Setari Cookie-uri

sex anal

am 16 ani sunt virgina si am facut sex anal pt prima data ...de fapt nu cred k am terminat deoarece ma durea foarte rau si am renuntat...si in zilele urmatoare ma durea foarte rau fundu:| iar dupa o saptamana adik astazi am observat la toaleta sange in zona anala:| nu am experientza si vreau sa stiu ce pot face..dak am patit ceva....:(
as1n3d
Postat pe 8 Aprilie 2010 01:50
total pentru...:))
andrei_10
Postat pe 9 Aprilie 2010 15:48
"total pentru.." adik????
as1n3d
Postat pe 10 Aprilie 2010 15:43
buna.... varsta ta, e frageda, si bineintels ca acum descoperi alte curiozitati despre trairi fizice si psihice.. nu ti pot da indrumari cu privire la ce inseamna sexul anal, pt ca nu am dus experienta la capat.. la prima, intepatura, am zis STOP si nici nu mai am dorinta sa incerc , nici macar de dragul prietenului meu.... E bine, ca ai apelat la acest forum, poate gasesti persoane care ti pot raspunde.. dar , deasemenea, e f important sa iei legatura cu un doctor ginecolog, cu care sa stai de vorba si sa te consulte... ai grija de tine, si nu te grabi, sa cunosti totul de pe acum... exploreaza cu pasi mici, ca sa te poti bucura cat mai mult de puritatea pe care o ai ... sa fi iubita!
petty_healthy
Postat pe 19 Aprilie 2010 20:18
Auzi papusa scumpa cum ai putut sa accepti sex anal fiind si vrgina.Normal ca ca la varsta ta acum ai anumite dureri si sangerari.nu ramane decat sa eviti asa ceva si sa faci spalaturi cu ceaiuri medicinale Coada calului si musetel sa te vindeci la fundulet.Mai bine faceai sex oral ca era mai bine .
healthy010635
Postat pe 20 Aprilie 2010 06:46
stiti ca araboaicele stau virgine pentru ca le interzice religia, iar daca nu sunt virgine cand se marita au mari probleme. stiti ce practele ele aici in Dubai, sex anal. stie fratele meu, care a avut o prietena din Arabia Saudita si a facut doar sex anal, e ciar straniu pentru mine, dar altfel risca sa fie pedepsita de parinti si societatea musulmana.
domnisoara de mai sus a facut ceva upturi anale din cauza probabil a lipsei de experiente a partenerului si din cauza ca zona ee bogat vascularizata si mult mai sensibila decat vaginul. curiozitate: de ce nu ai facut sex normal?! cred ca era mai intelept. te-ai protejat macar? prin sex anal se transmite mai usor HIV si alte boli.
corect ar fi sa consultiun medic, dar poti sa aplici in zona anausului unguente ca pentru hemoroizi. eu am avut probleme vreo 2 saptamani dupa nasterea fetitei si am folosit, se gasesc in farmacii si in magazinele naturiste, unguent cu muguri de plop.
alexandra25
Postat pe 20 Aprilie 2010 08:38
Buna m-am distrat citind ce ai scris ,in primul rind DUBAI nui in ARABIA SAUDITA este in EMIRTELE ARABE si nu ai sa vezi vreosata o araboaica combinindi-se cu un strein,poate fratele tau a intinlit asa ceva nu zic nu da este adevarat ca araboicele trebuie sa fie virgine dar asa erea si la noi si in toata lumea,se vede ca esti casatorita si ai si o fetita sati traiasca ,cred ca esti si foarte tinara ,la noi in tara cind o fata se marita in dimineata nunti se arata camasa si daca nu erea domnisoara putea sa o trimita acsa ca si la arabi,noi am evoluat mai mult ca ei,in special dupa 89,dar trebuie sa stii ca si arabi sau schimbat,faptul ca au invatat in europa sau mai deschis,este bine sa ne informam mai bine cind postam niste comentarii,eu sunt casatorita cu un arab traiesc in Dubai de 14 ani si si alte tari arabe am fost ca si la noi nu exista padure fara uscaturi,oameni sunt la fel de buni sau rai ca si la noi,iti doresc multa sanatate si ai grija de fetita .
kudika078676
Postat pe 20 Aprilie 2010 08:54
Draga mea nu cred ca este locul potrivit sa ceri un sfat ,mergi la doctor ,su stai de vorba cu mama ta niciodata o mama nu te va invata de rau te va proteja ,am si eu 3 fete nui bine ce ai facut ,in primul rind ai grija de sanatatea ta ,in vremurile in care traim nu ma mai mira nimic cumpo mergi la doctor si stai departe de barbati ca nu vei avea decit de suferit ,a face sex si la virsta ta nui bine asteapta sa intinlesti omul potrivit care sa merite comoara pe care tu ai VIRGINITATEA stai de vorba cu mama daca esti in relatii bune cu ea multa santate si repede la doctor sigur ai o fisura anala animalul cu care ai fost trebuia sa stie ca iti face rau si nu vei simnti nici o placere numai el documenteazate ca ai de unde in aceste vremuri ,pe vremea noastra erea rusine sa se vorbeasca de asa ceva sanatate si multa grija da corpul tau este foarte important.
kudika078676
Postat pe 20 Aprilie 2010 09:04
[qu ote name='andrei_10' date='2010-04-09 15:48:37']total pentru...:))[/quote]Draga Andrei de ce incurajezi un copil ?mai bine dai un sfat bun ,sa mearga la doctor daca ai avea o sora si ar pati ce a patit ea ai fi dat acelasi sfat?
kudika078676
Postat pe 20 Aprilie 2010 09:14
De la: healthy003913_maria, la data 2010-04-20 09:14:06[qu ote name='andrei_10' date='2010-04-09 15:48:37']total pentru...:))
Draga Andrei de ce incurajezi un copil ?mai bine dai un sfat bun ,sa mearga la doctor daca ai avea o sora si ar pati ce a patit ea ai fi dat acelasi sfat?
[/quote]

