de sunt eu oportunista?

Si la intrebarea "de unde stiu eu preferintele launtrice ale unui barbat" nu am decit un raspuns :sunt femeie.

Si da, nu cunosc decit barbati civilizati.Maimutele merg la clubul ala de parosi de care vorbeai.

In rest...succes cu par iti doresc!
micabis
Postat pe 27 Martie 2010 03:05
N-AI INTELES ABSOLUT NIMIC DIN CE S-A SCRIS ! In nici un caz nu-mi plac paroasele(cum afirmi jignindu-ma) dar...nici femeile fara nici un fir de par nu-mi plac ! AU FOST COMENTARII LA CE S-A SCRIS PE MAPAMONT PRIVIND O NOUA TENDINTA ,O NOUA VIZIUNE SAU O NOUA OPTICA (cum i-am zice-o !)A BARBATILOR IN MATERIE DE SEX !!! ... DIN PARTEA MEA.D-ra AEMULUS.LUPTA PTR IDEILE TALE DIN TOATE RARUNCHIURILE(CRED CA ESTI SUPER-OBSEDATA DE PARUL PE CARE-L AI PESEMNE) DAR NU MAI MA JIGNI SPUNANDU-MI ABERATII SI NU MA MAI IRONIZA SPUNAND NUMAI INEPTII LA ADRESA MEA !!! ESTI "INTELIGENTA RAU DE TOT" !!!...MAI SUNT CA TINE PE ACASA ?!...SI APROPOS DE MAIMUTE...CRED CA EU ACUM,NU FAC ALTCEVA DECAT SA-MI PIERD VREMEA DANDU-I EXPLICATII UNEI PRIMATE CU UN IQ ,AIDOMA UNEI MAIMUTZE URLATOARE !!!
crysis
Postat pe 27 Martie 2010 07:53
De la: Aemulus, la data 2010-03-25 19:37:53Doreen, femeile latino sunt preferate pentru ca sunt foarte calde ca si femeile albe din estul europei.Nu are nici olegatuta cu parul cu atit mai mult cu cit acum se practica epilatul total mai ales in USA.
Ba chiar si barbatii au inceput sa se epileze peste tot (dezgustator sa stai linga o maimuta dar si mai dezgustator sa stai linga unul epilat, parerea mea).

Eu cred ca articolul cu pricina a fost scris la misto!



dc crezi tuh ca e scarbos un barbat total epilat?e chiar mai atragator
rubya_healthy
Postat pe 27 Martie 2010 17:21
doamnelor si domnilor, dupa cum o vorba veche spune:" de gustibus not disputandum" si nu numai ca nu se disputa dar nici nu se discuta.
micabis
Postat pe 28 Martie 2010 06:27
De la: Doreen, la data 2010-03-16 09:31:24Intr-un studiu realizat de revista americana "Seduction Science" tot mai multi barbati opteaza pentru a face sex cu femei foarte paroase sau chiar hirsute,gasindu-le "supernaturale,exotice si focoase" ! Astfel dintr-un sondaj de 50 de barbati, 12 le surad dorinta de a se "incalzi"in bratele femeilor "latino" sau "caucaziene" care sunt foarte paroase !!! Sa revina moda "paroaselor"din anii 60-70 ?!...




Doamne fereste !!!!
Nu ma suport eu cu par,dar sa vad o paroasa,sau paros rau...
cami_goanga10
Postat pe 7 Aprilie 2010 16:15
Goanga, ai grija ca nu impartasesti aceleasi ginduri si vine valul la usa ta sa te ia
micabis
Postat pe 7 Aprilie 2010 17:48
Doreen vad ca-ti place sa te contrazici, dar daca gasesti una mai "artagoasa" decat tine nu e bine. Vorbesti de asa numita naturalete inclusiv cea morala, dar la alt subiect care are o mare legatura cu moralitatea, nu prea esti de acord...sa-ti aduc aminte de subiectul respectiv? O fac cu deosebita placere. La subiectul "virgina la 30 de ani" asa zisa moralitate cu care te lauzi o puneai pe seama unei probleme de o anumita factura a respectivei ...hotareste-te.Iti place sa te contrazici sau nu ai 2 vorbe la un loc? Iti spun un secret, ai toate sansele sa gasesti genul de femei preferat (asa cum le-a lasat natura) exact printre ele, deci ...concluzia: nu o lua la goana cand gasesti cate una (virgina , nu paroasa :))))) )
lizi1977
Postat pe 7 Aprilie 2010 18:08
De la: Aemulus, la data 2010-04-07 17:48:07Goanga, ai grija ca nu impartasesti aceleasi ginduri si vine valul la usa ta sa te ia



