vreau un sfat urgent,va rog!!

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika150561 Avatarul lui kudika150561

1 mesaj
Oras: sibiu

Buna ziua!Am si eu o nelamurire,va rog sa ma ajutati!Am un prieten,suntem impreuna de doi ani insa de la un timp incoace simt ca ma inseala!Nu stiu daca chiar este asa sau e doar in imaginatia mea.El se poarta ca si pana acum cu mine imi spune ca ma iubeste si ne vedem in fiecare sear.Iesim impreuna cu prietenii,insa el a avut o relatie cu prietena mea cea mai bune.Din cauza asta imi este frica ca ei sa nu aiba o relatie pe ascuns,desi ea acum este impreuna cu fratele prietenului meu.Nu stiu ce sa mai fac,de obicei el este cam apropiat de toate fetele si stiu ca multe il vor.Va rog sa veniti cu un sfat!
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
pfffff,ce m-am grabit io repede sa sar cu un sfat
Fosta membra Kudika.ro
yuppppyyyyyy am fo” prima
Fosta membra Kudika.ro
De la: mitura, la data 2010-07-09 21:04:41pfffff,ce m-am grabit io repede sa sar cu un sfat

buuun sfatul Mitule

Fosta membra Kudika.ro
domnisoara,serios acum,datele problemei sunt putine; dar, cunoscand (citind) tot de pe wwweul asta alte povesti asemanatoare cu a ta,iti spun sincer ca, de multe ori banuiala s-a adeverit...acum eu nu vreau sa te panichezi si sa ii dai un mare sut porcului si nenorocitului; eu personal nu cred ca te insala,de ce ar face asta pana la urma?...dar,tu ii stii trecutul,istoria si scaparile
Fosta membra Kudika.ro
De la: anastasia_m, la data 2010-07-09 21:06:01
De la: mitura, la data 2010-07-09 21:04:41pfffff,ce m-am grabit io repede sa sar cu un sfat

buuun sfatul Mitule

buuuuuuuuuna,Nasty,draga
Fosta membra Kudika.ro
Hola fetele!!!

On topic: l-ati facut posta pe baiat?
"Mi-a luat toata viata sa inteleg ca nu trebuie sa inteleg totul"-Rene Coty
Fosta membra Kudika.ro
De la: Barbie30, la data 2010-07-09 21:13:30Hola fetele!!!

On topic: l-ati facut posta pe baiat?

hollla,Barbi,nu fii rautaciasa ca nu mai e nimic pentru tine
rashela Avatarul lui rashela

3663 mesaje

Nu avem doar un postas. Avem si o postarita.
Iubitul a fost cu amandoua, dar si prietena cea mai buna i-a incercat pe amandoi (fratii).
Cat de urgent sa fie sfatul pe care sa-l primeasca fata asta? Ca doar nu s-a petrecut totul ieri si inca mai poate fi salvata.

Fetita draga, intrucat mai esti si iubita lui si prietena ei cea mai buna, sfaturile sunt de prisos.
Tu spui ca ai doar o nelamurire. In locul tau, eu as fi spus ca traiesc deja un cosmar si nu stiu cum sa scap mai repede.
I'm not telling you it is going to be easy. I'm telling you it's going to be worth it.
Fosta membra Kudika.ro
Rashela cred ca sfatul urgent e sa nu il faca posta si pe frate,ca asta a mai ramas
"Mi-a luat toata viata sa inteleg ca nu trebuie sa inteleg totul"-Rene Coty