Nu fi idioata si nu incuraja copilele sa se reguleze in c ur de la 16 ani ! Mai bine invat-o pe amarata asta cum sa gateasca (ca sunt sigur ca nu stie), cum sa spele rufe etc. si mai tarziu cu sexul, ca doar nu a imbatranit neregulata, vai de capul ei si al parintilor ei ...
Olt
Postat pe 20 Aprilie 2010 10:16
De la: Olt, la data 2010-04-20 10:16:24
De la: healthy003913_maria, la data 2010-04-20 09:14:06[qu ote name='andrei_10' date='2010-04-09 15:48:37']total pentru...:))
Draga Andrei de ce incurajezi un copil ?mai bine dai un sfat bun ,sa mearga la doctor daca ai avea o sora si ar pati ce a patit ea ai fi dat acelasi sfat?


Nu fi idioata si nu incuraja copilele sa se reguleze in c ur de la 16 ani ! Mai bine invat-o pe amarata asta cum sa gateasca (ca sunt sigur ca nu stie), cum sa spele rufe etc. si mai tarziu cu sexul, ca doar nu a imbat

ranit neregulata, vai de capul ei si al parintilor ei ...[/quote]



pff totusi nu descuraja fata asta, ca saraca si asa nu stie nimic, puteai folosi un vocabular mai adecvat, nu ca la tine acasa ;)