Vine valul?
Sa nu vina sa te ia pe tine
cami_goanga10
Postat pe 8 Aprilie 2010 15:06
Dna Lizi1977 Nu vorbi-ntr-o totala necunostinta ! Din cele doua topice,asta-i inteles ?!...Numai prostii !!!...1) Nu trebuie sa caut,ptr ca am gasit acum 18 ani si... nu-i paroasa ptr ca nu-mi plac aceste genuri fizice de femei ! 2) Erau doua tematici total diferite de discutii si n-au nicio legatura intre ele (inclusiv logica de abordare-i diferita !) 3) Articolul este un extras,nu o tema inventata de mine ! Te rog frumos ,citeste bine ce-am vrut sa spun !!!
crysis
Postat pe 9 Aprilie 2010 15:12
goanga prea tirziu. Pe mine valul m-a luat deja!
micabis
Postat pe 11 Aprilie 2010 04:12
INCA NU MAMELLUS(AEMULLUS)!... PE TINE NU TE IA VALUL ! PE TINE TE IA DRACU ! SPURCACIUNE BATRANE SI NASOALA De 45 de ani se tine de goange prin replici ce dovedesc existenta unei capatani idioate !! Auziti...aemullus ! Si apelativul ...e idiot !
crysis
Postat pe 11 Aprilie 2010 16:04
.. EU CUNOSC NUMAI IN PLOIESTI 2 CLUBURI "NATURISTE" IN CARE MOTTO-ul DE GRUP ESTE" NATURAL 100 %,IN NATURA 100 % "!!!...in care se practica naturaletea totala fizica si morala .Este ceva din viata "rockerilor de altadata !


Crysis, voiam sa te intreb daca poti sa-mi dai si mie adresa (sau site-ul) celor doua cluburi naturiste din Ploiesti si sa te mai intreb totodata daca sti de existenta unor asemenea cluburi si in Bucuresti?

Sunt o persoana care adora naturaletea unei femei si consider ca daca igiena "este la ea acasa" pilozitatea transmite un erotism aparte intr-o relatie intima!
doresc_69
Postat pe 5 Decembrie 2010 18:21
De la: micabis, la data 2010-03-28 06:27:04doamnelor si domnilor, dupa cum o vorba veche spune:" de gustibus not disputandum" si nu numai ca nu se disputa dar nici nu se discuta.


corectamente!
_oktober_
Postat pe 5 Decembrie 2010 19:39
in Germania este demult la moda si inca este, oricum nemtoaicele arata ca niste maimute..ieh!
m_nicole
Postat pe 6 Decembrie 2010 15:02
De la: m_nicole, la data 2010-12-06 15:02:37in Germania este demult la moda si inca este, oricum nemtoaicele arata ca niste maimute..ieh!


nu fi rea...ca sunt si nemtoaice frumoase ...
mai ales alea de merg cu bicicleta
battleofwits
Postat pe 6 Decembrie 2010 15:04
De la: _oktober_, la data 2010-12-05 19:39:02
De la: micabis, la data 2010-03-28 06:27:04doamnelor si domnilor, dupa cum o vorba veche spune:" de gustibus not disputandum" si nu numai ca nu se disputa dar nici nu se discuta.


corectamente!
"de gustibus non est disputandu " !...
crysis
Postat pe 6 Decembrie 2010 17:17
De la: crysis, la data 2010-12-06 17:17:03 "de gustibus non est disputandu " !...


http://www.youtube.com/watch?v=9F1fGyXDI_8

battleofwits
Postat pe 7 Decembrie 2010 09:30
De la: battleofwits, la data 2010-12-07 09:30:10
De la: crysis, la data 2010-12-06 17:17:03 "de gustibus non est disputandu " !...


http://www.youtube.com/watch?v=9F1fGyXDI_8


BEL_AMY1
Postat pe 7 Decembrie 2010 09:37

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cosmetice MAC 3 De la: produse_fraulein38 4 Februarie 2012 03:46
piele uscata 31 De la: kudika_1043610 11 Iulie 2022 11:52
casnicie fara sex?? 11 De la: goanga 8 Martie 2010 18:59
Epilare cu zahar 25 De la: chery_1995 19 Iunie 2013 18:53
vreau sa scap de culoarea din cap 27 De la: 29 Octombrie 2013 20:03