e destul de frageda varsta la care ti-ai inceput viata sexuala sa zicem, sunt impotriva sexului anal categoric, mai tarziu vei face din mers pe strada, ca alceva nu pot spune, pt ce ti-a dat dumnezeu fundul? ca sa scoti pe el, nu sa bagi ;) mai bine te-ai duce la doctor.
kudikroxy
Postat pe 20 Aprilie 2010 13:18
stiu unde e Dubai, e in UAE, Arabia Saudita e alta tara araba, musulmana unde totul e foarte strict comparativ cu Dubai. eu am zis doar ca fratele meu a avut o prietena din Arabia Saudita si a facut sex anal cu ea. eu sunt in Dubai acum asa ca nu am cum sa incurc tarile heheeh! apropo, fratele meu nu e unicul care a facuta sa ceva, un coleg de-al meu de lucru, sirian a facut acelasi lucru cu o localnica. acum e adevart nu toate practica sexul anal, sunt fete si fete peste tot in lume. stiu de exemplu tau de cum era acum un secol si la noi in tara, stiu ca si bunica a fost virgina si mama cand s-au maritat. iar bunica a aratat cearsaful cu dovada :)
pai, sunt relativ tanara, am 29 de ani, mc pentru urari, dar sa stii ca stiu destula geografie si nu numai. oricum, am scris doar un mic amanunt depre ce a patit fratele meu si ca stiu sigur ca nu e unicul care a practicat asa ceva cu fetele arabe.
eu am avut o propunere de casatorie de la un egiptea, musulman, dar ama refuzat-o. pur si simplu nu am vrut sa ma casatoresc cu musulmani, fara ofensa, stiu ca sunt restrictii odata ce intri in familiile lor.
multa sanatate!
alexandra25
Postat pe 20 Aprilie 2010 20:58
draga maria imi cer scuze, dar ar trebui sa fii mai atenta la ce am postat. acum eu nu-s o sursa CNN si poate nu am dat destule detalii, dar am informatii sigure. araboaicele poate nu se casatoresc cu strainii, dar eu stiu sigur ca se culca la greu cu alte nationalitati, si cel mai sigur mod de a ramane virgine este sexul anal. si, daca vrei sa stii recent, tot legat de fratele meu, are o iubita localnica din Sharjah, mai bine spus se intalneste cu ea odata pe saptamana si fac sex. deci....macar sa admitem si sa nu ne ascundem dupa deget ca Alah e mare si vede tot. dar cum zicea-i si tu oameni buni si rai sunt peste tot, dar cele mai multe razboie sunt totusi in tarile musulmane, dar prefer sa ma abtin sa nu imi arunc singura bomba in ograda:D
uite aveam un pic de timp si am zis sa mai scriu si acest mesaj.
eu respect pe toti, dar incerc sa vad dincolo de "cortina":)
alexandra25
Postat pe 20 Aprilie 2010 22:13
nu am dreptul sa te judec dar ai inceput km devreme cu astea,bucurate de copilarie cat mai poti,ai tot timpul din lume sa experimentezi si dak tot esti curioasa documeteaza-te despre asta ,nu tot ce vezi in filme u sau prietenul u seamana cu viata reala .si ink ceva dak faci ceva macar sa o faci ca vrei nu de dragul partenerului k sa se simta bn si u sa suferi ai grija de u ,multa sanatate dak te iubeste are rabdare cu u si iti acorda intelegere
healthy009146
Postat pe 20 Aprilie 2010 22:25
De la: healthy009146, la data 2010-04-20 22:25:43nu am dreptul sa te judec dar ai inceput km devreme cu astea,bucurate de copilarie cat mai poti,ai tot timpul din lume sa experimentezi si dak tot esti curioasa documeteaza-te despre asta ,nu tot ce vezi in filme u sau prietenul u seamana cu viata reala .si ink ceva dak faci ceva macar sa o faci ca vrei nu de dragul partenerului k sa se simta bn si u sa suferi ai grija de u ,multa sanatate dak te iubeste are rabdare cu u si iti acorda intelegere


Ba avem dreptul s-o judecam, atat timp cat ea a cerut ajutor pe site, in asa fel incat sa stie toata tzara, ce face ea in pat cu handralaii. Numai femeile povestesc aceste evenimente intime si deocheate pe care le fac ele, nu am vazut ca si barbatii sa faca acelasi lucru. Oare, trebuie sa stim noi toate draciile voastre in materie de sex ??? Acesta este un site medical, nu de probleme intime sau de experimentari sexuale ...
Olt
Postat pe 21 Aprilie 2010 10:38
Am sa fiu dur in acest comentariu, ca nu se mai poate. Femeile (unele din ele) au ajuns la un grad de nesimtzire exagerat ! Ele sunt vesnic nesatule de sex ! Nu as vrea sa mai vad pe acest site, urmatoarele intrebari puse de femei: "as vrea sex oral, dar prietenul meu nu vrea" - "am facut sex anal, dar mi s-a rupt c urul si nu stiu cum sa-l repar" - "as vrea sex in 3 sau in 5, dar nu stiu care va fi rezultatul" - "as vrea sa stau capra in timpul sexului, dar ma tem sa nu apar ca o magareatza" si fel si fel de anomalii, pe care numai si numai femeile le debiteaza si le experimenteaza ! Oare, unde am ajuns cu aceste femei nesatule si fara niciun pic de jena ? Faceti mai nesatulelor ce vreti voi in patul vostru, dar nu mai si spuneti la toata tzara ceea ce faceti, ca ceea ce faceti voi, este o rusine si o pata pe obrazul tuturor femeilor, desi cele mai multe femei sunt cu capul pe umeri, dar datorita celor care sunt vai de capul lor, planeaza trauma de "femei proaste", asupra tuturor ... am vazut pe acest site si femei educate si care condamna atitudinea acelora care sunt usoare de minte ... prin urmare, pe acest site recomand a se discuta probleme medicale si nu probleme de sex anal, oral, in 3 sau in 5, etc.... este problema voastra intima cand faceti sex, nu trebuie sa stie toata tzara ... ati inteles, ori ba ???
Olt
Postat pe 22 Aprilie 2010 07:28
De la: Olt, la data 2010-04-22 07:28:55Am sa fiu dur in acest comentariu, ca nu se mai poate. Femeile (unele din ele) au ajuns la un grad de nesimtzire exagerat ! Ele sunt vesnic nesatule de sex ! Nu as vrea sa mai vad pe acest site, urmatoarele intrebari puse de femei: "as vrea sex oral, dar prietenul meu nu vrea" - "am facut sex anal, dar mi s-a rupt c urul si nu stiu cum sa-l repar" - "as vrea sex in 3 sau in 5, dar nu stiu care va fi rezultatul" - "as vrea sa stau capra in timpul sexului, dar ma tem sa nu apar ca o magareatza" si fel si fel de anomalii, pe care numai si numai femeile le debiteaza si le experimenteaza ! Oare, unde am ajuns cu aceste femei nesatule si fara niciun pic de jena ? Faceti mai nesatulelor ce vreti voi in patul vostru, dar nu mai si spuneti la toata tzara ceea ce faceti, ca ceea ce faceti voi, este o rusine si o pata pe obrazul tuturor femeilor, desi cele mai multe femei sunt cu capul pe umeri, dar datorita celor care sunt vai de capul lor, planeaza trauma de "femei proaste", asupra tuturor ... am vazut pe acest site si femei educate si care condamna atitudinea acelora care sunt usoare de minte ... prin urmare, pe acest site recomand a se discuta probleme medicale si nu probleme de sex anal, oral, in 3 sau in 5, etc.... este problema voastra intima cand faceti sex, nu trebuie sa stie toata tzara ... ati inteles, ori ba ???


daca nu-ti place, de ce mai citesti? sau ai nevoie de enervare zilnica? nu te obliga nimeni sa stii si tu..
camiflorea
Postat pe 22 Aprilie 2010 13:37
nu te speria,spalate cu ceai de musetel si ati trece,aproape toate femeile au trecut prin asa ceva,dar tu ai o varsta cam frageda"CURIOZITATEA" totu-si e bine ca nu t-ea placut,nu o sa mai faci sant convins de asta,este bine ca ai dat de o persoana fara esperenta.sa ai grija de tine si sa nu o mai faci,lasa curiozitatea pt mai tarziu,o sa te ajute.
healthy015089
Postat pe 22 Aprilie 2010 21:43
condamnati o fata ca a facut sex la 16 ani ( anal, normal, oral tot sex e) iar altele la 13-14 anii au copii si nu toate sunt de natie roma....chiar citeam un articol despre o fata musulmanca, care a murit din cauza sangerarii la primul contact sexual cu sotul ei......fetitza avea dor 14 ani si sotul 40 si ceva....deci totusi, nu tre sa punem pe nimeni la zid
Iubytzy_k
Postat pe 23 Aprilie 2010 17:03
De la: as1n3d, la data 2010-04-08 01:50:24am 16 ani sunt virgina si am facut sex anal pt prima data ...de fapt nu cred k am terminat deoarece ma durea foarte rau si am renuntat...si in zilele urmatoare ma durea foarte rau fundu:| iar dupa o saptamana adik astazi am observat la toaleta sange in zona anala:| nu am experientza si vreau sa stiu ce pot face..dak am patit ceva....:(


copila, mergi la doctor si vezi-ti de carte si copilarie nu de prostii! sex ai timp sa faci o viata intreaga, de reparat ce ai stricat e mai greu.. iar chestia cu virginitatea e pt fraieri, virginitatea nu sta in bucata aia de himen, ci in atitudine.. cred ca ce ai facut tu e mai grav decat daca ai fi facut sex normal. nu te judec, te sfatuiesc, nu-i bine ce faci!
camiflorea
Postat pe 23 Aprilie 2010 18:01
Trebuie sa marturisesc ca imi place atitudinea domnului Olt.
Si nu as putea spune "daca nu-ti place de ce citesti".
Citeste si el ca fiecare care intra pe forum si-si spune parerea exact ca fiecare.
E un forum deschis pentru toti cei care au timp sa-l viziteze.

Fetita cu probleme la dodou stie foarte bine ce a facut, sunt sigura ca poate da lectii de sexuaiala multora dintre cele de o seama cu mama/bunica ei si nu are nici o scuza.

E pacat ca marturisiri ca ale celor mentionate de Dl. Olt pun toate femeile intr-o oala :"toate femeile sunt courve" asa cum alte marturisiri pun tori barbatii in aceasi oala "toti barbatii sunt niste porci".

Nu este adevarat, suntem diferiti si-i multumesc lui Dumnezeu pentru varietatea speciei umane.
micabis
Postat pe 23 Aprilie 2010 18:13
De la: Aemulus, la data 2010-04-23 18:13:45Trebuie sa marturisesc ca imi place atitudinea domnului Olt.
Si nu as putea spune "daca nu-ti place de ce citesti".
Citeste si el ca fiecare care intra pe forum si-si spune parerea exact ca fiecare.
E un forum deschis pentru toti cei care au timp sa-l viziteze.

Fetita cu probleme la dodou stie foarte bine ce a facut, sunt sigura ca poate da lectii de sexuaiala multora dintre cele de o seama cu mama/bunica ei si nu are nici o scuza.

E pacat ca marturisiri ca ale celor mentionate de Dl. Olt pun toate femeile intr-o oala :"toate femeile sunt courve" asa cum alte marturisiri pun tori barbatii in aceasi oala "toti barbatii sunt niste porci".

Nu este adevarat, suntem diferiti si-i multumesc lui Dumnezeu pentru varietatea speciei umane.


D-na sa d-ra Aemulus, am sa-tzi redau inceputul comentariului d-lui Olt, in care vei vedea ca el, a avut grija sa nu le "bage pe toate femeile in aceeasi oala", asa cum zici matale. Iata inceputul comentariului: @ Am sa fiu dur in acest comentariu, ca nu se mai poate. Femeile (unele din ele) au ajuns la un grad de nesimtzire exagerat ! ... @ - cititi va rog si ce scrie in paranteze ...
Olt
Postat pe 24 Aprilie 2010 10:34
De ce va grabiti voi sa va pierdeti copilaria? Este prea devreme,muuuult prea devreme. De ce nu sunteti si voi fete destepte? De ce trebuie sa va lasati asa usor? Acum am inteles de ce spun toti barbatii: "Femeile sunt foarte usor de prostit".

Asta doar daca nu cumva ai cautat-o chiar tu.

Si terminati cu prostiile astea gen: "vai,esti prea dur,fata are nevoie de un sfat" sau "nu-ti face griji,spala-te cu niste ceaiuri si iti trece" (daca sunteti mai mari si mai intelepti),cand fetele din ziua de azi cauta si primesc tot felul de sfaturi idioate din partea unor ...cretine,cum am vazut pe un alt forum,de exemplu: -"am cosuri!" sau "am sanii mici!"
Ce sfat i se da? "Ia anticonceptionale!" Nu o ajutati deloc.
Bai fata,daca vrei sa ajungi sa faci pe tine-n chiloti,sa nu mai poti sa te tii,sau sa iei vreo boala,sau eu mai stiu ce,fa ce ai facut zilele trecute!
deea_a_healthy
Postat pe 24 Aprilie 2010 18:00
numai am nicio problema acum... mi`a trecut cu toate k nu am fost la doctor... si nu am facut de placere ...mai mult fortata:| iar prietenul meu de fapt fostul k numai stm impreuna pt k nu merita, nu ma iubea;) dar mi`am dat seaam prea tarziu de asta...asta e aqm important e k ma simt bine si k am invatzat din greseli k nu e bn ce am facut si nu se merita sa imi piers io virginitatea de aqm
as1n3d
Postat pe 25 Aprilie 2010 01:57
si pt domnu` OLT sa sti k si ginecologia e o ramura a medicinii;) si nu cred k ar trebui sa critici atat.. toti gresim :| dar invatzam din greseli;) si dekt sa jignesti mai bn nu raspunzi...citesti alte mesaje ...nu esti obligat sa raspunzi la toate...
as1n3d
Postat pe 25 Aprilie 2010 02:02
De la: as1n3d, la data 2010-04-25 02:02:15si pt domnu` OLT sa sti k si ginecologia e o ramura a medicinii;) si nu cred k ar trebui sa critici atat.. toti gresim :| dar invatzam din greseli;) si dekt sa jignesti mai bn nu raspunzi...citesti alte mesaje ...nu esti obligat sa raspunzi la toate...


Mai fetitzo, sau mai capritzo, eu am o varsta venerabila si stiu ce vorbesc. Ai vazut ca ai gresit ? Te-a parasit si handralaul ! Ai vazut ca ai fost o prostovana ? Observi ca nu cunosti limba romana si scrii cu "K" in loc de "C", ceea ce pentru mine inseamna ca esti o vagaboanda ? La 16 ani ai tai, ar fi trebuit sa fie invatatura pe primul loc si NU sexul anal ! Vei ajunge rau in viata si am reprosuri si pentru "femeile" care te-au incurajat in acest sens. Ne faceti de tot rasul, voi femeile din categoria ta. Sa le fie rusine acestor femei, care nu au niciun respect fata de public ...
Olt
Postat pe 25 Aprilie 2010 14:05
Buna!
Dupa parerea mea este bine sa renunti la aceasta practica deoarece nu este bine pt sanatatea ta, zona aceea nu este facuta pt asa ceva ci are un scop bine definit. Gandeste-te ca in joc este sanatatea ta iar pe langa acest lucru poti face numeroase infectii si tot tu o sa tragi.
Sanatate!
healthy012871
Postat pe 26 Aprilie 2010 08:32
in primul rand nu stiu daca e sa rad sau nu....dar sigur iti spun ca e de plans...si o sa o iau ca pe o tema pt toti mari filozofi de aici:))
1: sangerari in zona anala....f rau poti face infectii f rpd si f grave (MERGI LA DR)
2: daca deja ai infectie si fisura e purulenta...o sa ajungi mai rau poate chiar la o deviere de colon(anus contra naturi)ca sa poata sa se vindece fisura si din nou MERGI LA DR
3: daca nu ai patit nimik grav dupa experienta asta....macar informeazate ce am scris mai sus k sa vezi ce ai fi putut pati si nu mai incerca.

Nu am experimentat sexul anal...dar o am pe mama cu o fistula rectovaginala in urma radierilor contra cancerului de col uterin...si din cauza asta a trebuit sa ii faca operatie de colon....cine are minime cunostinte intelege ce zic eu :P
loveAdevil
Postat pe 26 Aprilie 2010 16:41
mai OLTene la azil cu tine ca esti ramolit de tot si jignesti si lumea :( . de obicei oamenii "cu o varsta venerabila" sunt intelepti, mata' ai dat dovada de idiotenie crasa
1. nu sunt de acord cu sexul anal, dar daca a facut-o...asta este. hai sa o ucidem cu pietre ;). asa e bine?
2. nu avem dreptul sa judecam pe nimeni, toti gresim intr-un fel sau altul dar de judecat numai D-zeu ne va judeca. mai bine i-am ajuta pe cei ce gresesc cu cate un sfat sau o vorba buna.
3. nimeni nu-i obligat sa citeasca ceea ce nu-i face placere iar daca citeste...ciocul mic...adica fara jigniri
CRISTINA*2001
Postat pe 27 Aprilie 2010 07:00

Ce sfat i se da? "Ia anticonceptionale!" Nu o ajutati deloc.
Bai fata,daca vrei sa ajungi sa faci pe tine-n chiloti,sa nu mai poti sa te tii,sau sa iei vreo boala,sau eu mai stiu ce,fa ce ai facut zilele trecute!
[/quote]

o, da ce sfat bun i-ati dat dna deea a! bravos! a-ti putea face un master in psihologie.
mai incetati oameni buni cu jignirile si cu rautatile. d'aia se duce tara aia de rapa c-ati innebuunit cu totii. sunteti rai de nu va mai intrati in piele. nu mai aveti loc unii de altii si nu stiti cum sa va mai dati in cap unii altora. traim intr-o lume libera, fiecare are dreptul sa faca ce vrea. nu va place? nu e problema voastra. ajuta sau las-o balta!
CRISTINA*2001
Postat pe 27 Aprilie 2010 07:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Pot ramane insarcinataa??? 13 De la: kudika_1016734 22 August 2016 00:36
vand pregnyl de 1500 de unitati pret avantajos 2 De la: office_salinasusesi_ro 4 Iunie 2010 13:28
VGR50 De ce? 24 De la: ioanabobocea 20 Noiembrie 2009 18:57
pilozitatile in exces pe fata 22 De la: Jipa_Andreea 15 Octombrie 2009 21:25
Absorbante LADY ANION 1 De la: deliapetrescu@yahoo.com 10 Februarie 2010 14:27